!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 (PTT)
Lublin
Filtruj:
Kategorie:






















1Abramov AleksandrKwiecień AleksandraMAGIC-DANCE 16-18 B LA
2Gołębiowski DanielSidor PaulinaLIDER 16-18 B LA
3Majcher MateuszGromaszek EsteraMAGIC-DANCE 16-18 B LA
4Pogorzelec PawełKwaśny SaraGOLDEN DANCE 16-18 B LA
5Brzeski BrunoKrupa MartaCLASSIC DANCESPORT 16-18 B LA
6Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
7Dermanowski WiktorModzelewska AnetaBLUE CLASSIC 16-18 B LA
8Lesiak GrzegorzWoźny MilenaROYAL DANCE STUDIO 16-18 B LA
9Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 16-18 B LA
1Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER 16-18 B ST
2Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
3Gołębiowski DanielSidor PaulinaLIDER 16-18 B ST
4Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK 16-18 B ST
5Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 16-18 B ST
6Pawłowski KornelKapuścińska KamilaMERENGUE 16-18 B ST
7Dermanowski WiktorModzelewska AnetaBLUE CLASSIC 16-18 B ST
1Sitek SebastianAdamiec WiktoriaRESPECT DANCE 16-18 C LA
2Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK 16-18 C LA
3Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
4Busiek JakubUrbańska PaulinaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
5Ogonowski JakubZiębora KingaRESPECT DANCE 16-18 C LA
6Bogusz KamilZowczak GabrielaKORDASZEWSCY 16-18 C LA
7Pawłowski KornelKapuścińska KamilaMERENGUE 16-18 C LA
7Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP 16-18 C LA
9Górny MarcinKurdziel AngelikaLatino Dance Studio 16-18 C LA
1Pikuła CezaryFurgała KarolinaAKCENT 16-18 C ST
2Bilski FilipBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA 16-18 C ST
3Starnawski PiotrDąbek KatarzynaA-Z 16-18 C ST
4Busiek JakubUrbańska PaulinaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
1Kuleta AdrianFrąckiewicz KingaCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
2Radziszewski PiotrWoźniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
3Bilski FilipBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
4Masłowski GrzegorzGozdalska AgnieszkaJUMP 16-18 D LA
5Starnawski PiotrDąbek KatarzynaA-Z 16-18 D LA
1Bogusz KamilZowczak GabrielaKORDASZEWSCY 16-18 D ST
2Sitek SebastianAdamiec WiktoriaRESPECT DANCE 16-18 D ST
3Gmochowski MateuszLewicka AleksandraCENTRUM TAŃCA 16-18 D ST
4Masłowski GrzegorzGozdalska AgnieszkaJUMP 16-18 D ST
5Winiarek TomaszGrzybowska WeronikaBRASIL 16-18 D ST
6Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP 16-18 D ST
1Jankowski KamilKrysa AleksandraLIDER 16-18 E LA
2Frania ŁukaszBaran PatrycjaJUMP 16-18 E LA
3Sekuła MateuszKwiatkowska EwaCENTRUM TAŃCA 16-18 E LA
1Bochniak MikołajWicińska AmeliaZAMEK 14-15 C LA
2Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z 14-15 C LA
3Chamera MichałJemielniak KatarzynaPASJA 14-15 C LA
4Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA 14-15 C LA
5Demianiuk MaciejSzor AngelikaCENTRUM TAŃCA 14-15 C LA
6Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT 14-15 C LA
7Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO 14-15 C LA
8Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA 14-15 C LA
9Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY 14-15 C LA
10Nowiński MaksymilianSzafraniec JuliaPASJA 14-15 C LA
11Nowak BartoszLis KarinaLATINO 14-15 C LA
12Wardak MarcinWardak NataliaKORDASZEWSCY 14-15 C LA
13Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z 14-15 C LA
1Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT 14-15 C ST
2Demianiuk MaciejSzor AngelikaCENTRUM TAŃCA 14-15 C ST
3Nowak BartoszLis KarinaLATINO 14-15 C ST
4Nowiński MaksymilianSzafraniec JuliaPASJA 14-15 C ST
5Bochniak MikołajWicińska AmeliaZAMEK 14-15 C ST
6Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA 14-15 C ST
7Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY 14-15 C ST
8Chamera MichałJemielniak KatarzynaPASJA 14-15 C ST
9Wardak MarcinWardak NataliaKORDASZEWSCY 14-15 C ST
1Paterek KacperKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP 14-15 D LA
2Boś JanCzarnocka AlicjaCENTRUM TAŃCA 14-15 D LA
3Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM 14-15 D LA
4Socha AdamNowak MariaK-STUDIO 14-15 D LA
5Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION 14-15 D LA
6Gierczak OliwierFlis GabrielaA-Z 14-15 D LA
7Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM 14-15 D LA
8Kijak KonradMalmon WiktoriaZAMEK 14-15 D LA
9Doroszuk OktawiuszCebeńko MagdalenaA-Z 14-15 D LA
10Zgutka BartłomiejZgutka AgataFAST-STEP 14-15 D LA
1Paterek KacperKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP 14-15 D ST
2Boś JanCzarnocka AlicjaCENTRUM TAŃCA 14-15 D ST
3Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM 14-15 D ST
4Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM 14-15 D ST
5Szydłowski OliwiuszRozputyńska PatrycjaGOLDEN DANCE 14-15 D ST
6Gierczak OliwierFlis GabrielaA-Z 14-15 D ST
7Zgutka BartłomiejZgutka AgataFAST-STEP 14-15 D ST
8Doroszuk OktawiuszCebeńko MagdalenaA-Z 14-15 D ST
9Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z 14-15 D ST
9Kijak KonradMalmon WiktoriaZAMEK 14-15 D ST
11Wiaderny AleksanderSłomska AmeliaEMOTION 14-15 D ST
1Niewolski BartoszChoma KlaudiaPASJA 14-15 E 8T
2Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE 14-15 E 8T
3Wójcik HubertMałys MagdaMAGIC-DANCE 14-15 E 8T
4Pieprzyk MateuszMazur KingaZAMEK 14-15 E 8T
5Guc JakubKolasa WiktoriaBALLROOM 14-15 E 8T
6Gogół MarekAdaszewska AnielaEM STUDIO 14-15 E 8T
7Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP 14-15 E 8T
8Kraśnik KacperSzołek NinaGOLDEN DANCE 14-15 E 8T
9Jakubowski DominikPieprzyk WeronikaZAMEK 14-15 E 8T
10Łukasiewicz KarolMarciniak WiktoriaBLUE CLASSIC 14-15 E 8T
11Wójtowicz IgnacyMichałowska PaulinaTAKT 14-15 E 8T
12Reut DominikRusinek PatrycjaBALANS 14-15 E 8T
1Butryn GrzegorzŻelasko OliwiaJUST DANCE 14-15 F 6T
2Kubies BartoszZaworska ZuzannaMARENGO 14-15 F 6T
3Mróz MichałWojciechowska IzabelaJUMP 14-15 F 6T
4Wieczorek JerzyCzapska WiktoriaFAST-STEP 14-15 F 6T
5Boś RemigiuszLis ZuzannaLIDER 14-15 F 6T
6Płociński HubertWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA 14-15 F 6T
7Mostowiec AdrianŻywicka PaulinaZAMEK 14-15 F 6T
8Motyka MaciejPastuszka WiktoriaZAMEK 14-15 F 6T
9Widz BartłomiejWidz SandraJUMP 14-15 F 6T
10Baran MichałKędzior WeronikaAKSEL 14-15 F 6T
1Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE 12-13 D LA
2Goch ŁukaszRożniata Karolina KamilaSTTS 12-13 D LA
3Bilski KajetanKoczkodaj NataliaASTRA 12-13 D LA
4Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK 12-13 D LA
5Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART 12-13 D LA
6Gałązka AleksJastrzębska ZuzannaFAST-STEP 12-13 D LA
1Bilski KajetanKoczkodaj NataliaASTRA 12-13 D ST
2Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK 12-13 D ST
3Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE 12-13 D ST
4Gałązka AleksJastrzębska ZuzannaFAST-STEP 12-13 D ST
5Goch ŁukaszRożniata Karolina KamilaSTTS 12-13 D ST
6Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART 12-13 D ST
1Lynov VictorRomaniuk JuliaELITE DANCE 12-13 E 8T
2Grzeluk MateuszCzyż AleksandraTAKT 12-13 E 8T
3Noga MateuszSaj KarolinaGALA 12-13 E 8T
4Skoczylas KornelSochaczewska WiktoriaZAMEK 12-13 E 8T
5Schab ŁukaszŻochowska MajaEMOTION 12-13 E 8T
6Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO 12-13 E 8T
1Barczyński WiktorGajowy OliwiaZAMEK 12-13 F 6T
2Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 12-13 F 6T
3Gaworek HubertWięcławska AnnaSTART 12-13 F 6T
4Wiatrowski KarolWęgrzyn ZuzannaZAMEK 12-13 F 6T
5Wujastyk StanisławRomanek KarolinaTOP - ART 12-13 F 6T
6Toporek NorbertDrabik KamilaRESPECT DANCE 12-13 F 6T
7Brzozowski KacperPuławska ZofiaZAMEK 12-13 F 6T
1Przebierowski BartłomiejNowacka PatrycjaRYTM 12-13 G 6T
2Mazurek JanSutryk IgaRYTM 12-13 G 6T
3Mazurek SzymonJoachimowicz PatrycjaRYTM 12-13 G 6T
3Rakicki BartoszZając Aleksandra NicolaJUST DANCE 12-13 G 6T
1Szymczyk MikołajWierciszewska KorneliaPOLINA'S DIAMONDS 10-11 E 6T
2Szostak IgorPłatek NikolaFAST-STEP 10-11 E 6T
3Kisielewski JakubPiela ZuzannaASTRA 10-11 E 6T
4Grabiński MarcinKoval YelizavietaFAST-STEP 10-11 E 6T
5Szor HubertRozbicka ZuzannaCENTRUM TAŃCA 10-11 E 6T
1Ostałowski DawidBogus MajaFAST-STEP 10-11 F 6T
2Olszewski PawełPopielewicz ZuzannaZAMEK 10-11 F 6T
3Głuch JakubRybak JuliaCreative Dance 10-11 F 6T
4Zajkowski MaciejDąbrowska MajaFAST-STEP 10-11 F 6T
5Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION 10-11 F 6T
6Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION 10-11 F 6T
7Popielewicz SzymonFilipek AnnaZAMEK 10-11 F 6T
8Olszewski MateuszOstrowska WiktoriaZAMEK 10-11 F 6T
9Doliński BartoszWitkowska NataliaTAKT 10-11 F 6T
10Baran SzymonZubilewicz KarolinaGOLDEN DANCE 10-11 F 6T
11Kulesza JakubBanasiewicz MartynaCreative Dance 10-11 F 6T
12Zawadzki AdrianSztabnik MajaCreative Dance 10-11 F 6T
13Dudka MichałZając WanessaTOP - ART 10-11 F 6T
13Adaszewski MarekBryś NataliaEM STUDIO 10-11 F 6T
1Szczurowski MichałRegulska MartynaEMOTION 10-11 G 6T
1Wolski BartoszCiszewska NataliaFAST-STEP 10-11 G 6T
2Jarząb FilipKoszarska MarikaBRAWO - WARSZAWA 10-11 G 6T
2King TymoteuszOpałka LenaEMOTION 10-11 G 6T
3Dobrowolski MateuszPerzanowska AleksandraFAST-STEP 10-11 G 6T
3Gąsiorowski DominikChudy KarolinaJUMP 10-11 G 6T
3Mędrek WojciechPowęzka ElizaJUMP 10-11 G 6T
3Pogrebniak SzymonSkrzypczak NicolaRYTM 10-11 G 6T