!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
CeA Challenge Cup Puchar (PTT)
Wieliczka Folwark Zalesie
Filtruj:
Kategorie:


















1Rak KonradChwierut AmeliaST IMPRESJA Kęty 16-18 B LA
2Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL 16-18 B LA
3Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL 16-18 B LA
4Fugiel TomaszKosińska KatarzynaSOKÓŁ 16-18 B LA
5Hamzayev ElwinRyś WiktoriaGASIEK 16-18 B LA
6Szewczyk GrzegorzDobosz AngelikaKuźnia Tańca 16-18 B LA
7Łabno MateuszSobarnia PaulinaSzT eMiKa 16-18 B LA
7Sarnowski BrunoSzeląg ZuzannaMDANCE 16-18 B LA
1Markiewicz JakubMichewicz JuliaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 B ST
2Hamzayev ElwinRyś WiktoriaGASIEK 16-18 B ST
3Ablewicz NikodemBorowska JuliaRYTM 16-18 B ST
4Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO 16-18 B ST
5Łabno MateuszSobarnia PaulinaSzT eMiKa 16-18 B ST
6Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE 16-18 B ST
7Pyras KrzysztofJarek EmiliaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 B ST
8Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL 16-18 B ST
1Sodzawiczny PawełJuras AgnieszkaIMPULS 16-18 C LA
2Łyżwa FranciszekJamborska GabrielaKuźnia Tańca 16-18 C LA
3Sroka MaciejSzylar JoannaINFINITY - Kraków 16-18 C LA
4Antkiewicz OskarSosin KamilaKLASA 16-18 C LA
5Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO 16-18 C LA
6Para MaksymilianSiemaszko GabrielaSzT eMiKa 16-18 C LA
7Perłak FilipPobidyńska MartynaMDANCE 16-18 C LA
8Starostka MarcelJacher OliwiaSzT eMiKa 16-18 C LA
9Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE 16-18 C LA
1Szkotak MaciejKapustka KamilaLATINO 16-18 C ST
2Dziamba MateuszGaj MartynaGRACJA 16-18 C ST
3Para MaksymilianSiemaszko GabrielaSzT eMiKa 16-18 C ST
4Stal KacperGawor JowitaTHOMAS DANCE 16-18 C ST
5Sodzawiczny PawełJuras AgnieszkaIMPULS 16-18 C ST
6Antkiewicz OskarSosin KamilaKLASA 16-18 C ST
7Sarnowski BrunoSzeląg ZuzannaMDANCE 16-18 C ST
8Galwas MaksymilianKropidło KlaudiaRYTM 16-18 C ST
8Sierak MichałKotwa MartynaLATIN DANCE 16-18 C ST
10Zglinicki DawidPorębska AgnieszkaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 C ST
1Pazdur DawidJanosz DagmaraSUKCES 16-18 D LA
2Maliszczak ŁukaszWolanin MartynaSUKCES 16-18 D LA
3Kalata AleksanderSznajder AgnieszkaCUBANA 16-18 D LA
4Płodzień AdrianSzewc EmiliaSAMBA 16-18 D LA
5Połeć JakubBajor KarolinaELITA - Kraków 16-18 D LA
6Pasiut SzymonFigiel MariaKuźnia Tańca 16-18 D LA
7Wrona PatrykWrona JustynaMARENGO 16-18 D LA
8Dziamba MateuszGaj MartynaGRACJA 16-18 D LA
9Chrapek ErykKohut NataliaPERFECT DANCE 16-18 D LA
10Łyżwa FryderykMarcisz RoksanaKuźnia Tańca 16-18 D LA
11Babiak PawełJanusz WiktoriaGOLDEN DANCE 16-18 D LA
12Bezak TomaszMotyka MilenaLATIN DANCE 16-18 D LA
13Szkotak MaciejKapustka KamilaLATINO 16-18 D LA
14Ciernia GerardPaprocka PolinaELITA - Kraków 16-18 D LA
1Starostka MarcelJacher OliwiaSzT eMiKa 16-18 D ST
2Babiak PawełJanusz WiktoriaGOLDEN DANCE 16-18 D ST
3Miłkoś BartłomiejSosin PatrycjaKLASA 16-18 D ST
4Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA 16-18 D ST
5Kowalski Nikodem RochKruczała MarcelinaST IMPRESJA Kęty 16-18 D ST
6Walaszek KarolStawarz AleksandraEVOLUTION 16-18 D ST
7Łyżwa FryderykMarcisz RoksanaKuźnia Tańca 16-18 D ST
8Chrapek ErykKohut NataliaPERFECT DANCE 16-18 D ST
9Ciernia GerardPaprocka PolinaELITA - Kraków 16-18 D ST
10Salamon TymoteuszRomaniszyn KlaudiaPERFECT STYL - Kraków 16-18 D ST
1Kluczka KrzysztofGrzegorczyk AnnaFORUM 16-18 E LA
2Kubies JanBrzozowska NadiaMARENGO 16-18 E LA
3Parysz WojciechMachowska ZuzannaKLASA 16-18 E LA
4Kaliński KonradMogiłka NataliaSEMPRE 16-18 E LA
5Kubek BeniaminChmura AleksandraLATINO 16-18 E LA
6Tkacz RafałTkacz SabinaFORUM 16-18 E LA
1Parysz WojciechMachowska ZuzannaKLASA 16-18 E ST
2Kubek BeniaminChmura AleksandraLATINO 16-18 E ST
3Gnus ArkadiuszKiszkis ZuzannaIMPULS 16-18 E ST
4Kawałek MichałNowotny AleksandraSEMPRE 16-18 E ST
5Tkacz RafałTkacz SabinaFORUM 16-18 E ST
1Kawałek MichałNowotny AleksandraSEMPRE 16-18 F LA
2Gnus ArkadiuszKiszkis ZuzannaIMPULS 16-18 F LA
3Błachut KrzysztofCzubin AdriannaINFINITY - Kraków 16-18 F LA
4Dunaj TomaszMajewska PaulinaSKT Regis Bochnia 16-18 F LA
5Zieliński TomaszSzczałuba NikolaKICK 16-18 F LA
6Dyka MaciejWojtyczko ZofiaCUBANA 16-18 F LA
7Kania SebastianTobiasz JuliaPERFECT DANCE 16-18 F LA
8Gomułka JakubMałecka-Poręba AmeliaAXIS 16-18 F LA
9Wojda PawełBaczyńska KatarzynaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA 16-18 F LA
10Janik JakubOratowska MartynaAXIS 16-18 F LA
1Dyka MaciejWojtyczko ZofiaCUBANA 16-18 F ST
2Dąbrowski JarosławKokhanets IrynaSEMPRE 16-18 F ST
3Wojda PawełBaczyńska KatarzynaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA 16-18 F ST
4Kania SebastianTobiasz JuliaPERFECT DANCE 16-18 F ST
5Zieliński TomaszSzczałuba NikolaKICK 16-18 F ST
6Gomułka JakubMałecka-Poręba AmeliaAXIS 16-18 F ST
7Janik JakubOratowska MartynaAXIS 16-18 F ST
8Dunaj TomaszMajewska PaulinaSKT Regis Bochnia 16-18 F ST
9Lenartowicz TomaszJaśkowska KlaudiaAkademia Tańca 16-18 F ST
1Szostak IgorWitkowska NataliaFAST-STEP 14-15 C LA
2Stachura ŁukaszLisowiec JuliaGRACJA 14-15 C LA
3Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA 14-15 C LA
4Głowacz MichałSielska JagodaGOLDEN DANCE 14-15 C LA
5Błaszczyszyn KarolOlech WiktoriaGOLDEN DANCE 14-15 C LA
6Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaTEAM - Ornontowice 14-15 C LA
1Szostak IgorWitkowska NataliaFAST-STEP 14-15 C ST
2Staśko GabrielLiro AdriannaLATINO 14-15 C ST
3Stachura ŁukaszLisowiec JuliaGRACJA 14-15 C ST
4Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA 14-15 C ST
5Błaszczyszyn KarolOlech WiktoriaGOLDEN DANCE 14-15 C ST
6Głowacz MichałSielska JagodaGOLDEN DANCE 14-15 C ST
7Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaTEAM - Ornontowice 14-15 C ST
1Sala MateuszMieszkowicz AnnaGALA 14-15 D LA
2Staśko GabrielLiro AdriannaLATINO 14-15 D LA
3Ludwig FilipBorek ElizaKuźnia Tańca 14-15 D LA
4Misior PatrykDzięgielowska EmiliaGOLDEN DANCE 14-15 D LA
1Sala MateuszMieszkowicz AnnaGALA 14-15 D ST
2Ludwig FilipBorek ElizaKuźnia Tańca 14-15 D ST
3Misior PatrykDzięgielowska EmiliaGOLDEN DANCE 14-15 D ST
1Krakowski GabrielPotoczna AlicjaGALA 12-13 D LA
2Kącik KacperZgoda NataliaEVOLUTION 12-13 D LA
3Madej MikołajTyksińska IgaGALA 12-13 D LA
4Gucwa WojciechBatko MartynaJUST DANCE 12-13 D LA
1Krakowski GabrielPotoczna AlicjaGALA 12-13 D ST
2Kącik KacperZgoda NataliaEVOLUTION 12-13 D ST
3Gagat FranciszekŁagowska SaraGALA 12-13 D ST
4Gucwa WojciechBatko MartynaJUST DANCE 12-13 D ST
5Madej MikołajTyksińska IgaGALA 12-13 D ST
1Kucza MakarySkrzyp MarcelinaTEAM - Ornontowice 12-13 E 8T
2Augustyniak KrystianZielińska HannaZAMEK 12-13 E 8T
3Vysotskyi IlliaKramer ZuzannaNOWY STYL 12-13 E 8T
4Świątek NikodemŁapa JoannaGALA 12-13 E 8T
5Serwatowicz MieszkoPtak RóżaCUBANA 12-13 E 8T
6Staniec AdamDydo EmiliaKLASA 12-13 E 8T
7Zięba SzymonZielonka KajaJUST DANCE 12-13 E 8T
8Łach WojciechKrzyworączka AntoninaKuźnia Tańca 12-13 E 8T