!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas (PTT)
Cmolas
Filtruj:
Kategorie:





















1Wrona GrzegorzOgiela AleksandraCLASSIC 16-18 B LA
2Jucha JakubFalda KarinaGOLDEN DANCE 16-18 B LA
3Rozborski DominikTraciak OliwiaDŻET 16-18 B LA
4Pogorzelec PawełKrytak MałgorzataGOLDEN DANCE 16-18 B LA
5Gołojuch ŁukaszLadzińska KarolinaDŻET 16-18 B LA
1Gura TomaszPieczykolan AgataMYKA 16-18 B ST
2Chuchro SzymonPijar KarolinaZŁOTA PARA 16-18 B ST
3Gołojuch ŁukaszLadzińska KarolinaDŻET 16-18 B ST
4Jasiewicz KarolWilk KlaudiaAKSEL 16-18 B ST
5Rozborski DominikTraciak OliwiaDŻET 16-18 B ST
6Kasza KonradSkiba Wiktoria SandraGALA 16-18 B ST
7Misiak MateuszLampart SandraGALA 16-18 B ST
7Pogorzelec PawełKrytak MałgorzataGOLDEN DANCE 16-18 B ST
1Tadla PawełJurewicz MonikaDŻET 16-18 C ST
2Juszczyk KajetanChwajta GabrielaGASIEK 16-18 C ST
3Pawłowski KornelKapuścińska KamilaMERENGUE 16-18 C ST
4Kutyła RadosławStępniowska NataliaJUST DANCE 16-18 C ST
5Krzemiński GrzegorzKlebach WeronikaFLAMENCO 16-18 C ST
6Miazga AmadeuszSiatka KamilaRYTM 16-18 C ST
7Kawęcki BartłomiejChodoła AlicjaSAMBA 16-18 C ST
1Pawłowski KornelKapuścińska KamilaMERENGUE 16-18 D LA
2Koguciuk MarcinGajewska JuliaRYTM 16-18 D LA
3Krzemiński GrzegorzKlebach WeronikaFLAMENCO 16-18 D LA
4Basza MateuszSpołowicz PatrycjaGOLDEN DANCE 16-18 D LA
5Nikoniuk GerardZalewa AleksandraTAKT 16-18 D LA
6Łygas JakubDrabik GabrielaSAMBA 16-18 D LA
7Stadnik KacperSabat OliwiaTAKT 16-18 D LA
8Nenutil MaciejBuś DominikaSAMBA 16-18 D LA
9Miazga AmadeuszSiatka KamilaRYTM 16-18 D LA
10Wójcik MichałMichta WiktoriaSAMBA 16-18 D LA
1Łygas JakubDrabik GabrielaSAMBA 16-18 D ST
2Nikoniuk GerardZalewa AleksandraTAKT 16-18 D ST
3Koguciuk MarcinGajewska JuliaRYTM 16-18 D ST
4Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna MariaSEMPRE 16-18 D ST
5Nenutil MaciejBuś DominikaSAMBA 16-18 D ST
6Basza MateuszSpołowicz PatrycjaGOLDEN DANCE 16-18 D ST
7Wójcik MichałMichta WiktoriaSAMBA 16-18 D ST
7Zając KacperPiszczela KlaudiaAKSEL 16-18 D ST
9Pobidyński WiktorTurczak WiktoriaGOLDEN DANCE 16-18 D ST
10Stadnik KacperSabat OliwiaTAKT 16-18 D ST
1Szczepanik AdrianKsiążek MonikaGASIEK 16-18 E LA
2Drzazga KrzysztofSmoleń KatarzynaSEMPRE 16-18 E LA
3Synowiec WiktorStachowicz KarolinaELIDA 16-18 E LA
4Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa 16-18 E LA
5Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA 16-18 E LA
6Majcher MarcelSzałaj MarylaTAKT 16-18 E LA
7Zając KacperPiszczela KlaudiaAKSEL 16-18 E LA
8Masłowski GrzegorzOrzeł EwelinaJUMP 16-18 E LA
9Walczyna MateuszGozdalska AgnieszkaJUMP 16-18 E LA
10Bartyzel JakubKuroczko AleksandraSAMBA 16-18 E LA
1Majcher MarcelSzałaj MarylaTAKT 16-18 E ST
2Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa 16-18 E ST
3Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA 16-18 E ST
4Synowiec WiktorStachowicz KarolinaELIDA 16-18 E ST
5Bartyzel JakubKuroczko AleksandraSAMBA 16-18 E ST
6Grudzień TomaszZiółkowska ZuzannaKICK 16-18 E ST
7Walczyna MateuszGozdalska AgnieszkaJUMP 16-18 E ST
1Szczygieł DanielKrystek KingaDŻET 14-15 C LA
2Rembelski JakubBala OliwiaSTUDIO TAŃCA WOLF 14-15 C LA
3Stopyra HubertMartyna NikolaMERENGUE 14-15 C LA
4Jagielski KarolKowalczyk MilenaIMAGE 14-15 C LA
5Jaworski JakubWrzesień DariaRESPECT DANCE 14-15 C LA
6Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 14-15 C LA
7Cichoń FilipStachura WeronikaELIDA 14-15 C LA
1Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP 14-15 D LA
2Żuczek OskarMądry EmiliaGALA 14-15 D LA
3Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK 14-15 D LA
4Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA 14-15 D LA
5Laskowski MichałWadowska MagdalenaLIDER 14-15 D LA
6Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa 14-15 D LA
7Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa 14-15 D LA
8Mardacz JakubPietrucha GabrielaDŻET 14-15 D LA
9Kotul HubertŻaba WeronikaSzT eMiKa 14-15 D LA
10Korczyński OskarBoras AleksandraMYKA 14-15 D LA
11Bury JakubOrłowska ZuzannaAKSEL 14-15 D LA
12Ujda FilipMajchrowicz KarolinaAKSEL 14-15 D LA
13Chuchro WojciechŻymuła WeronikaGASIEK 14-15 D LA
1Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP 14-15 D ST
2Mardacz JakubPietrucha GabrielaDŻET 14-15 D ST
3Kaczmarski KamilGronczewska MiraSAMBA 14-15 D ST
4Korczyński OskarBoras AleksandraMYKA 14-15 D ST
5Laskowski MichałWadowska MagdalenaLIDER 14-15 D ST
6Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA 14-15 D ST
7Ujda FilipMajchrowicz KarolinaAKSEL 14-15 D ST
8Żuczek OskarMądry EmiliaGALA 14-15 D ST
9Kotul HubertŻaba WeronikaSzT eMiKa 14-15 D ST
10Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa 14-15 D ST
11Chuchro WojciechŻymuła WeronikaGASIEK 14-15 D ST
11Pisula KacperPietrukaniec PaulinaGRACJA 14-15 D ST
13Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa 14-15 D ST
14Bury JakubOrłowska ZuzannaAKSEL 14-15 D ST
1Urbański JakubUrbańska PaulinaCENTRUM TAŃCA 14-15 E 8T
2Bosak KamilKolisz DominikaGALA 14-15 E 8T
3Ćwiek WiktorPrzybytniak MartaAKADEMIA TAŃCA 14-15 E 8T
4Amano MarioSzpond KlaudiaAT MICZAŁOWSCY 14-15 E 8T
5Miara KacperKorpal AgataGOLDEN DANCE 14-15 E 8T
6Wołoszyn JakubŁukasik IzabelaJUMP 14-15 E 8T
7Bogusz KamilZowczak GabrielaKORDASZEWSCY 14-15 E 8T
8Niedźwiedź JakubMartowicz MajaGOLDEN DANCE 14-15 E 8T
8Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP 14-15 E 8T
10Janik SewerynRząsa BarbaraSIGNUM DANCE 14-15 E 8T
11Nośko MateuszJacek MartynaAKSEL 14-15 E 8T
12Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA 14-15 E 8T
13Rozwadowski FilipNguyen Dac PaulinaMERENGUE 14-15 E 8T
1Majcher MateuszGromaszek EsteraMAGIC-DANCE 14-15 F 6T
2Krempa PawełLitwin KlaudiaTAKT 14-15 F 6T
3Michałowski SzymonGłowacka WeronikaTAKT 14-15 F 6T
4Południak JakubBialic KarolinaSIGNUM DANCE 14-15 F 6T
5Wasylewicz AdamKapustka KlaudiaLATINO 14-15 F 6T
6Tomczyk JakubBartyzel JulitaSAMBA 14-15 F 6T
7Mitał MiłoszPaściak KingaSIGNUM DANCE 14-15 F 6T
8Kluzik KacperŚledź WeronikaLATINO 14-15 F 6T
1Jakubowski MikołajSikora NataliaDŻET 12-13 E 8T
2Wijas JakubPosłowska JagodaKICK 12-13 E 8T
3Król WojciechSiemaszko GabrielaSzT eMiKa 12-13 E 8T
4Olszański OskarDąbek KatarzynaGOLDEN DANCE 12-13 E 8T
5Jaśkiewicz KrzysztofHabel AleksandraKLASA 12-13 E 8T
6Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z 12-13 E 8T
7Fidler JakubMagdziarz NataliaKICK 12-13 E 8T
7Harłacz JakubStochła WeronikaGOLDEN DANCE 12-13 E 8T
7Kłoda KacperBara OliwiaTAKT 12-13 E 8T
7Rałowski MiłoszKubas WeronikaGASIEK 12-13 E 8T
11Krupa PiotrMachała MajaELIDA 12-13 E 8T
12Szewc MichałMazurkiewicz KatarzynaSAMBA 12-13 E 8T
13Szydłowski OliwiuszRozputyńska PatrycjaGOLDEN DANCE 12-13 E 8T
14Bembenek DominikPluta MagdalenaSIGNUM DANCE 12-13 E 8T
15Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z 12-13 E 8T
16Janczy KacperŚlęp EmiliaSAMBA 12-13 E 8T
1Dziereń KamilHoppe AmeliaKIEPURA 12-13 F 6T
2Skuba GabrielŻak MartaAKSEL 12-13 F 6T
3Bryndza PatrykŻarow NadiaNOWY STYL 12-13 F 6T
4Kondrakiewicz MarcelSkottak MartaFAST-STEP 12-13 F 6T
5Tomaszewski PatrykSułkowska JuliaSAMBA 12-13 F 6T
6Kraśnik KacperSzołek NinaGOLDEN DANCE 12-13 F 6T
7Piwowarczyk TomaszKałucka JuliaSTARDANCE 12-13 F 6T
8Wojnar KrystianSzetela EmiliaAKSEL 12-13 F 6T
8Złamaniec RafałHaba AgataAKSEL 12-13 F 6T
10Płodzień AdrianSaja OliwiaSAMBA 12-13 F 6T
10Kantor DawidWasylewicz AnnaLATINO 12-13 F 6T
12Kazura KrystianPobidyńska MartynaA-Z 12-13 F 6T
13Gierczak OliwierOgonowska AmandaA-Z 12-13 F 6T
13Włodarczyk PatrykOgar NataszaKLASA 12-13 F 6T
15Kotek BartoszNicpoń KingaSTTS 12-13 F 6T
16Grącki ArturSitarz AleksandraAKSEL 12-13 F 6T
17Zawierucha WiktorMrozowska GabrielaELIDA 12-13 F 6T
1Gałązka AleksKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP 10-11 E 6T
2Mazur PiotrKubas SandraGASIEK 10-11 E 6T
3Fehr MichałNowak MariaGRACJA 10-11 E 6T
4Konczewski KacperJemioła Antonina MiraGASIEK 10-11 E 6T
5Ruszel TymoteuszRogoziewicz NadiaGASIEK 10-11 E 6T
6Mordka DawidBober IgaJUST DANCE 10-11 E 6T
7Mądry WiktorJanusz OliwiaGALA 10-11 E 6T
8Wróbel WiktorBrzegowy ZofiaKLASA 10-11 E 6T
9Zydroń SzymonPopiołek JuliaKLASA 10-11 E 6T
10Sycz BartoszLewkowicz AleksandraAT MICZAŁOWSCY 10-11 E 6T
1Pogoda MaciejHaluch NinaSUKCES 10-11 F 6T
2Zmarzły OskarWięcek KingaSzT eMiKa 10-11 F 6T
3Płaza MaciejŚnieżek KingaGRACJA 10-11 F 6T
4Bazylak MikołajKrempa NataliaTAKT 10-11 F 6T
1Antas JakubŻygłowicz MagdalenaPODKARPACIE 10-11 G 4T
1Bartnik GabrielBednarczyk WiktoriaZŁOTA PARA 10-11 G 4T
2Malec BartoszNiewola WiktoriaSzT eMiKa 10-11 G 4T
2Nowak DominikLiro AdriannaLATINO 10-11 G 4T
2Kuźniar IgorPasterz EmiliaGASIEK 10-11 G 4T
3Kukulski MaciejJajkiewicz KamilaELIDA 10-11 G 4T
3Skóra DawidWachta LiwiaELIDA 10-11 G 4T
3Stącel JakubOsypka GabrielaAKSEL 10-11 G 4T
3Szczepański MichałKapustka KarolinaLATINO 10-11 G 4T
1Frączek IwoŁyszczarz AnnaGASIEK 10-11 H 4T
1Fus DariaRogucka NinaTAKT 10-11 H 4T
1Gołąb BartoszPawełek PatrycjaTAKT 10-11 H 4T
1Guzik RadosławDrozd MariaGRACJA 10-11 H 4T
1Leniar SzymonKazak MartynaGASIEK 10-11 H 4T
1Noga MateuszSaj KarolinaGALA 10-11 H 4T
1Nowak FilipPara KlaudiaDŻET 10-11 H 4T
1Pańko GabrielDudek DorotaGOLDEN DANCE 10-11 H 4T
1Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE 10-11 H 4T
1Bórzyński StanisławPotoczny JoannaTAKT 10-11 H 4T
2Gesing BartłomiejRzeźnik AnitaTAKT 10-11 H 4T
2Hajduk BartoszSołdyga NataliaELIDA 10-11 H 4T
2Inglot KacperLotycz MilenaTAKT 10-11 H 4T
2Lalak AdamĆwik MartinaTAKT 10-11 H 4T
2Palczewski TymoteuszLech KarolinaGASIEK 10-11 H 4T
2Sikorski JakubMularz JuliaTAKT 10-11 H 4T
2Wasiuta RafałWłoch KatarzynaTAKT 10-11 H 4T
2Drabik WiktorLanda GabrielaTAKT 10-11 H 4T
2Dziki WojciechKania AmeliaTAKT 10-11 H 4T
1Frydrych BartoszTatrzańska NataliaGRACJA 8-9 G 4T
1Niedbała KacperMadej NadiaGALA 8-9 G 4T
2Jasiewicz JakubFurgała KorneliaAKSEL 8-9 G 4T
2Kulczyk AntoniKozik ZuzannaKLASA 8-9 G 4T
3Nykiel FilipJanas OliwiaLATINO 8-9 G 4T
3Proszowski HubertDydo EmiliaSTARDANCE 8-9 G 4T
3Stachura ŁukaszDudek HannaGRACJA 8-9 G 4T
1Baran WiktorMola KajaGRACJA 8-9 H 4T
1Ziomek AdrianPszeniczny EmiliaTAKT 8-9 H 4T
1Bauer PrzemysławLatawiec KatarzynaTAKT 8-9 H 4T
1Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaCHA CHA 8-9 H 4T
1Filip TomaszMróz ZuzannaAKSEL 8-9 H 4T
1Górka ZofiaKrzanowski BartoszDŻET 8-9 H 4T
1Głowacz MichałPogorzelec AmeliaGOLDEN DANCE 8-9 H 4T
1Harla JakubDudek KajaGALA 8-9 H 4T
1Krygowski JanMajda NataliaGASIEK 8-9 H 4T
1Latawiec MaciejSidor JuliaTAKT 8-9 H 4T
1Myjak AdamHeske NikolaGALA 8-9 H 4T
1Rokita FranciszekLewandowska WeronikaGALA 8-9 H 4T
1Wais KamilZakrzewska AleksandraGRACJA 8-9 H 4T
2Rzeszutek MateuszJakubowska JuliaGALA 8-9 H 4T
2Samuś MikołajZiółkowska MajaELIDA 8-9 H 4T
2Zieliński AdamJeż MilenaGALA 8-9 H 4T
2Fluda KacperKędzior WeronikaAKSEL 8-9 H 4T
2Hajduk MaciejGrudnik IzabelaGALA 8-9 H 4T
2Kowalski JakubWilk AleksandraGALA 8-9 H 4T
2Kozioł WiktorKozioł IrminaELIDA 8-9 H 4T
2Madej MikołajPikor OliwiaGALA 8-9 H 4T
2Majewski OskarBorek ZofiaELIDA 8-9 H 4T
2Marcinkowski KrystianStono GabrielaLATINO 8-9 H 4T
2Maziarz DawidCzech ZofiaPODKARPACIE 8-9 H 4T