!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 (PTT)
Garwolin
Filtruj:
Kategorie:
























1Głogowski PiotrGmochowska JustynaCENTRUM TAŃCA 16-18 A LA
2Górski JanGałązka KatarzynaUKS KORDASZEWSCY 16-18 A LA
3Kuleta AdrianMazurczyk AleksandraDancers United 16-18 A LA
4Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA 16-18 A LA
5Majewski AntonKrysa AleksandraRYTM 16-18 A LA
1Faliński PrzemysławChmielińska MajaIMPET TEAM 16-18 B LA
2Kacprzak KacperLorkowska KingaDancers United 16-18 B LA
3Ungert JakubAugustyniak NikolaZAMEK 16-18 B LA
4Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE 16-18 B LA
5Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART 16-18 B LA
6Wolski BartoszMarchewka IzabelaFAST-STEP 16-18 B LA
7Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM 16-18 B LA
8Wardak MarcinWardak NataliaUKS KORDASZEWSCY 16-18 B LA
9Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP 16-18 B LA
1Nowak SzymonNaguszewska OliwiaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
2Bilski FilipBiesiekierska KarolinaKTT DUET 16-18 B ST
3Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM 16-18 B ST
4Wolski BartoszMarchewka IzabelaFAST-STEP 16-18 B ST
5Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART 16-18 B ST
6Jędro JacekJędro EmilianaFINEZJA 16-18 B ST
1Kucharczyk PatrykJanus OliwiaAkademia Tańca 16-18 C LA
2Skoczylas KornelSochaczewska WiktoriaZAMEK 16-18 C LA
3Damek GabrielMichta AmeliaCANTINERO 16-18 C LA
4Niewolski BartoszChoma KlaudiaMAGIC-DANCE 16-18 C LA
5Wólkiewicz FilipPieróg MartaCLASSIC 16-18 C LA
6Końko KacperBombolewska AlicjaZAMEK 16-18 C LA
7Wyszomirski WiktorKolasa WiktoriaBALLROOM 16-18 C LA
8Widz BartłomiejGozdalska AgnieszkaJUMP 16-18 C LA
9Majchrzak MichałLesiuk WiktoriaISKRA 16-18 C LA
10Pasternak BartoszPrzybysz WeronikaDRAGON'S DANCE Warszawa 16-18 C LA
1Stępień KrystianKadej OliwiaDANCE POINT - Biała Podlaska 16-18 C ST
2Demianiuk JanKowalska AmeliaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
3Końko KacperBombolewska AlicjaZAMEK 16-18 C ST
4Pięciak OliwierMarszałek MartynaAKSEL 16-18 C ST
5Jakubowski DominikBańcerowska AlicjaZAMEK 16-18 C ST
6Mostowiec AdrianMazur KingaZAMEK 16-18 C ST
7Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE 16-18 C ST
8Wyszomirski WiktorKolasa WiktoriaBALLROOM 16-18 C ST
9Wólkiewicz FilipPieróg MartaCLASSIC 16-18 C ST
10Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA 16-18 C ST
10Pasternak BartoszPrzybysz WeronikaDRAGON'S DANCE Warszawa 16-18 C ST
1Płodzień AdrianSzewc EmiliaSAMBA 16-18 D LA
2Poździak RafałŚwierżewska AlicjaCLASSIC 16-18 D LA
3Stępień KrystianKadej OliwiaDANCE POINT - Biała Podlaska 16-18 D LA
4Rabenda MichałKot AdriannaPerfect Show Łódź 16-18 D LA
5Wojciechowski KacperKolińska SylwiaDRAGON'S DANCE Warszawa 16-18 D LA
6Świderski SzymonBrogowska EmiliaBALLROOM 16-18 D LA
7Demianiuk JanKowalska AmeliaCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
8Grałek RafałGrałek JuliaSTEP DANCE 16-18 D LA
9Szewczykowski JakubSoja UrszulaDRAGON'S DANCE Warszawa 16-18 D LA
9Wrona ŁukaszŚliczniak WeronikaBALLROOM 16-18 D LA
11Jakubowski DominikBańcerowska AlicjaZAMEK 16-18 D LA
11Mróz RafałGzik HannaJUMP 16-18 D LA
13Przebierowski BartłomiejNowacka PatrycjaRYTM 16-18 D LA
14Mróz MichałWojciechowska IzabelaJUMP 16-18 D LA
15Drecki DamianWychowaniak AnnaDRAGON'S DANCE Warszawa 16-18 D LA
16Gaworek SzymonRogowska WiktoriaSTART 16-18 D LA
16Orzechowski PawełGaik AlicjaMAGIC-DANCE 16-18 D LA
18Gaworek HubertWięcławska AnnaSTART 16-18 D LA
18Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA 16-18 D LA
20Jakubowski DamianWrzesińska KarolinaEMOTION 16-18 D LA
21Dorożyński PiotrPiwecka WiktoriaTANGO 16-18 D LA
1Poździak RafałŚwierżewska AlicjaCLASSIC 16-18 D ST
2Świderski SzymonBrogowska EmiliaBALLROOM 16-18 D ST
3Mróz RafałGzik HannaJUMP 16-18 D ST
4Przebierowski BartłomiejNowacka PatrycjaRYTM 16-18 D ST
5Wrona ŁukaszŚliczniak WeronikaBALLROOM 16-18 D ST
6Drecki DamianWychowaniak AnnaDRAGON'S DANCE Warszawa 16-18 D ST
7Mróz MichałWojciechowska IzabelaJUMP 16-18 D ST
8Grałek RafałGrałek JuliaSTEP DANCE 16-18 D ST
9Wojciechowski KacperKolińska SylwiaDRAGON'S DANCE Warszawa 16-18 D ST
10Szewczykowski JakubSoja UrszulaDRAGON'S DANCE Warszawa 16-18 D ST
10Gaworek SzymonRogowska WiktoriaSTART 16-18 D ST
12Gaworek HubertWięcławska AnnaSTART 16-18 D ST
13Dorożyński PiotrPiwecka WiktoriaTANGO 16-18 D ST
1Wójcik DominikWęgrzyn ZuzannaTAKT 16-18 E LA
2Ryng IgorNapiórkowska DariaSTRETTO - RADZYMIN 16-18 E LA
3Góźdź KrzysztofMatryba AgataUKS KORDASZEWSCY 16-18 E LA
4Bojakowski TomaszSzczukiewicz AlicjaZAMEK 16-18 E LA
5Zalewski KamilZalewska AleksandraRYTM 16-18 E LA
6Łukasiewicz KarolGac MariaCLASSIC 16-18 E LA
7Chmykhalo RuslanRudnicka NataliaBALLROOM 16-18 E LA
8Dorożyński PiotrPiwecka WiktoriaTANGO 16-18 E LA
8Krzaczkowski AdamFabrowska JuliaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI 16-18 E LA
10Kawa KacperMielczarek MajaETIUDA 16-18 E LA
11Marosz SzymonBorkowska AleksandraMAGIC-DANCE 16-18 E LA
12Wiktorowicz KacperSkiba NataliaDCS BRWINÓW 16-18 E LA
1Wójcik DominikWęgrzyn ZuzannaTAKT 16-18 E ST
2Mazurek JanWiszniewska KatarzynaRYTM 16-18 E ST
3Zalewski KamilZalewska AleksandraRYTM 16-18 E ST
4Orzechowski PawełGaik AlicjaMAGIC-DANCE 16-18 E ST
5Łukasiewicz KarolGac MariaCLASSIC 16-18 E ST
6Góźdź KrzysztofMatryba AgataUKS KORDASZEWSCY 16-18 E ST
7Banaszek KacperBorowiecka EwaETIUDA 16-18 E ST
8Chmykhalo RuslanRudnicka NataliaBALLROOM 16-18 E ST
9Kawa KacperMielczarek MajaETIUDA 16-18 E ST
10Stradowski ErykGołembiewska MajaSTRETTO - RADZYMIN 16-18 E ST
10Wiktorowicz KacperSkiba NataliaDCS BRWINÓW 16-18 E ST
12Dorożyński PiotrPiwecka WiktoriaTANGO 16-18 E ST
13Marosz SzymonBorkowska AleksandraMAGIC-DANCE 16-18 E ST
14Mikołajewski ŁukaszMikołajewska Maria MagdalenaCONZUA - Poznań 16-18 E ST
1Rudzki KacperAdaszewska AnielaBALLROOM 16-18 F LA
2Sędłak SzymonJeleń MajaTOP - ART 16-18 F LA
3Kłys SzymonNowak MariaSTEP DANCE 16-18 F LA
4Wiśniewski BartoszCieślak GabrielaBALLROOM 16-18 F LA
5Kornafel PiotrKopacz MilenaEMKA DANCE ACADEMY 16-18 F LA
6Szczepanik PiotrJabłek KatarzynaDCS BRWINÓW 16-18 F LA
7Seman WiktorOrdyniec KarolinaDCS BRWINÓW 16-18 F LA
1Krzemiński MichałGłąb AnnaSTEP DANCE 16-18 F ST
2Szczepanik PiotrJabłek KatarzynaDCS BRWINÓW 16-18 F ST
3Wiśniewski BartoszCieślak GabrielaBALLROOM 16-18 F ST
4Kornafel PiotrKopacz MilenaEMKA DANCE ACADEMY 16-18 F ST
5Seman WiktorOrdyniec KarolinaDCS BRWINÓW 16-18 F ST
6Mikołajewski ŁukaszMikołajewska Maria MagdalenaCONZUA - Poznań 16-18 F ST
1Zgutka BartłomiejDąbrowska MajaFAST-STEP 14-15 C LA
2Szostak IgorWitkowska NataliaFAST-STEP 14-15 C LA
3Ostałowski DawidWoch MałgorzataFAST-STEP 14-15 C LA
4Błażejczyk MaksymilianPastuszek AleksandraMYKA 14-15 C LA
5Brożyna WiktorKołbuc OliwiaAkademia Tańca 14-15 C LA
1Szostak IgorWitkowska NataliaFAST-STEP 14-15 C ST
2Ostałowski DawidWoch MałgorzataFAST-STEP 14-15 C ST
3Ziemba MarceliDeszczka LauraTAKT 14-15 C ST
4Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION 14-15 C ST
5Brożyna WiktorKołbuc OliwiaAkademia Tańca 14-15 C ST
6Błażejczyk MaksymilianPastuszek AleksandraMYKA 14-15 C ST
1Nadworski KacperDolińska MartynaTAKT 14-15 D LA
2Pogorzelski KrzysztofWróblewska NadiaPOLISH CLUB 14-15 D LA
3Ziemba MarceliDeszczka LauraTAKT 14-15 D LA
4Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION 14-15 D LA
5Jakubiak FranciszekSzczepańska OliwiaSTART 14-15 D LA
6Szymborski JakubPietruk SabinaCREATIVE DANCE - Warszawa 14-15 D LA
1Szymborski JakubPietruk SabinaCREATIVE DANCE - Warszawa 14-15 D ST
2Pogorzelski KrzysztofWróblewska NadiaPOLISH CLUB 14-15 D ST
1Wrzesiński OliwierTengli-Radziszewska NicolePOLISH CLUB 14-15 E 8T
2Świderski MateuszSzwed LenaBALLROOM 14-15 E 8T
3Kuchta BartoszŁadnowska MajaMYKA 14-15 E 8T
4Habza MichałZdybel ZuzannaTOP - ART 14-15 E 8T
5Sienkiewicz KrzysztofSikora JuliaCLASSIC 14-15 E 8T
6Skowron OliwierDobrowolska IgaRESPECT DANCE 14-15 E 8T
7Czarnecki MarcelBuczyńska DominikaDCS BRWINÓW 14-15 E 8T
8Kraska KsaweryZdziebło NataliaAkademia Tańca 14-15 E 8T
1Karasiak PiotrLipińska JuliaESKADRA 14-15 F 6T
2Barczyński MateuszMordel JuliaLIDER 14-15 F 6T
3Grala KacperCisłowska IgaESKADRA 14-15 F 6T
4Jagielski IgorŁyś ZofiaMYKA 14-15 F 6T
5Gajewski JakubKusy NikolaMYKA 14-15 F 6T
6Metera TomaszJałocha OliwiaUKS KORDASZEWSCY 14-15 F 6T
7Chalimoniuk JakubMarciniuk AleksandraISKRA 14-15 F 6T
7Krakowiak MichałPopelyukh AgataFLASH - Grodzisk Mazowiecki 14-15 F 6T
9Chwedoruk JanTymoszuk KarolinaISKRA 14-15 F 6T
10Mularczyk FilipPaczyńska MariolaEMOTION 14-15 F 6T
10Ostrowski KrzysztofŁaszkiewicz KarinaBALLROOM 14-15 F 6T
12Smoliński WiktorMarek JuliaLIDER 14-15 F 6T
1Kucharski KarolOsuch JuliaMAKO 14-15 G 6T
1Zajdler KrzysztofDrabarek LenaJEDYNKA 14-15 G 6T
2Kowalewski JakubZiubińska ZuzannaS.T. Krystian Krzemiński 14-15 G 6T
2Chrząszczewski MarcelPiłkowska JuliaBRASIL 14-15 G 6T
2Klejnowski MichałKozłowska GabrielaEMKA DANCE ACADEMY 14-15 G 6T
3Andruszczak KonradSygocka MariaS.T. Krystian Krzemiński 14-15 G 6T
3Golatowski JanStępkowska KarinaEMKA DANCE ACADEMY 14-15 G 6T
3Jakubowski FranekKsit HannaS.T. Krystian Krzemiński 14-15 G 6T
3Trojan KamilPożarowszczyk OliwiaTOP - ART 14-15 G 6T
1Włodarczyk WiktorRzadkowska MarikaAkademia Tańca 12-13 D LA
2Krakowski GabrielPotoczna AlicjaGALA 12-13 D LA
3Werner BartoszKozłowska HannaFAST-STEP 12-13 D LA
4Trzaskowski AleksanderCichosz HannaFAST-STEP 12-13 D LA
5Batóg OliwierZhydachevska UlyanaPOLINA'S DIAMONDS 12-13 D LA
6Jankowski KsaweryUtrata WiktoriaEMOTION 12-13 D LA
1Krakowski GabrielPotoczna AlicjaGALA 12-13 D ST
2Wiertel MieszkoUjma MartaZAMEK 12-13 D ST
3Trzaskowski AleksanderCichosz HannaFAST-STEP 12-13 D ST
4Włodarczyk WiktorRzadkowska MarikaAkademia Tańca 12-13 D ST
5Werner BartoszKozłowska HannaFAST-STEP 12-13 D ST
6Ksybek MateuszKułakowska NicolaSTART 12-13 D ST
7Batóg OliwierZhydachevska UlyanaPOLINA'S DIAMONDS 12-13 D ST
8Jankowski KsaweryUtrata WiktoriaEMOTION 12-13 D ST
1Augustyniak KrystianZielińska HannaZAMEK 12-13 E 8T
2Gondzia MateuszDalecka AleksandraViva Dance Łódź 12-13 E 8T
3Woch PrzemysławMianowana OliwiaZAMEK 12-13 E 8T
4Ostański SzymonGałęzowska MajaBALLROOM 12-13 E 8T
5Sybicki AdamRogowska PatrycjaSTART 12-13 E 8T
6Piszczek KacperRzewuska ZofiaMAKO 12-13 E 8T
7Wychowaniak AdamGacek EwaDRAGON'S DANCE Warszawa 12-13 E 8T
1Skiba YakivBelinska YevheniaTroyanda 12-13 F 6T
2Tomaszewski JanLachowska WeronikaTAKT 12-13 F 6T
3Pogrebniak SzymonSzewc NataliaRYTM 12-13 F 6T
4Jamróz FranciszekJamróz AleksandraTAKT 12-13 F 6T
5Balcerak AdamMarciniak ZofiaSTEP DANCE 12-13 F 6T
6Salwerowicz BartoszSkorokhod YevaCLASSIC 12-13 F 6T
7Kwiatosz MarcelWolińska NikolaLIDER 12-13 F 6T
7Wasilewski WojciechSosnowska ZuzannaUKS KORDASZEWSCY 12-13 F 6T
9Michalski OskarRosa AleksandraDCS BRWINÓW 12-13 F 6T
10Woźniak BartoszJabłek MariaDCS BRWINÓW 12-13 F 6T
11Kiciński KamilHerc KlaudiaMYKA 12-13 F 6T
1Zawistowski MarcelŚwiętochowska AdriannaFAST-STEP 10-11 F 6T
2Jakubczak DamianOstrowska MichalinaTOP - ART 10-11 F 6T
3Gałązka IgorGwardys KlaudiaFAST-STEP 10-11 F 6T
4Mianowski AleksanderWójcicka DianaUKS KORDASZEWSCY 10-11 F 6T
5Łazorczyk KrzysztofDuda AmeliaLIDER 10-11 F 6T
6Kłapeć JanStępniak AleksandraZAMEK 10-11 F 6T
7Sidor MikołajKozłowska KamilaLIDER 10-11 F 6T
8Mitura KacperWitek PatrycjaLIDER 10-11 F 6T