!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji (PTT)
Rzeszów
Filtruj:
Kategorie:












1Ostrowski MateuszDykman MarzenaDŻET Dorośli OPEN LA (GPP)
2Kardasiński DamianSyta DariaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
3Tama MikołajKuląg MartaCLASSIC DANCESPORT Dorośli OPEN LA (GPP)
4Figurski PrzemysławSzymańska KarolinaCENTRUM TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
5Spychalski MateuszSzafraniec PaulinaIGLICA Dorośli OPEN LA (GPP)
6Dreling MateuszGorczyca SylwiaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
7Wosiak RafałKarwatowska MarzenaLIDER Dorośli OPEN LA (GPP)
8Labryga PawełPrzywara SaraFLAMENCO Dorośli OPEN LA (GPP)
9Jabłoński DariuszPoniatowicz KarolinaKADRYL Dorośli OPEN LA (GPP)
10Bomba SebastianFalda KarinaAKSEL Dorośli OPEN LA (GPP)
11Bednarski MaciejCzerwik KlaudiaSUKCES Dorośli OPEN LA (GPP)
11Ciurko HubertKwiatek AleksandraBRASIL Dorośli OPEN LA (GPP)
13Pik DamianŁysik AgnieszkaESKADRA Dorośli OPEN LA (GPP)
14Holski MaciejTyl KatarzynaPRESTIGE Dorośli OPEN LA (GPP)
15Duda MaciejLopushynska IrynaIDEA Dorośli OPEN LA (GPP)
16Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaBAWINEK Dorośli OPEN LA (GPP)
17Chmiel KamilJurewicz MonikaDŻET Dorośli OPEN LA (GPP)
18Mieszczak SzymonSepioło AdriannaNOWY STYL Dorośli OPEN LA (GPP)
18Podraza DanielPodraza PatrycjaSzT eMiKa Dorośli OPEN LA (GPP)
20Matuszek GrzegorzWysocka AleksandraAKSEL Dorośli OPEN LA (GPP)
1Kadłubowski MaciejKopacz MajaAKSEL Dorośli OPEN ST (GPP)
2Stempka KewinPawlak MajaIMPULS Dorośli OPEN ST (GPP)
3Furman JakubGuzik MagdalenaIDEA Dorośli OPEN ST (GPP)
4Wiatrowicz MarcinKuśnierz SylwiaMERENGUE Dorośli OPEN ST (GPP)
5Pieczyrak KamilPolewska SandraSUKCES Dorośli OPEN ST (GPP)
6Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA Dorośli OPEN ST (GPP)
7Orzechowski FilipWołowiec GabrielaGASIEK Dorośli OPEN ST (GPP)
8Janas AdrianBlukacz WeronikaJEDYNKA Dorośli OPEN ST (GPP)
9Rydz RafałRubacha AnnaLIDER Dorośli OPEN ST (GPP)
10Gura TomaszWilk KlaudiaAKSEL Dorośli OPEN ST (GPP)
11Chmiel KamilJurewicz MonikaDŻET Dorośli OPEN ST (GPP)
11Hamulecki Krzysztof MarcinNiepsujewicz OliwiaARTS STUDIO Dorośli OPEN ST (GPP)
13Szlachtowski MichałFajkis JuliaSUKCES Dorośli OPEN ST (GPP)
14Mierzwa MichałSobczyk JagodaDŻET Dorośli OPEN ST (GPP)
15Nowak FilipKrówczyńska GabrielaKS M-TEAM Dorośli OPEN ST (GPP)
1Archacki SebastianBorkowska JuliaCENTRUM TAŃCA 16-20 OPEN LA (GPP)
2Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO 16-20 OPEN LA (GPP)
3Mieszczak SzymonSepioło AdriannaNOWY STYL 16-20 OPEN LA (GPP)
1Pieczyrak KamilPolewska SandraSUKCES 16-20 OPEN ST (GPP)
2Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-20 OPEN ST (GPP)
3Lipnicki WojciechGryczka MartaDANCELOOK 16-20 OPEN ST (GPP)
4Adamcewicz JakubKrynicka WiktoriaGRACJA 16-20 OPEN ST (GPP)
5Salwin MichałKostańczuk KatarzynaIMPULS 16-20 OPEN ST (GPP)
6Janas AdrianBlukacz WeronikaJEDYNKA 16-20 OPEN ST (GPP)
7Micał KamilStolarska KingaDŻET 16-20 OPEN ST (GPP)
8Hamulecki Krzysztof MarcinNiepsujewicz OliwiaARTS STUDIO 16-20 OPEN ST (GPP)
1Pawłowski KacperDederko MagdalenaSUKCES 16-18 OPEN LA (GPP)
2Mazur JakubKozłowska WiktoriaGASIEK 16-18 OPEN LA (GPP)
3Lipnicki WojciechGryczka MartaDANCELOOK 16-18 OPEN LA (GPP)
4Niedzielski PiotrKrystek KingaAKSEL 16-18 OPEN LA (GPP)
5Ciura MaciejTomalska MajaA+S 16-18 OPEN LA (GPP)
6Antos AdrianDaniłów OliwiaCHAMPION TEAM 16-18 OPEN LA (GPP)
7Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL 16-18 OPEN LA (GPP)
1Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 OPEN ST (GPP)
2Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET 16-18 OPEN ST (GPP)
3Lipnicki WojciechGryczka MartaDANCELOOK 16-18 OPEN ST (GPP)
4Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK 16-18 OPEN ST (GPP)
5Wręczycki PrzemysławLang MagdalenaSUKCES 16-18 OPEN ST (GPP)
6Niedzielski PiotrKrystek KingaAKSEL 16-18 OPEN ST (GPP)
7Alwasiak KarolOlejnik SaraST DOBROWOLSCY 16-18 OPEN ST (GPP)
8Ciura MaciejTomalska MajaA+S 16-18 OPEN ST (GPP)
9Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 16-18 OPEN ST (GPP)
10Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK 16-18 OPEN ST (GPP)
11Bury JakubKamińska PaulaAKSEL 16-18 OPEN ST (GPP)
11Rybka KonradSosińska JuliaGALA 16-18 OPEN ST (GPP)
13Starnawski PiotrDąbek KatarzynaA-Z 16-18 OPEN ST (GPP)
14Nestor KacperTondera AngelikaAKSEL 16-18 OPEN ST (GPP)
15Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL 16-18 OPEN ST (GPP)
1Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK 14-15 OPEN LA (GPP)
2Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaSKT STYL 14-15 OPEN LA (GPP)
3Sokołowski DawidWłodarczyk WeronikaCHAMPION TEAM 14-15 OPEN LA (GPP)
4Dziereń KamilHoppe AmeliaSUKCES 14-15 OPEN LA (GPP)
5Zinkiewicz MaciejGruszczyńska AdriannaCENTRUM TAŃCA 14-15 OPEN LA (GPP)
6Stępień MichałSkrzypek KlaudiaZAMEK 14-15 OPEN LA (GPP)
7Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance 14-15 OPEN LA (GPP)
8Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z 14-15 OPEN LA (GPP)
9Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE 14-15 OPEN LA (GPP)
10Hankus KamilPyrdziak KatarzynaRAGTIME 14-15 OPEN LA (GPP)
11Ablewicz NikodemŚwierk WiktoriaDŻET 14-15 OPEN LA (GPP)
11Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT 14-15 OPEN LA (GPP)
1Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaArtDance 14-15 OPEN ST (GPP)
2Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK 14-15 OPEN ST (GPP)
3Sokołowski DawidWłodarczyk WeronikaCHAMPION TEAM 14-15 OPEN ST (GPP)
4Stępień MichałSkrzypek KlaudiaZAMEK 14-15 OPEN ST (GPP)
5Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance 14-15 OPEN ST (GPP)
6Skuba GabrielŻak MartaAKSEL 14-15 OPEN ST (GPP)
7Barłoga KajetanRyś WiktoriaGASIEK 14-15 OPEN ST (GPP)
8Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT 14-15 OPEN ST (GPP)
9Mordka DawidBober IgaJUST DANCE 14-15 OPEN ST (GPP)
10Ablewicz NikodemŚwierk WiktoriaDŻET 14-15 OPEN ST (GPP)
1Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE 12-13 OPEN LA (GPP)
2Sabat AntoniJamróz AnnaSKT STYL 12-13 OPEN LA (GPP)
3Pogoda MaciejHaluch NinaSUKCES 12-13 OPEN LA (GPP)
4Madej MichałNędza OliwiaArtDance 12-13 OPEN LA (GPP)
1Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaSUKCES 12-13 OPEN ST (GPP)
2Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE 12-13 OPEN ST (GPP)
3Sabat AntoniJamróz AnnaSKT STYL 12-13 OPEN ST (GPP)
4Pogoda MaciejHaluch NinaSUKCES 12-13 OPEN ST (GPP)
1Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK 10-11 OPEN 8T (GPP)
2Jasiewicz JakubFurgała KorneliaAKSEL 10-11 OPEN 8T (GPP)
3Żabicki JulianKrystek JuliaZŁOTA PARA 10-11 OPEN 8T (GPP)
4Jakubik NatanielJanik JuliaPERFECT 10-11 OPEN 8T (GPP)
5Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION 10-11 OPEN 8T (GPP)
6Filip TomaszFilip IzabelaAKSEL 10-11 OPEN 8T (GPP)