!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT (PTT)
Baboszewo k/Płońska
Filtruj:
Kategorie:































1Janusz AndrzejBanaszek AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA Senior III OPEN LA
2Wójcicki GrzegorzWójcicka IwonaS.T. Krystian Krzemiński Senior III OPEN LA
3Lis RomualdLis EwaS.T. Krystian Krzemiński Senior III OPEN LA
1Szlendak RobertSzlendak KatarzynaAKADEMIA TAŃCA Senior III OPEN ST
2Oruba AndrzejBujnicka MagdalenaBLUE CLASSIC Senior III OPEN ST
3Janusz AndrzejBanaszek AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA Senior III OPEN ST
4Filip GrzegorzFilip IzabellaAKADEMIA TAŃCA Senior III OPEN ST
5Lis RomualdLis EwaS.T. Krystian Krzemiński Senior III OPEN ST
1Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński Senior II OPEN LA
2Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska IwonaAKADEMIA TAŃCA Senior II OPEN LA
1Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska IwonaAKADEMIA TAŃCA Senior I OPEN ST
2Nietubyć StanisławGoszyk AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA Senior I OPEN ST
3Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński Senior I OPEN ST
1Gałek MichałGałek KlaudiaKTT DUET Dorośli OPEN LA
2Główka TomaszJureczko MartaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA
3Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA
4Tama MikołajKuląg MartaCLASSIC DANCESPORT Dorośli OPEN LA
5Figurski PrzemysławSzymańska KarolinaCENTRUM TAŃCA Dorośli OPEN LA
6Ivanchenko TymofiiJanson WiktoriaKTT DUET Dorośli OPEN LA
7Rudnicki-Sipajło DominikPrylowski NataliaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA
8Zawadzki RobertShkliaruk AlinaDancers United Dorośli OPEN LA
9Chernenko SergeyWarzyńska AngelikaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA
9Dreling MateuszPrzydział KatarzynaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA
11Kosiński AlbertPonomar AnnaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA
12Bartkiewicz MichałOmyła WiktoriaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA
13Pałaszewski RafałKowalska PaulinaBRASIL Dorośli OPEN LA
14Kacprzak KacperLato WeronikaCENTRUM TAŃCA Dorośli OPEN LA
15Zaręba KamilKsiężarczyk DonataAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA
1Kucharczyk KamilKowalczyk MartaKTT DUET Dorośli OPEN ST
2Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB Dorośli OPEN ST
3Pałaszewski RafałKowalska PaulinaBRASIL Dorośli OPEN ST
4Michalak KrystianKwiatek AleksandraBRASIL Dorośli OPEN ST
5Szymański BartłomiejKuśmierz BarbaraPROGRESS Dorośli OPEN ST
1Baiev MykhailoZheliezniakova AlonaPOLISH CLUB 16-20 OPEN LA
2Gawęcki TomaszCybulska MonikaCENTRUM TAŃCA 16-20 OPEN LA
3Grabowski WojciechLipiec MartaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-20 OPEN LA
1Kucharczyk KamilKowalczyk MartaKTT DUET 16-20 OPEN ST
2Baiev MykhailoZheliezniakova AlonaPOLISH CLUB 16-20 OPEN ST
3Gawęcki TomaszCybulska MonikaCENTRUM TAŃCA 16-20 OPEN ST
4Kuczyński FilipSzczukiewicz KatarzynaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-20 OPEN ST
5Grabowski WojciechLipiec MartaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-20 OPEN ST
1Grabowski WojciechLipiec MartaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B LA
2Kuczyński FilipSzczukiewicz KatarzynaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B LA
1Cichoń MichałŁuczyńska WiktoriaCANTINERO 16-18 D LA
2Bilski FilipBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
3Baran MichałWydurska IzabelaSTART 16-18 D LA
4Gmochowski MateuszLewicka AleksandraCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
5Godlewski WiktorPospieszyńska AlicjaSTART 16-18 D LA
1Radziszewski PiotrWoźniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
2Gajdos JulianRyfa JuliaJEDYNKA 16-18 D ST
3Baran MichałWydurska IzabelaSTART 16-18 D ST
4Gmochowski MateuszLewicka AleksandraCENTRUM TAŃCA 16-18 D ST
1Radziszewski PiotrWoźniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
2Sekuła MateuszKwiatkowska EwaCENTRUM TAŃCA 16-18 E LA
1Łyda KonradOrnat DominikaPOLISH CLUB 16-18 OPEN LA
2Baiev MykhailoZheliezniakova AlonaPOLISH CLUB 16-18 OPEN LA
1Baiev MykhailoZheliezniakova AlonaPOLISH CLUB 16-18 OPEN ST
2Kuczyński FilipSzczukiewicz KatarzynaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 OPEN ST
3Łyda KonradOrnat DominikaPOLISH CLUB 16-18 OPEN ST
1Kotarba SzymonMróz MariaAKADEMIA TAŃCA 14-15 D LA
2Krochmal FilipKwiecień EmiliaKICK 14-15 D LA
3Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION 14-15 D LA
1Pankratz AleksanderBosak AgataRS 14-15 G 6T
2Flader StanisławSzlom MariaRS 14-15 G 6T
1Rencławowicz SzymonWiewiórka JuliaBLUE CLASSIC 14-15 OPEN LA
2Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE 14-15 OPEN LA
3Zinkiewicz MaciejGruszczyńska AdriannaCENTRUM TAŃCA 14-15 OPEN LA
4Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC 14-15 OPEN LA
5Demianiuk MaciejSzor AngelikaCENTRUM TAŃCA 14-15 OPEN LA
6Grabowski MichałKwiatkowska WiktoriaDancers United 14-15 OPEN LA
7Krochmal FilipKwiecień EmiliaKICK 14-15 OPEN LA
1Rencławowicz SzymonWiewiórka JuliaBLUE CLASSIC 14-15 OPEN ST
2Popławski IgnacyRudnicka AleksandraPOLINA'S DIAMONDS 14-15 OPEN ST
3Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC 14-15 OPEN ST
4Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE 14-15 OPEN ST
5Grabowski MichałKwiatkowska WiktoriaDancers United 14-15 OPEN ST
6Demianiuk MaciejSzor AngelikaCENTRUM TAŃCA 14-15 OPEN ST
7Krochmal FilipKwiecień EmiliaKICK 14-15 OPEN ST
1Makowski MikołajJanczuk JuliaFAST-STEP 12-13 E 8T
2Lynov VictorRomaniuk JuliaELITE DANCE 12-13 E 8T
3Schab ŁukaszŻochowska MajaEMOTION 12-13 E 8T
4Gaworek SzymonBiałołęcka KatarzynaSTART 12-13 E 8T
5Wólkiewicz FilipPieróg MartaBLUE CLASSIC 12-13 E 8T
6Małecki FilipGrabowska BarbaraSHOW TIME 12-13 E 8T
7Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM 12-13 E 8T
8Gaworek HubertWięcławska AnnaSTART 12-13 E 8T
9Diaków PawełGumińska ZuzannaWIKA 12-13 E 8T
1Więckowski MikołajSabak EwaRS 12-13 G 6T
2Ławniczek PiotrMarek AnnaBRAWO - WARSZAWA 12-13 G 6T
3Madejski JakubBiernacka JuliannaFAST-STEP 12-13 G 6T
3Rogoziński JakubSzczurowska JuliaEMOTION 12-13 G 6T
1Kozyra BartłomiejGajdos MichalinaJEDYNKA 12-13 H 4T
1Szymborski KrzysztofCytloch AmeliaSTART 12-13 H 4T
2Michalski OskarGajownik IzabelaDCS BRWINÓW 12-13 H 4T
1Ruszczyk PatrykPogorzelska JuliaFAST-STEP 12-13 OPEN LA
2Ziółek WiktorSzustek AlicjaBLUE CLASSIC 12-13 OPEN LA
3Góźdź DawidWiącek MariaKICK 12-13 OPEN LA
4Rodek MaciejPiotrowska MartaBLUE CLASSIC 12-13 OPEN LA
1Ruszczyk PatrykPogorzelska JuliaFAST-STEP 12-13 OPEN ST
2Ziółek WiktorSzustek AlicjaBLUE CLASSIC 12-13 OPEN ST
3Makowski MikołajJanczuk JuliaFAST-STEP 12-13 OPEN ST
4Rodek MaciejPiotrowska MartaBLUE CLASSIC 12-13 OPEN ST
5Góźdź DawidWiącek MariaKICK 12-13 OPEN ST
1Hass BartoszBilińska NikolaDANCE TEAM 10-11 E 6T
2Karaskiewicz MichałBiernacka JuliaPOLINA'S DIAMONDS 10-11 E 6T
3Grabiński MarcinKoval YelizavietaFAST-STEP 10-11 E 6T
4Szymczyk MikołajWierciszewska KorneliaPOLINA'S DIAMONDS 10-11 E 6T
5Szostak IgorPłatek NikolaFAST-STEP 10-11 E 6T
6Zajkowski MaciejDąbrowska MajaFAST-STEP 10-11 E 6T
7Ostałowski DawidBogus MajaFAST-STEP 10-11 E 6T
8Jędraszczak WiktorRaźna NataliaSTART 10-11 E 6T
9Rozwadowski AleksanderSzynkiewicz WiolettaFAST-STEP 10-11 E 6T
10Rosiak Maksymilian MateuszWierzchowska AgataSTART 10-11 E 6T
1King TymoteuszOpałka LenaEMOTION 10-11 G 6T
1Szczurowski MichałRegulska MartynaEMOTION 10-11 G 6T
2Dobrowolski MateuszPerzanowska AleksandraFAST-STEP 10-11 G 6T
2Jakubiak FranciszekSzczepańska OliwiaSTART 10-11 G 6T
3Dymowski KamilZaborowska JuliaSHOW TIME 10-11 G 6T
3Dzieliński IgorSękowska MartynaBLUE CLASSIC 10-11 G 6T
3Jarząb FilipKoszarska MarikaBRAWO - WARSZAWA 10-11 G 6T
3Peński DamianSabak JoannaRS 10-11 G 6T
1Giziński BartoszŁata MajaDCS BRWINÓW 10-11 H 4T
1Skutnik KarolToczydłowska PatrycjaPRESTIGE 10-11 H 4T
1Traczyk KacperZalewska NicolaBRAWO - WARSZAWA 10-11 H 4T
2Pietrzak MariuszKsiążkowska AlicjaSHOW TIME 10-11 H 4T
2Zygarowicz KarolBoniukiewicz MelaniaRIVIERA 10-11 H 4T
1Szymczyk BartoszWierciszewska AureliaPOLINA'S DIAMONDS 10-11 OPEN 8T
2Demianiuk JanModrzejewska MariaBLUE CLASSIC 10-11 OPEN 8T
3Karaskiewicz MichałBiernacka JuliaPOLINA'S DIAMONDS 10-11 OPEN 8T
4Szymczyk MikołajWierciszewska KorneliaPOLINA'S DIAMONDS 10-11 OPEN 8T
5Kłos WojciechKotowicz MartynaFAST-STEP 10-11 OPEN 8T
6Szostak IgorPłatek NikolaFAST-STEP 10-11 OPEN 8T
7Jędraszczak WiktorRaźna NataliaSTART 10-11 OPEN 8T
8Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK 10-11 OPEN 8T
1Gumiński PatrykKośnik LenaWIKA 8-9 G 6T
1Ksybek MateuszRosiak AmeliaSTART 8-9 G 6T
2Sybicki AdamTomaszewska MajaSTART 8-9 G 6T
2Wilczyński JakubKowalska LenaAKADEMIA TAŃCA 8-9 G 6T
3Wychowaniak AdamWilczyńska JuliaAKADEMIA TAŃCA 8-9 G 6T
3Sołtysiak JakubCzajkowska KarolinaFAST-STEP 8-9 G 6T
3Szelugowski FilipŻakowska ElenaWIKA 8-9 G 6T
1Małecki WiktorCielicka NataliaSHOW TIME 8-9 H 4T
1Suvorov NikitaBekdas BlankaAKADEMIA TAŃCA 8-9 H 4T
2Piszczek KacperRzewuska ZofiaMAKO 8-9 H 4T
2Trzaskowski AleksanderSobczak NelaFAST-STEP 8-9 H 4T
1Buczyński KamilKozłowska HannaFAST-STEP 8-9 OPEN 6T
2Ksybek MateuszRosiak AmeliaSTART 8-9 OPEN 6T
3Suvorov NikitaBekdas BlankaAKADEMIA TAŃCA 8-9 OPEN 6T
4Wilczyński JakubKowalska LenaAKADEMIA TAŃCA 8-9 OPEN 6T
5Sybicki AdamTomaszewska MajaSTART 8-9 OPEN 6T
6Wychowaniak AdamWilczyńska JuliaAKADEMIA TAŃCA 8-9 OPEN 6T