!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz (PTT)
Siewierz
Filtruj:
Kategorie:




















1Nowosiad TomaszShokola OlenaArtDance 16-18 B ST
2Ciura MaciejTomalska MajaA+S 16-18 B ST
3Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 16-18 B ST
4Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 B ST
5Starnawski PiotrDąbek KatarzynaA-Z 16-18 B ST
6Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
7Nowicki WiktorCzarnobaj NataliaIMPULS 16-18 B ST
1Szewczyk GrzegorzDobosz AngelikaArtDance 16-18 C LA
2Skrobisz EmanuelKlebach WeronikaZORBA 16-18 C LA
3Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL 16-18 C LA
4Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 16-18 C LA
5Bińkowski MichałPajerska DominikaArtDance 16-18 C LA
6Spyra DominikLiana ZuzannaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 C LA
7Mazur GrzegorzDobrakowska MajaBALLARE 16-18 C LA
8Kubica EliaszFranik NataliaUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle 16-18 C LA
9Starnawski PiotrDąbek KatarzynaA-Z 16-18 C LA
10Bogdziewicz DawidJureczko MagdaKTT REWIA 16-18 C LA
1Wojaczek PiotrBreitkopf AgataCentrum Tańca FIESTA 16-18 C ST
2Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 C ST
3Papierok KrzysztofAdamczyk DagmaraTEAM - Ornontowice 16-18 C ST
4Wojtasiewicz JacekWolska ZuzannaPERFECT 16-18 C ST
5Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C ST
6Wiórek MaciejSzołtysik WeronikaIMPULS 16-18 C ST
7Olejnik OlafStelmach VictoriaIMPRESS 16-18 C ST
8Klimek FilipKajzer KarolinaTEAM - Ornontowice 16-18 C ST
8Spyra DominikLiana ZuzannaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 C ST
10Bogdziewicz DawidJureczko MagdaKTT REWIA 16-18 C ST
1Kijak KonradMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
2Pytlik KamilGłażewska AnnaLORDANCE 16-18 D LA
3Fugiel TomaszBlecharz EmiliaSOKÓŁ 16-18 D LA
4Drzazga KrzysztofSmoleń KatarzynaArtDance 16-18 D LA
5Klimek FilipKajzer KarolinaTEAM - Ornontowice 16-18 D LA
6Ciechanowski DariuszBorcz HalinaKuźnia Tańca 16-18 D LA
7Cieślik ŁukaszKocot MagdalenaDANCELOOK 16-18 D LA
8Szendera JulianGrabska SylwiaNOWY STYL 16-18 D LA
1Kijak KonradMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 D ST
2Kuraś JakubBanasiak DariaJEDYNKA 16-18 D ST
3Gajewski PatrykKapusta AlicjaBAWINEK 16-18 D ST
4Cieślik ŁukaszKocot MagdalenaDANCELOOK 16-18 D ST
5Fugiel TomaszBlecharz EmiliaSOKÓŁ 16-18 D ST
6Grabowski MariuszDul SylwiaBAWINEK 16-18 D ST
7Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY 16-18 D ST
8Rachfalski WojciechBocheńczak BarbaraFORUM 16-18 D ST
9Kamień MateuszWoźniak PatrycjaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 D ST
10Manusch MikołajPyszka KatarzynaFORUM 16-18 D ST
1Skowronek TobiaszŻylak KajaRÓŻA 16-18 E LA
2Bryndza PatrykKorycińska JuliaNOWY STYL 16-18 E LA
3Bodył JakubKądziołka MagdalenaFORUM 16-18 E LA
4Lasocki SebastianRzeszowska MagdaRONDO 16-18 E LA
5Manusch MikołajPyszka KatarzynaFORUM 16-18 E LA
6Sroka MaciejSzopa AleksandraBAWINEK 16-18 E LA
7Halama PawełRobak NataliaBAWINEK 16-18 E LA
7Ogrodnik MarekOgrodnik KamilaRÓŻA 16-18 E LA
9Sodzawiczny PawełJuras AgnieszkaIMPULS 16-18 E LA
10Bonar KamilSaska AnnaBAWINEK 16-18 E LA
11Batkiewicz AdrianKolenda AgnieszkaTEAM - Ornontowice 16-18 E LA
11Kamień MateuszWoźniak PatrycjaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 E LA
13Musioł MichaelOstrowska SandraUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle 16-18 E LA
14Mroczek MichałZygmunt WeronikaST CIEPŁY 16-18 E LA
15Jaworski NikodemWężowicz WiktoriaSzT eMiKa 16-18 E LA
16Wolny JakubKot EmiliaZORBA 16-18 E LA
17Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE 16-18 E LA
18Stobiecki BartoszKotarba ZuzannaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
18Sypniewski KacperBogdziewicz WiktoriaKTT REWIA 16-18 E LA
20Kluczka KrzysztofRadziewska JuliaFORUM 16-18 E LA
1Sodzawiczny PawełJuras AgnieszkaIMPULS 16-18 E ST
2Skowronek TobiaszŻylak KajaRÓŻA 16-18 E ST
3Jaworski NikodemWężowicz WiktoriaSzT eMiKa 16-18 E ST
4Ogrodnik MarekOgrodnik KamilaRÓŻA 16-18 E ST
5Bińkowski MichałPajerska DominikaArtDance 16-18 E ST
6Kopieniak KrystianNajman AgnieszkaKuźnia Tańca 16-18 E ST
7Batkiewicz AdrianKolenda AgnieszkaTEAM - Ornontowice 16-18 E ST
7Wolny JakubKot EmiliaZORBA 16-18 E ST
9Musioł MichaelOstrowska SandraUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle 16-18 E ST
10Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE 16-18 E ST
11Sypniewski KacperBogdziewicz WiktoriaKTT REWIA 16-18 E ST
12Kluczka KrzysztofRadziewska JuliaFORUM 16-18 E ST
1Wojciechowski PiotrGoliszewska AleksandraST Linestudio 14-15 E 8T
2Nowakowski ŁukaszJarek EmiliaTEAM - Ornontowice 14-15 E 8T
3Grzesiowski IgorGórniak AleksandraNOWY STYL 14-15 E 8T
4Szaleniec JakubRytwińska AleksandraPERFECT 14-15 E 8T
5Kałuża MichałSkrzypczak AgnieszkaTEAM - Ornontowice 14-15 E 8T
6Pszenica AntoniPanek MajaZORBA 14-15 E 8T
7Zielony JakubSkrobol MartynaRYTM 14-15 E 8T
8Golla PatrykRosa MartynaFALLAWAY 14-15 E 8T
1Wasiutyński GrzegorzKropidło KlaudiaRYTM 14-15 F 6T
2Nagel AdamPason AnnaKTT REWIA 14-15 F 6T
3Mączka HubertOleksy KamilaST ZIELIŃSKA HANNA 14-15 F 6T
4Więcek MarcelStrona OliwiaPERFECT DANCE 14-15 F 6T
5Taborek AdamRachwał JessicaMARENGO 14-15 F 6T
6Robak JanPiotrowicz PaulinaPERFECT DANCE 14-15 F 6T
7Bawoł PatrykŚciborska WiktoriaKTT REWIA 14-15 F 6T
8Kimla MaksymBorecka KorneliaST DOBROWOLSCY 14-15 F 6T
1Jeziorny KrzysztofBogdan WiktoriaETIUDA 14-15 G 6T
1Rączkowski MiłoszJontza AnnaST Linestudio 14-15 G 6T
2Powroźnik KacperCabaj HelenaKTT REWIA 14-15 G 6T
2Płoński TadeuszOgonowska WeronikaRONDO 14-15 G 6T
3Mirek StanisławWichłacz SandraMistrzowska Akademia Taneczna 14-15 G 6T
3Włodarczyk JarosławHerbut MajaAKTAN 14-15 G 6T
3Grabara OskarGawron KingaPERFECT 14-15 G 6T
3Kardas KamilSkoczyńska MonikaPERFECT DANCE 14-15 G 6T
1Łuniewicz FranciszekĆwikła PaulaFALLAWAY 12-13 E 8T
2Witoszek GrzegorzLeszczyńska NinaRYTM 12-13 E 8T
3Janus MiłoszSłaboń WeronikaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 E 8T
4Klar MikołajPijet MajaJEDYNKA 12-13 E 8T
5Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaTEAM - Ornontowice 12-13 E 8T
6Szczepaniak PiotrLedwoń KingaPERFECT 12-13 E 8T
7Kuban IgorBrzezińska-Śledzik WiktoriaZORBA 12-13 E 8T
8Skowronek KrzysztofMisz OliwiaRONDO 12-13 E 8T
1Suszek BłażejLipnicka PatrycjaZORBA 12-13 F 6T
2Ivaneiko MaksymFibic EmiliaRONDO 12-13 F 6T
3Lewandowski BartoszBlady JuliaST DOBROWOLSCY 12-13 F 6T
4Kacuga OskarRudek AnetaPERFECT 12-13 F 6T
5Pawelec WiktorKin ZofiaRONDO 12-13 F 6T
6Sadowski MateuszKucharska LenaST DOBROWOLSCY 12-13 F 6T
7Szafran AdamKosowska MartynaST CIEPŁY 12-13 F 6T
8Merzlykin ArtemWilkosz JuliaFLAMENCO 12-13 F 6T
1Wywiał ErykOrdon OliwiaZORBA 12-13 G 6T
1Michalczyk SebastianGabriel MagdalenaDANCE TEAM 12-13 G 6T
1Pyszka JacekKoczorowska AgataFORUM 12-13 G 6T
1Wilanowski MaciejKleszcz IgaMARENGO 12-13 G 6T
1Wolski JakubBober HannaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 G 6T
2Grabara ArturStarzyńska KamilaPERFECT 12-13 G 6T
2Krzywiński KacperSzweda MajaDANCELOOK 12-13 G 6T
2Smolarczyk FilipDobosz JuliaRYTM 12-13 G 6T
2Urbaniak DawidGórecka BarbaraJEDYNKA 12-13 G 6T
3Lisowski FilipSosna EmiliaRAGTIME 12-13 G 6T
3Reng MikołajKotowicz MartynaBALLARE 12-13 G 6T
3Skuza FilipGóra MagdalenaBALLARE 12-13 G 6T
3Szczepaniak PawełRygasiewicz PolaRONDO 12-13 G 6T
3Traczyk KacperJanus OliwiaAkademia Tańca 12-13 G 6T
3Twardawa OlivierŁysio ZuzannaSZOK 12-13 G 6T
1Jaromin DorianDmuchowska LenaMistrzowska Akademia Taneczna 12-13 H 4T
1Karwot DominikSkrzyp MarcelinaSZOK 12-13 H 4T
1Trzciński DominikFoina BarbaraZORBA 12-13 H 4T
2Gawron ŁukaszOłubiec WiktoriaDANCELOOK 12-13 H 4T
2Jeżak AleksanderKoczar BognaRYTM 12-13 H 4T
2Lipiński PawełZdziarska ZofiaRONDO 12-13 H 4T
1Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY 10-11 F 6T
2Sosna OliwierWalczyk MajaRAGTIME 10-11 F 6T
3Musioł BartoszZiomek MichalinaDANCE TEAM 10-11 F 6T
4Jarząb FilipKoszarska MarikaAkademia Tańca 10-11 F 6T
5Stwora SzymonGliwa AmeliaRAGTIME 10-11 F 6T
6Tarasin JuliuszRzepa JuliaPERFECT 10-11 F 6T
7Siwek SzymonMusialska NataszaBolero 10-11 F 6T
1Gałwa JakubKonieczek MajaZORBA 10-11 G 6T
1Kwiatkowski AdamMarynowska PolaZORBA 10-11 G 6T
1Nowak SzymonMolęda WeronikaKICK 10-11 G 6T
1Otręba MateuszPiur MajaST DOBROWOLSCY 10-11 G 6T
2Ormańczyk DawidKowalczyk NadiaST DOBROWOLSCY 10-11 G 6T
2Patoła WiktorGorki ZuzannaST Linestudio 10-11 G 6T
2Piekiełko BłażejDróżdż MagdalenaRAGTIME 10-11 G 6T
3Ściborski JakubGrzybek LeonieKTT REWIA 10-11 G 6T
3Malczyk WiktorSkrzypczak WeronikaTEAM - Ornontowice 10-11 G 6T
3Rychel PawełŁukaszuk MartynaSZKOŁA TAŃCA WIR 10-11 G 6T
3Setlak ŁukaszKościelniak NataliaDANCE DON'T WAIT 10-11 G 6T
1Pilarski BorysBanasiak ZofiaZORBA 10-11 H 4T
1Szczepaniak AleksanderKalwajtys NataliaRONDO 10-11 H 4T
1Brożyna WiktorKołbuc OliwiaAkademia Tańca 10-11 H 4T
1Ciszewska LiliannaMiadziołko WiktorFLAMENCO 10-11 H 4T
1Fliga MiłoszPrzeniosło MajaDANCE DON'T WAIT 10-11 H 4T
1Jędrak MateuszJędrak NataliaZORBA 10-11 H 4T
1Kisiela TomaszStańska KingaCentrum Tańca FIESTA 10-11 H 4T
1Koliński SzymonGuja EmiliaSUKCES 10-11 H 4T
1Kwiczala DorianKłosok AleksandraLORDANCE 10-11 H 4T
1Leśniak BartoszAdamets AnhelinaNOWY STYL 10-11 H 4T
2Błędowski TobiaszSkupień MajaLORDANCE 10-11 H 4T
2Chmielarski DominikWojtasik DominikaSZKOŁA TAŃCA WIR 10-11 H 4T
2Czapla JuliaKucza MakaryTEAM - Ornontowice 10-11 H 4T
2Kostarek NatanHodór JuliaPERFECT 10-11 H 4T
2Pawełek SzymonCzajka PaulinaLORDANCE 10-11 H 4T
2Pilot OskarJackowska AmeliaMISTRAL 10-11 H 4T
2Sobczeński BartoszSkorupa PaulinaMISTRAL 10-11 H 4T
2Wrzeszcz AdamCisłowska IgaESKADRA 10-11 H 4T
2Włodarczyk WiktorRzadkowska MarikaAkademia Tańca 10-11 H 4T
1Różalski MiłoszKuś EmiliaPERFECT 8-9 G 6T
2Siudyka KacperŁukaszewicz EmiliaPERFECT 8-9 G 6T
1Figuła GrzegorzKłoda EwaMISTRAL 8-9 H 4T
1Grabowski MaciejŻwilinkowska AmeliaPERFECT 8-9 H 4T
1Kowalski WojciechSztuka PolaPERFECT 8-9 H 4T
1Wawrzyńczak MikołajKołdon EmiliaZORBA 8-9 H 4T
2Dzierżenga MateuszPrudel NataliaLORDANCE 8-9 H 4T
2Grobelak KacperStanek AnastazjaZORBA 8-9 H 4T
2Psiuk DominikPerlińska ZofiaZORBA 8-9 H 4T
2Duda JakubGawlińska MajaMISTRAL 8-9 H 4T