!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017” (PTT)
Łańcut
Filtruj:
Kategorie:


























1Jurek OskarDobranowska DominikaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 B LA
2Mazur JakubJaniga AleksandraGASIEK 16-18 B LA
3Melnichuk VladislavPodzizey MariyaSTARLIGHT(Ukraina) 16-18 B LA
4Abramov AleksandrKwiecień AleksandraMAGIC-DANCE 16-18 B LA
5Pogorzelec PawełKwaśny SaraGOLDEN DANCE 16-18 B LA
6Skalski Paweł OlafKrytak MałgorzataDŻET 16-18 B LA
1Ciurko HubertPreisner JagienkaAKSEL 16-18 B ST
2Nowak MarcelMarkiewicz PaulinaPASJA 16-18 B ST
3Jurek OskarDobranowska DominikaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 B ST
4Misiak MateuszLampart SandraGALA 16-18 B ST
5Skalski Paweł OlafKrytak MałgorzataDŻET 16-18 B ST
6Juszczyk KajetanChwajta GabrielaGASIEK 16-18 B ST
1Matuszek GrzegorzWysocka AleksandraAKSEL 16-18 C LA
2Juszczyk KajetanChwajta GabrielaGASIEK 16-18 C LA
3Samborski MichałSarnowska DominikaJUST DANCE 16-18 C LA
4Grabas PatrykDudek WiolettaELIDA 16-18 C LA
5Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA 16-18 C LA
6Urbański RobertOczkowska UrszulaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
7Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
7Laskowski MichałWadowska MagdalenaLIDER 16-18 C LA
9Sendecki AdamPałys MartynaTAKT 16-18 C LA
1Mardacz JakubDec EwelinaDŻET 16-18 C ST
2Pobidyński WiktorTurczak WiktoriaGOLDEN DANCE 16-18 C ST
3Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
4Sadowski RadosławWątor NataliaEVOLUTION 16-18 C ST
5Banaszkiewicz KrzysztofNapiórkowska Adrianna EwaBAWINEK 16-18 C ST
6Kaczmarski KamilGronczewska MiraSAMBA 16-18 C ST
7Samborski MichałSarnowska DominikaJUST DANCE 16-18 C ST
8Pogorzelec PawełKwaśny SaraGOLDEN DANCE 16-18 C ST
9Sendecki AdamPałys MartynaTAKT 16-18 C ST
9Łygas JakubDrabik GabrielaSAMBA 16-18 C ST
1Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa 16-18 D LA
2Sadowski RadosławWątor NataliaEVOLUTION 16-18 D LA
3Ciechanowski DariuszBorcz HalinaArtDance 16-18 D LA
4Płaneta JakubDziemidowicz Zuzanna OliwiaSAMBA 16-18 D LA
5Niedźwiedź JakubMartowicz MajaGOLDEN DANCE 16-18 D LA
6Nenutil MaciejBuś DominikaSAMBA 16-18 D LA
7Stadnik KacperSabat OliwiaTAKT 16-18 D LA
1Płaneta JakubDziemidowicz Zuzanna OliwiaSAMBA 16-18 D ST
2Nenutil MaciejBuś DominikaSAMBA 16-18 D ST
3Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa 16-18 D ST
4Majcher MarcelSzałaj MarylaTAKT 16-18 D ST
5Stadnik KacperSabat OliwiaTAKT 16-18 D ST
1Brocławik DamianDobrowolska KatarzynaAKSEL 16-18 E LA
2Michałowski SzymonGłowacka WeronikaTAKT 16-18 E LA
3Majcher MarcelSzałaj MarylaTAKT 16-18 E LA
4Stobiecki BartoszJaśkaniec AnnaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
5Mitał MiłoszPaściak KingaSIGNUM DANCE 16-18 E LA
1Grata BartłomiejKornafel KatarzynaAKSEL 16-18 F LA
2Sarna JakubKowalska MajaAKSEL 16-18 F LA
3Frącz DanielGalos JadwigaAKSEL 16-18 F LA
4Południak JakubBialic KarolinaSIGNUM DANCE 16-18 F LA
1Grata BartłomiejKornafel KatarzynaAKSEL 16-18 F ST
2Sarna JakubKowalska MajaAKSEL 16-18 F ST
3Frącz DanielGalos JadwigaAKSEL 16-18 F ST
4Południak JakubBialic KarolinaSIGNUM DANCE 16-18 F ST
1Tama MikołajKuląg MartaCLASSIC DANCESPORT 16-18 OPEN LA
2Dudzik OliwerKraska KlaudiaAKSEL 16-18 OPEN LA
3Głogowski PiotrPłaza WiolettaCENTRUM TAŃCA 16-18 OPEN LA
1Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK 14-15 C LA
2Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET 14-15 C LA
3Bury JakubKamińska PaulaAKSEL 14-15 C LA
4Rybka KonradSosińska JuliaGALA 14-15 C LA
5Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 14-15 C LA
6Żuczek OskarMądry EmiliaGALA 14-15 C LA
7Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa 14-15 C LA
8Gniewek BartoszLubińska KatarzynaGASIEK 14-15 C LA
9Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO 14-15 C LA
10Sohling NorbertCygan KingaKLASA 14-15 C LA
1Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 14-15 C ST
2Rybka KonradSosińska JuliaGALA 14-15 C ST
3Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET 14-15 C ST
4Żuczek OskarMądry EmiliaGALA 14-15 C ST
5Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO 14-15 C ST
6Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa 14-15 C ST
1Nestor KacperTondera AngelikaAKSEL 14-15 D LA
2Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION 14-15 D LA
3Lechowicz PawełMacek JuliaAKSEL 14-15 D LA
4Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z 14-15 D LA
5Bogusz KamilZowczak GabrielaKORDASZEWSCY 14-15 D LA
6Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE 14-15 D LA
7Starnawski PiotrFlis GabrielaA-Z 14-15 D LA
8Socha AdamDudek WiktoriaK-STUDIO 14-15 D LA
9Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY 14-15 D LA
9Kijowski CezaryPotocka NataliaGRACJA 14-15 D LA
11Jakubowski MikołajSikora NataliaDŻET 14-15 D LA
11Miara KacperKorpal AgataGOLDEN DANCE 14-15 D LA
13Brożyna KamilKrasoń KlaudiaSAMBA 14-15 D LA
1Nowak BartoszLis KarinaLATINO 14-15 D ST
2Brożyna KamilKrasoń KlaudiaSAMBA 14-15 D ST
3Nestor KacperTondera AngelikaAKSEL 14-15 D ST
4Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY 14-15 D ST
5Jakubowski MikołajSikora NataliaDŻET 14-15 D ST
6Socha AdamDudek WiktoriaK-STUDIO 14-15 D ST
7Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION 14-15 D ST
8Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z 14-15 D ST
9Lechowicz PawełMacek JuliaAKSEL 14-15 D ST
9Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE 14-15 D ST
11Kijowski CezaryPotocka NataliaGRACJA 14-15 D ST
12Miara KacperKorpal AgataGOLDEN DANCE 14-15 D ST
13Bogusz KamilZowczak GabrielaKORDASZEWSCY 14-15 D ST
1Szyjka IgorŻaba KarolinaSUKCES 12-13 D LA
2Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL 12-13 D LA
3Stal KacperPut GabrielaTHOMAS DANCE 12-13 D LA
4Mordka DawidBober IgaJUST DANCE 12-13 D LA
5Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z 12-13 D LA
6Kuc DawidGawor JowitaTHOMAS DANCE 12-13 D LA
7Kłoda KacperBara OliwiaGALA 12-13 D LA
8Konczewski KacperJemioła Antonina MiraGASIEK 12-13 D LA
9Szydłowski OliwiuszRozputyńska PatrycjaGOLDEN DANCE 12-13 D LA
10Socha JarosławFrydrych MilenaK-STUDIO 12-13 D LA
1Konczewski KacperJemioła Antonina MiraGASIEK 12-13 D ST
2Stal KacperPut GabrielaTHOMAS DANCE 12-13 D ST
3Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT 12-13 D ST
4Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL 12-13 D ST
5Socha JarosławFrydrych MilenaK-STUDIO 12-13 D ST
6Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z 12-13 D ST
7Szydłowski OliwiuszRozputyńska PatrycjaGOLDEN DANCE 12-13 D ST
8Kłoda KacperBara OliwiaGALA 12-13 D ST
9Olszański OskarDąbek KatarzynaGOLDEN DANCE 12-13 D ST
1Skuba GabrielŻak MartaAKSEL 12-13 E 8T
2Goch ŁukaszRożniata Karolina KamilaSTTS 12-13 E 8T
3Bożek BartoszKrasoń AnnaSAMBA 12-13 E 8T
4Kopeć WojciechSzeląg ZuzannaA-Z 12-13 E 8T
5Kazura KrystianPobidyńska MartynaA-Z 12-13 E 8T
6Wójcik HubertMałys MagdaMAGIC-DANCE 12-13 E 8T
7Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM 12-13 E 8T
8Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE 12-13 E 8T
9Gętkowski MateuszFranus EmiliaSzT eMiKa 12-13 E 8T
10Harłacz JakubStochła WeronikaGOLDEN DANCE 12-13 E 8T
11Jaśkiewicz KrzysztofMytkoś OliwiaKLASA 12-13 E 8T
12Garko KamilGrucela MajaAKSEL 12-13 E 8T
13Boda KamilPańczyk NataliaSzT eMiKa 12-13 E 8T
13Sitarz KarolCzub WeronikaGRACJA 12-13 E 8T
15Dybaś DominikWężowicz WiktoriaSzT eMiKa 12-13 E 8T
15Gierczak OliwierOgonowska AmandaA-Z 12-13 E 8T
1Fus FilipJanuszewska KorneliaDŻET 12-13 F 6T
2Szczęśniak BartłomiejTara EmiliaGALA 12-13 F 6T
3Pliszka MiłoszWoźniak EmiliaJUST DANCE 12-13 F 6T
4Gołąb BartoszPawełek PatrycjaTAKT 12-13 F 6T
5Chruściel MateuszKłosowska KorneliaKLASA 12-13 F 6T
6Kuras KarolKural AmeliaTHOMAS DANCE 12-13 F 6T
7Burghardt NorbertZielińska ZuzannaGALA 12-13 F 6T
8Bienia JakubGałuszka NataliaGRACJA 12-13 F 6T
1Lech KrystianSzwagiel OliwiaAKSEL 12-13 G 6T
1Partyka PiotrMardosiewicz EmiliaGOLDEN DANCE 12-13 G 6T
2Kukulski MaciejJajkiewicz KamilaELIDA 12-13 G 6T
2Baran MichałKędzior WeronikaAKSEL 12-13 G 6T
3Dziki WojciechKania AmeliaTAKT 12-13 G 6T
3Sikorski JakubMularz JuliaTAKT 12-13 G 6T
3Stanisz DomincMikoś EmiliaPODKARPACIE 12-13 G 6T
1Jankowski MaciejParuch AlicjaSAMBA 12-13 H 4T
1Lebioda MaciejWach AleksandraJUST DANCE 12-13 H 4T
2Jankowski JanParuch DariaSAMBA 12-13 H 4T
1Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK 10-11 E 6T
2Mądry WiktorRzeźnik AnitaGALA 10-11 E 6T
3Świerczek SebastianNowicka WeronikaTHOMAS DANCE 10-11 E 6T
4Niedbała KacperMadej NadiaGALA 10-11 E 6T
5Kuźniar IgorPasterz EmiliaGASIEK 10-11 E 6T
7Sekuła KacperSitarz EmiliaAT MICZAŁOWSCY 10-11 E 6T
8Błaszczyszyn KarolSielska JagodaGOLDEN DANCE 10-11 E 6T
1Stachura ŁukaszDudek HannaGRACJA 10-11 F 6T
2Noga MateuszSaj KarolinaGALA 10-11 F 6T
3Kulczyk AntoniKozik ZuzannaKLASA 10-11 F 6T
4Kłusek WiktorOlech WiktoriaGOLDEN DANCE 10-11 F 6T
5Rybka JakubBździkot NinaGALA 10-11 F 6T
6Grata NikodemLato NataliaAKSEL 10-11 F 6T
7Staśko GabrielKapustka KamilaLATINO 10-11 F 6T
8Ciosek MikołajWnuk-Janusz NikolaGASIEK 10-11 F 6T
9Palczewski TymoteuszLech KarolinaGASIEK 10-11 F 6T
10Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA 10-11 F 6T
1Krasoń Karol KamilWiater IzabelaZŁOTA PARA 10-11 G 6T
1Latawiec MaciejSidor JuliaGALA 10-11 G 6T
1Pliszka PhilipBajdas KamilaJUST DANCE 10-11 G 6T
2Budzik TomaszMagiera JuliaSzT eMiKa 10-11 G 6T
2Frączek IwoŁyszczarz AnnaGASIEK 10-11 G 6T
2Leniar SzymonKazak MartynaGASIEK 10-11 G 6T
3Baran SzymonZubilewicz KarolinaGOLDEN DANCE 10-11 G 6T
3Bugno AdamLisowiec JuliaPODKARPACIE 10-11 G 6T
3Bukowski MichałZakrzewska AleksandraGRACJA 10-11 G 6T
3Misior PatrykSkubida WiktoriaGOLDEN DANCE 10-11 G 6T
3Ochab Gracjan PiotrPiątkowska ZofiaDŻET 10-11 G 6T
3Sierak MichałZachara AleksandraLATIN DANCE 10-11 G 6T
1Rękas MichałSulewska IwonaSAMBA 10-11 H 4T
1Suda PrzemysławPtak JuliaKLASA 10-11 H 4T
1Szulich JakubBarszcz AmeliaSAMBA 10-11 H 4T
1Wiercioch WojciechBuczek KatarzynaAKSEL 10-11 H 4T
1Antkiewicz OskarKielawa JuliaKLASA 10-11 H 4T
1Łysak PawełWłoch AlicjaKICK 10-11 H 4T
1Bernaciak BartoszPłaza KatarzynaSAMBA 10-11 H 4T
1Buchowicz BartoszStruk WeronikaAXIS 10-11 H 4T
1Cielecki MaciejWareliś AmeliaSAMBA 10-11 H 4T
1Inglot KacperLotycz MilenaTAKT 10-11 H 4T
1Maziarz DawidCzech ZofiaPODKARPACIE 10-11 H 4T
1Pacławski KamilJanusz WiktoriaGOLDEN DANCE 10-11 H 4T
2Maziarz DominikZduńska MajaELIDA 10-11 H 4T
2Samuś MikołajZiółkowska MajaELIDA 10-11 H 4T
2Witek PiotrJer WeronikaELIDA 10-11 H 4T
2Łabno WojciechŁabno AleksandraKLASA 10-11 H 4T
2Łukaczyk FilipSzymczak KingaA-Z 10-11 H 4T
2Drabik WiktorLanda GabrielaTAKT 10-11 H 4T
2Jarkowski OskarZimnicka WiktoriaSAMBA 10-11 H 4T
2Kapała MichałMach JuliaGASIEK 10-11 H 4T
2Lalak AdamĆwik MartinaTAKT 10-11 H 4T
2Majewski OskarBorek ZofiaELIDA 10-11 H 4T
1Bajcer MikołajJachyra MarlenaSAMBA 8-9 H 4T
1Drzewiecki StanisławGajek WeronikaCANTINERO 8-9 H 4T
1Gruca PiotrPęczak IzabelaSAMBA 8-9 H 4T
1Kołodziej JulianBudzik ZofiaSzT eMiKa 8-9 H 4T
1Pochwat JanBiskupska JuliaAKSEL 8-9 H 4T
1Słomka SzymonKozioł LenaSAMBA 8-9 H 4T
1Wilk WiktorMidura AmeliaGRACJA 8-9 H 4T
2Kosik JanOlszewska AnetaGASIEK 8-9 H 4T
2Kowalski KubaWilk AleksandraGALA 8-9 H 4T
2Wiercioch JakubWiercioch UrszulaAKSEL 8-9 H 4T
2Woźniak PiotrKałamarz IzabelaSHOW DANCE 8-9 H 4T
2Ziółkowski JakubCielecka JuliaSAMBA 8-9 H 4T
2Bednarz GabrielMiś OliwiaSAMBA 8-9 H 4T
2Kazieczko DawidOlszewska MelaniGASIEK 8-9 H 4T