!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Oleski Festiwal Tańca 2021 (PTT)
Olesno
Filtruj:
Kategorie:
























1Skowronek TobiaszŻylak KajaRÓŻA 16-18 B LA
2Thomalla PascalOgrodnik KamilaDANCE TEAM 16-18 B LA
3Włochowicz MateuszBrzozowska Agata4STEP 16-18 B LA
4Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 B LA
5Gordillo DiegoSzymczyk KamilaDancers United 16-18 B LA
6Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL 16-18 B LA
7Wojtasiewicz JacekWysocka JuliaAKCENT - Będzin 16-18 B LA
1Szozda MichałGierczyk KarolinaIGLICA 16-18 B ST
2Markiewicz JakubMichewicz JuliaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 B ST
3Skowronek TobiaszŻylak KajaRÓŻA 16-18 B ST
4Thomalla PascalOgrodnik KamilaDANCE TEAM 16-18 B ST
1Szpara FilipPazio OliwiaNOWY STYL 16-18 D LA
2Morawiec WiktorStadnik WiktoriaA + S Kleszczów 16-18 D LA
3Ogrodnik MarekKudełko KatarzynaRÓŻA 16-18 D LA
4Białowąs WiktorGórska NataliaAMETYST 16-18 D LA
5Dorożyński PiotrPiwecka WiktoriaTANGO 16-18 D LA
1Bajorek PawełPietruch WeronikaIGLICA 16-18 D ST
2Morawiec WiktorStadnik WiktoriaA + S Kleszczów 16-18 D ST
3Ogrodnik MarekKudełko KatarzynaRÓŻA 16-18 D ST
4Białowąs WiktorGórska NataliaAMETYST 16-18 D ST
5Szczepanik KrzysztofSzczepanik PaulinaSUKCES 16-18 D ST
6Dorożyński PiotrPiwecka WiktoriaTANGO 16-18 D ST
1Bartela MarcelGlomb WiktoriaRÓŻA 16-18 E LA
2Kołodziej MaciejJaniszewska JoannaETIUDA 16-18 E LA
3Janik DariuszChrzanowska KingaDANCE TEAM 16-18 E LA
4Rączkowski MiłoszJontza AnnaST Linestudio 16-18 E LA
5Wilhelm GrzegorzTuraj PatrycjaISKRA 16-18 E LA
6Dorożyński PiotrPiwecka WiktoriaTANGO 16-18 E LA
7Brauer KrzysztofGórecka DorotaTANGO 16-18 E LA
1Bartela MarcelGlomb WiktoriaRÓŻA 16-18 E ST
2Janik DariuszChrzanowska KingaDANCE TEAM 16-18 E ST
3Kołodziej MaciejJaniszewska JoannaETIUDA 16-18 E ST
4Dobosz BartłomiejTompalska DominikaBAWINEK 16-18 E ST
5Wilhelm GrzegorzTuraj PatrycjaISKRA 16-18 E ST
6Dorożyński PiotrPiwecka WiktoriaTANGO 16-18 E ST
7Martusewicz MichałSzmigulan KarolinaKIEPURA - Wrocław 16-18 E ST
8Kokosz PiotrHodor WiktoriaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA 16-18 E ST
9Brauer KrzysztofGórecka DorotaTANGO 16-18 E ST
1Kulig KacperPaszkiewicz GabrielaCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz 16-18 F LA
2Martusewicz MichałSzmigulan KarolinaKIEPURA - Wrocław 16-18 F LA
3Kawa KacperMielczarek MajaETIUDA 16-18 F LA
4Brauer KrzysztofGórecka DorotaTANGO 16-18 F LA
1Wojda PawełBaczyńska KatarzynaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA 16-18 F ST
2Rączkowski MiłoszJontza AnnaST Linestudio 16-18 F ST
3Kulig KacperPaszkiewicz GabrielaCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz 16-18 F ST
5Brauer KrzysztofGórecka DorotaTANGO 16-18 F ST
6Kret JakubStaniszewska JoannaKIEPURA - Wrocław 16-18 F ST
1Główka TomaszToczek PaulinaPOLISH CLUB 16-18 OPEN LA
2Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA 16-18 OPEN LA
3Gordillo DiegoSzymczyk KamilaDancers United 16-18 OPEN LA
1Karpinski MarcinPolesińska EwaDANCE TEAM 16-18 OPEN ST
2Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 OPEN ST
3Markiewicz JakubMichewicz JuliaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 OPEN ST
1Markuszewski MateuszKwiek PaulinaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 D LA
2Moryń MiłoszMalasiewicz ZosiaST DOBROWOLSCY 14-15 D LA
3Wrona PatrykWrona JustynaMARENGO 14-15 D LA
4Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM 14-15 D LA
5Lazik PawełWieczorek KamilaDANCE TEAM 14-15 D LA
1Borbot RostislavKupczyk EdytaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 D ST
2Lazik PawełWieczorek KamilaDANCE TEAM 14-15 D ST
1Ogrodnik SzymonDworacka KamilaRÓŻA 14-15 F 6T
2Kowalczyk JakubNowak AlicjaIMPULS 14-15 F 6T
3Kubik FilipKryściak KamilaBARANOWSKIE ST 14-15 F 6T
4Szustak MichałStachera HannaKTT REWIA 14-15 F 6T
5Trzciński DominikJuśkiewicz ZuzannaZORBA 14-15 F 6T
1Kwiczala DorianSkupień MajaLORDANCE 12-13 D LA
2Musioł BartoszZiomek MichalinaDANCE TEAM 12-13 D LA
3Izydorski SzymonSkrzek RóżaESENS 12-13 D LA
4Gorwa KonradSobasik JuliaMARGO 12-13 D LA
1Kwiczala DorianSkupień MajaLORDANCE 12-13 D ST
2Musioł BartoszZiomek MichalinaDANCE TEAM 12-13 D ST
3Gorwa KonradSobasik JuliaMARGO 12-13 D ST
4Izydorski SzymonSkrzek RóżaESENS 12-13 D ST
1Konewski AdamGorki ZuzannaST Linestudio 12-13 E 8T
2Dmytrów PawełŚwidzińska AmeliaAKTAN 12-13 E 8T
1Stefaniszyn BłażejKruszelnicka LidiaDANCE TEAM 12-13 F 6T
2Madej WojciechKarpierz AleksandraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa 12-13 F 6T
3Jędrak MateuszJędrak NataliaZORBA 12-13 F 6T
4Plaminiak AdamKrawczyk MilenaRÓŻA 12-13 F 6T
5Pajor MikołajPryt MajaStowarzyszenie TALENT 12-13 F 6T
1Krzemiński MiłoszBor NadiaISKRA 12-13 H 4T
1Kuc PiotrPitek JuliaKTT QUICK STEP - Miedźno 12-13 H 4T
1Szczepański JanPasamonik KlaudiaWDS - Katowice 12-13 H 4T
2Dobrowolski MateuszWawrzyniak KingaEKATERINDANCE GŁOGÓWEK 12-13 H 4T
2Ćwikłowski JanSarnes LauraEKATERINDANCE GŁOGÓWEK 12-13 H 4T
1Grabowski MaciejPachla MariaAKCENT - Będzin 10-11 F 6T
2Nowak JakubJaniszewska EmiliaESENS 10-11 F 6T
3Różalski MiłoszRynczuk MatyldaAKADEMIA TAŃCA AS 10-11 F 6T
4Homoncik KarolWęglińska JuliaFRASZKA 10-11 F 6T
5Świerc AlexJankowska JuliaDANCE TEAM 10-11 F 6T
1Bogobowicz BłażejLipka KarolinaLORDANCE 10-11 G 6T
2Brixy WiktorSzczepańska NataliaDANCE TEAM 10-11 G 6T
3Będkowski OlafPodstawka JagodaEKATERINDANCE GŁOGÓWEK 10-11 G 6T
3Dymek KamilKrawczyk AleksandraKTT QUICK STEP - Miedźno 10-11 G 6T
1Brixy NikodemGajowniczek JuliaDANCE TEAM 10-11 H 4T
1Kownacki BorysWoś JuliaDANCE TEAM 10-11 H 4T
1Lipka ŁukaszPietras AlicjaISKRA 10-11 H 4T
2Ćwikłowski AntoniGogała JuliaEKATERINDANCE GŁOGÓWEK 10-11 H 4T
2Białas WojciechKozłowska ZuzannaAKCENT - Będzin 10-11 H 4T
1Goralczyk MarcelBogobowicz NataliaLORDANCE 8-9 G 6T
2Ziomek KarolŚwierc MartaDANCE TEAM 8-9 G 6T
1Rosicki ŁukaszSala MajaRÓŻA 8-9 H 4T
1Wawrzyniak NikodemWawrzyniak KlaraEKATERINDANCE GŁOGÓWEK 8-9 H 4T
1Czok CezaryHucz MartynaDANCE TEAM 8-9 H 4T
1Pilarz DawidSkiba AgataRÓŻA 8-9 H 4T
2Badera JagodaFiedor DominikRÓŻA 8-9 H 4T
2Korzekwa AntoninaStellmach ArminRÓŻA 8-9 H 4T
2Krupicki KarolMusioł HannaRÓŻA 8-9 H 4T