!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Puchar Wieczystego kategorie SENIOR (PTT)
Kraków
Filtruj:
Kategorie:















































1Barciak AndrzejBarciak WiesławaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior IV D LA
2Miąskiewicz AdamMiąskiewicz DanutaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior IV D LA
3Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek EmiliaFANTAZJA Senior IV D LA
1Miller LeszekGórecka UrszulaIGLICA Senior IV D ST
2Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek EmiliaFANTAZJA Senior IV D ST
1Skomorowski StanisławSkomorowska AnnaTEAM - Ornontowice Senior IV F ST
2Królikowski TomaszJewchuticz-Królikowska AnnaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior IV F ST
3Gorbat RobertWesołowska - Gorbat TeresaFAN DANCE Senior IV F ST
4Paruzel MirosławBąkowska BożenaMARENGO Senior IV F ST
1Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO Senior III A ST
2Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA Senior III A ST
3Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska JolantaRÓŻA Senior III A ST
4Czylok MariuszCzylok AlicjaST IMPRESJA Kęty Senior III A ST
5Mazur JanuszSaj-Mazur RenataWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA Senior III A ST
1Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska JolantaRÓŻA Senior III B LA
2Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA Senior III B LA
3Lubczyński PiotrLubczyńska RenataESENS Senior III B LA
4Florencki ŁukaszFlorencka NataliaŚląski Klub Taneczny - Katowice Senior III B LA
5Wawrynowicz GrzegorzWawrynowicz ElżbietaSTARLIGHT Zielona Góra Senior III B LA
1Czylok MariuszCzylok AlicjaST IMPRESJA Kęty Senior III B ST
2Sułowski MarekSułowska JoannaFANTAZJA Senior III B ST
1Lubczyński PiotrLubczyńska RenataESENS Senior III C LA
2Maj SławomirKorzeniowska MałgorzataDCS BRWINÓW Senior III C LA
3Bajer WojciechJagiełło-Bajer BarbaraTHOMAS DANCE Senior III C LA
4Baranowski AdamBaranowska AnnaAKADEMIA TAŃCA Senior III C LA
5Leszczyński AndrzejLeszczyńska MarzannaFAN DANCE Senior III C LA
1Szejda PiotrRybińska - Szejda BarbaraCANTINERO Senior III C ST
2Baranowski AdamBaranowska AnnaAKADEMIA TAŃCA Senior III C ST
3Wesołowski ArturWesołowska AnnaFILEMON Senior III C ST
4Bolek MarekBolek EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior III C ST
1Maj SławomirKorzeniowska MałgorzataDCS BRWINÓW Senior III D LA
2Bajer WojciechJagiełło-Bajer BarbaraTHOMAS DANCE Senior III D LA
3Kukuła JanuszKukuła DorotaPODKARPACIE Senior III D LA
4Barciak AndrzejBarciak WiesławaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III D LA
5Miąskiewicz AdamMiąskiewicz DanutaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III D LA
1Mękalski JanuszJagielska-Mękalska AgnieszkaGRACJA Senior III D ST
2Dudziński DariuszDudzińska AnnaŚląski Klub Taneczny - Katowice Senior III D ST
3Działowski JacekDziałowska MariaSENSO Senior III D ST
4Kukuła JanuszKukuła DorotaPODKARPACIE Senior III D ST
5Rusiecki KrzysztofWiekiera MonikaKICK Senior III D ST
6Karczmar RomanKarczmar AnnaGRACJA Senior III D ST
1Działowski JacekDziałowska MariaSENSO Senior III E LA
2Zbrocki KonradZbrocka MagdalenaSENSO Senior III E LA
3Mękalski JanuszJagielska-Mękalska AgnieszkaGRACJA Senior III E LA
4Okopiński TacjuszOkopińska RenataDANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój Senior III E LA
5Gorbat RobertWesołowska - Gorbat TeresaFAN DANCE Senior III E LA
1Cechowicz RadosławCechowicz MartaMAGIC-DANCE Senior III E ST
2Królikowski TomaszJewchuticz-Królikowska AnnaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III E ST
3Łuczko MarekŁuczko DorotaBALANS Senior III E ST
4Okopiński TacjuszOkopińska RenataDANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój Senior III E ST
5Bugajczyk KrzysztofBugajczyk AgnieszkaDCS BRWINÓW Senior III E ST
6Bożek SławomirBożek AgnieszkaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior III E ST
7Szczeblewski WitoldJaniszewska ManuelaFAN Toruń Senior III E ST
1Górowski PiotrLegutko-Górowska MałgorzataCUBANA Senior III F LA
2Chrukin MarekChrukin HalinaRONDO Senior III F LA
3Łuczko MarekŁuczko DorotaBALANS Senior III F LA
4Bożek SławomirBożek AgnieszkaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior III F LA
5Pawluśkiewicz TomaszPawluśkiewicz AgataCUBANA Senior III F LA
1Górowski PiotrLegutko-Górowska MałgorzataCUBANA Senior III F ST
2Ziółkowski PrzemysławZiółkowska DorotaPOLISH CLUB Senior III F ST
3Zbrocki KonradZbrocka MagdalenaSENSO Senior III F ST
4Robak AndrzejRobak IlonaMARENGO Senior III F ST
5Dudzik KrzysztofGąsior AnnaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior III F ST
6Pawluśkiewicz TomaszPawluśkiewicz AgataCUBANA Senior III F ST
1Pawlik RobertPawlik Barbara4STEP Senior III OPEN LA
2Wesołowski ArturWesołowska AnnaFILEMON Senior III OPEN LA
4Leszczyński AndrzejLeszczyńska MarzannaFAN DANCE Senior III OPEN LA
1Sulminski ZbigniewSulminski AnkeAskania TSC Berlin(Niemcy) Senior III OPEN ST
2Markiewicz MarekMarkiewicz AleksandraJEDYNKA Senior III OPEN ST
3Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO Senior III OPEN ST
4Dusik JacekDusik KatarzynaSEMPRE Senior III OPEN ST
5Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA Senior III OPEN ST
6Mazur JanuszSaj-Mazur RenataWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA Senior III OPEN ST
7Sułowski MarekSułowska JoannaFANTAZJA Senior III OPEN ST
1Skórnicki MichałSkórnicka MarzenaFILEMON Senior II B LA
2Krukar JanuszSkiba AgataPODKARPACIE Senior II B LA
3Florencki ŁukaszFlorencka NataliaŚląski Klub Taneczny - Katowice Senior II B LA
1Stawiński JanPawelczyk MagdalenaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI Senior II B ST
2Skórnicki MichałSkórnicka MarzenaFILEMON Senior II B ST
3Krukar JanuszSkiba AgataPODKARPACIE Senior II B ST
1Fiksa MarekRychlewska AnnaFILEMON Senior II C LA
2Leszczyński AndrzejLeszczyńska MarzannaFAN DANCE Senior II C LA
1Sieradzki ArkadiuszSieradzka NataliaTOP DANCE STUDIO - Poznań Senior II C ST
2Stawiński JanPawelczyk MagdalenaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI Senior II C ST
3Berkop MirosławBerkop MagdalenaWIR - Bieruń Senior II C ST
4Długoń KarolDługoń EwaMARENGO Senior II C ST
5Fiksa MarekRychlewska AnnaFILEMON Senior II C ST
6Adamczyk TomaszAdamczyk ElizaBALANS Senior II C ST
7Szejda PiotrRybińska - Szejda BarbaraCANTINERO Senior II C ST
1Harazin AdamHarazin AleksandraST Linestudio Senior II D LA
2Szelezin MarcinSzelezin AleksandraFANTAZJA Senior II D LA
3Rałowski DariuszCharchut AnnaAKSEL Senior II D LA
4Nieradzik AdamNieradzik AnnaDANCELOOK Senior II D LA
5Sawicz ZbigniewIlnicka AnetaDANCE CENTER Senior II D LA
1Nieradzik AdamNieradzik AnnaDANCELOOK Senior II D ST
2Bartuś WojciechPawlik-Bartuś AgnieszkaSEMPRE Senior II D ST
3Strzałka PrzemysławStrzałka EwaSEMPRE Senior II D ST
4Mączka RobertGut EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior II D ST
5Sionek KrzysztofCichowska-Sionek AnnaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II D ST
6Rałowski DariuszCharchut AnnaAKSEL Senior II D ST
7Szelezin MarcinSzelezin AleksandraFANTAZJA Senior II D ST
8Wiktorowicz BogdanWiktorowicz BogumiłaDCS BRWINÓW Senior II D ST
9Haraś StanisławHaraś DianaFINEZJA Senior II D ST
1Krasuski AdamKrasuska IzabelaDCS BRWINÓW Senior II E LA
2Wątorski JerzyPawlikowska-Walczak EwaDANCELOOK Senior II E LA
3Santorowski AdamSantorowska AlicjaIMPULS Senior II E LA
4Nartowski MariuszNartowska MonikaKICK Senior II E LA
5Strzępek JanuszStrzępek DorotaGRACJA Senior II E LA
6Dębkowski ŁukaszDębkowska UrszulaDCS BRWINÓW Senior II E LA
7Misiak AndrzejMisiak NataliaSWING Senior II E LA
8Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik IzabelaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior II E LA
9Okopiński TacjuszOkopińska RenataDANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój Senior II E LA
1Santorowski AdamSantorowska AlicjaIMPULS Senior II E ST
2Jastrzębski JacekJastrzębska BogumiłaŚląski Klub Taneczny - Katowice Senior II E ST
3Nartowski MariuszNartowska MonikaKICK Senior II E ST
4Wątorski JerzyPawlikowska-Walczak EwaDANCELOOK Senior II E ST
5Okopiński TacjuszOkopińska RenataDANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój Senior II E ST
6Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik IzabelaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior II E ST
7Krasuski AdamKrasuska IzabelaDCS BRWINÓW Senior II E ST
1Chrukin MarekChrukin HalinaRONDO Senior II F LA
2Walkosz WojciechWalkosz KatarzynaCUBANA Senior II F LA
3Wiktorowicz BogdanWiktorowicz BogumiłaDCS BRWINÓW Senior II F LA
1Strzępek JanuszStrzępek DorotaGRACJA Senior II F ST
2Pilawa BogusławPilawa EwaSENSO Senior II F ST
3Walkosz WojciechWalkosz KatarzynaCUBANA Senior II F ST
4Kulików SławomirKulików JoannaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior II F ST
5Adamczyk BogusławWrońska-Ryś AgnieszkaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior II F ST
1Makohon ErykAdamska UrszulaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior II OPEN LA
2Pawlik RobertPawlik Barbara4STEP Senior II OPEN LA
3Skórnicki MichałSkórnicka MarzenaFILEMON Senior II OPEN LA
4Krukar JanuszSkiba AgataPODKARPACIE Senior II OPEN LA
1Sulminski ZbigniewSulminski AnkeAskania TSC Berlin(Niemcy) Senior II OPEN ST
2Markiewicz MarekMarkiewicz AleksandraJEDYNKA Senior II OPEN ST
3Skórnicki MichałSkórnicka MarzenaFILEMON Senior II OPEN ST
4Krukar JanuszSkiba AgataPODKARPACIE Senior II OPEN ST
5Nieradzik AdamNieradzik AnnaDANCELOOK Senior II OPEN ST
1Solarz TomaszBorkowska KatarzynaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior I A ST
2Jastrzębski JarosławGóra AgnieszkaSEMPRE Senior I A ST
1Jastrzębski JarosławGóra AgnieszkaSEMPRE Senior I B ST
2Krukar JanuszSkiba AgataPODKARPACIE Senior I B ST
1Kwieciński MaciejDomino - Dyrkacz MilenaTOP - ART Senior I C LA
2Fiksa MarekRychlewska AnnaFILEMON Senior I C LA
1Wiewióra ŁukaszWiewióra JudytaRONDO Senior I C ST
2Berkop MirosławBerkop MagdalenaWIR - Bieruń Senior I C ST
1Ortwein RafałKaźmierska PaulinaINFINITY - Kraków Senior I D LA
2Dolhalov SerhiiKurzydem LucynaRONDO Senior I D LA
3Sawicz ZbigniewIlnicka AnetaDANCE CENTER Senior I D LA
4Mączka RobertGut EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior I D LA
1Ortwein RafałKaźmierska PaulinaINFINITY - Kraków Senior I D ST
2Dąbek ArturDąbek AgnieszkaST Iluzja Trzebinia Senior I D ST
3Mączka RobertGut EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior I D ST
4Strzałka PrzemysławStrzałka EwaSEMPRE Senior I D ST
5Sionek KrzysztofCichowska-Sionek AnnaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior I D ST
6Wiktorowicz BogdanWiktorowicz BogumiłaDCS BRWINÓW Senior I D ST
7Haraś StanisławHaraś DianaFINEZJA Senior I D ST
1Morawiec JanuszRacławska AnnaDANCE CENTER Senior I E LA
2Cepak AdamGülhan JoannaSKT Regis Bochnia Senior I E LA
3Dolhalov SerhiiKurzydem LucynaRONDO Senior I E LA
4Nartowski MariuszNartowska MonikaKICK Senior I E LA
5Krasuski AdamKrasuska IzabelaDCS BRWINÓW Senior I E LA
6Grzegorzek KrzysztofGrzegorzek MonikaSWING Senior I E LA
7Dębkowski ŁukaszDębkowska UrszulaDCS BRWINÓW Senior I E LA
8Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik IzabelaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior I E LA
1Jastrzębski JacekJastrzębska BogumiłaŚląski Klub Taneczny - Katowice Senior I E ST
2Nartowski MariuszNartowska MonikaKICK Senior I E ST
3Cepak AdamGülhan JoannaSKT Regis Bochnia Senior I E ST
4Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik IzabelaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior I E ST
5Krasuski AdamKrasuska IzabelaDCS BRWINÓW Senior I E ST
1Morawiec JanuszRacławska AnnaDANCE CENTER Senior I F LA
2Bocian CezaryŻochowska-Bocian KatarzynaST Iluzja Trzebinia Senior I F LA
3Wiktorowicz BogdanWiktorowicz BogumiłaDCS BRWINÓW Senior I F LA
1Bocian CezaryŻochowska-Bocian KatarzynaST Iluzja Trzebinia Senior I F ST
1Podraza DanielPodraza PatrycjaPERFECT STYL - Kraków Senior I OPEN LA
2Błaszczyk ŁukaszSieraszewska EwelinaSIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz Senior I OPEN LA
3Kopczyński DawidPopek-Kopczyńska MałgorzataDCS BRWINÓW Senior I OPEN LA
1Szpyt RafałBień-Szpyt EwaTOP - ART Dorośli A LA
2Błaszczyk ŁukaszSieraszewska EwelinaSIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz Dorośli A LA
3Kopczyński DawidPopek-Kopczyńska MałgorzataDCS BRWINÓW Dorośli A LA
1Szpyt RafałBień-Szpyt EwaTOP - ART Dorośli B LA
2Kwieciński MaciejDomino - Dyrkacz MilenaTOP - ART Dorośli B LA
3Skórnicki MichałSkórnicka MarzenaFILEMON Dorośli B LA
1Ortwein RafałKaźmierska PaulinaINFINITY - Kraków Dorośli D ST
2Pamuła MikołajGalos DominikaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Dorośli D ST
3Dąbek ArturDąbek AgnieszkaST Iluzja Trzebinia Dorośli D ST
4Kokosz PiotrKochman KlaudiaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Dorośli D ST
1Skiba FranciszekSkiba JudytaTANGO Dorośli E LA
2Piekarz MaciejPiekarz NataliaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Dorośli E LA
3Kokosz PiotrKochman KlaudiaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Dorośli E LA
1Baran BogusławSkotniczna EwaSEMPRE Dorośli E ST
2Szela SzymonWania AleksandraSENSO Dorośli E ST
3Skiba FranciszekSkiba JudytaTANGO Dorośli E ST
4Lubczyński StanisławCeglarska MartaESENS Dorośli E ST
5Niemiec ŁukaszNiemiec PaulinaAKCENT - Będzin Dorośli E ST
1Skiba FranciszekSkiba JudytaTANGO Dorośli F LA
2Szela SzymonWania AleksandraSENSO Dorośli F LA
1Skiba FranciszekSkiba JudytaTANGO Dorośli F ST
2Lubczyński StanisławCeglarska MartaESENS Dorośli F ST
3Niemiec ŁukaszNiemiec PaulinaAKCENT - Będzin Dorośli F ST