!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT (PTT)
Garwolin
Filtruj:
Kategorie:

























1Kotkowski KewinSkrolecka AgataSUKCES 16-18 B LA
2Alencynowicz BłażejBukiel AnnaASTRA 16-18 B LA
3Górski JanGałązka KatarzynaUKS KORDASZEWSCY 16-18 B LA
4Huber JanStaszak KarolinaTAKT 16-18 B LA
5Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA 16-18 B LA
6Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA 16-18 B LA
7Stępień MichałSkrzypek KlaudiaZAMEK 16-18 B LA
8Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE 16-18 B LA
9Kotarba SzymonWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 B LA
10Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART 16-18 B LA
10Gordillo DiegoSzymczyk KamilaDancers United 16-18 B LA
10Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaTWIST - Białystok 16-18 B LA
10Wardak MarcinWardak NataliaUKS KORDASZEWSCY 16-18 B LA
14Wójcik HubertHawrył WiktoriaMAGIC-DANCE 16-18 B LA
1Huber JanStaszak KarolinaTAKT 16-18 B ST
2Nowak SzymonNaguszewska OliwiaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
3Jabłoński DariuszPoniatowicz KarolinaKADRYL 16-18 B ST
4Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION 16-18 B ST
5Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaKTT DUET 16-18 B ST
6Zinkiewicz MaciejMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
7Godlewski WiktorPospieszyńska AlicjaSTART 16-18 B ST
8Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA 16-18 B ST
9Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaTWIST - Białystok 16-18 B ST
10Górski JanGałązka KatarzynaUKS KORDASZEWSCY 16-18 B ST
11Piotrowski WojciechRasz NataliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 16-18 B ST
11Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM 16-18 B ST
11Kotarba SzymonWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 B ST
1Majewski AntonKrysa AleksandraRYTM 16-18 C LA
2Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM 16-18 C LA
3Sokół JakubPastuszka WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
4Niewolski BartoszChoma KlaudiaMAGIC-DANCE 16-18 C LA
5Urbański RobertNeska ZuzannaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
6Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM 16-18 C LA
7Goral MaciejBaran PatrycjaJUMP 16-18 C LA
7Sekuła MateuszZacharska EwaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
1Rykała TobiaszKunka PolaTAKT 16-18 C ST
2Bilski FilipBiesiekierska KarolinaDancers United 16-18 C ST
3Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART 16-18 C ST
4Wójcik HubertHawrył WiktoriaMAGIC-DANCE 16-18 C ST
5Wiaderny AleksanderSłomska AmeliaEMOTION 16-18 C ST
6Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE 16-18 C ST
7Wardak MarcinWardak NataliaUKS KORDASZEWSCY 16-18 C ST
8Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM 16-18 C ST
1Brożyna KamilŻelasko OliwiaAKSEL 16-18 D LA
2Pasternak BartoszPrzybysz WeronikaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
3Rykała TobiaszKunka PolaTAKT 16-18 D LA
4Wieczorek JerzyZgutka AgataFAST-STEP 16-18 D LA
5Piotrowski BartłomiejKrzciuk NataliaETIUDA 16-18 D LA
6Tymoszuk RobertCeniuk OliwiaISKRA 16-18 D LA
7Gilewicz BartoszMałyszek MałgorzataTAKT 16-18 D LA
8Rakicki BartoszZając AleksandraJUST DANCE 16-18 D LA
8Łukasiewicz KarolWargala JessicaCLASSIC 16-18 D LA
10Mróz MichałWojciechowska IzabelaJUMP 16-18 D LA
11Urbański JakubSerwa KingaCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
12Gaworek HubertWięcławska AnnaSTART 16-18 D LA
13Gaworek SzymonRogowska WiktoriaSTART 16-18 D LA
14Grałek RafałGrałek JuliaSTEP DANCE 16-18 D LA
14Pankratz AleksanderBosak AgataRS 16-18 D LA
16Mielecki AndrzejSzlom MariaRS 16-18 D LA
17Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
1Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA 16-18 D ST
2Tymoszuk RobertCeniuk OliwiaISKRA 16-18 D ST
3Urbański JakubSerwa KingaCENTRUM TAŃCA 16-18 D ST
4Skoczylas KornelSochaczewska WiktoriaZAMEK 16-18 D ST
5Rakicki BartoszZając AleksandraJUST DANCE 16-18 D ST
6Jakubowski DamianWrzesińska KarolinaEMOTION 16-18 D ST
7Pasternak BartoszPrzybysz WeronikaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
8Mielecki AndrzejSzlom MariaRS 16-18 D ST
9Mróz MichałWojciechowska IzabelaJUMP 16-18 D ST
10Gaworek SzymonRogowska WiktoriaSTART 16-18 D ST
10Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART 16-18 D ST
12Łukasiewicz KarolWargala JessicaCLASSIC 16-18 D ST
13Gaworek HubertWięcławska AnnaSTART 16-18 D ST
14Gilewicz BartoszMałyszek MałgorzataTAKT 16-18 D ST
14Pankratz AleksanderBosak AgataRS 16-18 D ST
16Olewiński DominikRosłonkiewicz KlaudiaEMOTION 16-18 D ST
17Durajczyk MaciejKozicka JuliaEMOTION 16-18 D ST
17Lizurej TomaszPiaścik KatarzynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
19Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
1Wyszomirski WiktorKolasa WiktoriaBALLROOM 16-18 E LA
2Kaźmierczak PiotrMasiak AleksandraDancebook Warszawa 16-18 E LA
3Ryng IgorNapiórkowska DariaKlub Tańca STRETTO 16-18 E LA
4Orzechowski PawełGaik AlicjaMAGIC-DANCE 16-18 E LA
5Zduńczuk ŁukaszMałyszek AgataTAKT 16-18 E LA
6Płodzień AdrianSułkowska JuliaSAMBA 16-18 E LA
7Lizurej TomaszPiaścik KatarzynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
8Bańka OliwierGłowala MartynaJUST DANCE 16-18 E LA
9Krzemiński MichałGłąb AnnaSTEP DANCE 16-18 E LA
9Wrona ŁukaszŚliczniak WeronikaBALLROOM 16-18 E LA
9Grzegorczyk DariuszRusinek PatrycjaZAMEK 16-18 E LA
12Flader StanisławDębniak MariaRS 16-18 E LA
13Chara OskarWoźniak EmiliaMERENGUE 16-18 E LA
1Płodzień AdrianSułkowska JuliaSAMBA 16-18 E ST
2Grałek RafałGrałek JuliaSTEP DANCE 16-18 E ST
3Wrona ŁukaszŚliczniak WeronikaBALLROOM 16-18 E ST
4Chara OskarWoźniak EmiliaMERENGUE 16-18 E ST
5Zduńczuk ŁukaszMałyszek AgataTAKT 16-18 E ST
6Bańka OliwierGłowala MartynaJUST DANCE 16-18 E ST
7Orzechowski PawełGaik AlicjaMAGIC-DANCE 16-18 E ST
7Kłos PrzemysławSzewc EmiliaSAMBA 16-18 E ST
9Ryng IgorNapiórkowska DariaKlub Tańca STRETTO 16-18 E ST
1Kłos PrzemysławSzewc EmiliaSAMBA 16-18 F LA
2Michalski PiotrNadbrzeska Martyna4STEP 16-18 F LA
3Bojakowski TomaszSzczukiewicz AlicjaBALANS 16-18 F LA
4Kłys SzymonNowak MariaSTEP DANCE 16-18 F LA
5Halicki MichałOgińska Maja AnnaS.T. Krystian Krzemiński 16-18 F LA
6Wiśniewski BartoszCieślak GabrielaBALLROOM 16-18 F LA
7Purkiewicz AleksanderStańczyk BarbaraSTEP DANCE 16-18 F LA
7Korecki GabrielMazurowska AnielaRS 16-18 F LA
9Chmykhalo RuslanRudnicka NataliaBALLROOM 16-18 F LA
10Wójcik DominikWójcik MajaTAKT 16-18 F LA
11Rudzki KacperBilińska AlicjaBALLROOM 16-18 F LA
1Wójcik DominikWójcik MajaTAKT 16-18 F ST
2Wyszomirski WiktorKolasa WiktoriaBALLROOM 16-18 F ST
3Michalski PiotrNadbrzeska Martyna4STEP 16-18 F ST
4Chmykhalo RuslanRudnicka NataliaBALLROOM 16-18 F ST
5Korecki GabrielMazurowska AnielaRS 16-18 F ST
6Wiśniewski BartoszCieślak GabrielaBALLROOM 16-18 F ST
7Kłys SzymonNowak MariaSTEP DANCE 16-18 F ST
8Bojakowski TomaszSzczukiewicz AlicjaBALANS 16-18 F ST
9Halicki MichałOgińska Maja AnnaS.T. Krystian Krzemiński 16-18 F ST
9Rudzki KacperBilińska AlicjaBALLROOM 16-18 F ST
11Purkiewicz AleksanderStańczyk BarbaraSTEP DANCE 16-18 F ST
1Stachura ŁukaszLisowiec JuliaGRACJA 14-15 D LA
2Traczyk KacperJanus OliwiaAkademia Tańca 14-15 D LA
3Popielewicz SzymonFilipek AnnaZAMEK 14-15 D LA
4Majchrzak MichałLesiuk WiktoriaISKRA 14-15 D LA
5Mucha OliwierTyc KamilaZAMEK 14-15 D LA
6Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION 14-15 D LA
7Mróz RafałGzik HannaJUMP 14-15 D LA
8Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 14-15 D LA
1Czarnocki TomaszKowalska AmeliaCENTRUM TAŃCA 14-15 D ST
2Jasiński JakubPopielewicz ZuzannaDANCE POINT - Biała Podlaska 14-15 D ST
3Stachura ŁukaszLisowiec JuliaGRACJA 14-15 D ST
4Majchrzak MichałLesiuk WiktoriaISKRA 14-15 D ST
5Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION 14-15 D ST
6Mucha OliwierTyc KamilaZAMEK 14-15 D ST
7Mróz RafałGzik HannaJUMP 14-15 D ST
7Traczyk KacperJanus OliwiaAkademia Tańca 14-15 D ST
9Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 14-15 D ST
9Głuch JakubRybak JuliaCREATIVE DANCE - Warszawa 14-15 D ST
1Błażejczyk MaksymilianPastuszek AleksandraMYKA 14-15 E 8T
2Góźdź KrzysztofMatryba AgataUKS KORDASZEWSCY 14-15 E 8T
3Suszek BłażejBrzezińska-Śledzik WiktoriaZORBA 14-15 E 8T
4Luchowski KacperTatara MariaTAKT 14-15 E 8T
5Peński DamianSabak JoannaRS 14-15 E 8T
6Książek DamianBrzezińska JuliaEMOTION 14-15 E 8T
7Łabuś WojciechGałaś OliwiaTAKT 14-15 E 8T
8Szabat JakubJargiło JuliaJUMP 14-15 E 8T
9Stradowski ErykGołembiewska MajaKlub Tańca STRETTO 14-15 E 8T
9Zając MieszkoRegulska MartynaEMOTION 14-15 E 8T
11Pępek JanMach JuliaGASIEK 14-15 E 8T
12Michalski OskarGajownik IzabelaDCS BRWINÓW 14-15 E 8T
1Świderski SzymonBrogowska EmiliaBALLROOM 14-15 F 6T
2Chajkowski AdamPoziemska KalinaZAMEK 14-15 F 6T
3Szymborski MichałGórecka NataliaCREATIVE DANCE - Warszawa 14-15 F 6T
4Muśnicki BartoszBiernacka JuliannaFAST-STEP 14-15 F 6T
5Kołtun DamianWegwert KarinaSTEP DANCE 14-15 F 6T
6Skowron OliwierDobrowolska IgaRESPECT DANCE 14-15 F 6T
7Olbrot PawełNiedźwiedź NataliaZAMEK 14-15 F 6T
8Zarosa KrystianStępniak MajaZAMEK 14-15 F 6T
9Sobierski MateuszSingh JasminaAnaDens Łódź 14-15 F 6T
10Bakalarz MateuszNalepa WeronikaTOP - ART 14-15 F 6T
11Wiktorowicz KacperSkiba NataliaDCS BRWINÓW 14-15 F 6T
1Konarski MichałRogozińska AnnaEMOTION 14-15 G 6T
2Ostrowski KrzysztofŁaszkiewicz KarinaBALLROOM 14-15 G 6T
2Wąsak JanGałęza JagodaEMOTION 14-15 G 6T
3Czapski BartekMysiewicz JuliaSTART 14-15 G 6T
3Sędłak SzymonJeleń MajaTOP - ART 14-15 G 6T
3Barczyński MateuszMordel JuliaLIDER 14-15 G 6T
1Trzaskowski AleksanderCichosz HannaFAST-STEP 12-13 E 8T
2Brożyna WiktorKołbuc OliwiaAkademia Tańca 12-13 E 8T
3Werner BartoszKozłowska HannaFAST-STEP 12-13 E 8T
4Szymborski JakubPietruk SabinaCREATIVE DANCE - Warszawa 12-13 E 8T
5Włodarczyk WiktorRzadkowska MarikaAkademia Tańca 12-13 E 8T
6Cyper SebastianŁoś JuliaTOP - ART 12-13 E 8T
7Habza MichałZdybel ZuzannaTOP - ART 12-13 E 8T
8King TymoteuszOpałka LenaEMOTION 12-13 E 8T
9Giziński BartoszŁata MajaDCS BRWINÓW 12-13 E 8T
10Wychowaniak AdamGacek EwaAKADEMIA TAŃCA 12-13 E 8T
1Kotkowski NikodemHoppe OrianaSUKCES 12-13 F 6T
2Pogorzelski KrzysztofWróblewska NadiaPOLISH CLUB 12-13 F 6T
3Sybicki AdamRogowska PatrycjaSTART 12-13 F 6T
4Drozdowicz BrunoTengli-Radziszewska NicolePOLISH CLUB 12-13 F 6T
5Sienkiewicz KrzysztofSikora JuliaCLASSIC 12-13 F 6T
6Płuziński SzymonHajdus LidiaJAREMI 12-13 F 6T
7Krakowiak MichałPopelyukh AgataFLASH - Grodzisk Mazowiecki 12-13 F 6T
7Radzieńczak AdamJamróz AleksandraTAKT 12-13 F 6T
9Świderski MateuszSzwed LenaBALLROOM 12-13 F 6T
10Chwedoruk JanTymoszuk KarolinaISKRA 12-13 F 6T
10Giemza StanisławCzajkowska PaulinaZAMEK 12-13 F 6T
10Ostański SzymonGałęzowska MajaBALLROOM 12-13 F 6T
13Radwański HubertKopeć KalinaSTART 12-13 F 6T
14Furtak MaksymilianGałan GabrielaZAMEK 12-13 F 6T
1Kraska KsaweryMomot LenaAkademia Tańca 12-13 G 6T
1Piątek KrzysztofLiszecka AnnaEMOTION 12-13 G 6T
1Wietrak MarcelKiermasz-Wojdyga GabrielaMAKO 12-13 G 6T
2Baran BłażejMajewska JuliaTOP - ART 12-13 G 6T
2Purkiewicz KrystianŁysak WiktoriaSTEP DANCE 12-13 G 6T
2Serafin TomaszKorczak KlaudiaGALA 12-13 G 6T
3Leszczuk HubertNowik LauraART OVO - Międzyrzec Podlaski 12-13 G 6T
3Ryng HubertSikora OliwiaKlub Tańca STRETTO 12-13 G 6T
3Smoliński WiktorMarek JuliaLIDER 12-13 G 6T
3Czerkies KacperAugustyniuk LenaART OVO - Międzyrzec Podlaski 12-13 G 6T
3Grobelak BartoszSuszek PolaZORBA 12-13 G 6T
1Harabin MiłoszOlczyk MajaAkademia Tańca 12-13 H 4T
1Kaliszewski KacperPopiołkowska JuliaSTART 12-13 H 4T
1Karczewski KacperDalgiewicz OliwiaSTART 12-13 H 4T
1Karczewski KonradMaksiewicz Zofia EwaSTART 12-13 H 4T
2Szybuk DominikSkarżyńska GloriaFAST-STEP 12-13 H 4T
2Uramowski MarcelGóźdź GabrysiaS.T. Krystian Krzemiński 12-13 H 4T
2Kostecki MaksymilianDudkiewicz DominikaS.T. Krystian Krzemiński 12-13 H 4T
1Duchna BartoszGalas-Bandyk JaninaFAST-STEP 10-11 F 6T
2Słomski MateuszCzarnocka EwaPOLISH CLUB 10-11 F 6T
3Maciaszek JakubMichalska Marta4STEP 10-11 F 6T
4Tomaszewski JanLachowska WeronikaTAKT 10-11 F 6T
5Jamróz FranciszekWilczyńska WeronikaTAKT 10-11 F 6T
6Piszczek KacperRzewuska ZofiaMAKO 10-11 F 6T
1Rębacz JerzyRudnicka IngaCLASSIC 10-11 G 6T
1Sołtysiak JakubMartyniak MarcelinaFAST-STEP 10-11 G 6T
1Napiórkowski JakubOsuch JuliaMAKO 10-11 G 6T
2Kluczyk GabrielKluczyk MagdalenaCLASSIC 10-11 G 6T
2Mianowski AleksanderWójcicka DianaUKS KORDASZEWSCY 10-11 G 6T
2Rozpotyński AleksanderDejneka JuliaDANCE POINT - Biała Podlaska 10-11 G 6T
3Kaczor PrzemysławKaniewska BlankaFAST-STEP 10-11 G 6T
3Kalkowski MichałDalecka AleksandraAnaDens Łódź 10-11 G 6T
3Kwiatosz MarcelWolińska NikolaAkademia Tańca PLESKOT - Świdnik 10-11 G 6T
3Rasalski JakubCieślak JustynaS.T. Krystian Krzemiński 10-11 G 6T
3Reczko Krystian PiotrMazan NikolaEMOTION 10-11 G 6T
3Smoliński KarolBarczyńska MajaLIDER 10-11 G 6T
1Balcerak AdamMarciniak ZofiaSTEP DANCE 10-11 H 4T
1Muchowski SzymonSmoleń LenaRS 10-11 H 4T
1Stradowski AleksanderKlepka AmeliaKlub Tańca STRETTO 10-11 H 4T
1Woźniak BartoszJabłek MariaDCS BRWINÓW 10-11 H 4T
1Zygiel KarolPańkowska JuliaSTART 10-11 H 4T
2Bartosiewicz WiktorKotecka OliwiaSTEP DANCE 10-11 H 4T
2Jakubiak IgorPuzyńska AntoninaRS 10-11 H 4T
2Mieszczanek OliwierGruba RoksanaMAKO 10-11 H 4T
2Szlążek KrzysztofAndrzejewska AnnaUKS KORDASZEWSCY 10-11 H 4T
2Bagiński MichałSadowska MagdalenaSTART 10-11 H 4T
1Kłapeć JanStępniak AleksandraZAMEK 8-9 G 6T
2Smagowski MiłoszDrozd NelZAMEK 8-9 G 6T
2Łazorczyk KrzysztofDuda AmeliaLIDER 8-9 G 6T
3Chłopek AdamKozłowska KamilaLIDER 8-9 G 6T
3Gałązka JanLoba NataliaSTEP DANCE 8-9 G 6T
1Bukowska MichalinaTiurmorezow KrzysztofWIKA 8-9 H 4T
1Gałązka IgorGwardys KlaudiaFAST-STEP 8-9 H 4T
1Ptak IgorOlczyk HanaAkademia Tańca 8-9 H 4T
2Piątek FranciszekRzadkowska LilianaAkademia Tańca 8-9 H 4T
2Wierzbicki KornelWitak NelaUKS KORDASZEWSCY 8-9 H 4T