!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Professional Dance Show 2015 GPP Młodzież Starsza (16-20 lat), Junior I (PTT)
Kalwaria Zebrzydowska k/Krakowa
Filtruj:
Kategorie:





















1Gadko KonradJaszewska AngelikaPOLISH CLUB 16-20 OPEN LA (GPP)
2Klepacz KacperSzalast OliwiaPOLISH CLUB 16-20 OPEN LA (GPP)
3Kucina WojciechKuląg MartaCENTRUM TAŃCA 16-20 OPEN LA (GPP)
4Uher VáclavSlouková AnnaMarendi 16-20 OPEN LA (GPP)
5Figurski PrzemysławPrylowski NataliaCENTRUM TAŃCA 16-20 OPEN LA (GPP)
6Jałocha SzymonPlinta Olga--- 16-20 OPEN LA (GPP)
7Kozub MichalBogaczová TerezaMarendi 16-20 OPEN LA (GPP)
8Bil JakubŁysik AgnieszkaKTT DUET 16-20 OPEN LA (GPP)
8Szewczyk GrzegorzCichy MonikaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-20 OPEN LA (GPP)
10Kuźniar DawidPoźniak GabrielaAKSEL 16-20 OPEN LA (GPP)
11Rozkuszka DawidBaniak Izabela--- 16-20 OPEN LA (GPP)
12Bomba SebastianJakus Magdalena--- 16-20 OPEN LA (GPP)
13Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA 16-20 OPEN LA (GPP)
13Stelmachowski AdamKsiężarczyk DonataSKT STYL 16-20 OPEN LA (GPP)
15Jurek OskarNiezabitowska KatarzynaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-20 OPEN LA (GPP)
16Srebro JakubKawa Klaudia--- 16-20 OPEN LA (GPP)
17Scąber AleksanderKula ZuzannaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-20 OPEN LA (GPP)
1Domiter_FTS HubertWąsacz_FTS Karolina--- 16-20 OPEN ST (GPP)
2Karpiński MarcinJaruszowiec PatrycjaMISTRAL 16-20 OPEN ST (GPP)
4Hejmej DamianDobranowska DominikaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-20 OPEN ST (GPP)
5Tylec MikołajBaszczowska Anna--- 16-20 OPEN ST (GPP)
6Wójcik PiotrKubicka Ewelina UrszulaSKT STYL 16-20 OPEN ST (GPP)
7Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA 16-20 OPEN ST (GPP)
8Jurek OskarNiezabitowska KatarzynaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-20 OPEN ST (GPP)
1Miechowicz DominikGąsior NataliaMARENGO 16-18 B LA
2Kmita SebastianRej PatrycjaSKT STYL 16-18 B LA
3Hejmej DamianDobranowska DominikaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 B LA
4Nazaruk MichałMorbitzer Justyna--- 16-18 B LA
5Ortyl DamianŁukaszek IzabelaGALA 16-18 B LA
6Scąber AleksanderKula ZuzannaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 B LA
7Redlecki FryderykMach MartynaRYTM 16-18 B LA
8Hull AndrzejKucharczyk BarbaraIDEA 16-18 B LA
8Łądka WiktorHanusek PaulinaRYTM 16-18 B LA
10WalatFTS PiotrKowalska Julia--- 16-18 B LA
11Szafrański SebastianKlimas MarzenaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 B LA
12Nowak PawełTenerowicz Monika EwelinaBAWINEK 16-18 B LA
12PuchałaFTS MateuszKsiążekFTS Izabela--- 16-18 B LA
14Kudziełko PatrykUrban AnnaRAGTIME 16-18 B LA
1Mazurek BartoszJawor JagodaZAMEK 16-18 B ST
2Wójcik PiotrKubicka Ewelina UrszulaSKT STYL 16-18 B ST
3Kudra MichałPijar BeataZŁOTA PARA 16-18 B ST
4Nazaruk MichałMorbitzer Justyna--- 16-18 B ST
5Koniarz TomaszCiślak AgataBAWINEK 16-18 B ST
6Abramczyk Tomasz WojciechBłach MartaSKT AGH 16-18 B ST
7Kudziełko PatrykUrban AnnaRAGTIME 16-18 B ST
8Kowaliczek MichałGancarz NataliaBAWINEK 16-18 B ST
9Scąber AleksanderKula ZuzannaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 B ST
10Redlecki FryderykMach MartynaRYTM 16-18 B ST
11WalatFTS PiotrKowalska Julia--- 16-18 B ST
1Mularz MichałĆwiek AleksandraSKT STYL 16-18 C LA
2Ziuziański AleksanderSkrolecka AgataMARENGO 16-18 C LA
3Głogowski PiotrPłaza WiolettaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
4Kacprzak KacperSalamaga JuliaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
5Pinkus JakubDoroz KlaudiaSKT STYL 16-18 C LA
6Kwiecień KonradRachwał MagdalenaBAWINEK 16-18 C LA
7Grobecki PrzemysławHonkisz WiktoriaSTARDANCE 16-18 C LA
7Kaliński KrzysztofZawadzka AnnaSTTS 16-18 C LA
9Zemełka DennisCzerner AleksandraUKS CATIA 16-18 C LA
1Mularz MichałĆwiek AleksandraSKT STYL 16-18 C ST
2Talik KamilĆwiertka AnetaNOWY STYL 16-18 C ST
3Rylewicz JarosławGrunwald MonikaBAWINEK 16-18 C ST
4Górniak KamilSzpila MagdalenaSzk. Tańca Gutovskyi 16-18 C ST
5Kwiecień KonradRachwał MagdalenaBAWINEK 16-18 C ST
6Zemełka DennisCzerner AleksandraUKS CATIA 16-18 C ST
7Głogowski PiotrPłaza WiolettaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
7Kaliński KrzysztofZawadzka AnnaSTTS 16-18 C ST
9Grobecki PrzemysławHonkisz WiktoriaSTARDANCE 16-18 C ST
10Szafrański SebastianKlimas MarzenaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 C ST
11Kołodziej MarcinWojaczek MagdalenaMIX 16-18 C ST
1Noworyta MariuszFatyga JustynaBAWINEK 16-18 D LA
2Wójcik MateuszBujas KarolinaSKT AGH 16-18 D LA
3Piskorek MichałLiszkowska JolantaRAGTIME 16-18 D LA
4Pawlik MichałCimała AnnaFORUM 16-18 D LA
5Zieliński DawidŁokas KarolinaEVOLUTION 16-18 D LA
6Rapacz Marcin ZbigniewNapiórkowska Adrianna EwaBAWINEK 16-18 D LA
7Krzemiński GrzegorzKlebach WeronikaFLAMENCO 16-18 D LA
8Banaszkiewicz KrzysztofOrzechowska Sylwia NataliaBAWINEK 16-18 D LA
9Ziętek ŁukaszMularczyk BeataCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
10Kasprzycki RadosławZwolińska JustynaSKT STYL 16-18 D LA
11Fronc JeremiaszŚlósarz MilenaKARISMA 16-18 D LA
12Biela ErnestZajda DorotaBAWINEK 16-18 D LA
1Krzemiński GrzegorzKlebach WeronikaFLAMENCO 16-18 D ST
2Wójcik MateuszBujas KarolinaSKT AGH 16-18 D ST
3Szymaniec WojciechWojak AnetaRONDO 16-18 D ST
4Zdebski MichałNiechciał AgnieszkaSEMPRE 16-18 D ST
5Kasprzycki RadosławZwolińska JustynaSKT STYL 16-18 D ST
6Rapacz Marcin ZbigniewNapiórkowska Adrianna EwaBAWINEK 16-18 D ST
7Zieliński DawidŁokas KarolinaEVOLUTION 16-18 D ST
8Ziętek ŁukaszMularczyk BeataCENTRUM TAŃCA 16-18 D ST
9Piskorek MichałLiszkowska JolantaRAGTIME 16-18 D ST
10Biela ErnestZajda DorotaBAWINEK 16-18 D ST
11Szczepaniec KrzysztofMadejska Natalia KarolinaBAWINEK 16-18 D ST
12Liszka PiotrPiech AgnieszkaBAWINEK 16-18 D ST
1Łężniak KarolLewicka PatrycjaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 14-15 C LA
2Cinal KacperKuźma AgataRAGTIME 14-15 C LA
3Ciszek KarolCzarnik WeronikaCLASSIC 14-15 C LA
4Kurek KamilRosik PaulinaEVOLUTION 14-15 C LA
5Klimek WojciechJałocha Wiktoria--- 14-15 C LA
6Bednarek MateuszSzczęch KarolinaLORDANCE 14-15 C LA
7Macura BogdanKogut AlicjaRYTM 14-15 C LA
8BełzFTS NicolasSłowiakFTS Adrianna--- 14-15 C LA
9Łysek JakubGas Weronika--- 14-15 C LA
1Sączek JakubSkupień ZofiaLORDANCE 14-15 C ST
2Mrowiec AdrianKorzeniak Oliwia--- 14-15 C ST
3Porębski MarekBielec NataliaSKT STYL 14-15 C ST
4Słociński EmanuelBenisz KlaudiaRYTM 14-15 C ST
5Macura BogdanKogut AlicjaRYTM 14-15 C ST
6Klimek WojciechJałocha Wiktoria--- 14-15 C ST
7Ślazyk JakubManowska WeronikaMISTRAL 14-15 C ST
8Łysek JakubGas Weronika--- 14-15 C ST
9BełzFTS NicolasSłowiakFTS Adrianna--- 14-15 C ST
1Kotkowski KewinRubik IgaSUKCES 14-15 D LA
2Górniak JerzyStruzik LidiaNOWY STYL 14-15 D LA
3Bała JakubMatuszczyk AlicjaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 14-15 D LA
4Zając MaciejMarek DominikaEVOLUTION 14-15 D LA
5Ciura MaciejTomalska MajaA+S 14-15 D LA
6Błach DawidKainka WiktoriaUKS CATIA 14-15 D LA
7Stępień JarosławGrodzińska DominikaArtDance 14-15 D LA
1Górniak JerzyStruzik LidiaNOWY STYL 14-15 D ST
2Bała JakubMatuszczyk AlicjaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 14-15 D ST
3Kotkowski KewinRubik IgaSUKCES 14-15 D ST
4Błach DawidKainka WiktoriaUKS CATIA 14-15 D ST
5Zając MaciejMarek DominikaEVOLUTION 14-15 D ST
6Ciura MaciejTomalska MajaA+S 14-15 D ST
7Stępień JarosławGrodzińska DominikaArtDance 14-15 D ST
1Zaręba JakubSzarek OliwiaSKT STYL 14-15 E 8T
2Sadowski RadosławWątor NataliaEVOLUTION 14-15 E 8T
3Ślusarczyk KrzysztofGębala MartaArtDance 14-15 E 8T
4Kreczko KarolMarcinkiewicz OliwiaMARENGO 14-15 E 8T
5Czopek JanStrączyńska GabrielaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 14-15 E 8T
6Dudek KacperMartowicz MajaGOLDEN DANCE 14-15 E 8T
1Boczar KacperKozłowska WiktoriaAKSEL 12-13 D LA
2Skórka JakubDziąbor EmiliaSUKCES 12-13 D LA
3Dyrda MaciejMałajowicz Gabriela--- 12-13 D LA
4Tomasiak WiktorFecko JuliaAXIS 12-13 D LA
5Knaś KajetanBiskup KingaFANTAZJA 12-13 D LA
6Król SzymonMałochleb LiliannaKLASA 12-13 D LA
7Dudek SzymonSamek MagdalenaSKT STYL 12-13 D LA
8Bolek MarcelDomagała OliwiaKIEPURA 12-13 D LA
9KmiecikFTS JanGluzińskaFTS Katarzyna--- 12-13 D LA
10Małecki DawidCwalina SaraRYTM 12-13 D LA
11Baszczowski BartoszKozioł Lena--- 12-13 D LA
11Kijowski CezaryFarbaniec EmiliaGRACJA 12-13 D LA
13Smolarek MarcelRoszak JuliaRAGTIME 12-13 D LA
14Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 12-13 D LA
14Braun PatrykPyrdziak KatarzynaRAGTIME 12-13 D LA
16Wanago PawełBalon KatarzynaSKT STYL 12-13 D LA
17Baron JakubJakóbowska JolantaRAGTIME 12-13 D LA
17Roman JakubDorycka DominikaFANTAZJA 12-13 D LA
17Sohling NorbertGreczycho KamilaZŁOTA PARA 12-13 D LA
1Król SzymonMałochleb LiliannaKLASA 12-13 D ST
2Mizia-Ossoliński BartoszDziubras NataliaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 12-13 D ST
3Wiórek MaciejSzołtysik WeronikaIMPULS 12-13 D ST
4Boczar KacperKozłowska WiktoriaAKSEL 12-13 D ST
5Bolek MarcelDomagała OliwiaKIEPURA 12-13 D ST
6Sohling NorbertGreczycho KamilaZŁOTA PARA 12-13 D ST
7Dudek SzymonSamek MagdalenaSKT STYL 12-13 D ST
8Małecki DawidCwalina SaraRYTM 12-13 D ST
9Roman JakubDorycka DominikaFANTAZJA 12-13 D ST
10Smolarek MarcelRoszak JuliaRAGTIME 12-13 D ST
11Dyrda MaciejMałajowicz Gabriela--- 12-13 D ST
11Tomasiak WiktorFecko JuliaAXIS 12-13 D ST
13Baszczowski BartoszKozioł Lena--- 12-13 D ST
14Braun PatrykPyrdziak KatarzynaRAGTIME 12-13 D ST
15Baron JakubJakóbowska JolantaRAGTIME 12-13 D ST
16KmiecikFTS JanGluzińskaFTS Katarzyna--- 12-13 D ST
17Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 12-13 D ST
18Wanago PawełBalon KatarzynaSKT STYL 12-13 D ST
19Kijowski CezaryFarbaniec EmiliaGRACJA 12-13 D ST
1Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION 12-13 E 8T
2Posieł MaksymilianMaliszewska AgnieszkaJEDYNKA 12-13 E 8T
3Fugiel TomaszMarkus WeronikaSOKÓŁ 12-13 E 8T
4Słomka MaciejGutowska Katarzyna--- 12-13 E 8T
5Rak KonradChwierut AmeliaRAGTIME 12-13 E 8T
6Klimas JakubGrela KamilaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 12-13 E 8T
7Kotul HubertRojek JuliaSTARDANCE 12-13 E 8T
8Piotrowski JakubKukulska NataliaMARENGO 12-13 E 8T
9Oleksy Lukasz PiotrWłodarczyk Aleksandra--- 12-13 E 8T
10Wieczorek JakubJamborska GabrielaFANTAZJA 12-13 E 8T
1Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP 12-13 F 6T
2Oślizło FilipDuda WiktoriaLORDANCE 12-13 F 6T
3Raczek KacperBysina MartynaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 12-13 F 6T
4Strózik ArturSioła Oliwia--- 12-13 F 6T
5Piwowarczyk TomaszKałucka JuliaSTARDANCE 12-13 F 6T
6Mida DawidMida PaulinaAXIS 12-13 F 6T
7Kotek BartoszNicpoń KingaSTTS 12-13 F 6T
1Raczek HubertKowalska MagdalenaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 12-13 OPEN LA (GPP)
2Gadocha MateuszBała WeronikaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 12-13 OPEN LA (GPP)
3Mizia-Ossoliński BartoszDziubras NataliaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 12-13 OPEN LA (GPP)
1Raczek HubertKowalska MagdalenaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 12-13 OPEN ST (GPP)
2Gadocha MateuszBała WeronikaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 12-13 OPEN ST (GPP)
3Biedroń TymoteuszMagnuska KatarzynaArtDance 12-13 OPEN ST (GPP)
1Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaKIEPURA 8-9 F 6T
2Szymczyk BartoszPogorzelska JuliaFAST-STEP 8-9 F 6T
3Ciscoń JakubGadocha MartynaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 8-9 F 6T
4Wiercioch KonradSroka WiktoriaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 8-9 F 6T
5Ciernia GerardŚliwa NatalieST PROFESSIONAL DANCE SPORT 8-9 F 6T
6Płaza MaciejŚnieżek KingaGRACJA 8-9 F 6T