!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\" (PTT)
KÓRNIK
Filtruj:
Kategorie:






























1Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaNDK Senior III C LA
2Leszczyński AndrzejLeszczyńska MarzannaFAN DANCE Senior III C LA
3Lis RomualdLis EwaS.T. Krystian Krzemiński Senior III C LA
4Stawiński JanFijałkowska MałgorzataJEDYNKA Senior III C LA
1Dziok RafałMatuszczak-Dziok AleksandraGRACJA Senior III C ST
2Filip GrzegorzFilip IzabellaAKADEMIA TAŃCA Senior III C ST
3Stawiński JanFijałkowska MałgorzataJEDYNKA Senior III C ST
4Leszczyński AndrzejLeszczyńska MarzannaFAN DANCE Senior III C ST
5Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT Senior III C ST
6Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaNDK Senior III C ST
7Jaguszewski MarekJaguszewska GrażynaFAN Senior III C ST
8Szczegielniak PawełSzczegielniak GrażynaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI Senior III C ST
8Szpyra MarekHrynkiewicz MagdalenaMYKA Senior III C ST
1Stępień RobertStępień ArletaSTUDIO KREACJI TAŃCA Senior III E LA
2Waldron MichaelPawlak WiesławaST ART DANCE - Sady Senior III E LA
3Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA Senior III E LA
4Sikorski DariuszSikorska AlinaASTRA Senior III E LA
5Roszko JerzyRoszko TeresaELITE DANCE Senior III E LA
6Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz AnnaIGLICA Senior III E LA
7Miller LeszekGórecka UrszulaIGLICA Senior III E LA
8Kulig AntoniSułkowska DanutaSzkoła Tańca SPARTA Senior III E LA
1Jaguszewski MarekJaguszewska GrażynaFAN Senior III E ST
2Sikorski DariuszSikorska AlinaASTRA Senior III E ST
3Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA Senior III E ST
4Waldron MichaelPawlak WiesławaST ART DANCE - Sady Senior III E ST
5Lis RomualdLis EwaS.T. Krystian Krzemiński Senior III E ST
6Roszko JerzyRoszko TeresaELITE DANCE Senior III E ST
7Mikołajczak ZbigniewMikołajczak AldonaFINEZJA Senior III E ST
8Miller LeszekGórecka UrszulaIGLICA Senior III E ST
9Kulig AntoniSułkowska DanutaSzkoła Tańca SPARTA Senior III E ST
10Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz AnnaIGLICA Senior III E ST
1Stawiński JanFijałkowska MałgorzataJEDYNKA Senior III F LA
2Klimas RomanKlimas MariaFINEZJA Senior III F LA
3Kulig AntoniSułkowska DanutaSzkoła Tańca SPARTA Senior III F LA
4Szajkowski JanSzajkowska HelenaGRACJA Senior III F LA
5Adam RyszardJałtuszewska-Adam KrystynaGRACJA Senior III F LA
1Klimas RomanKlimas MariaFINEZJA Senior III F ST
2Mikołajczak ZbigniewMikołajczak AldonaFINEZJA Senior III F ST
3Kulig AntoniSułkowska DanutaSzkoła Tańca SPARTA Senior III F ST
4Szajkowski JanSzajkowska HelenaGRACJA Senior III F ST
5Adam RyszardJałtuszewska-Adam KrystynaGRACJA Senior III F ST
1Tatała LeszekTatała AnnaCANTINERO Senior III OPEN LA (GPP)
2Hołota ZenonHołota BarbaraASTRA Senior III OPEN LA (GPP)
3Skarka WojciechSkarka BarbaraMASTER DANCE Senior III OPEN LA (GPP)
4Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR Senior III OPEN LA (GPP)
5Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaNDK Senior III OPEN LA (GPP)
1Tatała LeszekTatała AnnaCANTINERO Senior III OPEN ST (GPP)
2Suszczewski AdamKról ElżbietaCIEŚLAK Senior III OPEN ST (GPP)
3Basak JarosławBasak BeataGEMAR Senior III OPEN ST (GPP)
4Stępień RobertStępień ArletaSTUDIO KREACJI TAŃCA Senior III OPEN ST (GPP)
5Chrzuszcz RobertChrzuszcz UrszulaFANTOM Senior III OPEN ST (GPP)
6Skarka WojciechSkarka BarbaraMASTER DANCE Senior III OPEN ST (GPP)
7Stańczyk JerzyStańczyk AnnaNDK Senior III OPEN ST (GPP)
8Dziok RafałMatuszczak-Dziok AleksandraGRACJA Senior III OPEN ST (GPP)
8Hołota ZenonHołota BarbaraASTRA Senior III OPEN ST (GPP)
10Filip GrzegorzFilip IzabellaAKADEMIA TAŃCA Senior III OPEN ST (GPP)
11Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR Senior III OPEN ST (GPP)
12Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT Senior III OPEN ST (GPP)
13Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaNDK Senior III OPEN ST (GPP)
14Obłąk WojciechObłąk MałgorzataDIAMENT Senior III OPEN ST (GPP)
15Szpyra MarekHrynkiewicz MagdalenaMYKA Senior III OPEN ST (GPP)
16Sikorski DariuszSikorska AlinaASTRA Senior III OPEN ST (GPP)
17Roszko JerzyRoszko TeresaELITE DANCE Senior III OPEN ST (GPP)
1Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska IwonaAKADEMIA TAŃCA Senior II C LA
2Tworek PiotrIzydorczyk-Tworek AnnaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI Senior II C LA
3Nadolny RobertKubalska AgataAKADEMIA TAŃCA Senior II C LA
4Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER Senior II C LA
5Ćwik TomaszĆwik DorotaSTUDIO KREACJI TAŃCA Senior II C LA
6Łuczyński TomaszŁuczyńska AnnaTANGO Senior II C LA
7Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA Senior II C LA
8Bieżański SzymonBieżańska AlicjaAKADEMIA TAŃCA Senior II C LA
9Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaASTRA Senior II C LA
1Drożdżyński JarosławKarpińska AleksandraFINEZJA Senior II C ST
2Wieroński CezaryZejmowicz IzabelaRIVIERA Senior II C ST
3Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński Senior II C ST
4Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA Senior II C ST
5Łuczyński TomaszŁuczyńska AnnaTANGO Senior II C ST
6Ćwik TomaszĆwik DorotaSTUDIO KREACJI TAŃCA Senior II C ST
7Mituś AntoniMituś OlgaDIAMENT Senior II C ST
8Arkit GrzegorzArkit AleksandraGRACJA Senior II C ST
8Karczmar RomanKarczmar AnnaGRACJA Senior II C ST
1Wyrwas PrzemysławWyrwas LidiaDANCE CENTER Senior II E LA
2Karczmar RomanKarczmar AnnaGRACJA Senior II E LA
3Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaASTRA Senior II E LA
4Serocki KrzysztofSerocka KatarzynaGRACJA Senior II E LA
5Jaros RobertJaros AgataKICK Senior II E LA
6Arkit GrzegorzArkit AleksandraGRACJA Senior II E LA
1Stepuch RobertStepuch EdytaIMPET TEAM Senior II E ST
2Cieplicki WładysławNieścior DorotaST ALEKSANDRA URBAN Senior II E ST
3Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaASTRA Senior II E ST
4Bieżański SzymonBieżańska AlicjaAKADEMIA TAŃCA Senior II E ST
5Jaros RobertJaros AgataKICK Senior II E ST
6Serocki KrzysztofSerocka KatarzynaGRACJA Senior II E ST
1Pisarek PiotrKowalczyk DorotaELITE DANCE Senior II F LA
2Wyrwas PrzemysławWyrwas LidiaDANCE CENTER Senior II F LA
3Raszyński RobertRaszyńska AgnieszkaFINEZJA Senior II F LA
4Lubczyński PiotrLubczyńska RenataESENS Senior II F LA
5Mękalski JanuszJagielska-Mękalska AgnieszkaGRACJA Senior II F LA
6Święcicki DariuszŚwięcicka EwelinaST ALEKSANDRA URBAN Senior II F LA
1Lubczyński PiotrLubczyńska RenataESENS Senior II F ST
2Mękalski JanuszJagielska-Mękalska AgnieszkaGRACJA Senior II F ST
3Serocki KrzysztofSerocka KatarzynaGRACJA Senior II F ST
4Chudziński ZbigniewChudzińska AldonaPOEZJA Senior II F ST
5Święcicki DariuszŚwięcicka EwelinaST ALEKSANDRA URBAN Senior II F ST
6Sowiński PawełSzubert AureliaPOEZJA Senior II F ST
1Bartecki ŁukaszPawlak MałgorzataSŁOŃCE Senior II OPEN LA (GPP)
2Burczyk SebastianTylicka JustynaST LEWANDOWSKI Senior II OPEN LA (GPP)
3Popa KrzysztofPopa JolantaSTUDIO KREACJI TAŃCA Senior II OPEN LA (GPP)
4Kitowski MariuszKitowska JolantaTANGO Senior II OPEN LA (GPP)
5Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński Senior II OPEN LA (GPP)
6Łysik Wojciech GrzegorzŻelazna-Łysik IwonaCT BLANKA WINIARSKA Senior II OPEN LA (GPP)
7Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER Senior II OPEN LA (GPP)
8Rydzak TomaszRydzak AleksandraNDK Senior II OPEN LA (GPP)
1Rybarczyk ZbigniewSchmidt AnkeTanzsportzentrum Blau Gold Berlin(Niemcy) Senior II OPEN ST (GPP)
2Szlendak RobertSzlendak KatarzynaAKADEMIA TAŃCA Senior II OPEN ST (GPP)
3Burczyk SebastianTylicka JustynaST LEWANDOWSKI Senior II OPEN ST (GPP)
4Jaworek TomaszTarnowska Jaworek AnnaArtDance Senior II OPEN ST (GPP)
5Wojas TomaszWojas AnnaDANCE TEAM Senior II OPEN ST (GPP)
6Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska IwonaAKADEMIA TAŃCA Senior II OPEN ST (GPP)
7Kitowski MariuszKitowska JolantaTANGO Senior II OPEN ST (GPP)
8Popa KrzysztofPopa JolantaSTUDIO KREACJI TAŃCA Senior II OPEN ST (GPP)
9Markiewicz MarekMarkiewicz AleksandraJEDYNKA Senior II OPEN ST (GPP)
10Pałka TomaszKozłowska EdytaCIEŚLAK Senior II OPEN ST (GPP)
11Wieroński CezaryZejmowicz IzabelaRIVIERA Senior II OPEN ST (GPP)
11Łuczyński TomaszŁuczyńska AnnaTANGO Senior II OPEN ST (GPP)
13Rydzak TomaszRydzak AleksandraNDK Senior II OPEN ST (GPP)
14Arkit GrzegorzArkit AleksandraGRACJA Senior II OPEN ST (GPP)
1Kuś ArkadiuszKuś AnnaRIVIERA Senior I C ST
2Kazimirski JanSowińska JoannaAKADEMIA TAŃCA Senior I C ST
3Głowacki RafałPietrucha - Głowacka JustynaAKSEL Senior I C ST
4Andrzejewski WojciechHomoncik KarolinaFRASZKA Senior I C ST
1Wiczyński RafałZamelczyk AgnieszkaDANCE CENTER Senior I E LA
2Typański PawełTypańska DorotaFINEZJA Senior I E LA
3Marzec ŁukaszMarzec KarolinaALFA-ASTRA Senior I E LA
4Ficenes PawełFicenes MagdalenaMARENGO Senior I E LA
1Typański PawełTypańska DorotaFINEZJA Senior I E ST
2Marzec ŁukaszMarzec KarolinaALFA-ASTRA Senior I E ST
1Typański PawełTypańska DorotaFINEZJA Senior I F LA
2Marzec ŁukaszMarzec KarolinaALFA-ASTRA Senior I F LA
3Jastrzębski JacekPodgórska BogumiłaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior I F LA
1Typański PawełTypańska DorotaFINEZJA Senior I F ST
2Marzec ŁukaszMarzec KarolinaALFA-ASTRA Senior I F ST
3Majnusz MaciejGehrke-Gut HannaPIETRZYK Senior I F ST
4Jastrzębski JacekPodgórska BogumiłaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior I F ST
1Połacieniec MarcinPołacieniec JustynaAKADEMIA TAŃCA Senior I OPEN LA (GPP)
2Hamerliński MaciejNawrocka KatarzynaFINEZJA Senior I OPEN LA (GPP)
3Miklas MikołajTomczak BarbaraDZIUPLA Senior I OPEN LA (GPP)
4Szafrański AdamGawrońska MartaSzkoła Tańca SPARTA Senior I OPEN LA (GPP)
5Głowacki RafałPietrucha - Głowacka JustynaAKSEL Senior I OPEN LA (GPP)
6Burlaga RobertWitkowska KatarzynaMARGO Senior I OPEN LA (GPP)
7Kazimirski JanSowińska JoannaAKADEMIA TAŃCA Senior I OPEN LA (GPP)
8Wiczyński RafałZamelczyk AgnieszkaDANCE CENTER Senior I OPEN LA (GPP)
1Połacieniec MarcinPołacieniec JustynaAKADEMIA TAŃCA Senior I OPEN ST (GPP)
2Robiński ArkadiuszRojszczak-Robińska DorotaFINEZJA Senior I OPEN ST (GPP)
3Miklas MikołajTomczak BarbaraDZIUPLA Senior I OPEN ST (GPP)
4Nadolny RobertPiotrowska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA Senior I OPEN ST (GPP)
5Kuś ArkadiuszKuś AnnaRIVIERA Senior I OPEN ST (GPP)
6Kazimirski JanSowińska JoannaAKADEMIA TAŃCA Senior I OPEN ST (GPP)
7Haerer ManfredPiotrowska ArletaPIETRZYK Senior I OPEN ST (GPP)
8Andrzejewski WojciechHomoncik KarolinaFRASZKA Senior I OPEN ST (GPP)
1Drozdecki JanKlonowska DominikaSZKOŁA TAŃCA BiT 12-13 F 6T
2Smuniewski KacperNowaczewska MatyldaASTRA 12-13 F 6T
3Mękalski PawełHorodyńska NataliaGRACJA 12-13 F 6T
4Smuniewski SzymonAndrzejczak NikolaASTRA 12-13 F 6T
5Marzec TomaszJabłońska ZuzannaALFA-ASTRA 12-13 F 6T
6Kulik JakubSmuk ZuzannaANIMA DANZA 12-13 F 6T
1Bryła TadeuszWiatrowska JuliaDZIUPLA 12-13 G 6T
1Tkacz JanHołoś DariaRETRO 12-13 G 6T
1Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM 12-13 G 6T
2Sawukinas KacperManyś NicoleFILEMON 12-13 G 6T
2Sobecki EmilŚliwińska MartynaLATINA 12-13 G 6T
2Adamczak KarolPiechocka LidiaDREAM 12-13 G 6T
3Biniak JakubPittner OliwiaFILEMON 12-13 G 6T
3Juda JakubKlonowska WiktoriaSZKOŁA TAŃCA BiT 12-13 G 6T
3Pażucha AdamWojtkiewicz AntoninaNowotomyski Ośrodek Kultury 12-13 G 6T
3Włodarczyk ŁukaszWita WiktoriaLATINA 12-13 G 6T
3Żok OliwierSierżant NataliaLATINA 12-13 G 6T
1Kamczyc FilipAdamska MariaFINEZJA 12-13 H 4T
1Kamczyc MateuszStachowiak AmeliaFINEZJA 12-13 H 4T
1Okupniak JakubSzacht MartynaCT BLANKA WINIARSKA 12-13 H 4T
1Gawelska WeronikaKudlaszyk OskarCT BLANKA WINIARSKA 12-13 H 4T
2Chudziński MaksymKaczmarek MartaPOEZJA 12-13 H 4T
2Izydorski KrzysztofNazimek WiktoriaNowotomyski Ośrodek Kultury 12-13 H 4T
2Kozak GrzegorzWojtaszek MajaFANTAZJA 12-13 H 4T
2Nowak KingaWaligórski JanFANTAZJA 12-13 H 4T
1Goździerski KsawierMichalska MagdalenaLORENZO Katarzyna Białek 10-11 F 6T
2Gorzyński MaciejPiechowiak EmiliaFINEZJA 10-11 F 6T
3Kaczmarski MaciejDucka WiktoriaASTRA 10-11 F 6T
4Karasiak PiotrFuks Aleksandra WeronikaESKADRA 10-11 F 6T
5Bochnak StanisławKurda WiktoriaSZKOŁA TAŃCA BiT 10-11 F 6T
6Skulski IgorŻejmo KarolinaGRACJA 10-11 F 6T
7Tafelski BrunoBeze NicolaLORENZO Katarzyna Białek 10-11 F 6T
8Ering RafałŁysiak AleksandraANIMA DANZA 10-11 F 6T
1Mikołajczak MateuszWasilewska WiktoriaFINEZJA 10-11 H 4T
1Mikuczewski JakubBak WiktoriaFANTAZJA 10-11 H 4T
1Piechocki WojciechAndrzejewska MichalinaDREAM 10-11 H 4T
1Winnicki MarcinNawojska JuliaFANTAZJA 10-11 H 4T
1Adamczak NikodemPietrakowska JustynaDREAM 10-11 H 4T
1Jarmuszkiewicz DawidWojciechowska JoannaDANCECLUB 10-11 H 4T
1Kaniecki KarolKownacka JoannaFANTAZJA 10-11 H 4T
1Kunce MaksymilianHarendarz ZuzannaMARGO 10-11 H 4T
1Kłobus ZuzannaKonieczny SzymonFANTAZJA 10-11 H 4T
2Stelmaszyk PiotrStelmaszyk MagdalenaNowotomyski Ośrodek Kultury 10-11 H 4T
2Warciarek NikodemSiczyńska AleksandraLATINA 10-11 H 4T
2Duszak MiłoszŻak GabrielaPOEZJA 10-11 H 4T
2Gomuła AntoniFricz AleksandraNowotomyski Ośrodek Kultury 10-11 H 4T
2Janas MichałWojtaszek WiktoriaFANTAZJA 10-11 H 4T
2Kownacka MagdalenaMarciniak BartoszFANTAZJA 10-11 H 4T
2Lisek KacperKasperczak KingaNowotomyski Ośrodek Kultury 10-11 H 4T
2Nowosadzki OliwierPałczak OliwiaFANTAZJA 10-11 H 4T
1Leszczak AntoniLeszczak SoniaANIMA DANZA 8-9 H 4T
1Prętki AleksanderRatuszniak AlinaNowotomyski Ośrodek Kultury 8-9 H 4T
1Chmara MaksymilianŁysiak IzabelaANIMA DANZA 8-9 H 4T
1Kryza AntoniSkrzypek SoniaLATINA 8-9 H 4T
2Bartkowiak MichałKupińska HannaFANTAZJA 8-9 H 4T
2Kraj ZuzannaPorwisiak StanisławFANTAZJA 8-9 H 4T
2Ulm AleksandraOlejniczak MichalinaFANTAZJA 8-9 H 4T
2Łupicki NorbertSowińska OliwiaPOEZJA 8-9 H 4T