!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020 (PTT)
Dobrzeń Wielki
Filtruj:
Kategorie:

























1Szozda MaciejSzaporów JuliaDANCE TEAM 16-18 B LA
2Szpakowicz RobertŁotyszonek JulitaGRACJA 16-18 B LA
3Kubicz JakubBaryliszyn MariaIGLICA 16-18 B LA
4Sobania AndreasArczyńska DariaDANCE TEAM 16-18 B LA
5Galewicz MarcinGrunwald MonikaBAWINEK 16-18 B LA
6Szewczykowski FilipKlupa NataliaDZIUPLA 16-18 B LA
7Skrobisz EmanuelKlebach WeronikaZORBA 16-18 B LA
8Mazur GrzegorzKubica KatarzynaDANCELOOK 16-18 B LA
9Spyra DominikLiana ZuzannaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 B LA
10Ciesielski JakubRytych ZuzannaLORDANCE 16-18 B LA
1Szpakowicz RobertŁotyszonek JulitaGRACJA 16-18 B ST
2Gajdera DawidKołosowska JuliaRYTM 16-18 B ST
3Zychla SzymonZychla WiktoriaIGLICA 16-18 B ST
4Ciesielski JakubRytych ZuzannaLORDANCE 16-18 B ST
5Kowalewski MarcinKukulska NataliaLORDANCE 16-18 B ST
6Szewczykowski FilipKlupa NataliaDZIUPLA 16-18 B ST
7Kowalewski ŁukaszTercjak OliwiaLORDANCE 16-18 B ST
8Mazur GrzegorzKubica KatarzynaDANCELOOK 16-18 B ST
9Skrobisz EmanuelKlebach WeronikaZORBA 16-18 B ST
10Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA 16-18 B ST
1Kaczmarek DamianAdamska KseniaIGLICA 16-18 C LA
2Klimek FilipKajzer KarolinaTEAM - Ornontowice 16-18 C LA
3Kuleta AdrianMazurczyk AleksandraDancers United 16-18 C LA
4Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA 16-18 C LA
5Kowalewski ŁukaszTercjak OliwiaLORDANCE 16-18 C LA
6Kruk DawidFurman DariaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 C LA
7Kuś DawidJózefowska PatrycjaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C LA
7Reginek FilipKnychas ZuzannaMAESTRO 16-18 C LA
9Skolut KamilMiszczak KatarzynaDANCE TEAM 16-18 C LA
10Pytlik KamilGłażewska AnnaLORDANCE 16-18 C LA
10Szozda MichałGoranczewska JuliaDANCE TEAM 16-18 C LA
10Zychla SzymonZychla WiktoriaIGLICA 16-18 C LA
13Pycio SebastianKosecka VanessaESKADRA 16-18 C LA
13Wieczorek GrzegorzChmielińska MajaAKADEMIA TAŃCA 16-18 C LA
1Pajor DawidNaczulska MarysiaDANCE TEAM 16-18 C ST
2Kaczmarek DamianAdamska KseniaIGLICA 16-18 C ST
3Papierok KrzysztofNowak JuliaTEAM - Ornontowice 16-18 C ST
4Klimek FilipKajzer KarolinaTEAM - Ornontowice 16-18 C ST
5Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA 16-18 C ST
6Nowakowski ŁukaszRachtan MartaTEAM - Ornontowice 16-18 C ST
7Szozda MichałGoranczewska JuliaDANCE TEAM 16-18 C ST
8Spyra DominikLiana ZuzannaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 C ST
9Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE 16-18 C ST
10Reginek FilipKnychas ZuzannaMAESTRO 16-18 C ST
11Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna MariaSEMPRE 16-18 C ST
11Skolut KamilMiszczak KatarzynaDANCE TEAM 16-18 C ST
13Pycio SebastianKosecka VanessaESKADRA 16-18 C ST
1Skowronek TobiaszŻylak KajaRÓŻA 16-18 D LA
2Nowakowski ŁukaszRachtan MartaTEAM - Ornontowice 16-18 D LA
3Studnicki PatrykOsmęda WeronikaZIELIŃSKA - Ząbkowice 16-18 D LA
4Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE 16-18 D LA
5Adamczyk SewerynKarolczykova HelenaLORDANCE 16-18 D LA
6Kotarba SzymonWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
7Musioł MichaelOstrowska SandraMISTRAL 16-18 D LA
7Serkowski Mikołaj FilipMarciniak WiktoriaDancers United 16-18 D LA
9Kałuża MichałSkrzypczak AgnieszkaTEAM - Ornontowice 16-18 D LA
10Krzyżanowski ŁukaszKłucjasz MajaESKADRA 16-18 D LA
11Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
11Wieczorek JerzyZgutka AgataFAST-STEP 16-18 D LA
1Skowronek TobiaszŻylak KajaRÓŻA 16-18 D ST
2Adamczyk SewerynKarolczykova HelenaLORDANCE 16-18 D ST
3Wieczorek JerzyZgutka AgataFAST-STEP 16-18 D ST
4Kruk DawidFurman DariaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 D ST
5Kotarba SzymonWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
6Zglinicki DawidPorębska AgnieszkaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 D ST
7Kałuża MichałSkrzypczak AgnieszkaTEAM - Ornontowice 16-18 D ST
7Pytlik KamilGłażewska AnnaLORDANCE 16-18 D ST
9Krzyżanowski ŁukaszKłucjasz MajaESKADRA 16-18 D ST
10Pawlik MikołajKucia KarolinaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 D ST
11Serkowski Mikołaj FilipMarciniak WiktoriaDancers United 16-18 D ST
12Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
13Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK 16-18 D ST
1Białecki KacperBrauner LillyMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 E LA
2Morawiec WiktorStadnik WiktoriaA+S 16-18 E LA
3Zglinicki DawidPorębska AgnieszkaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 E LA
4Grzelak OlafBorowiak OliwiaESKADRA 16-18 E LA
5Witkowski MichałBurzyńska AgnieszkaCIEŚLAK 16-18 E LA
6Trzebiński KarolProkop WiktoriaZIELIŃSKA - Ząbkowice 16-18 E LA
7Białowąs WiktorGórska NataliaAMETYST 16-18 E LA
7Gajek DominikZając PaulinaEMOTION Dance Academy Oświęcim 16-18 E LA
9Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK 16-18 E LA
10Pawlicki LeszekSiamenas MargaritaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
1Białecki KacperBrauner LillyMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 E ST
2Trzebiński KarolProkop WiktoriaZIELIŃSKA - Ząbkowice 16-18 E ST
3Morawiec WiktorStadnik WiktoriaA+S 16-18 E ST
4Białowąs WiktorGórska NataliaAMETYST 16-18 E ST
5Pawlicki LeszekSiamenas MargaritaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E ST
6Witkowski MichałBurzyńska AgnieszkaCIEŚLAK 16-18 E ST
7Grzelak OlafBorowiak OliwiaESKADRA 16-18 E ST
1Musiałowicz FilipGierczyk KarolinaIGLICA 14-15 C LA
2Janus JakubTerlikowska MajaAKCENT - Będzin 14-15 C LA
3Antosik MaciejStefan Antonina4STEP 14-15 C LA
4Cyran Juliusz KarolOrganiściak KarolinaZORBA 14-15 C LA
5Thomalla PascalHyla JuliaDANCE TEAM 14-15 C LA
6Krasoń Karol KamilMarszałek MartynaDŻET 14-15 C LA
1Zinchenko ArtemStaniszewska MariaIGLICA 14-15 C ST
2Dobersztyn JuliuszTuchewicz JuliaASTRA 14-15 C ST
3Cyran Juliusz KarolOrganiściak KarolinaZORBA 14-15 C ST
4Antosik MaciejStefan Antonina4STEP 14-15 C ST
5Kokot OliwierSiejka WeronikaDANCE TEAM 14-15 C ST
6Musiałowicz FilipGierczyk KarolinaIGLICA 14-15 C ST
7Bilnik WojciechBilnik EwaAKADEMIA TAŃCA AS 14-15 C ST
8Thomalla PascalHyla JuliaDANCE TEAM 14-15 C ST
9Pawelec WiktorKosteczko IgaRONDO 14-15 C ST
10Krasoń Karol KamilMarszałek MartynaDŻET 14-15 C ST
1Tomaszewski AlanJędras WiktoriaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 14-15 D LA
2Pieszczek FilipJaworska AmeliaDANCE TEAM 14-15 D LA
3Borowski FabianBałut KlaudiaGRACJA 14-15 D LA
4Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA 14-15 D LA
5Bilnik WojciechBilnik EwaAKADEMIA TAŃCA AS 14-15 D LA
6Kielan MarcelChruścicka NikolaST DOBROWOLSCY 14-15 D LA
7Dobersztyn JuliuszTuchewicz JuliaASTRA 14-15 D LA
7Mączka HubertOleksy KamilaZIELIŃSKA - Ząbkowice 14-15 D LA
9Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM 14-15 D LA
10Krasoń Karol KamilMarszałek MartynaDŻET 14-15 D LA
11Kokot OliwierSiejka WeronikaDANCE TEAM 14-15 D LA
11Wolski BartoszMarchewka IzabelaFAST-STEP 14-15 D LA
1Pawelec WiktorKosteczko IgaRONDO 14-15 D ST
2Szaleniec JakubRytwińska AleksandraAKCENT - Będzin 14-15 D ST
3Kielan MarcelChruścicka NikolaST DOBROWOLSCY 14-15 D ST
4Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM 14-15 D ST
5Gałązka AleksJanczuk JuliaFAST-STEP 14-15 D ST
6Wolski BartoszMarchewka IzabelaFAST-STEP 14-15 D ST
7Pieszczek FilipJaworska AmeliaDANCE TEAM 14-15 D ST
8Jóźwicki MateuszGórniak AleksandraNOWY STYL 14-15 D ST
8Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA 14-15 D ST
10Borowski FabianBałut KlaudiaGRACJA 14-15 D ST
11Tomaszewski AlanJędras WiktoriaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 14-15 D ST
12Mączka HubertOleksy KamilaZIELIŃSKA - Ząbkowice 14-15 D ST
13Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO 14-15 D ST
1Woźniak JakubBieńczyk MariaCHAMPION TEAM 14-15 E 8T
2Szpara FilipPazio OliwiaNOWY STYL 14-15 E 8T
3Cesarz MaciejMakuch JoannaLORDANCE 14-15 E 8T
4Nguyen SzymonKnapik Maja4STEP 14-15 E 8T
5Więckowski MikołajSabak EwaRS 14-15 E 8T
6Mirek StanisławRuiz Vidales KlaraMistrzowska Akademia Taneczna 14-15 E 8T
7Skowronek KrzysztofOgonowska WeronikaRONDO 14-15 E 8T
8Otto AdamWolny JadwigaMAESTRO 14-15 E 8T
9Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA 14-15 E 8T
10Michalczyk SebastianGabriel MagdalenaDANCE TEAM 14-15 E 8T
11Adach MateuszSzczucka JuliaZIELIŃSKA - Ząbkowice 14-15 E 8T
11Jaworski JakubStojak MajaIMPULS 14-15 E 8T
13Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 14-15 E 8T
1Zgutka BartłomiejDąbrowska MajaFAST-STEP 12-13 D LA
2Jakubik NatanielJanik JuliaAKCENT - Będzin 12-13 D LA
3Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaTEAM - Ornontowice 12-13 D LA
4Ivaneiko MaksymFibic EmiliaRONDO 12-13 D LA
5Goździerski KsawierMichalska MagdalenaLORENZO - Gaj Mały 12-13 D LA
6Banasiak JakubJabłońska Dominika4STEP 12-13 D LA
1Ivaneiko MaksymFibic EmiliaRONDO 12-13 D ST
2Goździerski KsawierMichalska MagdalenaLORENZO - Gaj Mały 12-13 D ST
3Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaTEAM - Ornontowice 12-13 D ST
4Banasiak JakubJabłońska Dominika4STEP 12-13 D ST
5Jakubik NatanielJanik JuliaAKCENT - Będzin 12-13 D ST
1Rogala TomaszSaj LilianaMAESTRO 12-13 E 8T
2Traczyk KacperJanus OliwiaAkademia Tańca 12-13 E 8T
3Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz BlankaGRACJA 12-13 E 8T
4Izydorski SzymonSkrzek RóżaESENS 12-13 E 8T
1Trześniowski DawidKlejnot VivienTEAM - Ornontowice 12-13 F 6T
2Wywiał ErykKsiężnik KingaZORBA 12-13 F 6T
3Brożyna WiktorKołbuc OliwiaAkademia Tańca 12-13 F 6T
4Gradzik NorbertSikora LauraST DOBROWOLSCY 12-13 F 6T
5Peński DamianSabak JoannaRS 12-13 F 6T
6Ćwikliński JakubSiworska Zofia4STEP 12-13 F 6T
7Lazik PawełWieczorek KamilaDANCE TEAM 12-13 F 6T
8Tarasin JuliuszPiskorska AmeliaAKCENT - Będzin 12-13 F 6T
9Bawor AdamNocoń MajaST DOBROWOLSCY 12-13 F 6T
10Nieckarz MichałSochacka JuliaJUST DANCE 12-13 F 6T
11Trzciński DominikFoina BarbaraZORBA 12-13 F 6T
12Szczepaniak PawełRygasiewicz PolaRONDO 12-13 F 6T
13Urbaniak DawidGórecka BarbaraCENTRUM KULTURY - Poczesna 12-13 F 6T
1Kwiczala DorianSkupień MajaLORDANCE 12-13 G 6T
1Ogrodnik SzymonDworacka KamilaRÓŻA 12-13 G 6T
2Nowak KrzysztofWieczorek SaraDANCE TEAM 12-13 G 6T
2Skrzyszewski SzymonNowara LenaMAESTRO 12-13 G 6T
3Heidt OskarKolendowicz PaulinaBolero 12-13 G 6T
3Niebylski MaciejDrozda PatrycjaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 12-13 G 6T
3Piątek FilipWieczorek EmiliaAkademia Tańca 12-13 G 6T
1Stefaniszyn BłażejKruszelnicka LidiaDANCE TEAM 12-13 H 4T
1Parasyn MikołajKamińska LauraNOWY STYL 12-13 H 4T
2Grobelak BartoszSuszek PolaZORBA 12-13 H 4T
2Madej WojciechKarpierz AleksandraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa 12-13 H 4T
1Musioł BartoszZiomek MichalinaDANCE TEAM 10-11 F 6T
2Olkowski JanDeręgowska Lena4STEP 10-11 F 6T
3Muśnicki GrzegorzSobczak NelaFAST-STEP 10-11 F 6T
4Ormańczyk DawidKowalczyk NadiaST DOBROWOLSCY 10-11 F 6T
5Otręba MateuszPiur MajaST DOBROWOLSCY 10-11 F 6T
6Włodarczyk WiktorRzadkowska MarikaAkademia Tańca 10-11 F 6T
7Kucza MakaryCzapla JuliaTEAM - Ornontowice 10-11 F 6T
8Siwek SzymonMusialska NataszaBolero 10-11 F 6T
9Szczepaniak AleksanderKalwajtys NataliaRONDO 10-11 F 6T
10Wychowaniak AdamGacek EwaAKADEMIA TAŃCA 10-11 F 6T
1Malczyk WiktorSkrzypczak WeronikaTEAM - Ornontowice 10-11 G 6T
1Wrzeszcz AdamKrupska MariaESKADRA 10-11 G 6T
2Pawełek SzymonCzajka PaulinaLORDANCE 10-11 G 6T
2Wójcik SamuelTarejło AleksandraANIMA DANZA 10-11 G 6T
3Plaminiak AdamKrawczyk MilenaRÓŻA 10-11 G 6T
3Twardzik JakubTokarska AlicjaRONDO 10-11 G 6T
3Woźny FilipKulak DominikaBolero 10-11 G 6T
3Zub MaksymilianAdach MalwinaZIELIŃSKA - Ząbkowice 10-11 G 6T
1Chorowski PiotrGrzywok DorotaTEAM - Ornontowice 10-11 H 4T
1Droś ArturKaptur KarenKUBA DANCE STUDIO - Bielawa 10-11 H 4T
1Grod MichałSkrzypczyńska KlaraESENS 10-11 H 4T
1Musiałek FilipWaligóra MajaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa 10-11 H 4T
1Tame MateuszTubielewicz KarolinaZORBA 10-11 H 4T
1Tolarz FilipLizak AnnaLORDANCE 10-11 H 4T
2Połcik MikołajButor BarbaraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa 10-11 H 4T
2Walczak WiktorKwiatkowska SaraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa 10-11 H 4T
2Głowacki JakubJakubowska NataszaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa 10-11 H 4T
2Ledwolorz FilipGross EmiliaDANCE TEAM 10-11 H 4T
2Policzkiewicz PawełPocztarek NataszaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa 10-11 H 4T
1Brożyna FranciszekRzadkowska WeronikaAkademia Tańca 8-9 G 6T
2Surgiel JakubZalewska KajaZORBA 8-9 G 6T
1Badora JakubSiwek CelinaZORBA 8-9 H 4T
1Brixy NikodemGraca HelenaDANCE TEAM 8-9 H 4T
1Brixy WiktorSzczepańska NataliaDANCE TEAM 8-9 H 4T
1Czok CezaryHucz MartynaDANCE TEAM 8-9 H 4T
1Sokalla JanŻółkiewicz HannaMistrzowska Akademia Taneczna 8-9 H 4T
1Wawrzyniak NikodemWawrzyniak KlaraSUPERNOVA - Głogówek 8-9 H 4T
2Barton MirosławKoćwin PaulinaSUPERNOVA - Głogówek 8-9 H 4T
2Janeczko FabianGogała JuliaSUPERNOVA - Głogówek 8-9 H 4T
2Liput FilipJanoszka AgataSUPERNOVA - Głogówek 8-9 H 4T
2Ćwikłowski AntoniToszek MarcelaSUPERNOVA - Głogówek 8-9 H 4T