!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Polish Open Championships (PTT)
KARPACZ
Filtruj:
Kategorie:




















1Bartecki ŁukaszPawlak MałgorzataSŁOŃCE Senior II OPEN LA (MP)
2Popa KrzysztofPopa JolantaSTUDIO KREACJI TAŃCA Senior II OPEN LA (MP)
3Burczyk SebastianTylicka JustynaST LEWANDOWSKI Senior II OPEN LA (MP)
4Choromański GrzegorzWiniarska-Choromańska AgnieszkaCT BLANKA WINIARSKA Senior II OPEN LA (MP)
5Łysik WojciechŻelazna-Łysik IwonaCANTINERO Senior II OPEN LA (MP)
6Szpiczakowski RobertSzpiczakowska AnnaNDK Senior II OPEN LA (MP)
7Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER Senior II OPEN LA (MP)
1Wojas TomaszWojas AnnaDANCE TEAM Senior II OPEN ST (MP)
2Burczyk SebastianTylicka JustynaST LEWANDOWSKI Senior II OPEN ST (MP)
3Jaworek TomaszTarnowska Jaworek AnnaArtDance Senior II OPEN ST (MP)
4Kępczyński AndrzejKępczyńska AnnaRIVIERA Senior II OPEN ST (MP)
5Helbig FrankZuleger-Helbig VeraTSC Dance(E)motion e.V.(Niemcy) Senior II OPEN ST (MP)
6Szpiczakowski RobertSzpiczakowska AnnaNDK Senior II OPEN ST (MP)
7Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA Senior II OPEN ST (MP)
1Pachuta PawełSzczęsna MałgorzataFANTOM Senior I OPEN LA (MP)
2Głowacki RafałPietrucha - Głowacka JustynaAKSEL Senior I OPEN LA (MP)
3Kazimirski JanSowińska JoannaAKADEMIA TAŃCA Senior I OPEN LA (MP)
4Dańko PrzemysławWójcik NinaST LEWANDOWSKI Senior I OPEN LA (MP)
5Burlaga RobertWitkowska KatarzynaMARGO Senior I OPEN LA (MP)
1Jaworek TomaszTarnowska Jaworek AnnaArtDance Senior I OPEN ST (MP)
2Robiński ArkadiuszRojszczak-Robińska DorotaFINEZJA Senior I OPEN ST (MP)
3Kazimirski JanSowińska JoannaAKADEMIA TAŃCA Senior I OPEN ST (MP)
1Le MichałJabłońska SandraKTT DUET Dorośli OPEN ST (MP)
2Myka KrzysztofOśródka AgnieszkaMYKA Dorośli OPEN ST (MP)
3Kostrzewa PawełLewandowska MartynaLIDER Dorośli OPEN ST (MP)
4Lech BartoszKopaczyńska KorneliaGRACJA Dorośli OPEN ST (MP)
5Drzewiecki MiłoszTelesz OliwiaLATINA Dorośli OPEN ST (MP)
6Stempka KewinPawlak MajaIMPULS Dorośli OPEN ST (MP)
7Nagórski MaciejFroń MagdalenaDANCELOOK Dorośli OPEN ST (MP)
8Pernak MichałWójcicka JulkaZORBA Dorośli OPEN ST (MP)
9Bichurov PavelTeplitskaya PolinaRussian Stile(Rosja) Dorośli OPEN ST (MP)
10Furman JakubGuzik MagdalenaIDEA Dorośli OPEN ST (MP)
11Kolano MichałMaciołka AgnieszkaBAWINEK Dorośli OPEN ST (MP)
12Budzik TomaszKogut AlicjaRYTM Dorośli OPEN ST (MP)
13Kurasiński PatrykRąba KlaudiaSUKCES Dorośli OPEN ST (MP)
14Baryczka KrystianKaczmarek EwelinaSUKCES Dorośli OPEN ST (MP)
15Zawierucha BorysMach MartynaRYTM Dorośli OPEN ST (MP)
16Pieczyrak KamilPolewska SandraSUKCES Dorośli OPEN ST (MP)
17Dębski PatrykKlepczarek Justyna -JEDYNKA Dorośli OPEN ST (MP)
17Kacperski RobertBorowskaya DaryaDANCECLUB Dorośli OPEN ST (MP)
19Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA Dorośli OPEN ST (MP)
19Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB Dorośli OPEN ST (MP)
21Smutnicki TomaszNiedbał van der Bliek AnnaDutch Amateur League Dorośli OPEN ST (MP)
22Lozinszek MichałMaślanka JuliaSZKOŁA TAŃCA WIR Dorośli OPEN ST (MP)
23Czarnota PatrykChosta MilenaRONDO Dorośli OPEN ST (MP)
23Garwacki ŁukaszSkrobańska KarolinaDREAM Dorośli OPEN ST (MP)
25Janas AdrianBlukacz WeronikaJEDYNKA Dorośli OPEN ST (MP)
26Panachida SzymonZawadzka MarikaDANCECLUB Dorośli OPEN ST (MP)
26Talik MikołajLangier JuliaSUKCES Dorośli OPEN ST (MP)
28Fedyk KrzysztofSoroko JuliaASTRA Dorośli OPEN ST (MP)
28Nowosiad TomaszShokola OlenaArtDance Dorośli OPEN ST (MP)
30Szlachtowski MichałFajkis JuliaSUKCES Dorośli OPEN ST (MP)
31Przygoda JeremiŁach MagdaFORUM Dorośli OPEN ST (MP)
1Budzik TomaszKogut AlicjaRYTM 16-20 OPEN ST (MP)
2Gembara OskarJabłońska LiwiaGRACJA 16-20 OPEN ST (MP)
3Zawierucha BorysMach MartynaRYTM 16-20 OPEN ST (MP)
4Pieczyrak KamilPolewska SandraSUKCES 16-20 OPEN ST (MP)
5Mrozek DanielDomaradzka JuliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 16-20 OPEN ST (MP)
6Śledź KarolStaśkiewicz AlicjaLATINA 16-20 OPEN ST (MP)
7Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-20 OPEN ST (MP)
8Adamcewicz JakubKrynicka WiktoriaGRACJA 16-20 OPEN ST (MP)
9Fedyk KrzysztofSoroko JuliaASTRA 16-20 OPEN ST (MP)
10Talik MikołajLangier JuliaSUKCES 16-20 OPEN ST (MP)
11Panachida SzymonZawadzka MarikaDANCECLUB 16-20 OPEN ST (MP)
12Malinowski WiktorRogowska OliwiaGRACJA 16-20 OPEN ST (MP)
13Salwin MichałKostańczuk KatarzynaIMPULS 16-20 OPEN ST (MP)
14Frodyma AmadeuszBunikowska JuliaMARGO 16-20 OPEN ST (MP)
14Hamulecki Krzysztof MarcinNiepsujewicz OliwiaARTS STUDIO 16-20 OPEN ST (MP)
16Janas AdrianBlukacz WeronikaJEDYNKA 16-20 OPEN ST (MP)
17Dąbek MateuszUstianowska ZuzannaDANCECLUB 16-20 OPEN ST (MP)
17Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA 16-20 OPEN ST (MP)
19Ziuziański AleksanderBiskup KingaKuźnia Tańca 16-20 OPEN ST (MP)
20Jaruszewski DawidKainka WiktoriaMISTRAL 16-20 OPEN ST (MP)
20Klich MateuszKiełbik NataliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 16-20 OPEN ST (MP)
1Pawłowski KacperDederko MagdalenaSUKCES 16-18 OPEN LA (MP)
2Lorek BartoszKarpińska NataliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 16-18 OPEN LA (MP)
3Rutka KacperLitorowicz SaraWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 16-18 OPEN LA (MP)
4Havryshchuk ArsenTsybulska DariaInter Dance(Ukraina) 16-18 OPEN LA (MP)
5Pieczyrak KarolNowak ZuzannaSUKCES 16-18 OPEN LA (MP)
6Kidybiński PawełTracz OliwiaMYKA 16-18 OPEN LA (MP)
7Baiev MykhailoWierciszewska LauraPOLISH CLUB 16-18 OPEN LA (MP)
8Rembelski JakubBala OliwiaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 OPEN LA (MP)
9Lipnicki WojciechGryczka MartaDANCELOOK 16-18 OPEN LA (MP)
10Rencławowicz SzymonWiewiórka JuliaBLUE CLASSIC 16-18 OPEN LA (MP)
11Fałek KonradKałuzińska KajaCANTINERO 16-18 OPEN LA (MP)
12Mielczarek AdrianMartyniec AnastazjaSUKCES 16-18 OPEN LA (MP)
12Myślicki DanielKoss NataliaDANCECLUB 16-18 OPEN LA (MP)
14Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA 16-18 OPEN LA (MP)
15Niemczyk KacperKaplińska ZofiaGRACJA 16-18 OPEN LA (MP)
16Krentosz AleksanderMorawska NicoleRONDO 16-18 OPEN LA (MP)
17Antos AdrianDaniłów OliwiaCHAMPION TEAM 16-18 OPEN LA (MP)
17Niedzielski PiotrKrystek KingaAKSEL 16-18 OPEN LA (MP)
19Wojciechowski StanisławOrnat DominikaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 OPEN LA (MP)
20Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA 16-18 OPEN LA (MP)
21Dybaś PawełWaszczuk MajaASTRA 16-18 OPEN LA (MP)
21Gilek AdamMróz EmiliaASTRA 16-18 OPEN LA (MP)
1Pajor DawidNaczulska MarysiaDANCE TEAM 14-15 C LA
2Huber JanStaszak KarolinaTAKT 14-15 C LA
3Dębski DawidŁotyszonek JulitaGRACJA 14-15 C LA
4Żukowski MikołajKozołub ZofiaCHAMPION TEAM 14-15 C LA
5Gembara KonradChlamtacz ZofiaGRACJA 14-15 C LA
6Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA 14-15 C LA
7Wiltowski JakubAdamska KseniaIGLICA 14-15 C LA
8Mordka DawidBober IgaJUST DANCE 14-15 C LA
9Prażak MaksymilianBrodziak BarbaraMARGO 14-15 C LA
1Gembara KonradChlamtacz ZofiaGRACJA 14-15 C ST
2Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA 14-15 C ST
3Huber JanStaszak KarolinaTAKT 14-15 C ST
4Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC 14-15 C ST
5Wiltowski JakubAdamska KseniaIGLICA 14-15 C ST
6Mordka DawidBober IgaJUST DANCE 14-15 C ST
7Pajor DawidNaczulska MarysiaDANCE TEAM 14-15 C ST
7Prażak MaksymilianBrodziak BarbaraMARGO 14-15 C ST
1Kuliński KarolMajchrowicz EwaGRACJA 14-15 E 8T
2Kubaczyk JakubDrzymała ZuzannaLATINA 14-15 E 8T
3Zamojski OliwierSzczepaniak KlaudiaAMETYST 14-15 E 8T
4Wysocki JakubOsowska EmiliaIMPRESS 14-15 E 8T
1Zalewski MariuszKalecińska Martyna4STEP 14-15 F 6T
2Kudła WiktorGelczyńska OliwiaTAKT 14-15 F 6T
3Chmielnicki MateuszMidziak OlgaIMPRESS 14-15 F 6T
1Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES 14-15 OPEN 10T (MP)
2Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY 14-15 OPEN 10T (MP)
3Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB 14-15 OPEN 10T (MP)
4Diachuk LeonidHolovanova DaryaDUSSH(Ukraina) 14-15 OPEN 10T (MP)
5Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC 14-15 OPEN 10T (MP)
6Dębski DawidŁotyszonek JulitaGRACJA 14-15 OPEN 10T (MP)
7Pajor DawidNaczulska MarysiaDANCE TEAM 14-15 OPEN 10T (MP)
8Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA 14-15 OPEN 10T (MP)
9Gembara KonradChlamtacz ZofiaGRACJA 14-15 OPEN 10T (MP)
10Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA 14-15 OPEN 10T (MP)
11Woźniak MaciejCapar HannaASTRA 14-15 OPEN 10T (MP)
1Borowski FabianBałut KlaudiaGRACJA 12-13 E 8T
2Kaźmierczak OliwierJareniowska JagodaGRACJA 12-13 E 8T
3Zagulski IgorWojciechowska MonikaCIEŚLAK 12-13 E 8T
4Nguyen SzymonKnapik Maja4STEP 12-13 E 8T
1Graczyk JerzyBieniek KarolinaGRACJA 12-13 F 6T
2Wachelka JanWychowałek AmeliaGRACJA 12-13 F 6T
3Musiał AdrianTarejło KarolinaANIMA DANZA 12-13 F 6T
4Sowa AleksanderNadbrzeska Martyna4STEP 12-13 F 6T
5Ratajczak KacperBryl AleksandraMARGO 12-13 F 6T
6Bronowicki AntoniWalczybok AmeliaIMPRESS 12-13 F 6T
1Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaArtDance 12-13 OPEN 10T (MP)
2Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA 12-13 OPEN 10T (MP)
3Pogoda MaciejHaluch NinaSUKCES 12-13 OPEN 10T (MP)
4Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE 12-13 OPEN 10T (MP)
5Szymczyk BartoszWierciszewska AureliaPOLINA'S DIAMONDS 12-13 OPEN 10T (MP)
6Zielinski JanZawiślak AleksandraAMOK 12-13 OPEN 10T (MP)
7Wiltowski JakubAdamska KseniaIGLICA 12-13 OPEN 10T (MP)
8Mordka DawidBober IgaJUST DANCE 12-13 OPEN 10T (MP)
9Goździerski KsawierMichalska MagdalenaLORENZO Katarzyna Białek 12-13 OPEN 10T (MP)
1Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK 10-11 E 6T
2Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA 10-11 E 6T
3Jasiewicz JakubFurgała KorneliaAKSEL 10-11 E 6T
1Demianiuk AdrianZhydachevska UlyanaPOLINA'S DIAMONDS 10-11 F 6T
2Kosecki NatanielKozuń LiwiaESKADRA 10-11 F 6T
3Banaszak TomaszSztela JuliaCIEŚLAK 10-11 F 6T
4Chwedczuk DanielPawliszak OliwiaCIEŚLAK 10-11 F 6T
5Pych JanuszZasnarska JuliaTAKT 10-11 F 6T
6Dmytrów PawełŚwidzińska AmeliaAKTAN 10-11 F 6T
1Tabor NatanSurleta MichalinaTABOR 10-11 OPEN 8T (MP)
2Kisielewski JakubPiela ZuzannaASTRA 10-11 OPEN 8T (MP)
3Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY 10-11 OPEN 8T (MP)
4Szymczyk MikołajWierciszewska KorneliaPOLINA'S DIAMONDS 10-11 OPEN 8T (MP)
5Ojczyk StanisławGrabka NadiaTHOMAS DANCE 10-11 OPEN 8T (MP)
6Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK 10-11 OPEN 8T (MP)
7Kosecki NatanielKozuń LiwiaESKADRA 10-11 OPEN 8T (MP)
8Ferents OleksandrBoychuk RoksolanaDUSSH(Ukraina) 10-11 OPEN 8T (MP)
9Demianiuk AdrianZhydachevska UlyanaPOLINA'S DIAMONDS 10-11 OPEN 8T (MP)
1Kalinka FranciszekSrebrzyńska MariaKuźnia Tańca 8-9 OPEN 6T (MP)
2Welsant ErnestZawiślak AdriannaMARGO 8-9 OPEN 6T (MP)
3Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO 8-9 OPEN 6T (MP)
4Banaszak TomaszSztela JuliaCIEŚLAK 8-9 OPEN 6T (MP)
5Stępień AleksanderPawliszak NikolaCIEŚLAK 8-9 OPEN 6T (MP)
6Niciejewski FranciszekHomoncik MarikaFRASZKA 8-9 OPEN 6T (MP)
7Dmytrów PrzemysławŚwidzińska JuliaAKTAN 8-9 OPEN 6T (MP)
8Homoncik KarolMigacz MajaFRASZKA 8-9 OPEN 6T (MP)
9Górecki JanTalaga ViktoriaCIEŚLAK 8-9 OPEN 6T (MP)