!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE (PTT)
Leszno
Filtruj:
Kategorie:



























1Sambor JakubGabrysz ZuzannaIGLICA 16-18 B LA
2Szpakowicz RobertŁotyszonek JulitaGRACJA 16-18 B LA
3Chmiel JakubMalinowska NataliaDZIUPLA 16-18 B LA
4Ignaszewski MaxwellSobasik MartaMARGO 16-18 B LA
5Kaczmarek DamianAdamska KseniaIGLICA 16-18 B LA
6Szewczykowski FilipKlupa NataliaDZIUPLA 16-18 B LA
7Zarzycki GabrielAndruszko ZofiaIGLICA 16-18 B LA
8Lipiński DanielSobiech WeronikaDANCECLUB 16-18 B LA
9Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO 16-18 B LA
9Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 B LA
11Dębski DawidChlamtacz ZofiaGRACJA 16-18 B LA
11Jaworski JakubMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
1Dębski DawidChlamtacz ZofiaGRACJA 16-18 B ST
2Szpakowicz RobertŁotyszonek JulitaGRACJA 16-18 B ST
3Sambor AdamKmiecik JuliaIGLICA 16-18 B ST
4Zychla SzymonZychla WiktoriaIGLICA 16-18 B ST
5Ignaszewski MaxwellSobasik MartaMARGO 16-18 B ST
6Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA 16-18 B ST
7Lipiński DanielSobiech WeronikaDANCECLUB 16-18 B ST
8Chrzan AdrianKrysta AgnieszkaIGLICA 16-18 B ST
9Basak MateuszDytko PaulinaDANCE TEAM 16-18 B ST
10Kaczmarek DamianAdamska KseniaIGLICA 16-18 B ST
11Szewczykowski FilipKlupa NataliaDZIUPLA 16-18 B ST
12Staśkowiak SzymonRudzka NataliaKIEPURA - Wrocław 16-18 B ST
13Jaworski JakubMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
14Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO 16-18 B ST
15Żurek MikołajMykicka AleksandraIGLICA 16-18 B ST
1Chmiel JakubMalinowska NataliaDZIUPLA 16-18 C LA
2Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA 16-18 C LA
3Czaczkowski KacperSkrzypek PatrycjaLATINA 16-18 C LA
4Jędrzejewski JanArtiuchow EmiliaPROJEKT NM 16-18 C LA
5Szozda MichałGoranczewska JuliaDANCE TEAM 16-18 C LA
6Sarbak KacperŚwiniarska DominikaLORENZO - Gaj Mały 16-18 C LA
7Gordillo DiegoSzymczyk KamilaDancers United 16-18 C LA
8Wróblewski MarekWałowska MariolaIGLICA 16-18 C LA
9Żurek MikołajMykicka AleksandraIGLICA 16-18 C LA
10Isidoris EricIsidoris MelissaMARGO 16-18 C LA
11Łuszczyszyn PiotrKogut KorneliaCIEŚLAK 16-18 C LA
1Chmiel JakubMalinowska NataliaDZIUPLA 16-18 C ST
2Kaczmarek DamianAdamska KseniaIGLICA 16-18 C ST
3Łuszczyszyn PiotrKogut KorneliaCIEŚLAK 16-18 C ST
4Jakubczak JakubNadera KatarzynaCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz 16-18 C ST
5Jędro JacekJędro EmilianaFINEZJA 16-18 C ST
6Isidoris EricIsidoris MelissaMARGO 16-18 C ST
1Orczykowski NorbertMatusiak NikolaATUT 16-18 D LA
2Groehlich GrzegorzPodolska MajaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 D LA
3Kuliński KarolMajchrowicz EwaGRACJA 16-18 D LA
4Wilk TobiaszGarstka ZuzannaLORENZO - Gaj Mały 16-18 D LA
5Duszewski MichałApolinarska AnnaMARGO 16-18 D LA
6Zyber-Moszak AmadeuszNowak PaulinaMARGO 16-18 D LA
1Kuliński KarolMajchrowicz EwaGRACJA 16-18 D ST
2Wilk TobiaszGarstka ZuzannaLORENZO - Gaj Mały 16-18 D ST
3Zyber-Moszak AmadeuszNowak PaulinaMARGO 16-18 D ST
4Jędrzejewski JanArtiuchow EmiliaPROJEKT NM 16-18 D ST
5Duszewski MichałApolinarska AnnaMARGO 16-18 D ST
1Miałkas ErykSzymczak JuliaLATINA 16-18 E LA
2Słota KarolCzajka AleksandraDANCECLUB 16-18 E LA
3Walczak KacperCembrowicz JuliaLORENZO - Gaj Mały 16-18 E LA
4Kubaczyk JakubSierżant NataliaLATINA 16-18 E LA
5Ząbek PiotrGroszkowska NikolaISKRA - Wrocław 16-18 E LA
6Borkowski ŁukaszKasicka AlicjaASTRA 16-18 E LA
7Jaszczak SzymonJaszczak AnnaSŁOŃCE 16-18 E LA
1Miałkas ErykSzymczak JuliaLATINA 16-18 E ST
2Woźniak KrzysztofPrzybylak AnnaCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz 16-18 E ST
3Oleksy GrzegorzKlisz PatrycjaINSPIRACJA 16-18 E ST
4Orczykowski NorbertMatusiak NikolaATUT 16-18 E ST
5Kubaczyk JakubSierżant NataliaLATINA 16-18 E ST
6Borkowski ŁukaszKasicka AlicjaASTRA 16-18 E ST
7Ząbek PiotrGroszkowska NikolaISKRA - Wrocław 16-18 E ST
8Walczak KacperCembrowicz JuliaLORENZO - Gaj Mały 16-18 E ST
1Ząbek PiotrGroszkowska NikolaISKRA - Wrocław 16-18 F LA
2Radoła MateuszJaszkiewicz GretaMARGO 16-18 F LA
3Pura FilipNowak KingaFANTAZJA 16-18 F LA
4Wojtun IgorLibner ZofiaANIMA DANZA 16-18 F LA
5Bocian ErykŁawniczak JessicaMARGO 16-18 F LA
1Ząbek PiotrGroszkowska NikolaISKRA - Wrocław 16-18 F ST
2Radoła MateuszJaszkiewicz GretaMARGO 16-18 F ST
3Pura FilipNowak KingaFANTAZJA 16-18 F ST
4Bocian ErykŁawniczak JessicaMARGO 16-18 F ST
1Musiałowicz FilipGierczyk KarolinaIGLICA 14-15 C LA
2Tomaszewski AlanJędras WiktoriaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 14-15 C LA
3Zielinski JanZawiślak AleksandraAMOK 14-15 C LA
4Metack JulianMąkowska OliwiaGRACJA 14-15 C LA
5Antosik MaciejStefan Antonina4STEP 14-15 C LA
6Woźniak MaciejKorzeniewicz StellaASTRA 14-15 C LA
1Zielinski JanZawiślak AleksandraAMOK 14-15 C ST
2Dobersztyn JuliuszTuchewicz JuliaASTRA 14-15 C ST
3Musiałowicz FilipGierczyk KarolinaIGLICA 14-15 C ST
4Metack JulianMąkowska OliwiaGRACJA 14-15 C ST
5Antosik MaciejStefan Antonina4STEP 14-15 C ST
6Woźniak MaciejKorzeniewicz StellaASTRA 14-15 C ST
1Dobersztyn JuliuszTuchewicz JuliaASTRA 14-15 D LA
2Pieszczek FilipJaworska AmeliaDANCE TEAM 14-15 D LA
3Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA 14-15 D LA
4Mączka HubertOleksy KamilaZIELIŃSKA - Ząbkowice 14-15 D LA
5Szpakowicz HubertStaśkiewicz HannaGRACJA 14-15 D LA
6Burdziuk OlafWiatrowska JuliaDZIUPLA 14-15 D LA
7Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM 14-15 D LA
8Mękalski PawełHorodyńska NataliaGRACJA 14-15 D LA
9Smuniewski KacperNowaczewska MatyldaAll About Dance Studio - Szczecin 14-15 D LA
10Lemke KrystianMużelak JuliaFANTAZJA 14-15 D LA
11Marzec TomaszDerlatka AmeliaALFA-ASTRA 14-15 D LA
11Rzeszut IgnacyBorowska KingaIGLICA 14-15 D LA
13Godlewski MichałBosy WeronikaESENS 14-15 D LA
1Burdziuk OlafWiatrowska JuliaDZIUPLA 14-15 D ST
2Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM 14-15 D ST
3Borowski FabianBałut KlaudiaGRACJA 14-15 D ST
4Szpakowicz HubertStaśkiewicz HannaGRACJA 14-15 D ST
5Pieszczek FilipJaworska AmeliaDANCE TEAM 14-15 D ST
6Smuniewski KacperNowaczewska MatyldaAll About Dance Studio - Szczecin 14-15 D ST
7Mękalski PawełHorodyńska NataliaGRACJA 14-15 D ST
8Mączka HubertOleksy KamilaZIELIŃSKA - Ząbkowice 14-15 D ST
9Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA 14-15 D ST
10Bryła TadeuszPiechocka LidiaDZIUPLA 14-15 D ST
10Godlewski MichałBosy WeronikaESENS 14-15 D ST
12Marzec TomaszDerlatka AmeliaALFA-ASTRA 14-15 D ST
13Lemke KrystianMużelak JuliaFANTAZJA 14-15 D ST
14Zamojski OliwierSzczepaniak KlaudiaAMETYST 14-15 D ST
1Jura JakubWesołowska LidiaGRACJA 14-15 E 8T
2Raś MikołajBubacz OliwiaLORENZO - Gaj Mały 14-15 E 8T
3Markuszewski MateuszKwiek PaulinaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 E 8T
4Sobecki EmilŚliwińska MartynaLATINA 14-15 E 8T
5Binkowski WojciechSalwierak KlaudiaST ALEKSANDRA URBAN 14-15 E 8T
6Biniak JakubParoń KlaudiaLORENZO - Gaj Mały 14-15 E 8T
1Kudlaszyk OskarGawelska WeronikaDREAM 14-15 F 6T
2Ratajczak KacperBryl AleksandraMARGO 14-15 F 6T
3Surkov KostiantynKashyna BarbaraDZIUPLA 14-15 F 6T
4Kulig KacperPaszkiewicz GabrielaCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz 14-15 F 6T
5Płaczek KarolKoczan Zofia4STEP 14-15 F 6T
1Kisielewski JakubLipińska JuliaASTRA 12-13 D LA
2Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz BlankaGRACJA 12-13 D LA
3Wachelka JanŻejmo KarolinaGRACJA 12-13 D LA
4Kaźmierczak OliwierJareniowska JagodaGRACJA 12-13 D LA
5Kovryha RomanHomenda EmiliaKIEPURA - Wrocław 12-13 D LA
1Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz BlankaGRACJA 12-13 D ST
2Kaźmierczak OliwierJareniowska JagodaGRACJA 12-13 D ST
3Kisielewski JakubLipińska JuliaASTRA 12-13 D ST
4Wachelka JanŻejmo KarolinaGRACJA 12-13 D ST
5Kovryha RomanHomenda EmiliaKIEPURA - Wrocław 12-13 D ST
1Smuniewski SzymonJekel AleksandraAll About Dance Studio - Szczecin 12-13 E 8T
2Gorwa KonradSobasik JuliaMARGO 12-13 E 8T
3Dębowski JanPietraszuk HannaASTRA 12-13 E 8T
4Hernik MaciejKuśnierek JuliaMARGO 12-13 E 8T
5Świniarski MarcelBeze NicolaLORENZO - Gaj Mały 12-13 E 8T
1Klaska MiłoszKowalska AnnaCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz 12-13 F 6T
2Topolewski TomaszTurbo ZuzannaASTRA 12-13 F 6T
3Borowiec AdamDzik ZofiaASTRA 12-13 F 6T
4Pakuła BartoszDopierała WiktoriaDANCECLUB 12-13 F 6T
5Jarmuszkiewicz DawidWojciechowska JoannaDANCECLUB 12-13 F 6T
6Grotkiewicz PiotrBiadała ZuzannaGRACJA 12-13 F 6T
7Jeż KornelBatkowska WiktoriaSAKUN DANCE - Wrocław 12-13 F 6T
8Rachwalik MichałPawlak Barbara4STEP 12-13 F 6T
9Pluskota StanisławŁuszczek ZofiaGRACJA 12-13 F 6T
10Kunce MaksymilianHarendarz ZuzannaMARGO 12-13 F 6T
11Warciarek NikodemSiczyńska AleksandraLATINA 12-13 F 6T
1Apolinarski MaksymilianObiora DagmaraMARGO 12-13 H 4T
1Giżycki DominikKulej KatarzynaIMPRESS 12-13 H 4T
1Madej WojciechKarpierz AleksandraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa 12-13 H 4T
2Duszak MiłoszŻak GabrielaPOEZJA 12-13 H 4T
2Górnacz MagdalenaTymczy JoannaOSKAR 12-13 H 4T
1Pokwicki RafałSmuniewska MartynaAll About Dance Studio - Szczecin 10-11 F 6T
2Simonides AlexJekel MajaAll About Dance Studio - Szczecin 10-11 F 6T
3Leszczak AntoniOpiłowska JowitaANIMA DANZA 10-11 F 6T
4Siwek SzymonMusialska NataszaBolero 10-11 F 6T
5Piec GustawKorzeniewicz SelenaASTRA 10-11 F 6T
6Gołuch TomaszPilek MagdalenaROYAL DANCE 10-11 F 6T
7Niciejewski FranciszekHomoncik MarikaFRASZKA 10-11 F 6T
8Prętki AleksanderRatuszniak AlinaLATINA 10-11 F 6T
1Wójcik SamuelTarejło AleksandraANIMA DANZA 10-11 G 6T
2Nowak JakubJaniszewska EmiliaESENS 10-11 G 6T
2Pawlik MikołajKoza NataliaLATINA 10-11 G 6T
3Rutschke ErykJankowska JuliaOSKAR 10-11 G 6T
3Surkov SemenWolniak PolaDZIUPLA 10-11 G 6T
1Chorążak MaxymilianWujda BlankaMARGO 10-11 H 4T
1Droś ArturKaptur KarenKUBA DANCE STUDIO - Bielawa 10-11 H 4T
1Grod MichałSkrzypczyńska KlaraESENS 10-11 H 4T
1Kaczmarek AdamSowińska OliwiaPOEZJA 10-11 H 4T
1Mitura RafałŻygadło MichalinaIMPRESS 10-11 H 4T
1Musiałek FilipWaligóra MajaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa 10-11 H 4T
1Pilarski MaximilianMateuszów LenaCIEŚLAK 10-11 H 4T
1Sejdlitzd BartłomiejRohatyńska JuliaOSKAR 10-11 H 4T
2Jabłoński WiktorFrąckowiak OlgaMARGO 10-11 H 4T
2Owczarski AlanGawęda HannaKTT URBAN Tadeusz i Greta Urban 10-11 H 4T
2Policzkiewicz PawełPocztarek NataszaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa 10-11 H 4T
2Tsap ArtemTsap ViktoriiaLATINA 10-11 H 4T
2Walczak WiktorKwiatkowska SaraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa 10-11 H 4T
2Górnacz KamilFrankiewicz HannaOSKAR 10-11 H 4T
2Hamrol KacperBorowska MajaOSKAR 10-11 H 4T
1Obiora DamianMocek MajaMARGO 8-9 G 6T
2Jankowski JakubMania ZofiaINSPIRACJA 8-9 G 6T
3Eckert JanWojtkowiak Michalina EwaOSKAR 8-9 G 6T
3Przewoźny MichałChojan MartynaLORENZO - Gaj Mały 8-9 G 6T
1Kubuj FilipKozaczkiewicz KorneliaCIEŚLAK 8-9 H 4T
1Mentel RyszardMurzyn LenaANIMA DANZA 8-9 H 4T
1Potulicki RyszardJarmolińska DominikaANIMA DANZA 8-9 H 4T
1Sobecki OlivierSkrzypczak JuliaLATINA 8-9 H 4T
1Wojno EmilGrabska AmeliaCIEŚLAK 8-9 H 4T
1Zawiślak JakubBudzińska UrszulaMARGO 8-9 H 4T
2Czykirski KacperKostrzewa HannaLATINA 8-9 H 4T
2Kozłowski JakubMarciniak BlankaLATINA 8-9 H 4T
2Pempera KsaweryUmińska AnastazjaLATINA 8-9 H 4T
2Prajs ŁukaszBiniaś DorotaLATINA 8-9 H 4T
2Walszewska WeronikaŁukasiewicz KamilSPIN 8-9 H 4T