!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 (PTT)
Garwolin
Filtruj:
Kategorie:























1Gadko KonradJaszewska AngelikaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
2Kardasiński DamianSyta DariaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
3Banaś AdrianTarnowska MagdalenaLIDER Dorośli OPEN LA (GPP)
4Rudnicki-Sipajło DominikPrylowski NataliaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
5Tama MikołajKuląg MartaCLASSIC DANCESPORT Dorośli OPEN LA (GPP)
6Szymczak KamilMliczek DominikaZORBA Dorośli OPEN LA (GPP)
7Barakowski MichałFaber AgataMISTRAL Dorośli OPEN LA (GPP)
8Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
9Dreling MateuszPrzydział KatarzynaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
10Wiercioch MateuszBandelewicz MagdalenaDANCELOOK Dorośli OPEN LA (GPP)
11Figurski PrzemysławSzymańska KarolinaCENTRUM TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
11Gułaj SebastianDrozd WiktoriaCHAMPION TEAM Dorośli OPEN LA (GPP)
13Jesionek KarolGorczyca SylwiaLIDER Dorośli OPEN LA (GPP)
14Harazim SzymonHarazim KingaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
15Kotov ViacheslavJedwabna WeronikaMASTER DANCE Dorośli OPEN LA (GPP)
16Zdziech PrzemysławWoźniak KamilaCENTRUM TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
17Kosiński AlbertPonomar AnnaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
18Antosz GrzegorzKmieciak EwelinaASTRA Dorośli OPEN LA (GPP)
19Trytko MichałWoźniak EwelinaDANCELOOK Dorośli OPEN LA (GPP)
20Spręga SewerynBobryk KarolinaCentrum Trójmiasto Dorośli OPEN LA (GPP)
21Borówka PawełRoszkowska MariaDZIUPLA Dorośli OPEN LA (GPP)
21Szczerbiński ŁukaszJurczyszyn ElwiraASTRA Dorośli OPEN LA (GPP)
23Blacha ŁukaszSzafraniec BeataBAWINEK Dorośli OPEN LA (GPP)
23Maryniowski MaciejBil PaulinaMAGIC-DANCE Dorośli OPEN LA (GPP)
23Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaBAWINEK Dorośli OPEN LA (GPP)
23Piotrowski PatrykMazur AnnaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
23Tchórzewski SandroLemke JulitaLATINA Dorośli OPEN LA (GPP)
28Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER Dorośli OPEN LA (GPP)
1Le MichałJabłońska SandraKTT DUET Dorośli OPEN ST (GPP)
2Myka KrzysztofOśródka AgnieszkaMYKA Dorośli OPEN ST (GPP)
3Kadłubowski MaciejKopacz MajaAKSEL Dorośli OPEN ST (GPP)
4Drzewiecki MiłoszTelesz OliwiaLATINA Dorośli OPEN ST (GPP)
5Nagórski MaciejFroń MagdalenaDANCELOOK Dorośli OPEN ST (GPP)
6Stempka KewinPawlak MajaIMPULS Dorośli OPEN ST (GPP)
7Łokiński Michał TomaszMichalecka BeataJEDYNKA Dorośli OPEN ST (GPP)
8Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB Dorośli OPEN ST (GPP)
9Dębski PatrykKlepczarek Justyna -JEDYNKA Dorośli OPEN ST (GPP)
10Baryczka KrystianKorzycka AnnaPOLISH CLUB Dorośli OPEN ST (GPP)
10Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA Dorośli OPEN ST (GPP)
12Garwacki ŁukaszSkrobańska KarolinaDREAM Dorośli OPEN ST (GPP)
13Gorczyca MarcinGrasza MariaIMPULS Dorośli OPEN ST (GPP)
14Lemieszek MichałGola DominikaBALLROOM Dorośli OPEN ST (GPP)
15Trytko MichałWoźniak EwelinaDANCELOOK Dorośli OPEN ST (GPP)
16Myśliński Mateusz ŁukaszSłomczyńska KajaSTUDIO KREACJI TAŃCA Dorośli OPEN ST (GPP)
17Blacha ŁukaszSzafraniec BeataBAWINEK Dorośli OPEN ST (GPP)
17Lozinszek AleksanderBłażek Barbara MariaSZKOŁA TAŃCA WIR Dorośli OPEN ST (GPP)
19Lozinszek MichałMaślanka JuliaSZKOŁA TAŃCA WIR Dorośli OPEN ST (GPP)
20Jabłoński AdamBorys MarlenaKADRYL Dorośli OPEN ST (GPP)
21Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER Dorośli OPEN ST (GPP)
22Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaBAWINEK Dorośli OPEN ST (GPP)
22Nowak MarcelMarkiewicz PaulinaPASJA Dorośli OPEN ST (GPP)
1Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaKTT DUET 16-18 C LA
2Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK 16-18 C LA
3Majcher MateuszGromaszek EsteraMAGIC-DANCE 16-18 C LA
4Lesiak GrzegorzWoźny MilenaROYAL DANCE STUDIO 16-18 C LA
5Samborski MichałSarnowska DominikaJUST DANCE 16-18 C LA
6Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA 16-18 C LA
7Urbański RobertOczkowska UrszulaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
1Wawrzusiszyn DominikTruszkowska GabrielaIMPET TEAM 16-18 C ST
2Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaKTT DUET 16-18 C ST
3Płocharz MichałBożek MagdalenaMYKA 16-18 C ST
4Łokiński MikołajSikorska WeronikaTAKT 16-18 C ST
5Bendinger KrystianRakowiecka AdriannaJEDYNKA 16-18 C ST
6Samborski MichałSarnowska DominikaJUST DANCE 16-18 C ST
7Zaprzalka JakubZiembińska JuliaKADRYL 16-18 C ST
8Urbański RobertOczkowska UrszulaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
9Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA 16-18 C ST
1Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
2Łokiński MikołajSikorska WeronikaTAKT 16-18 D LA
3Winiarek TomaszGrzybowska WeronikaBRASIL 16-18 D LA
4Bilski FilipBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
5Bogusz KamilZowczak GabrielaKORDASZEWSCY 16-18 D LA
6Wawrzusiszyn DominikTruszkowska GabrielaIMPET TEAM 16-18 D LA
7Okoń FilipNowak ZuzannaIMPET TEAM 16-18 D LA
8Gromuł PrzemysławNarojczyk ZuzannaKORDASZEWSCY 16-18 D LA
9Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
1Okoń FilipNowak ZuzannaIMPET TEAM 16-18 D ST
2Citko DawidBielawska DominikaKADRYL 16-18 D ST
3Bogusz KamilZowczak GabrielaKORDASZEWSCY 16-18 D ST
4Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
5Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
6Winiarek TomaszGrzybowska WeronikaBRASIL 16-18 D ST
1Pieczyrak KarolNowak ZuzannaSUKCES 16-18 OPEN LA (GPP)
2Lorek BartoszKarpińska NataliaCHAMPION TEAM 16-18 OPEN LA (GPP)
3Krentosz AleksanderRytkowska WiktoriaRONDO 16-18 OPEN LA (GPP)
4Kalynowycz DmytroKalynowycz KaterynaSUKCES 16-18 OPEN LA (GPP)
5Powichrowski KacperFrankiewicz JuliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 OPEN LA (GPP)
6Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 OPEN LA (GPP)
7Rembelski JakubBala OliwiaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 OPEN LA (GPP)
8Koścień BartoszHanulak AlicjaSUKCES 16-18 OPEN LA (GPP)
9Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO 16-18 OPEN LA (GPP)
10Budzik TomaszKrystek KingaSzT eMiKa 16-18 OPEN LA (GPP)
11Sączek JakubSzczęch KarolinaLORDANCE 16-18 OPEN LA (GPP)
12Zawierucha BorysMach MartynaRYTM 16-18 OPEN LA (GPP)
13Jadczak JakubBiskup RoksanaZORBA 16-18 OPEN LA (GPP)
13Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP 16-18 OPEN LA (GPP)
15Jagielski KarolKowalczyk MilenaKTT DUET 16-18 OPEN LA (GPP)
16Skalski Paweł OlafKrytak MałgorzataDŻET 16-18 OPEN LA (GPP)
17Wojciechowski StanisławJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 OPEN LA (GPP)
18Majcher MateuszGromaszek EsteraMAGIC-DANCE 16-18 OPEN LA (GPP)
18Bogusz KamilZowczak GabrielaKORDASZEWSCY 16-18 OPEN LA (GPP)
1Śledź KarolOlbińska MajaLATINA 16-18 OPEN ST (GPP)
2Budzik TomaszKrystek KingaSzT eMiKa 16-18 OPEN ST (GPP)
3Zawierucha BorysMach MartynaRYTM 16-18 OPEN ST (GPP)
4Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 OPEN ST (GPP)
5Nagrabski MichałFilińska ZofiaIMPET TEAM 16-18 OPEN ST (GPP)
6Kuczyński FilipSzczukiewicz KatarzynaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 OPEN ST (GPP)
7Sajdak JerzyPiętal OlaASTRA 16-18 OPEN ST (GPP)
8Wręczycki PrzemysławLang MagdalenaSUKCES 16-18 OPEN ST (GPP)
9Bielecki JakubWiniarska KatarzynaEM STUDIO 16-18 OPEN ST (GPP)
9Wojciechowski StanisławJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 OPEN ST (GPP)
11Knapik JakubKnapik AleksandraSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 OPEN ST (GPP)
12Zyglarski PiotrRosińska IzabelaCENTRUM TAŃCA 16-18 OPEN ST (GPP)
13Sokołowski KamilSnopek KajaCHAMPION TEAM 16-18 OPEN ST (GPP)
14Rudnicki SzymonBólad AleksandraArtDance 16-18 OPEN ST (GPP)
15Skrobisz EmanuelZagórska MałgorzataZORBA 16-18 OPEN ST (GPP)
16Skalski Paweł OlafKrytak MałgorzataDŻET 16-18 OPEN ST (GPP)
17Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP 16-18 OPEN ST (GPP)
18Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK 16-18 OPEN ST (GPP)
19Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO 16-18 OPEN ST (GPP)
20Bogusz KamilZowczak GabrielaKORDASZEWSCY 16-18 OPEN ST (GPP)
21Pakuła WojciechKęsik NataliaZORBA 16-18 OPEN ST (GPP)
1Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA 14-15 C LA
2Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET 14-15 C LA
3Zinkiewicz MaciejGruszczyńska AdriannaCENTRUM TAŃCA 14-15 C LA
4Rybka KonradSosińska JuliaGALA 14-15 C LA
5Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA 14-15 C LA
6Czechowicz SzymonPaczosa KorneliaDŻET 14-15 C LA
7Ziętkowski KacperSawicka JuliaFENIKS 14-15 C LA
8Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance 14-15 C LA
9Bochniak MikołajWicińska AmeliaZAMEK 14-15 C LA
10Demianiuk MaciejSzor AngelikaBLUE CLASSIC 14-15 C LA
11Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA 14-15 C LA
12Chamera MichałJemielniak KatarzynaPASJA 14-15 C LA
1Sambor AdamKmiecik JuliaIGLICA 14-15 C ST
2Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB 14-15 C ST
3Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA 14-15 C ST
4Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance 14-15 C ST
5Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET 14-15 C ST
6Rybka KonradSosińska JuliaGALA 14-15 C ST
7Bochniak MikołajWicińska AmeliaZAMEK 14-15 C ST
7Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA 14-15 C ST
9Nowiński MaksymilianSzafraniec JuliaPASJA 14-15 C ST
10Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA 14-15 C ST
11Chamera MichałJemielniak KatarzynaPASJA 14-15 C ST
12Demianiuk MaciejSzor AngelikaBLUE CLASSIC 14-15 C ST
1Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC 14-15 D LA
2Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA 14-15 D LA
3Ablewicz NikodemŚwierk WiktoriaDŻET 14-15 D LA
4Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY 14-15 D LA
5Krochmal FilipKwiecień EmiliaKICK 14-15 D LA
6Kotarba SzymonMróz MariaAKADEMIA TAŃCA 14-15 D LA
7Wardak MarcinWardak NataliaKORDASZEWSCY 14-15 D LA
8Nowiński MaksymilianSzafraniec JuliaPASJA 14-15 D LA
9Fidler JakubPosłowska JagodaKICK 14-15 D LA
1Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC 14-15 D ST
2Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA 14-15 D ST
3Zinkiewicz MaciejGruszczyńska AdriannaCENTRUM TAŃCA 14-15 D ST
4Wardak MarcinWardak NataliaKORDASZEWSCY 14-15 D ST
5Kotarba SzymonMróz MariaAKADEMIA TAŃCA 14-15 D ST
6Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY 14-15 D ST
7Fidler JakubPosłowska JagodaKICK 14-15 D ST
1Szczepanik KrzysztofSzczepanik PaulinaSUKCES 14-15 G 6T
2Jakubowski DamianRosłonkiewicz KlaudiaEMOTION 14-15 G 6T
2Adamus GrzegorzWiącek AleksandraKICK 14-15 G 6T
3Olkowicz KubaSkwarek MariaEMOTION 14-15 G 6T
3Piasecki Tomasz FranciszekSzczurowska JuliaEMOTION 14-15 G 6T
1Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES 14-15 OPEN LA (GPP)
2Muller MichałWychowałek WiktoriaSUKCES 14-15 OPEN LA (GPP)
3Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES 14-15 OPEN LA (GPP)
4Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK 14-15 OPEN LA (GPP)
5Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA 14-15 OPEN LA (GPP)
6Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA 14-15 OPEN LA (GPP)
7Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET 14-15 OPEN LA (GPP)
8Gędłek JakubJaworek MariaArtDance 14-15 OPEN LA (GPP)
9Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB 14-15 OPEN LA (GPP)
10Patrzyk MaksymilianKot AmeliaST DOBROWOLSCY 14-15 OPEN LA (GPP)
11Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance 14-15 OPEN LA (GPP)
11Ziętkowski KacperSawicka JuliaFENIKS 14-15 OPEN LA (GPP)
13Zinkiewicz MaciejGruszczyńska AdriannaCENTRUM TAŃCA 14-15 OPEN LA (GPP)
14Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA 14-15 OPEN LA (GPP)
14Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC 14-15 OPEN LA (GPP)
16Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA 14-15 OPEN LA (GPP)
16Rybka KonradSosińska JuliaGALA 14-15 OPEN LA (GPP)
18Chamera MichałJemielniak KatarzynaPASJA 14-15 OPEN LA (GPP)
19Ablewicz NikodemŚwierk WiktoriaDŻET 14-15 OPEN LA (GPP)
20Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY 14-15 OPEN LA (GPP)
21Nowiński MaksymilianSzafraniec JuliaPASJA 14-15 OPEN LA (GPP)
1Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES 14-15 OPEN ST (GPP)
2Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK 14-15 OPEN ST (GPP)
3Czechowicz SzymonPaczosa KorneliaDŻET 14-15 OPEN ST (GPP)
4Gędłek JakubJaworek MariaArtDance 14-15 OPEN ST (GPP)
5Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK 14-15 OPEN ST (GPP)
6Sambor AdamKmiecik JuliaIGLICA 14-15 OPEN ST (GPP)
7Patrzyk MaksymilianKot AmeliaST DOBROWOLSCY 14-15 OPEN ST (GPP)
8Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB 14-15 OPEN ST (GPP)
8Ziętkowski KacperSawicka JuliaFENIKS 14-15 OPEN ST (GPP)
10Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance 14-15 OPEN ST (GPP)
10Rybka KonradSosińska JuliaGALA 14-15 OPEN ST (GPP)
10Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA 14-15 OPEN ST (GPP)
13Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET 14-15 OPEN ST (GPP)
14Ablewicz NikodemŚwierk WiktoriaDŻET 14-15 OPEN ST (GPP)
14Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA 14-15 OPEN ST (GPP)
16Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC 14-15 OPEN ST (GPP)
17Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA 14-15 OPEN ST (GPP)
18Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY 14-15 OPEN ST (GPP)
18Nowiński MaksymilianSzafraniec JuliaPASJA 14-15 OPEN ST (GPP)
20Chamera MichałJemielniak KatarzynaPASJA 14-15 OPEN ST (GPP)
1Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE 12-13 E 8T
2Lynov VictorRomaniuk JuliaELITE DANCE 12-13 E 8T
3Schab ŁukaszŻochowska MajaEMOTION 12-13 E 8T
4Świątkiewicz PawełNasiłowska AnnaIMPET TEAM 12-13 E 8T
5Witczak PawełPikuła PatrycjaMAKO 12-13 E 8T
1Baczyński JanWrzesińska KarolinaEMOTION 12-13 G 6T
1Gaworek HubertWięcławska AnnaSTART 12-13 G 6T
1Wardak SebastianGac MariaKORDASZEWSCY 12-13 G 6T
2Końsko FranciszekOlesiejuk HannaIMPET TEAM 12-13 G 6T
2Krasowski Jakub JanKlepacka ZuzannaKADRYL 12-13 G 6T
2Więckowski MikołajSabak EwaRS 12-13 G 6T
3Karczmarczyk PiotrMaszkiewicz ZuzannaKORDASZEWSCY 12-13 G 6T
3Matusiak PiotrJałocha OliwiaKORDASZEWSCY 12-13 G 6T
3Mroczek KacperGąska KingaKORDASZEWSCY 12-13 G 6T
3Przebierowski BartłomiejNowacka PatrycjaRYTM 12-13 G 6T
3Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 12-13 G 6T
1Durajczyk MaciejKozicka JuliaEMOTION 12-13 H 4T
1Rogoziński JakubKłos JowitaEMOTION 12-13 H 4T
2Gutowski MateuszŁozowska ZofiaMAKO 12-13 H 4T
2Michalski OskarGajownik IzabelaDCS BRWINÓW 12-13 H 4T
1Kłos WojciechKotowicz MartynaFAST-STEP 10-11 F 6T
2Grabiński MarcinKoval YelizavietaFAST-STEP 10-11 F 6T
3Szostak IgorPłatek NikolaFAST-STEP 10-11 F 6T
4Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION 10-11 F 6T
5Zajkowski MaciejOtocka MichalinaFAST-STEP 10-11 F 6T
6Zawistowski FilipTarasewicz NataliaKADRYL 10-11 F 6T
7Olszewski MateuszOstrowska WiktoriaZAMEK 10-11 F 6T
8Bulzak JanGiżka MartynaJELINEK 10-11 F 6T
1Kulesza JakubBanasiewicz MartynaCreative Dance 10-11 G 6T
1Ostałowski DawidBogus MajaFAST-STEP 10-11 G 6T
1Zając MieszkoBrzezińska JuliaEMOTION 10-11 G 6T
2Książek DamianSchab MartaEMOTION 10-11 G 6T
2Zawadzki AdrianSztabnik MajaCreative Dance 10-11 G 6T
3Głuch JakubRybak JuliaCreative Dance 10-11 G 6T
3Serzysko WojciechCisowska MajaKORDASZEWSCY 10-11 G 6T
3Sikorski AdamKozłowska KatarzynaKADRYL 10-11 G 6T
3Demianiuk AdrianBuczyńska WeronikaSTUDIO TAŃCA WOLF 10-11 G 6T
1Czarnecki MarcelSobolewska KlaudiaDCS BRWINÓW 10-11 H 4T
1Dzieliński IgorSękowska MartynaBLUE CLASSIC 10-11 H 4T
1Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION 10-11 H 4T
1Mularczyk FilipRogozińska AnnaEMOTION 10-11 H 4T
1Rozwadowski AleksanderSzynkiewicz WiolettaFAST-STEP 10-11 H 4T
1Szczurowski MichałRegulska MartynaEMOTION 10-11 H 4T
1Wolski BartoszCiszewska NataliaFAST-STEP 10-11 H 4T
2Dobrowolski MateuszPerzanowska AleksandraFAST-STEP 10-11 H 4T
2Giziński BartoszŁata MajaDCS BRWINÓW 10-11 H 4T
2Jura KamilŁapa GabrielaIMPET TEAM 10-11 H 4T
2Peński DamianSabak JoannaRS 10-11 H 4T
1Chrząszczewski MarcelGorzechowska WiktoriaROYAL DANCE STUDIO 8-9 H 4T
1Michniewicz MikołajJagłowska MarcelinaPROMENADA 8-9 H 4T
1Rogoziński IgnacyPaczyńska MariolaEMOTION 8-9 H 4T
1Sołtysiak JakubCzajkowska KarolinaFAST-STEP 8-9 H 4T
1Tomaszewska MajaSybicki AdamSTART 8-9 H 4T
1Welsant ErnestZawiślak AdriannaMARGO 8-9 H 4T
2Malesiński JakubSiebiedzińska MarcjannaStudio Tańca ESKA 8-9 H 4T
2Milewski SzymonŻelazowska AleksandraMAKO 8-9 H 4T
2Napiórkowski JakubOsuch JuliaMAKO 8-9 H 4T
2Piszczek KacperRzewuska ZofiaMAKO 8-9 H 4T
2Dźbik WiktoriaWójcik DamianMAKO 8-9 H 4T
2Gruba RoksanaMieszczanek OliwierMAKO 8-9 H 4T