!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Puchar Klas C, B i A (PTT)
Poraj
Filtruj:
Kategorie:


















1Duraj MaksymilianMorawska NicolePERFECT STYL - Kraków 16-18 A LA
2Wojciechowski StanisławŻarłok KingaPOLISH CLUB 16-18 A LA
3Lipnicki WojciechKubica KatarzynaŚląski Klub Taneczny - Katowice 16-18 A LA
4Zawadzki RobertShkliaruk AlinaCANTINERO 16-18 A LA
5Kruczała MichałChwastowska JoannaELITA - Kraków 16-18 A LA
6Kot SzymonMarcinkiewicz OliwiaŚląski Klub Taneczny - Katowice 16-18 A LA
7Nazaruk MichałSepioło AdriannaKuźnia Tańca 16-18 A LA
8Sitek SebastianDudys AnnaKuźnia Tańca 16-18 A LA
9Winkler MiłoszBajon MagdalenaSŁOŃCE 16-18 A LA
10Czarnecki PrzemysławOlczyk WeronikaBRASIL 16-18 A LA
11Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM 16-18 A LA
11Jurek OskarRosik PaulinaKS M-TEAM 16-18 A LA
11Zawistowski KamilKorzeniowska AnnaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 16-18 A LA
14Tomaszewski AlanJędras WiktoriaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 16-18 A LA
15Brzeski BrunoGomułka KrystynaCLASSIC DANCESPORT 16-18 A LA
16Błaszczyk ŁukaszSieraszewska EwelinaGRACJA 16-18 A LA
17Hankus KamilPyrdziak KatarzynaST IMPRESJA Kęty 16-18 A LA
17Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER 16-18 A LA
19Machnio DamianKulińska JuliaCENTRUM TAŃCA 16-18 A LA
20Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC 16-18 A LA
20Oleksik MateuszSzemiel KingaMISTRAL 16-18 A LA
22Chrzan AdrianKrysta AgnieszkaIGLICA 16-18 A LA
22Stoksik SebastianRybarczyk Anna MariaAKADEMIA TAŃCA 16-18 A LA
24Talik KamilGwóźdź PaulinaNOWY STYL 16-18 A LA
25Szpakowicz RobertŁotyszonek JulitaGRACJA 16-18 A LA
26Banach AlanMarkiewicz WiktoriaMDANCE - Przemyśl 16-18 A LA
27Górski JanGałązka KatarzynaUKS KORDASZEWSCY 16-18 A LA
28Blacha ŁukaszAnkudinova AnnaKuźnia Tańca 16-18 A LA
28Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO 16-18 A LA
1Łyda KonradSztukowska PaulinaIMPET TEAM 16-18 A ST
2Stępień MichałSkrzypek KlaudiaZAMEK 16-18 A ST
3Sarafin OliwerPrzybylińska EsteraDANCECLUB 16-18 A ST
4Dębski DawidChlamtacz ZofiaGRACJA 16-18 A ST
5Olejnik BartoszNowak JuliaST DOBROWOLSCY 16-18 A ST
6Karpinski MarcinPolesińska EwaDANCE TEAM 16-18 A ST
7Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 A ST
7Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER 16-18 A ST
9Zychla SzymonZychla WiktoriaIGLICA 16-18 A ST
10Szpakowicz RobertŁotyszonek JulitaGRACJA 16-18 A ST
11Rylewicz JarosławKaczmarczyk MałgorzataBAWINEK 16-18 A ST
12Pajor DawidNaczulska MarysiaDANCE TEAM 16-18 A ST
13Zawistowski KamilKorzeniowska AnnaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 16-18 A ST
14Góra MateuszKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 A ST
15Blacha ŁukaszAnkudinova AnnaKuźnia Tańca 16-18 A ST
16Matuszewski PiotrGrabowska Karina AgnieszkaKTT DUET 16-18 A ST
17Chrzan AdrianKrysta AgnieszkaIGLICA 16-18 A ST
17Myśliński MateuszSłomczyńska KajaSTUDIO KREACJI TAŃCA 16-18 A ST
1Nabiałczyk BartoszPrzybytniak MartaAKADEMIA TAŃCA 16-18 B LA
2Dziedzic MichałBała WeronikaKuźnia Tańca 16-18 B LA
3Gralak MateuszOleba MagdalenaDANCECLUB 16-18 B LA
4Smaroń KonradKemona ElizaŚląski Klub Taneczny - Katowice 16-18 B LA
5Alencynowicz BłażejBukiel AnnaASTRA 16-18 B LA
6Stępień MichałSkrzypek KlaudiaZAMEK 16-18 B LA
7Pajor DawidNaczulska MarysiaDANCE TEAM 16-18 B LA
8Majewski AntonKrysa AleksandraRYTM 16-18 B LA
9Michałowski SzymonRupar WiktoriaMDANCE - Przemyśl 16-18 B LA
10Faliński PrzemysławChmielińska MajaIMPET TEAM 16-18 B LA
11Kotul HubertDąbek KatarzynaMDANCE - Przemyśl 16-18 B LA
12Huber JanStaszak KarolinaTAKT 16-18 B LA
13Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 B LA
14Szewczykowski FilipKlupa NataliaDANCE PROJECT- Wrocław 16-18 B LA
15Dobersztyn JuliuszMalinowska NataliaDANCECLUB 16-18 B LA
16Kacprzak KacperLorkowska KingaDancers United 16-18 B LA
16Pik DamianBujak ZuzannaCANTINERO 16-18 B LA
16Thomalla PascalOgrodnik KamilaDANCE TEAM 16-18 B LA
19Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM 16-18 B LA
19Kawiński KacperSzelążek ElżbietaMDANCE - Przemyśl 16-18 B LA
21Kuś DawidJózefowska PatrycjaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 B LA
22Gordillo DiegoSzymczyk KamilaDancers United 16-18 B LA
22Woźniak SebastianTętnowska MarlenaCUBANA 16-18 B LA
24Fugiel TomaszKosińska KatarzynaSOKÓŁ 16-18 B LA
25Rak KonradChwierut AmeliaST IMPRESJA Kęty 16-18 B LA
26Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA 16-18 B LA
26Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP 16-18 B LA
26Żukowski MikołajHomenda MajaIGLICA 16-18 B LA
29Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL 16-18 B LA
29Sarafin OliwerPrzybylińska EsteraDANCECLUB 16-18 B LA
31Spyra DominikLiana ZuzannaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 B LA
31Wargin KamilCygan WiktoriaUKS ISKRA - Piła 16-18 B LA
33Kaszuba DawidKwadrans PaulinaKuźnia Tańca 16-18 B LA
33Wojtusik MikołajSuder AnnaPERFECT DANCE 16-18 B LA
33Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART 16-18 B LA
1Chmiel JakubAdamska KseniaIGLICA 16-18 B ST
2Kotul HubertDąbek KatarzynaMDANCE - Przemyśl 16-18 B ST
3Sitek SebastianDudys AnnaKuźnia Tańca 16-18 B ST
4Rencławowicz SzymonWiewiórka JuliaBLUE CLASSIC 16-18 B ST
5Markiewicz JakubMichewicz JuliaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 B ST
6Roman JakubKról EmiliaKuźnia Tańca 16-18 B ST
7Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA 16-18 B ST
8Huber JanStaszak KarolinaTAKT 16-18 B ST
8Woźniak SebastianTętnowska MarlenaCUBANA 16-18 B ST
10Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC 16-18 B ST
11Pyras KrzysztofJarek EmiliaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 B ST
12Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION 16-18 B ST
13Fronc JeremiaszWolska ZuzannaIMPERIA 16-18 B ST
13Kawiński KacperSzelążek ElżbietaMDANCE - Przemyśl 16-18 B ST
15Piotrowski WojciechRasz NataliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 16-18 B ST
16Szozda MichałGierczyk KarolinaIGLICA 16-18 B ST
16Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM 16-18 B ST
18Dobersztyn JuliuszMalinowska NataliaDANCECLUB 16-18 B ST
18Gembara KonradBałut KlaudiaGRACJA 16-18 B ST
18Zaręba JakubSiewierska KarolinaIMPERIA 16-18 B ST
18Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE 16-18 B ST
22Litewka MichałWoźniak EmiliaDANCE ACADEMY - Stalowa Wola 16-18 B ST
22Niewolski BartoszChoma KlaudiaMAGIC-DANCE 16-18 B ST
24Wargin KamilCygan WiktoriaUKS ISKRA - Piła 16-18 B ST
25Krzyżanowski ŁukaszKłucjasz MajaESKADRA 16-18 B ST
26Krzemiński GrzegorzPodlejska OliwiaFLAMENCO 16-18 B ST
27Szewczykowski FilipKlupa NataliaDANCE PROJECT- Wrocław 16-18 B ST
28Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM 16-18 B ST
28Rak KonradChwierut AmeliaST IMPRESJA Kęty 16-18 B ST
30Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART 16-18 B ST
31Hankus KamilPyrdziak KatarzynaST IMPRESJA Kęty 16-18 B ST
32Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO 16-18 B ST
32Kokot OliwierSiejka WeronikaDANCE TEAM 16-18 B ST
34Gaj OskarRedlicka EdytaAKADEMIA TAŃCA 16-18 B ST
1Mikulski KamilDębniak AnnaROYAL DANCE 16-18 C LA
2Chmura ErykWawryło AleksandraS.T. Krystian Krzemiński 16-18 C LA
3Damek GabrielMichta AmeliaCANTINERO 16-18 C LA
4Gembara KonradBałut KlaudiaGRACJA 16-18 C LA
5Metack JulianStaśkiewicz HannaGRACJA 16-18 C LA
6Prażak MaksymilianPiechocka LidiaMARGO 16-18 C LA
7Muniak MaciejBatko MilenaJUST DANCE 16-18 C LA
8Ciechanowski DariuszPrzeżywalska BeataKuźnia Tańca 16-18 C LA
8Sokół JakubPastuszka WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
10Groehlich GrzegorzPodolska MajaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 C LA
11Kardasz NikitaPajerska DominikaPOLISH CLUB 16-18 C LA
12Borej JakubDulewicz NinaRESPECT DANCE 16-18 C LA
12Mostowiec AdrianMazur KingaZAMEK 16-18 C LA
14Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM 16-18 C LA
15Łyżwa FranciszekJamborska GabrielaPERFECT DANCE 16-18 C LA
16Maślak JakubWojdowska JuliaPOEZJA 16-18 C LA
17Grzelczak DawidMatusiak AgataESKADRA 16-18 C LA
17Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM 16-18 C LA
19Burdziuk OlafWiatrowska JuliaDZIUPLA 16-18 C LA
20Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION 16-18 C LA
21Kokot OliwierSiejka WeronikaDANCE TEAM 16-18 C LA
21Niewolski BartoszChoma KlaudiaMAGIC-DANCE 16-18 C LA
23Skutnik IgorPyszka KatarzynaFORUM 16-18 C LA
24Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE 16-18 C LA
25Adamczyk SewerynKarolczykova HelenaLORDANCE 16-18 C LA
26Kuliński KarolMajchrowicz EwaGRACJA 16-18 C LA
27Rodek MaciejPiotrowska MartaCLASSIC 16-18 C LA
28Krzyżanowski ŁukaszKłucjasz MajaESKADRA 16-18 C LA
29Hasiów SzymonBaran AlicjaGRACJA 16-18 C LA
29Sekuła MateuszZacharska EwaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
31Musioł MichaelOstrowska SandraMISTRAL 16-18 C LA
31Widz BartłomiejGozdalska AgnieszkaJUMP 16-18 C LA
33Kowalski Nikodem RochKruczała MarcelinaST IMPRESJA Kęty 16-18 C LA
1Metack JulianStaśkiewicz HannaGRACJA 16-18 C ST
2Tomaszewski AlanJędras WiktoriaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 16-18 C ST
3Burdziuk OlafWiatrowska JuliaDZIUPLA 16-18 C ST
4Thomalla PascalOgrodnik KamilaDANCE TEAM 16-18 C ST
5Prażak MaksymilianPiechocka LidiaMARGO 16-18 C ST
6Skutnik IgorPyszka KatarzynaFORUM 16-18 C ST
7Jakubowski DominikBańcerowska AlicjaZAMEK 16-18 C ST
8Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM 16-18 C ST
9Adamczyk SewerynKarolczykova HelenaLORDANCE 16-18 C ST
10Puskarz KamilSzczerba AnielaLATINO 16-18 C ST
11Sodzawiczny PawełJuras AgnieszkaIMPULS 16-18 C ST
12Słota KarolCzajka AleksandraDANCECLUB 16-18 C ST
13Gajewski PatrykKapusta AlicjaBAWINEK 16-18 C ST
14Woźniak JakubBieńczyk MariaCHAMPION TEAM 16-18 C ST
15Mostowiec AdrianMazur KingaZAMEK 16-18 C ST
16Kardasz NikitaPajerska DominikaPOLISH CLUB 16-18 C ST
17Kuliński KarolMajchrowicz EwaGRACJA 16-18 C ST
17Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 16-18 C ST
17Wojtusik MikołajSuder AnnaPERFECT DANCE 16-18 C ST
20Rachfalski WojciechBocheńczak BarbaraFORUM 16-18 C ST
20Rodek MaciejPiotrowska MartaCLASSIC 16-18 C ST
22Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA 16-18 C ST
22Borej JakubDulewicz NinaRESPECT DANCE 16-18 C ST
24Hasiów SzymonBaran AlicjaGRACJA 16-18 C ST
24Kumor BartłomiejSkręt AleksandraK-STUDIO 16-18 C ST
26Ryz MichałBaranowska AnnaIMPERIA 16-18 C ST
1Morawiec WiktorStadnik WiktoriaA + S Kleszczów 16-18 D ST
2Kimla MaksymGieszczyk AleksandraST DOBROWOLSCY 16-18 D ST
1Pajerski BartoszSzlachtowska JagodaCUBANA 14-15 D LA
2Cetner AdamŚwiędrych AnnaIGLICA 14-15 D LA
3Pach MateuszDoniec NataliaPERFECT DANCE 14-15 D LA
4Moryń MiłoszMalasiewicz ZosiaST DOBROWOLSCY 14-15 D LA
5Gradzik NorbertSikora LauraST DOBROWOLSCY 14-15 D LA
6Sadowski MateuszKucharska LenaST DOBROWOLSCY 14-15 D LA
1Pajerski BartoszSzlachtowska JagodaCUBANA 14-15 D ST
2Gradzik NorbertSikora LauraST DOBROWOLSCY 14-15 D ST
3Sadowski MateuszKucharska LenaST DOBROWOLSCY 14-15 D ST
1Malicki FilipPijet MajaST DOBROWOLSCY 14-15 E 8T
2Maliszczak ŁukaszWolanin MartynaSUKCES 14-15 E 8T
1Ryś BartoszNowodzińśka JuliaST DOBROWOLSCY 12-13 G 6T
2Kokoszczyński JanDratwa HannaETIUDA 12-13 G 6T
1Miadziołko WiktorKarczmarz NadiaFLAMENCO 12-13 H 4T
1Uramowski MarcelGóźdź GabrysiaS.T. Krystian Krzemiński 12-13 H 4T
2Szwedziński OlegNowodzińska PolaST DOBROWOLSCY 12-13 H 4T
2Wojciechowski KacperMikołajczyk NikolaS.T. Krystian Krzemiński 12-13 H 4T
1Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN LA
2Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK 12-13 OPEN LA
3Ormańczyk DawidKowalczyk NadiaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN LA
1Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN ST
2Ormańczyk DawidKowalczyk NadiaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN ST
1Dzierżenga MateuszPrudel NataliaLORDANCE 10-11 F 6T
2Puto CyprianMordal LauraST DOBROWOLSCY 10-11 F 6T
1Mirowski OliwierDobrowolska NadiaST DOBROWOLSCY 10-11 G 6T
2Fiączek OskarMusialska NelaBolero 10-11 G 6T
1Błaszczyk WiktorDziurkowska LenaST DOBROWOLSCY 10-11 H 4T
1Serwa OliwierSkalik EmiliaST DOBROWOLSCY 10-11 H 4T
2Perszel KacperBrytan WiktoriaCARMEN 10-11 H 4T