!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego oraz OTTT o Puchar Starosty Międzyrzeckiego Skwierzyna 2022 (PTT)
Skwierzyna
Filtruj:
Kategorie:























1Adam RyszardJałtuszewska-Adam KrystynaGRACJA Senior IV OPEN LA
1Adam RyszardJałtuszewska-Adam KrystynaGRACJA Senior IV OPEN ST
1Rydzak TomaszRydzak AleksandraNDK Senior III OPEN LA
2Leszczyński AndrzejLeszczyńska MarzannaFAN DANCE Senior III OPEN LA
1Rydzak TomaszRydzak AleksandraNDK Senior III OPEN ST
2Arkit GrzegorzArkit AleksandraGRACJA Senior III OPEN ST
3Krzykwa WojciechSiembida AgnieszkaNDK Senior III OPEN ST
1Arkit GrzegorzArkit AleksandraGRACJA Senior II OPEN ST
2Krzykwa WojciechSiembida AgnieszkaNDK Senior II OPEN ST
1Szpakowicz RobertŁotyszonek JulitaGRACJA Dorośli OPEN LA
2Kramski DamianRogowska OliwiaGRACJA Dorośli OPEN LA
1Negrebetskyi VadymKopaczyńska KorneliaGRACJA Dorośli OPEN ST
2Gembara OskarŻegalski AlicjaGRACJA Dorośli OPEN ST
2Gembara OskarMatecki AlicjaGRACJA Dorośli OPEN ST
1Protasiewicz PiotrMąkowska OliwiaGRACJA 16-20 OPEN LA
2Szpakowicz RobertŁotyszonek JulitaGRACJA 16-20 OPEN LA
3Podhuzov KostiantynBłaszczak NikolaGRACJA 16-20 OPEN LA
4Jura JakubWesołowska LidiaGRACJA 16-20 OPEN LA
1Protasiewicz PiotrMąkowska OliwiaGRACJA 16-20 OPEN ST
2Podhuzov KostiantynBłaszczak NikolaGRACJA 16-20 OPEN ST
3Szpakowicz RobertŁotyszonek JulitaGRACJA 16-20 OPEN ST
4Jura JakubWesołowska LidiaGRACJA 16-20 OPEN ST
1Protasiewicz PiotrMąkowska OliwiaGRACJA 16-18 OPEN LA
2Gembara KonradBałut KlaudiaGRACJA 16-18 OPEN LA
3Metack JulianStaśkiewicz HannaGRACJA 16-18 OPEN LA
4Podhuzov KostiantynBłaszczak NikolaGRACJA 16-18 OPEN LA
5Jura JakubWesołowska LidiaGRACJA 16-18 OPEN LA
6Lemke KrystianMużelak JuliaFANTAZJA 16-18 OPEN LA
1Protasiewicz PiotrMąkowska OliwiaGRACJA 16-18 OPEN ST
2Podhuzov KostiantynBłaszczak NikolaGRACJA 16-18 OPEN ST
3Gembara KonradBałut KlaudiaGRACJA 16-18 OPEN ST
4Metack JulianStaśkiewicz HannaGRACJA 16-18 OPEN ST
5Jura JakubWesołowska LidiaGRACJA 16-18 OPEN ST
6Lemke KrystianMużelak JuliaFANTAZJA 16-18 OPEN ST
1Świniarski MarcelBeze NicolaLORENZO - Gaj Mały 14-15 C LA
2Siczyński AdamKugler HannaKS DANCE MIX 14-15 C LA
1Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA 14-15 OPEN LA
2Häs MarcelJareniowska JagodaGRACJA 14-15 OPEN LA
3Siczyński AdamKugler HannaKS DANCE MIX 14-15 OPEN LA
1Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA 14-15 OPEN ST
2Häs MarcelJareniowska JagodaGRACJA 14-15 OPEN ST
3Kaźmierczak OliwierŁuszczek ZofiaGRACJA 14-15 OPEN ST
1Jura SzymonPashkivska SofiaGRACJA 12-13 F 6T
2Jawor GrzegorzFrąckowiak RóżaDZIUPLA 12-13 F 6T
3Wiśniewski GabrielBandura AdaESTERA 12-13 F 6T
4Kłobus DawidHlushchenko VarvaraDANCE COMMUNITY 12-13 F 6T
5Nawojski MateuszPłotnicka DorotaFANTAZJA 12-13 F 6T
6Teofilak EmilKwaśna AntoninaESTERA 12-13 F 6T
7Kielech SzymonSobczak HannaALEX 12-13 F 6T
1Dunal MiłoszKoziewicz BlankaESTERA 12-13 G 6T
2Grotkiewicz MichałLasota Paulina KorneliaGRACJA 12-13 G 6T
1Binert WiktorGrzesiak WiktoriaFAN DANCE 12-13 OPEN LA
2Nawojski MateuszPłotnicka DorotaFANTAZJA 12-13 OPEN LA
1Binert WiktorGrzesiak WiktoriaFAN DANCE 12-13 OPEN ST
2Nawojski MateuszPłotnicka DorotaFANTAZJA 12-13 OPEN ST
1Kowalewski MichałPupkowska AleksandraFANTAZJA 10-11 H 4T
1Landyszkowski TymonPietrzak NadiaGRACJA 10-11 H 4T
1Tesarek KamilWójcik DariaAll About - Szczecin 10-11 H 4T
1Hopke OliwierZiółkowska AlicjaROYAL DANCE 10-11 H 4T
2Karlicki MiłoszCieślińska LailaKS DANCE MIX 10-11 H 4T
2Meller MikołajKonecka NadiaKS DANCE MIX 10-11 H 4T
2Warszawa LeonDrobniak KlaudiaGRACJA 10-11 H 4T
2Żyża MałgorzataCzubiniak FranciszekFANTAZJA 10-11 H 4T
1Ignatowicz AdamBobin IrenaKS DANCE MIX 10-11 OPEN 8T
1Jankowski JanRosińska AntoninaGRACJA 8-9 H 4T
1Kożuch JakubNiezgoda NinaGRACJA 8-9 H 4T
1Markowski AntoniSkowyra MariaGRACJA 8-9 H 4T
2Dziembowski MichałOkraska PaulinaFANTAZJA 8-9 H 4T
2Król PatrykKucińska DorotaFANTAZJA 8-9 H 4T
1Sołtyszewski HubertWitkiewicz JuliaGRACJA 8-9 OPEN 6T
2Landyszkowski MiłoszCharciarek JagodaGRACJA 8-9 OPEN 6T
3Turewicz TobiaszKurek SophieGRACJA 8-9 OPEN 6T
4Pomes MikołajSinicka JuliaGRACJA 8-9 OPEN 6T
5Piłat AleksanderSerafinowicz InkaGRACJA 8-9 OPEN 6T