!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
WIELKOPOLAN CUP (PTT)
Przeźmierowo k/Poznania
Filtruj:
Kategorie:


















1Jakubowski FilipAndrzejewska WiktoriaDREAM 16-18 C LA
2Górny BartoszDrożdżyńska WeronikaFINEZJA 16-18 C LA
3Adamczak SzymonTychmanowicz WeronikaFILEMON 16-18 C LA
1Jakubowski FilipAndrzejewska WiktoriaDREAM 16-18 C ST
2Adamczak SzymonTychmanowicz WeronikaFILEMON 16-18 C ST
3Górny BartoszDrożdżyńska WeronikaFINEZJA 16-18 C ST
1Raś MikołajBubacz OliwiaLORENZO - Gaj Mały 16-18 D LA
2Biniak JakubParoń KlaudiaLORENZO - Gaj Mały 16-18 D LA
3Adamczak KarolWojtasińska AdriannaDREAM 16-18 D LA
4Siczyński JanAndrzejewska JuliaKS DANCE MIX 16-18 D LA
5Kubaczyk JakubSierżant NataliaLATINA 16-18 D LA
6Plackowski JakubPiechel MonikaPOEZJA 16-18 D LA
7Borkowski ŁukaszRębacz JuliaAll About - Szczecin 16-18 D LA
1Kubaczyk JakubSierżant NataliaLATINA 16-18 D ST
2Białowąs WiktorGórska NataliaAMETYST 16-18 D ST
3Adamczak KarolWojtasińska AdriannaDREAM 16-18 D ST
4Borkowski ŁukaszRębacz JuliaAll About - Szczecin 16-18 D ST
5Biały MikołajKonarska KatarzynaFRED ASTAIRE - Poznań 16-18 D ST
6Biniak JakubParoń KlaudiaLORENZO - Gaj Mały 16-18 D ST
7Plackowski JakubPiechel MonikaPOEZJA 16-18 D ST
1Surkov KostiantynKashyna BarbaraDZIUPLA 16-18 E LA
2Okupniak JakubAndrzejewska MichalinaDREAM 16-18 E LA
3Koźlik PatrykGębarowska MajaKS DANCE MIX 16-18 E LA
4Wojtun IgorLibner ZofiaANIMA DANZA 16-18 E LA
5Bocian ErykŁawniczak JessicaMARGO 16-18 E LA
6Kulawiecki MaciejPopowska PatrycjaKS DANCE MIX 16-18 E LA
1Okupniak JakubAndrzejewska MichalinaDREAM 16-18 E ST
2Surkov KostiantynKashyna BarbaraDZIUPLA 16-18 E ST
3Wojtun IgorLibner ZofiaANIMA DANZA 16-18 E ST
4Bocian ErykŁawniczak JessicaMARGO 16-18 E ST
1Tarnowski KacperHoderna JoannaSIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz 16-18 F LA
2Dzięcioł JakubPiskorz JuliaASTRA 16-18 F LA
3Sobecki EmilSzmyt MajaLATINA 16-18 F LA
4Pełech GrzegorzSchädlich ZofiaASTRA 16-18 F LA
5Kaczmarek AntoniNaskręt LauraPOEZJA 16-18 F LA
1Dzięcioł JakubPiskorz JuliaASTRA 16-18 F ST
2Pełech GrzegorzSchädlich ZofiaASTRA 16-18 F ST
3Tarnowski KacperHoderna JoannaSIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz 16-18 F ST
4Sobecki EmilSzmyt MajaLATINA 16-18 F ST
5Kaczmarek AntoniNaskręt LauraPOEZJA 16-18 F ST
1Topolewski TomaszTurbo ZuzannaASTRA 14-15 E 8T
2Lampart AlanRychlewska AgataALFA-ASTRA 14-15 E 8T
3Podfigurny ZiemowitMarecka AmeliaASTRA 14-15 E 8T
4Borowiec AdamWoźniczko AleksandraASTRA 14-15 E 8T
5Buczyński MarcelPrzybek WiktoriaKS DANCE MIX 14-15 E 8T
6Pietruszewski KacperZielińska Jagna AgataSZKOŁA TAŃCA BiT 14-15 E 8T
1Jakubowski JakubŁukasik AleksandraALFA-ASTRA 14-15 F 6T
2Gruszkiewicz IgorŚliwińska ErykaLATINA 14-15 F 6T
3Tomczak WojciechKowalewska NataliaESTERA 14-15 F 6T
4Bernatowicz JanNapieraj WeronikaFAN DANCE 14-15 F 6T
5Jakubek AlanObal NataszaART OF DANCE - Krotoszyn 14-15 F 6T
1Grydziuszko DamianOrysiak LenaALFA-ASTRA 12-13 E 8T
2Prętki AleksanderRatuszniak AlinaLATINA 12-13 E 8T
1Binert WiktorGrzesiak WiktoriaFAN DANCE 12-13 F 6T
2Janas MichałKupińska HannaFANTAZJA 12-13 F 6T
3Kashyna TomaszPrzybyszewska WiktoriaDZIUPLA 12-13 F 6T
4Sucholas BłażejPilarczyk IngaALFA-ASTRA 12-13 F 6T
1Jawor GrzegorzFrąckowiak RóżaDZIUPLA 12-13 G 6T
1Sieradzki NikodemWitkowska FranciszkaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań 12-13 G 6T
2Łabiński AntoniŻurek NikolaLATINA 12-13 G 6T
2Teofilak EmilKwaśna AntoninaESTERA 12-13 G 6T
3Jakubek KacperMotyl MajaART OF DANCE - Krotoszyn 12-13 G 6T
3Kaczmarek AdamBobkiewicz JoannaPOEZJA 12-13 G 6T
3Kryś NatanielTomczak NataliaLATINA 12-13 G 6T
3Sokołowski WiktorKosiedowska AmeliaALFA-ASTRA 12-13 G 6T
1Bendzieszak CyprianKmiecik WiktoriaART OF DANCE - Krotoszyn 12-13 H 4T
2Korzeniowski OskarMasztalerz LilianaALFA-ASTRA 12-13 H 4T
1Słowik MiłoszDuklas HannaALFA-ASTRA 10-11 F 6T
2Patzki HubertKowalik ZuzannaALFA-ASTRA 10-11 F 6T
3Sobczak WojciechRelewicz AntoninaART OF DANCE - Krotoszyn 10-11 F 6T
4Przewoźny MichałChojan MartynaLORENZO - Gaj Mały 10-11 F 6T
5Kłobus DawidChwirot MilenaFANTAZJA 10-11 F 6T
6Sobecki OlivierSkrzypczak JuliaLATINA 10-11 F 6T
1Śliwa GabrielFrania DominikaOLIMP - Wrocław 10-11 G 6T
2Chodacki GustawSznajder IgaANIMA DANZA 10-11 G 6T
1Drążek DawidMyciak MilenaANIMA DANZA 10-11 H 4T
1Prajs ŁukaszBiniaś DorotaLATINA 10-11 H 4T
2Szczecińska AleksandraMocydlarz AntoniART OF DANCE - Krotoszyn 10-11 H 4T
2Świerkowski MateuszDrobczyńska KatarzynaDANCE IMPERIUM - Poznań 10-11 H 4T