!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego (PTT)
Dąbrowa Tarnowska
Filtruj:
Kategorie:






























1Duraj MaksymilianChwastowska JoannaSKT STYL Dorośli OPEN LA
2Jabłoński DariuszPoniatowicz KarolinaKADRYL Dorośli OPEN LA
3Harazim SzymonHarazim KingaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA
4Pik DamianŁysik AgnieszkaESKADRA Dorośli OPEN LA
5Rusin PrzemysławCzulak Weronika AnnaKuźnia Tańca Dorośli OPEN LA
5Rusin PrzemysławCzulak Weronika AnnaKuźnia Tańca Dorośli OPEN LA
6Holski MaciejTyl KatarzynaPRESTIGE Dorośli OPEN LA
7Ziuziański AleksanderBiskup KingaKuźnia Tańca Dorośli OPEN LA
8Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaBAWINEK Dorośli OPEN LA
9Oleksik MateuszWojciuch LauraMISTRAL Dorośli OPEN LA
10Kwiecień KonradGrunwald MonikaBAWINEK Dorośli OPEN LA
1Kolano MichałMaciołka AgnieszkaBAWINEK Dorośli OPEN ST
2Gura TomaszWilk KlaudiaAKSEL Dorośli OPEN ST
3Ziuziański AleksanderBiskup KingaKuźnia Tańca Dorośli OPEN ST
4Nowosiad TomaszShokola OlenaArtDance Dorośli OPEN ST
5Bronowski KarolGancarz NataliaST PROFESSIONAL DANCE SPORT Dorośli OPEN ST
6Kwiecień KonradGrunwald MonikaBAWINEK Dorośli OPEN ST
1Ziuziański AleksanderBiskup KingaKuźnia Tańca 16-20 OPEN ST
2Starnawski PiotrDąbek KatarzynaA-Z 16-20 OPEN ST
1Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE 16-18 B LA
2Gołębiowski DanielSidor PaulinaLIDER 16-18 B LA
3Sitek SebastianAdamiec WiktoriaRESPECT DANCE 16-18 B LA
4Roman JakubSzarek OliwiaKuźnia Tańca 16-18 B LA
5Kwiecień KonradGrunwald MonikaBAWINEK 16-18 B LA
6Knaś KajetanBólad AleksandraKuźnia Tańca 16-18 B LA
7Migała AntoniBauer NataliaSEMPRE 16-18 B LA
1Nowosiad TomaszShokola OlenaArtDance 16-18 B ST
2Gołębiowski DanielSidor PaulinaLIDER 16-18 B ST
3Laskowski MichałMartyna NikolaMERENGUE 16-18 B ST
4Starnawski PiotrDąbek KatarzynaA-Z 16-18 B ST
5Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE 16-18 B ST
6Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 16-18 B ST
7Bury JakubKamińska PaulaAKSEL 16-18 B ST
8Roman JakubSzarek OliwiaKuźnia Tańca 16-18 B ST
9Knaś KajetanBólad AleksandraKuźnia Tańca 16-18 B ST
10Kwiecień KonradGrunwald MonikaBAWINEK 16-18 B ST
1Stępień JarosławDybała - Chmaj WiktoriaArtDance 16-18 C LA
2Mardacz JakubDec EwelinaDŻET 16-18 C LA
3Nowak BartoszLis KarinaLATINO 16-18 C LA
4Drzazga DanielSendecka AleksandraArtDance 16-18 C LA
5Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION 16-18 C LA
6Nowosiad TomaszMartyna Oliwia LuizaArtDance 16-18 C LA
7Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 16-18 C LA
8Andruszko JacekMadaj KlaudiaSKT PASJA 16-18 C LA
8Nestor KacperTondera AngelikaAKSEL 16-18 C LA
10Sadowski RadosławEmerla MagdalenaKuźnia Tańca 16-18 C LA
11Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL 16-18 C LA
12Bińkowski MichałPajerska DominikaArtDance 16-18 C LA
13Sohling NorbertCygan KingaKLASA 16-18 C LA
14Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z 16-18 C LA
15Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z 16-18 C LA
16Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA 16-18 C LA
1Kuś ArkadiuszKuś AnnaRIVIERA 16-18 C ST
2Sitek SebastianAdamiec WiktoriaRESPECT DANCE 16-18 C ST
3Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL 16-18 C ST
4Nowak BartoszLis KarinaLATINO 16-18 C ST
5Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z 16-18 C ST
6Kotul HubertŻaba WeronikaSzT eMiKa 16-18 C ST
7Nestor KacperTondera AngelikaAKSEL 16-18 C ST
8Sadowski RadosławWątor NataliaKuźnia Tańca 16-18 C ST
9Kotek BartoszGrodzińska DominikaKuźnia Tańca 16-18 C ST
10Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z 16-18 C ST
11Sohling NorbertCygan KingaKLASA 16-18 C ST
12Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA 16-18 C ST
1Kijak KonradMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
2Urbański RobertNeska Zuzanna MariaCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
3Wołoszyn KamilŁukasik IzabelaMERENGUE 16-18 D LA
4Fugiel TomaszBlecharz EmiliaSOKÓŁ 16-18 D LA
5Urbański JakubStanios MałgorzataCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
6Oślizło FilipChluba NicoleRONDO 16-18 D LA
7Ciechanowski DariuszBorcz HalinaKuźnia Tańca 16-18 D LA
8Harłacz JakubKorpal AgataGOLDEN DANCE 16-18 D LA
1Urbański JakubStanios MałgorzataCENTRUM TAŃCA 16-18 D ST
2Harłacz JakubKorpal AgataGOLDEN DANCE 16-18 D ST
3Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY 16-18 D ST
4Fugiel TomaszBlecharz EmiliaSOKÓŁ 16-18 D ST
5Wasylewicz AdamKapustka KlaudiaLATINO 16-18 D ST
6Oślizło FilipChluba NicoleRONDO 16-18 D ST
7Mroczek MichałZygmunt WeronikaST CIEPŁY 16-18 D ST
8Wołoszyn KamilŁukasik IzabelaMERENGUE 16-18 D ST
1Goral MaciejBaran PatrycjaJUMP 16-18 E LA
2Wasylewicz AdamKapustka KlaudiaLATINO 16-18 E LA
3Sekuła MateuszKwiatkowska EwaCENTRUM TAŃCA 16-18 E LA
4Jaworski NikodemWężowicz WiktoriaSzT eMiKa 16-18 E LA
5Mroczek MichałZygmunt WeronikaST CIEPŁY 16-18 E LA
6Kaczyński BartoszTochowicz AlicjaArtDance 16-18 E LA
1Kaczyński BartoszTochowicz AlicjaArtDance 16-18 E ST
1Mazur JakubKozłowska WiktoriaGASIEK 16-18 OPEN LA
2Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaSKT STYL 16-18 OPEN LA
3Roman JakubSzarek OliwiaKuźnia Tańca 16-18 OPEN LA
4Stępień JarosławDybała - Chmaj WiktoriaArtDance 16-18 OPEN LA
5Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 16-18 OPEN LA
6Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION 16-18 OPEN LA
7Knaś KajetanBólad AleksandraKuźnia Tańca 16-18 OPEN LA
8Nowak BartoszLis KarinaLATINO 16-18 OPEN LA
1Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaArtDance 16-18 OPEN ST
2Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 16-18 OPEN ST
3Starnawski PiotrDąbek KatarzynaA-Z 16-18 OPEN ST
4Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 16-18 OPEN ST
5Bury JakubKamińska PaulaAKSEL 16-18 OPEN ST
6Knaś KajetanBólad AleksandraKuźnia Tańca 16-18 OPEN ST
7Nowak BartoszLis KarinaLATINO 16-18 OPEN ST
1Huber JanStaszak KarolinaTAKT 14-15 C LA
2Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance 14-15 C LA
3Łabno MateuszSobarnia PaulinaSzT eMiKa 14-15 C LA
1Huber JanStaszak KarolinaTAKT 14-15 C ST
2Mordka DawidBober IgaJUST DANCE 14-15 C ST
3Barłoga KajetanRyś WiktoriaGASIEK 14-15 C ST
4Łabno MateuszSobarnia PaulinaSzT eMiKa 14-15 C ST
5Stal KacperPut GabrielaTHOMAS DANCE 14-15 C ST
6Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z 14-15 C ST
1Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE 14-15 D ST
2Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE 14-15 D ST
3Goch ŁukaszRożniata Karolina KamilaSTTS 14-15 D ST
1Kruk DawidFurman DariaMistrzowska Akademia Taneczna 14-15 E 8T
2Sławiński HektorMagnowska JustynaRONDO 14-15 E 8T
3Szczęśniak BartłomiejTara EmiliaGALA 14-15 E 8T
4Perłak FilipOgonowska AmandaA-Z 14-15 E 8T
5Mruk ArkadiuszJacher OliwiaSzT eMiKa 14-15 E 8T
6Pyrek KarolBała IzabelaKLASA 14-15 E 8T
7Żurawicz JakubGałuszka NataliaGRACJA 14-15 E 8T
1Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK 14-15 OPEN LA
2Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaSKT STYL 14-15 OPEN LA
3Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance 14-15 OPEN LA
4Hankus KamilPyrdziak KatarzynaRAGTIME 14-15 OPEN LA
5Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z 14-15 OPEN LA
6Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 14-15 OPEN LA
7Łabno MateuszSobarnia PaulinaSzT eMiKa 14-15 OPEN LA
1Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaArtDance 14-15 OPEN ST
2Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK 14-15 OPEN ST
3Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance 14-15 OPEN ST
4Barłoga KajetanRyś WiktoriaGASIEK 14-15 OPEN ST
5Łabno MateuszSobarnia PaulinaSzT eMiKa 14-15 OPEN ST
6Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE 14-15 OPEN ST
1Ojczyk StanisławGrabka NadiaTHOMAS DANCE 12-13 D LA
2Stachura ŁukaszDudek HannaGRACJA 12-13 D LA
3Niedbała KacperMadej NadiaGALA 12-13 D LA
4Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO 12-13 D LA
1Farbaniec MaciejZygarowicz OlgaK-STUDIO 12-13 D ST
2Ojczyk StanisławGrabka NadiaTHOMAS DANCE 12-13 D ST
3Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO 12-13 D ST
4Niedbała KacperMadej NadiaGALA 12-13 D ST
5Stachura ŁukaszDudek HannaGRACJA 12-13 D ST
1Bezak TomaszCholewa AleksandraLATIN DANCE 12-13 H 4T
1Kubek BeniaminBielaszka KlaudiaLATIN DANCE 12-13 H 4T
1Załęski KarolKrężel MartynaLATINO 12-13 H 4T
2Laryś JakubPaszek WiktoriaEVOLUTION 12-13 H 4T
2Pępek JanMach JuliaGASIEK 12-13 H 4T
2Soboń ArkadiuszStalmach JuliaKLASA 12-13 H 4T
1Sabat AntoniJamróz AnnaSKT STYL 12-13 OPEN LA
2Świerczek SebastianNowicka WeronikaTHOMAS DANCE 12-13 OPEN LA
3Ojczyk StanisławGrabka NadiaTHOMAS DANCE 12-13 OPEN LA
4Madej MichałNędza OliwiaArtDance 12-13 OPEN LA
5Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO 12-13 OPEN LA
6Sierak MichałKotwa MartynaLATIN DANCE 12-13 OPEN LA
1Sabat AntoniJamróz AnnaSKT STYL 12-13 OPEN ST
2Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO 12-13 OPEN ST
3Ojczyk StanisławGrabka NadiaTHOMAS DANCE 12-13 OPEN ST
4Świerczek SebastianNowicka WeronikaTHOMAS DANCE 12-13 OPEN ST
5Madej MichałNędza OliwiaArtDance 12-13 OPEN ST
6Sierak MichałKotwa MartynaLATIN DANCE 12-13 OPEN ST
1Malicki MikołajZdrzalik MilenaKLASA 10-11 H 4T
1Brożyna WiktorKołbuc OliwiaAkademia Tańca 10-11 H 4T
1Kogut WiktorMotyka KamilaLATIN DANCE 10-11 H 4T
2Niedbała JakubJabłońska MajaGALA 10-11 H 4T
2Ruszkowski MaciejGórecka MartynaEVOLUTION 10-11 H 4T
2Włodarczyk WiktorRzadkowska MarikaAkademia Tańca 10-11 H 4T
1Kalinka FranciszekSrebrzyńska MariaKuźnia Tańca 10-11 OPEN 8T
2Olejarz KacperWiewiórka MartaRAGTIME 10-11 OPEN 8T
3Surga AdrianSajdak EmiliaKLASA 10-11 OPEN 8T
1Pieprz KamilSkiba RozaliaLATINO 8-9 G 6T
2Meier AntoniNowotarska JanaGRACJA 8-9 G 6T
1Żarów KarolTrzpis HelenaGALA 8-9 H 4T
1Pietruszka KrzysztofKuczera LenaGALA 8-9 H 4T
1Polek IgorKapłońska AmeliaSzT eMiKa 8-9 H 4T
1Sierak DanielPyzik WiktoriaLATIN DANCE 8-9 H 4T
1Stawowy StanisławPabian ZofiaEVOLUTION 8-9 H 4T
1Wiśniewski DawidMotak OliwiaSzT eMiKa 8-9 H 4T
2Ciąbor AdamLipowicz WiktoriaLATIN DANCE 8-9 H 4T
2Janas BartoszKomada MajaLATIN DANCE 8-9 H 4T
2Lampart DominikMolek ZofiaGASIEK 8-9 H 4T
2Niewola BartoszMotak WeronikaSzT eMiKa 8-9 H 4T
2Pochopień HubertPochopień LauraLATIN DANCE 8-9 H 4T
1Meier AntoniNowotarska JanaGRACJA 8-9 OPEN 6T
2Pieprz KamilSkiba RozaliaLATINO 8-9 OPEN 6T