!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Mistrzostwa Polski Standard (PTT)
Szczecin
Filtruj:
Kategorie:







1Szlendak RobertSzlendak KatarzynaAKADEMIA TAŃCA Senior III OPEN ST (MP)
2Tatała LeszekTatała AnnaCANTINERO Senior III OPEN ST (MP)
3Suszczewski AdamKról ElżbietaCIEŚLAK Senior III OPEN ST (MP)
4Wojas TomaszWojas AnnaDANCE TEAM Senior III OPEN ST (MP)
5Ponto WłodzimierzPonto MonikaASTRA Senior III OPEN ST (MP)
6Oruba AndrzejBujnicka MagdalenaBLUE CLASSIC Senior III OPEN ST (MP)
7Chrzuszcz RobertChrzuszcz UrszulaFANTOM Senior III OPEN ST (MP)
8Stępień RobertStępień ArletaSTUDIO KREACJI TAŃCA Senior III OPEN ST (MP)
9Hołota ZenonHołota BarbaraASTRA Senior III OPEN ST (MP)
10Serafin ArturSerafin AlicjaALFA-ASTRA Senior III OPEN ST (MP)
11Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaNDK Senior III OPEN ST (MP)
12Janusz AndrzejBanaszek AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA Senior III OPEN ST (MP)
13Sikorski DariuszSikorska AlinaASTRA Senior III OPEN ST (MP)
1Burczyk SebastianTylicka JustynaST LEWANDOWSKI Senior II OPEN ST (MP)
2Dobrakowski RafałDobrakowska AnnaBALLARE Senior II OPEN ST (MP)
3Wojas TomaszWojas AnnaDANCE TEAM Senior II OPEN ST (MP)
4Markiewicz MarekMarkiewicz AleksandraJEDYNKA Senior II OPEN ST (MP)
5Jaworek TomaszTarnowska Jaworek AnnaArtDance Senior II OPEN ST (MP)
6Pałka TomaszKozłowska EdytaCIEŚLAK Senior II OPEN ST (MP)
7Kitowski MariuszKitowska JolantaTANGO Senior II OPEN ST (MP)
8Szpiczakowski RobertSzpiczakowska AnnaNDK Senior II OPEN ST (MP)
9Rydzak TomaszRydzak AleksandraNDK Senior II OPEN ST (MP)
1Robiński ArkadiuszRojszczak-Robińska DorotaFINEZJA Senior I OPEN ST (MP)
2Sałata ŁukaszKrysztofiak JoannaFINEZJA Senior I OPEN ST (MP)
3Jaworek TomaszTarnowska Jaworek AnnaArtDance Senior I OPEN ST (MP)
4Kazimirski JanSowińska JoannaAKADEMIA TAŃCA Senior I OPEN ST (MP)
5Pałka TomaszKozłowska EdytaCIEŚLAK Senior I OPEN ST (MP)
6Miklas MikołajTomczak BarbaraDZIUPLA Senior I OPEN ST (MP)
7Andrzejewski WojciechHomoncik KarolinaFRASZKA Senior I OPEN ST (MP)
8Szyrwiński BogdanWołosz AnnaASTRA Senior I OPEN ST (MP)
1Zagurskas JustasMatuszewska OliwiaCHAMPION TEAM 16-20 OPEN ST (MP)
2Kucharczyk KamilKowalczyk MartaKTT DUET 16-20 OPEN ST (MP)
3Zawierucha BorysMach MartynaRYTM 16-20 OPEN ST (MP)
4Świątkowski PiotrChornenkaya AnastasiaIGLICA 16-20 OPEN ST (MP)
5Mrozek DanielDomaradzka JuliaCHAMPION TEAM 16-20 OPEN ST (MP)
6Pieczyrak KamilPolewska SandraSUKCES 16-20 OPEN ST (MP)
7Fedyk KrzysztofSoroko JuliaASTRA 16-20 OPEN ST (MP)
8Adamcewicz JakubKrynicka WiktoriaGRACJA 16-20 OPEN ST (MP)
9Gorczyca MarcinGrasza MariaIMPULS 16-20 OPEN ST (MP)
10Sokołowski JanHedder JuliaASTRA 16-20 OPEN ST (MP)
11Salwin MichałKostańczuk KatarzynaIMPULS 16-20 OPEN ST (MP)
12Gawęcki TomaszCybulska MonikaCENTRUM TAŃCA 16-20 OPEN ST (MP)
13Janas AdrianBlukacz WeronikaJEDYNKA 16-20 OPEN ST (MP)
14Baiev MykhailoZheliezniakova AlonaPOLISH CLUB 16-20 OPEN ST (MP)
15Talik MikołajLangier JuliaSUKCES 16-20 OPEN ST (MP)
15Dybaś PawełWaszczuk MajaASTRA 16-20 OPEN ST (MP)
17Panachida SzymonZawadzka MarikaDANCECLUB 16-20 OPEN ST (MP)
17Sajdak JerzyPiętal OlaASTRA 16-20 OPEN ST (MP)
19Frodyma AmadeuszBunikowska JuliaMARGO 16-20 OPEN ST (MP)
20Jasiński JakubBrzezińska ZuzannaASTRA 16-20 OPEN ST (MP)
21Gilek AdamMróz EmiliaASTRA 16-20 OPEN ST (MP)
1Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES 14-15 OPEN ST (MP)
2Rencławowicz SzymonWiewiórka JuliaBLUE CLASSIC 14-15 OPEN ST (MP)
3Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA 14-15 OPEN ST (MP)
4Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK 14-15 OPEN ST (MP)
5Gędłek JakubJaworek MariaArtDance 14-15 OPEN ST (MP)
6Popławski IgnacyRudnicka AleksandraPOLINA'S DIAMONDS 14-15 OPEN ST (MP)
7Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET 14-15 OPEN ST (MP)
8Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY 14-15 OPEN ST (MP)
9Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES 14-15 OPEN ST (MP)
10Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK 14-15 OPEN ST (MP)
10Sambor AdamKmiecik JuliaIGLICA 14-15 OPEN ST (MP)
12Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB 14-15 OPEN ST (MP)
13Muller MichałWychowałek WiktoriaSUKCES 14-15 OPEN ST (MP)
14Droś IgorPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY 14-15 OPEN ST (MP)
15Rybka KonradSosińska JuliaGALA 14-15 OPEN ST (MP)
16Ziętkowski KacperSawicka JuliaFENIKS 14-15 OPEN ST (MP)
1Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaArtDance 12-13 OPEN ST (MP)
2Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaSUKCES 12-13 OPEN ST (MP)
3Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA 12-13 OPEN ST (MP)
4Dąbrowski JakubWysocka NikolaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN ST (MP)
5Sokołowski DawidDytwińska GabrielaCHAMPION TEAM 12-13 OPEN ST (MP)
6Protasiewicz PiotrKaczmarek AmeliaGRACJA 12-13 OPEN ST (MP)
7Ruszczyk PatrykPogorzelska JuliaFAST-STEP 12-13 OPEN ST (MP)
8Huber JanStaszak KarolinaTAKT 12-13 OPEN ST (MP)
9Bilski KajetanKoczkodaj NataliaASTRA 12-13 OPEN ST (MP)
10Hładyszewski SzymonŚliwka JuliaASTRA 12-13 OPEN ST (MP)
11Wiltowski JakubAdamska KseniaIGLICA 12-13 OPEN ST (MP)
12Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE 12-13 OPEN ST (MP)