!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” (PTT)
SKRZYSZÓW
Filtruj:
Kategorie:





















1Jaruszewski DawidKainka WiktoriaMISTRAL 16-18 B ST
2Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 16-18 B ST
1Roman JakubSzarek OliwiaKuźnia Tańca 16-18 C LA
2Danak MarcinWłoch AngelikaSKT PASJA 16-18 C LA
3Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C LA
4Ogonowski JakubZiębora KingaRESPECT DANCE 16-18 C LA
5Migała AntoniBauer NataliaSEMPRE 16-18 C LA
6Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa 16-18 C LA
7Kotul HubertŻaba WeronikaSzT eMiKa 16-18 C LA
1Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa 16-18 C ST
2Starnawski PiotrDąbek KatarzynaA-Z 16-18 C ST
3Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C ST
4Kasprzycki RadosławZwolińska JustynaSKT STYL 16-18 C ST
1Ćwiek WiktorZejmowicz JustynaDancers United 16-18 D LA
2Bińkowski MichałPajerska DominikaArtDance 16-18 D LA
3Starnawski PiotrDąbek KatarzynaA-Z 16-18 D LA
4Biela ErnestFalfasińska AleksandraBAWINEK 16-18 D LA
5Jastrzębski JarosławGóra AgnieszkaSEMPRE 16-18 D LA
6Drzazga KrzysztofSmoleń KatarzynaSEMPRE 16-18 D LA
1Kotul HubertŻaba WeronikaSzT eMiKa 16-18 D ST
2Rajek HubertCiżman JoannaA-Z 16-18 D ST
3Biela ErnestFalfasińska AleksandraBAWINEK 16-18 D ST
4Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK 16-18 D ST
1Pawlik MikołajKucia KarolinaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 E LA
2Urbański JakubStanios MałgorzataCENTRUM TAŃCA 16-18 E LA
3Wasylewicz AdamKapustka KlaudiaLATINO 16-18 E LA
4Jankowski KamilKrysa AleksandraLIDER 16-18 E LA
5Strózik ArturOjczyk PatrycjaKuźnia Tańca 16-18 E LA
6Manusch MikołajPyszka KatarzynaFORUM 16-18 E LA
7Lasocki SebastianRzeszowska MagdaRONDO 16-18 E LA
8Gibas DominikStasica WeronikaSWING 16-18 E LA
1Ćwiek WiktorZejmowicz JustynaDancers United 16-18 E ST
2Urbański JakubStanios MałgorzataCENTRUM TAŃCA 16-18 E ST
3Pawlik MikołajKucia KarolinaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 E ST
4Wasylewicz AdamKapustka KlaudiaLATINO 16-18 E ST
5Jankowski KamilKrysa AleksandraLIDER 16-18 E ST
6Strózik ArturOjczyk PatrycjaKuźnia Tańca 16-18 E ST
7Manusch MikołajPyszka KatarzynaFORUM 16-18 E ST
8Gibas DominikStasica WeronikaSWING 16-18 E ST
1Ciesielski JakubKubica KatarzynaLORDANCE 14-15 C LA
2Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO 14-15 C LA
1Kowalewski MarcinZychma DominikaLORDANCE 14-15 C ST
2Ciesielski JakubKubica KatarzynaLORDANCE 14-15 C ST
3Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z 14-15 C ST
1Boś JanCzarnocka AlicjaCENTRUM TAŃCA 14-15 D LA
2Para MaksymilianKostecka PaulinaSzT eMiKa 14-15 D LA
3Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM 14-15 D LA
4Paterek KacperKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP 14-15 D LA
5Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 D LA
6Kijak KonradMalmon WiktoriaZAMEK 14-15 D LA
7Doroszuk OktawiuszCebeńko MagdalenaA-Z 14-15 D LA
8Wijas JakubNowak ZuzannaKICK 14-15 D LA
1Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 D ST
2Paterek KacperKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP 14-15 D ST
3Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM 14-15 D ST
4Boś JanCzarnocka AlicjaCENTRUM TAŃCA 14-15 D ST
5Kaczmarek DamianWajcfelt JuliaCHAMPION TEAM 14-15 D ST
6Król WojciechSiemaszko GabrielaSzT eMiKa 14-15 D ST
7Wojtusik MikołajKosmacz KlaudiaPERFECT DANCE 14-15 D ST
8Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z 14-15 D ST
9Szydłowski OliwiuszRozputyńska PatrycjaGOLDEN DANCE 14-15 D ST
10Doroszuk OktawiuszCebeńko MagdalenaA-Z 14-15 D ST
11Korbut AleksanderDorycka DominikaKuźnia Tańca 14-15 D ST
12Wróblewski MarekWałowska MariolaIGLICA 14-15 D ST
13Para MaksymilianKostecka PaulinaSzT eMiKa 14-15 D ST
14Wijas JakubNowak ZuzannaKICK 14-15 D ST
15Kijak KonradMalmon WiktoriaZAMEK 14-15 D ST
16Kłoda KacperBara OliwiaGALA 14-15 D ST
1Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP 14-15 E 8T
2Guc JakubKolasa WiktoriaBALLROOM 14-15 E 8T
3Jaworski NikodemWężowicz WiktoriaSzT eMiKa 14-15 E 8T
4Pieprzyk MateuszMazur KingaZAMEK 14-15 E 8T
5Boda KamilPańczyk NataliaSzT eMiKa 14-15 E 8T
6Jakubowski DominikPieprzyk WeronikaZAMEK 14-15 E 8T
7Szczęśniak BartłomiejTara EmiliaGALA 14-15 E 8T
2Galwas MaksymilianBorowska JuliaRYTM 12-13 D LA
3Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO 12-13 D LA
4Mądry WiktorRzeźnik AnitaGALA 12-13 D LA
5Pięciak OliwierUrbanek SandraK-STUDIO 12-13 D LA
6Wołczański MichałLasek AleksandraK-STUDIO 12-13 D LA
7Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE 12-13 D LA
1Galwas MaksymilianBorowska JuliaRYTM 12-13 D ST
2Goch ŁukaszRożniata Karolina KamilaSTTS 12-13 D ST
3Wołczański MichałLasek AleksandraK-STUDIO 12-13 D ST
4Mądry WiktorRzeźnik AnitaGALA 12-13 D ST
5Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE 12-13 D ST
6Pięciak OliwierUrbanek SandraK-STUDIO 12-13 D ST
7Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO 12-13 D ST
1Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO 12-13 E 8T
2Pielka KrzysztofMargiel KamilaPERFECT 12-13 E 8T
3Grzesiowski IgorGórniak AleksandraNOWY STYL 12-13 E 8T
4Noga MateuszSaj KarolinaGALA 12-13 E 8T
5Krasoń Karol KamilBednarczyk WiktoriaZŁOTA PARA 12-13 E 8T
6Bilnik WojciechBilnik EwaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 E 8T
7Kokot OliwierSiejka WeronikaDANCE TEAM 12-13 E 8T
8Pliszka PhilipBajdas KamilaJUST DANCE 12-13 E 8T
8Żurawicz JakubGałuszka NataliaGRACJA 12-13 E 8T
10Malec BartoszNiewola WiktoriaSzT eMiKa 12-13 E 8T
11Klimek MaksymilianMendel MartynaTHOMAS DANCE 12-13 E 8T
1Sierak MichałKotwa MartynaLATIN DANCE 12-13 F 6T
2Kukla MikołajZyguła ZuzannaLATINO 12-13 F 6T
3Kijania SebastianTochowicz OliwiaFANTAZJA 12-13 F 6T
1Budzik TomaszFasula MarzenaSzT eMiKa 12-13 G 6T
1Łysak PawełWłoch AlicjaKICK 12-13 G 6T
2Robak JanPiotrowicz PaulinaPERFECT DANCE 12-13 G 6T
2Ryczek Piasecki DominikKowal KarolinaLATIN DANCE 12-13 G 6T
3Dudek MarcinKohut NataliaPERFECT DANCE 12-13 G 6T
3Nowak JakubMotyka MilenaLATIN DANCE 12-13 G 6T
3Rakicki BartoszZając Aleksandra NicolaJUST DANCE 12-13 G 6T
1Głuch JakubRybak JuliaCreative Dance 10-11 F 6T
2Ojczyk StanisławGrabka NadiaTHOMAS DANCE 10-11 F 6T
3Rokita FranciszekMieszkowicz AnnaGALA 10-11 F 6T
4Kołodziej JulianBudzik ZofiaSzT eMiKa 10-11 F 6T
5Baran WiktorMleczak AnnaGRACJA 10-11 F 6T
1Kalata DariuszSzlachtowska JagodaCUBANA 10-11 G 6T
2Babula KacperMinorczyk EritaGALA 10-11 G 6T
2Kostka AntoniBukowska MalwinaGOLDEN DANCE 10-11 G 6T
3Emeto AdamKrupa JuliaSTARDANCE 10-11 G 6T
3Kowal WojciechMadej KingaLATINO 10-11 G 6T
3Mądrzyk JanKobyłecka MartynaLATINO 10-11 G 6T
1Pieprz KamilSkiba RozaliaLATINO 8-9 G 6T