!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia (PTT)
JELCZ-LASKOWICE K.WROCŁAWIA
Filtruj:
Kategorie:
























1Wilczyński Igor HubertGrishina IrinaCentrum Trójmiasto Dorośli OPEN LA (WDC)
2Porozov AleksandrSokolova Arinabailand Dorośli OPEN LA (WDC)
3Kopczyński AdrianMikołajewska EwelinaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (WDC)
4Bartkiewicz MichałOmyła WiktoriaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (WDC)
5Jarosz AndrzejKhrycheva AnnaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (WDC)
6Gadko KonradJaszewska AngelikaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (WDC)
7Kuroczko KamilJanicka SaraAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (WDC)
8Kardasiński DamianSyta DariaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (WDC)
8Sar WojciechPasek MonikaMISTRAL Dorośli OPEN LA (WDC)
10Jaszewski TomaszKotarba AlicjaGRACJA Dorośli OPEN LA (WDC)
10Zabrodzki PrzemysławWawrzusiszyn AgataPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (WDC)
12Walczak MaciejPiaseczna AnnaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (WDC)
13Kulesza MichałŁojszczyk AdriannaDANCELOOK Dorośli OPEN LA (WDC)
13Tama MikołajKuląg MartaCLASSIC DANCESPORT Dorośli OPEN LA (WDC)
15Barakowski MichałFaber AgataMISTRAL Dorośli OPEN LA (WDC)
16Kotov ViacheslavJedwabna WeronikaMASTER DANCE Dorośli OPEN LA (WDC)
17Wosiak RafałKarwatowska MarzenaLIDER Dorośli OPEN LA (WDC)
18Karkosz FilipMagdziarz KatarzynaASTRA Dorośli OPEN LA (WDC)
18Wiercioch MateuszBandelewicz MagdalenaDANCELOOK Dorośli OPEN LA (WDC)
20Michalak DawidKaspruk MyroslavaZAMEK Dorośli OPEN LA (WDC)
21Dreling MateuszPrzydział KatarzynaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (WDC)
22Bednarski MaciejCzerwik KlaudiaSUKCES Dorośli OPEN LA (WDC)
22Chmiel JakubIchnovska SimonaMarendi Dorośli OPEN LA (WDC)
24Czarny MarcinWęgrzynowska MartaDANCE TEAM Dorośli OPEN LA (WDC)
25Figurski PrzemysławSzymańska KarolinaCENTRUM TAŃCA Dorośli OPEN LA (WDC)
26Kosiński AlbertPonomar AnnaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (WDC)
27Gułaj SebastianDrozd WiktoriaCHAMPION TEAM Dorośli OPEN LA (WDC)
28Labryga PawełPrzywara SaraFLAMENCO Dorośli OPEN LA (WDC)
29Harazim SzymonHarazim KingaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (WDC)
29Szczerbiński ŁukaszJurczyszyn ElwiraASTRA Dorośli OPEN LA (WDC)
31Zdziech PrzemysławWoźniak KamilaCENTRUM TAŃCA Dorośli OPEN LA (WDC)
31Gavva LukaWrótniak AnnaMASTER DANCE Dorośli OPEN LA (WDC)
33Grabowski DamianKaczmarek KingaASTRA Dorośli OPEN LA (WDC)
34Kusztal OskarKulpa AnnaDANCE TEAM Dorośli OPEN LA (WDC)
34Uller MateuszGromadzka SaraROYAL DANCE Dorośli OPEN LA (WDC)
36Kozub MichalBogaczová TerezaMarendi Dorośli OPEN LA (WDC)
37Zawadzki RobertShkliaruk AlinaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (WDC)
38Antosz GrzegorzKmieciak EwelinaASTRA Dorośli OPEN LA (WDC)
38Piskač MichalBartošová MagdalenaMarendi Dorośli OPEN LA (WDC)
40Alencynowicz BłażejMasłowska KlaudiaASTRA Dorośli OPEN LA (WDC)
40Szczur BartłomiejNowak MagdalenaFORUM Dorośli OPEN LA (WDC)
42Bednarczuk MateuszKimliczko MartaST MAJEWSKI Krzysztof Dorośli OPEN LA (WDC)
43Chrzan AdrianToczek PaulinaIGLICA Dorośli OPEN LA (WDC)
43Gurskiy DmitriyMiterska JuliaMASTER DANCE Dorośli OPEN LA (WDC)
43Trytko MichałWoźniak EwelinaDANCELOOK Dorośli OPEN LA (WDC)
46Jabłoński DariuszPoniatowicz KarolinaKADRYL Dorośli OPEN LA (WDC)
1Świątkowski PiotrChornenkaya AnastasiaIGLICA 16-20 OPEN LA (WDC)
2Masłowski MieszkoKierasińska WiktoriaMISTRAL 16-20 OPEN LA (WDC)
3Banaś AdrianTarnowska MagdalenaLIDER 16-20 OPEN LA (WDC)
4Figurski PrzemysławSzymańska KarolinaCENTRUM TAŃCA 16-20 OPEN LA (WDC)
5Chmiel JakubIchnovska SimonaMarendi 16-20 OPEN LA (WDC)
6Mandlík PavelJohanesová SáraMarendi 16-20 OPEN LA (WDC)
7Gavva LukaWrótniak AnnaMASTER DANCE 16-20 OPEN LA (WDC)
8Klekowski SewerynMłynarczyk WeronikaCANTINERO 16-20 OPEN LA (WDC)
8Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO 16-20 OPEN LA (WDC)
10Głogowski PiotrPłaza WiolettaCENTRUM TAŃCA 16-20 OPEN LA (WDC)
11Gurskiy DmitriyMiterska JuliaMASTER DANCE 16-20 OPEN LA (WDC)
1Brzeziński PrzemysławKrzysztofczyk KarolinaRONDO 16-18 A LA
2Bednarczuk MateuszKimliczko MartaST MAJEWSKI Krzysztof 16-18 A LA
3Mocek MateuszMocek MagdalenaSŁOŃCE 16-18 A LA
4Czarny MarcinWęgrzynowska MartaDANCE TEAM 16-18 A LA
5Trytko MichałWoźniak EwelinaDANCELOOK 16-18 A LA
6Kusztal OskarKulpa AnnaDANCE TEAM 16-18 A LA
7Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM 16-18 A LA
8Chrzan AdrianToczek PaulinaIGLICA 16-18 A LA
9Blacha ŁukaszSzafraniec BeataBAWINEK 16-18 A LA
1Alencynowicz BłażejMasłowska KlaudiaASTRA 16-18 B LA
2Figaszewski WaldemarTronczyńska AgnieszkaROYAL DANCE 16-18 B LA
3Zawistowski KamilSzemiel KingaCHAMPION TEAM 16-18 B LA
4Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 B LA
5Mieszczak SzymonSepioło AdriannaNOWY STYL 16-18 B LA
6Ciura MaciejTomalska MajaA+S 16-18 B LA
7Czinar MateuszPych IzabelaCHAMPION TEAM 16-18 B LA
8Tchórzewski SandroLemke JulitaLATINA 16-18 B LA
9Martin JakubPluskota OlgaASTRA 16-18 B LA
9Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA 16-18 B LA
11Mędak KarolStawna KlaudiaFINEZJA 16-18 B LA
12Szczur BartłomiejNowak MagdalenaFORUM 16-18 B LA
13Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO 16-18 B LA
13Malinowski WiktorRogowska OliwiaGRACJA 16-18 B LA
15Kwiatkowski AleksanderŁach WiktoriaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 B LA
16Bernat MarcinArcimowicz AdrianaDANCE TEAM 16-18 B LA
16Przygoda JeremiŁach MagdaFORUM 16-18 B LA
18Słodownik MaciejKozinoga KlaudiaPROJEKT NM 16-18 B LA
18Hamulecki Krzysztof MarcinNiepsujewicz OliwiaARTS STUDIO 16-18 B LA
1Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 B ST
2Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA 16-18 B ST
3Wojciechowski StanisławJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B ST
4Martin JakubPluskota OlgaASTRA 16-18 B ST
5Jaruszewski DawidKainka WiktoriaMISTRAL 16-18 B ST
6Przygoda JeremiŁach MagdaFORUM 16-18 B ST
7Celmerowski KacperGastoł DariaIMPET TEAM 16-18 B ST
1Błaszczuk MichałKijewska KarolinaROYAL DANCE 16-18 C LA
2Gilek AdamMróz EmiliaASTRA 16-18 C LA
3Zagórski JanKrysta AgnieszkaIGLICA 16-18 C LA
4Dybaś PawełWaszczuk MajaASTRA 16-18 C LA
5Kieresz SzymonSobasik MartaMARGO 16-18 C LA
6Cieśla MarcinBudkiewicz ZuzannaCHAMPION TEAM 16-18 C LA
7Piotrowski JakubWojciuch LauraMARENGO 16-18 C LA
8Jędrycha DamianMorawska NicoleMARENGO 16-18 C LA
9Serafin MiłoszBukiel AnnaASTRA 16-18 C LA
9Wiernicki AdamBelka AdriannaRONDO 16-18 C LA
11Czabator MichałPawłowska AleksandraGRACJA 16-18 C LA
11Żurek MikołajMichałowicz WiktoriaMARGO 16-18 C LA
13Wiśniewski FilipDydak WiktoriaGRACJA 16-18 C LA
14Ignaszewski MaxwellWłodarczyk AgataMARGO 16-18 C LA
15Szelecheda DominikBrodacka NikolaSZYBIAK DANCE STUDIO 16-18 C LA
16Nowakowski IgnacyKarnecka BarbaraGRACJA 16-18 C LA
17Październik MateuszStanowska JoannaARTS STUDIO 16-18 C LA
1Nowakowski IgnacyKarnecka BarbaraGRACJA 16-18 C ST
2Gilek AdamMróz EmiliaASTRA 16-18 C ST
3Czinar MateuszPych IzabelaCHAMPION TEAM 16-18 C ST
4Wiśniewski FilipDydak WiktoriaGRACJA 16-18 C ST
5Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA 16-18 C ST
6Jędrycha DamianMorawska NicoleMARENGO 16-18 C ST
7Błaszczuk MichałKijewska KarolinaROYAL DANCE 16-18 C ST
8Zagórski JanKrysta AgnieszkaIGLICA 16-18 C ST
9Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO 16-18 C ST
9Koścień BartoszHanulak AlicjaSUKCES 16-18 C ST
11Kieresz SzymonSobasik MartaMARGO 16-18 C ST
12Grygiel DawidWłodarczyk AgataMARGO 16-18 C ST
13Czabator MichałPawłowska AleksandraGRACJA 16-18 C ST
14Żurek MikołajMichałowicz WiktoriaMARGO 16-18 C ST
15Olejnik OlafStelmach VictoriaIMPRESS 16-18 C ST
15Serafin MiłoszBukiel AnnaASTRA 16-18 C ST
17Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C ST
18Olejniczak MikołajMuszkieta MagdalenaMARGO 16-18 C ST
19Słodownik MaciejKozinoga KlaudiaPROJEKT NM 16-18 C ST
1Młynarski MaciejGuettner KlaraIGLICA 16-18 D LA
2Żukowski WiktorYermak SofiiaCHAMPION TEAM 16-18 D LA
3Jędrzejewski JanArtiuchow EmiliaPROJEKT NM 16-18 D LA
4Ilnicki WojciechKaczmarek AnnaDANCE CENTER 16-18 D LA
5Jarosz MichałMiszczak KatarzynaATHINA 16-18 D LA
1Pokora JakubBielas WiktoriaETIUDA 16-18 D ST
2Kukuła KacperPawlewska JoannaCIEŚLAK 16-18 D ST
3Hofbauer MikołajAntosik ZuzannaINSPIRACJA 16-18 D ST
4Żukowski WiktorYermak SofiiaCHAMPION TEAM 16-18 D ST
5Jarosz MichałMiszczak KatarzynaATHINA 16-18 D ST
6Ilnicki WojciechKaczmarek AnnaDANCE CENTER 16-18 D ST
1Świątkowski PiotrChornenkaya AnastasiaIGLICA 16-18 OPEN LA (WDC)
2Pawłowski KacperDederko MagdalenaSUKCES 16-18 OPEN LA (WDC)
3Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata AnnaIGLICA 16-18 OPEN LA (WDC)
4Krysztofiński HubertPaprota Paulina EwaKTT DUET 16-18 OPEN LA (WDC)
5Kalynowycz DmytroKalynowycz KaterynaSUKCES 16-18 OPEN LA (WDC)
6Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO 16-18 OPEN LA (WDC)
7Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO 16-18 OPEN LA (WDC)
8Pieczyrak KarolNowak ZuzannaSUKCES 16-18 OPEN LA (WDC)
9Budzik TomaszKrystek KingaSzT eMiKa 16-18 OPEN LA (WDC)
9Mandlík PavelJohanesová SáraMarendi 16-18 OPEN LA (WDC)
9Wójcik ChristofSojska KarolinaDANCECLUB 16-18 OPEN LA (WDC)
12Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 OPEN LA (WDC)
13Koścień BartoszHanulak AlicjaSUKCES 16-18 OPEN LA (WDC)
14Ciura MaciejTomalska MajaA+S 16-18 OPEN LA (WDC)
15Kreczko KarolMarcinkiewicz OliwiaMARENGO 16-18 OPEN LA (WDC)
16Zawierucha BorysMach MartynaRYTM 16-18 OPEN LA (WDC)
17Martin JakubPluskota OlgaASTRA 16-18 OPEN LA (WDC)
18Jędrycha DamianMorawska NicoleMARENGO 16-18 OPEN LA (WDC)
1Dziedzic MichałCzopnik EmiliaCHAMPION TEAM 14-15 C LA
2Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA 14-15 C LA
3Łuszczyszyn PiotrKogut KorneliaCIEŚLAK 14-15 C LA
1Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB 14-15 C ST
2Sambor AdamKmiecik JuliaIGLICA 14-15 C ST
3Dygoń MikołajKot MajaCIEŚLAK 14-15 C ST
4Łuszczyszyn PiotrKogut KorneliaCIEŚLAK 14-15 C ST
5Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA 14-15 C ST
6Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA 14-15 C ST
1Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC 14-15 D LA
2Reginek FilipJankowska MagdalenaMAESTRO 14-15 D LA
3Szewczykowski FilipKlupa NataliaDZIUPLA 14-15 D LA
4Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA 14-15 D LA
5Kaczmarek MichałGórka AgataCIEŚLAK 14-15 D LA
6Żukowski MikołajKozołub ZofiaCHAMPION TEAM 14-15 D LA
7Wróblewski MarekWałowska MariolaIGLICA 14-15 D LA
8Prażak MaksymilianBrodziak BarbaraMARGO 14-15 D LA
9Lewandowski GracjanChlamtacz ZofiaGRACJA 14-15 D LA
10Owczarczak KonradMajchrowicz EwaGRACJA 14-15 D LA
1Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC 14-15 D ST
2Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL 14-15 D ST
3Dębski DawidŁotyszonek JulitaGRACJA 14-15 D ST
4Prażak MaksymilianBrodziak BarbaraMARGO 14-15 D ST
5Kaczmarek MichałGórka AgataCIEŚLAK 14-15 D ST
6Pajor DawidNaczulska MarysiaDANCE TEAM 14-15 D ST
7Lewandowski GracjanChlamtacz ZofiaGRACJA 14-15 D ST
8Wróblewski MarekWałowska MariolaIGLICA 14-15 D ST
8Owczarczak KonradMajchrowicz EwaGRACJA 14-15 D ST
1Kaczmarek DamianWajcfelt JuliaCHAMPION TEAM 14-15 E 8T
2Lubczański PawełPietruch WeronikaIGLICA 14-15 E 8T
3Staśkowiak SzymonRyś ZuzannaCHAMPION TEAM 14-15 E 8T
4Kunecki KamilMakuszewska MajaDANCE TEAM 14-15 E 8T
5Krężel MateuszStaniszewska MariaIGLICA 14-15 E 8T
6Bielas AdamBiałek JuliaAKTAN 14-15 E 8T
1Sobala MarekWierciszewska LauraPOLISH CLUB 14-15 OPEN LA (WDC)
2Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES 14-15 OPEN LA (WDC)
3Miśtal SzymonDąbrowska JuliaSUKCES 14-15 OPEN LA (WDC)
4Myślicki DanielKoss NataliaDANCECLUB 14-15 OPEN LA (WDC)
5Mazur JakubKozłowska WiktoriaGASIEK 14-15 OPEN LA (WDC)
6Muller MichałWychowałek WiktoriaSUKCES 14-15 OPEN LA (WDC)
7Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES 14-15 OPEN LA (WDC)
8Poceluyko YevgeniyYurieva AnzhelikaImage Dance Club(Ukraina) 14-15 OPEN LA (WDC)
9Kowalczyk Mateusz ArturStefaniak ZofiaESTYMA 14-15 OPEN LA (WDC)
10Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB 14-15 OPEN LA (WDC)
11Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA 14-15 OPEN LA (WDC)
12Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA 14-15 OPEN LA (WDC)
13Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS 14-15 OPEN LA (WDC)
14Antos AdrianLudkiewicz KatarzynaCHAMPION TEAM 14-15 OPEN LA (WDC)
15Dziedzic MichałCzopnik EmiliaCHAMPION TEAM 14-15 OPEN LA (WDC)
16Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC 14-15 OPEN LA (WDC)
17Piotrowski JakubWojciuch LauraMARENGO 14-15 OPEN LA (WDC)
1Brzozowski GrzegorzKęsy WeronikaGRACJA 12-13 D LA
2Rzeszut IgnacyKowalska DariaIGLICA 12-13 D LA
3Wiltowski JakubAdamska KseniaIGLICA 12-13 D LA
1Zielinski JanZawiślak AleksandraAMOK 12-13 E 8T
2Antosik MaciejStefan Antonina4STEP 12-13 E 8T
3Gocoł JanBuczek SandraCHAMPION TEAM 12-13 E 8T
1Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA 12-13 F 6T
2Sobczyk WiktorKosędka AmandaST DOBROWOLSCY 12-13 F 6T
3Dobersztyn JuliuszBigelmajer AlicjaASTRA 12-13 F 6T
4Pieszczek FilipJaworska AmeliaATHINA 12-13 F 6T
5Cetner AdamRotko GabrielaIGLICA 12-13 F 6T
6Zielecki MateuszMyśliwy HannaASTRA 12-13 F 6T
7Woźniak MaciejCapar HannaASTRA 12-13 F 6T
8Winkiel HubertZakrzewska KorneliaIGLICA 12-13 F 6T
9Kowalski ŁukaszRatajszczak MariannaMARGO 12-13 F 6T
1Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN LA (WDC)
2Popławski IgnacyRudnicka AleksandraPOLINA'S DIAMONDS 12-13 OPEN LA (WDC)
3Sokołowski DawidDytwińska GabrielaCHAMPION TEAM 12-13 OPEN LA (WDC)
4Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA 12-13 OPEN LA (WDC)
5Poceluyko YevgeniyYurieva AnzhelikaImage Dance Club(Ukraina) 12-13 OPEN LA (WDC)
6Morawicki JakubMajerowska WeronikaIGLICA 12-13 OPEN LA (WDC)
7Brzozowski GrzegorzKęsy WeronikaGRACJA 12-13 OPEN LA (WDC)
1Ćwikliński JakubMargas Maria4STEP 10-11 G 6T
2Majewski MateuszDeręgowska Lena4STEP 10-11 G 6T
1Chwedczuk DanielPawliszak OliwiaCIEŚLAK 10-11 H 4T
1Dmytrów PawełŚwidzińska AmeliaAKTAN 10-11 H 4T
1Salamon ŁukaszKoczan Zofia4STEP 10-11 H 4T
2Bazylak FilipCzubala MariaAKTAN 10-11 H 4T
2Figiel WojciechBartosik MałgorzataUKTS LEW 10-11 H 4T
2Walczak JakubJabłońska Dominika4STEP 10-11 H 4T
1Banaszak TomaszSztela JuliaCIEŚLAK 8-9 H 4T
1Olkowski JanSroczyńska Aleksandra4STEP 8-9 H 4T
1Stępień AleksanderPawliszak NikolaCIEŚLAK 8-9 H 4T
1Welsant ErnestZawiślak AdriannaMARGO 8-9 H 4T
2Jakała BartoszSroczyńska Antonina4STEP 8-9 H 4T
2Nawrot AlanNawrot Barbara4STEP 8-9 H 4T
2Woźniak MaciejĆwiklińska Zofia4STEP 8-9 H 4T