!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
CeA Puchar (PTT)
Bochnia
Filtruj:
Kategorie:
























1Starnawski PiotrDąbek KatarzynaA-Z 16-18 B ST
2Kwiecień KonradGrunwald MonikaBAWINEK 16-18 B ST
3Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa 16-18 B ST
1Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa 16-18 C LA
2Klimek FilipKajzer KarolinaTEAM - Ornontowice 16-18 C LA
3Bińkowski MichałPajerska DominikaIMPERIA 16-18 C LA
4Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z 16-18 C LA
5Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION 16-18 C LA
6Król WojciechSiemaszko GabrielaSzT eMiKa 16-18 C LA
7Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 16-18 C LA
1Skuba GabrielŻak MartaAKSEL 16-18 C ST
2Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z 16-18 C ST
3Klimek FilipKajzer KarolinaTEAM - Ornontowice 16-18 C ST
4Kotul HubertŻaba WeronikaSzT eMiKa 16-18 C ST
5Król WojciechSiemaszko GabrielaSzT eMiKa 16-18 C ST
6Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 16-18 C ST
7Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION 16-18 C ST
1Gierdziewicz KrzysztofZaręba KamilaEVOLUTION 16-18 D LA
2Gość FabianNaramska MariaFORUM 16-18 D LA
3Nowakowski ŁukaszRachtan MartaTEAM - Ornontowice 16-18 D LA
4Skuba GabrielŻak MartaAKSEL 16-18 D LA
5Sarnowski BrunoSzeląg ZuzannaA-Z 16-18 D LA
6Michniak ArkadiuszSioła OliwiaMCT 16-18 D LA
7Lechowicz PawełMacek JuliaAKSEL 16-18 D LA
8Matczak MarcinJanicka MałgorzataMY DANCE ŁÓDŹ 16-18 D LA
1Nowakowski ŁukaszRachtan MartaTEAM - Ornontowice 16-18 D ST
2Lechowicz PawełMacek JuliaAKSEL 16-18 D ST
3Gość FabianNaramska MariaFORUM 16-18 D ST
4Ryz MichałBaranowska AnnaPERFECT STYL - Kraków 16-18 D ST
5Michniak ArkadiuszSioła OliwiaMCT 16-18 D ST
6Sarnowski BrunoSzeląg ZuzannaA-Z 16-18 D ST
1Krawczyk MikołajKrawczyk MariaKLASA 16-18 E LA
2Kurzak KonradKołodziej BarbaraCUBANA 16-18 E LA
3Pabian PiotrMachnik MarzenaSKT AGH 16-18 E LA
4Górecki JędrzejRomaniewska NataliaDANCE POINT 16-18 E LA
5Ryz MichałBaranowska AnnaPERFECT STYL - Kraków 16-18 E LA
6Borej JakubDulewicz NinaRESPECT DANCE 16-18 E LA
7Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE 16-18 E LA
8Baryła PiotrBojek SaraKuźnia Tańca 16-18 E LA
1Górecki JędrzejRomaniewska NataliaDANCE POINT 16-18 E ST
2Kurzak KonradKołodziej BarbaraCUBANA 16-18 E ST
3Krawczyk MikołajKrawczyk MariaKLASA 16-18 E ST
4Pukajczyk MichałWróblewska JustynaBAWINEK 16-18 E ST
5Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE 16-18 E ST
6Ordowski MaciejZajda DorotaBAWINEK 16-18 E ST
7Borej JakubDulewicz NinaRESPECT DANCE 16-18 E ST
7Ortwein RafałCzechura GabrielaBAWINEK 16-18 E ST
1Kaliński KonradMogiłka NataliaSEMPRE 16-18 F LA
2Łobos DominikOszywa RozaliaGASIEK 16-18 F LA
3Hohol JanBać NinaDANCE POINT 16-18 F LA
4Wróbel MaciejZabiegaj KarolinaSEMPRE 16-18 F LA
1Kaliński KonradMogiłka NataliaSEMPRE 16-18 F ST
2Krawczyk TomaszLelek MariaBAWINEK 16-18 F ST
3Kühn TomaszKolenda AgnieszkaTEAM - Ornontowice 16-18 F ST
4Łobos DominikOszywa RozaliaGASIEK 16-18 F ST
5Wróbel MaciejZabiegaj KarolinaSEMPRE 16-18 F ST
6Hohol JanBać NinaDANCE POINT 16-18 F ST
1Pyrek KarolBała IzabelaKLASA 14-15 D LA
2Krasoń Karol KamilMarszałek MartynaDŻET 14-15 D LA
3Pielka KrzysztofMargiel KamilaAKCENT - Będzin 14-15 D LA
4Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA 14-15 D LA
5Poździak RafałKvet AnaBLUE CLASSIC 14-15 D LA
6Starostka MarcelJarosz JuliaSzT eMiKa 14-15 D LA
1Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO 14-15 D ST
2Krasoń Karol KamilMarszałek MartynaDŻET 14-15 D ST
3Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO 14-15 D ST
4Thomalla PascalHyla JuliaDANCE TEAM 14-15 D ST
5Pielka KrzysztofMargiel KamilaAKCENT - Będzin 14-15 D ST
6Poździak RafałKvet AnaBLUE CLASSIC 14-15 D ST
7Suda PrzemysławKozik ZuzannaKLASA 14-15 D ST
8Goch ŁukaszRożniata Karolina KamilaSTTS 14-15 D ST
9Starostka MarcelJarosz JuliaSzT eMiKa 14-15 D ST
10Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA 14-15 D ST
1Kukla MikołajZyguła ZuzannaLATINO 14-15 E 8T
2Palczewski TymoteuszWnuk-Janusz NikolaGASIEK 14-15 E 8T
1Bezak TomaszMotyka MilenaLATIN DANCE 14-15 F 6T
2Kowalski MateuszKohut JuliaPERFECT DANCE 14-15 F 6T
3Więcek MarcelStrona OliwiaPERFECT DANCE 14-15 F 6T
4Kalita MateuszBiedrońska OliwiaLATINO 14-15 F 6T
5Kubek BeniaminChmura AleksandraLATINO 14-15 F 6T
1Kłak KarolKłak DagmaraTAKT 14-15 G 6T
2Dyka MaciejWojtyczko ZofiaCUBANA 14-15 G 6T
2Laryś JakubPaszek WiktoriaEVOLUTION 14-15 G 6T
3Kardas KamilSkoczyńska MonikaPERFECT DANCE 14-15 G 6T
3Paterek AdrianMierzwa EmiliaSAMBA 14-15 G 6T
1Folta KarolKielawa JuliaKLASA 12-13 E 8T
2Staśko GabrielLiro AdriannaLATINO 12-13 E 8T
3Obojski MateuszSobków AmeliaEVOLUTION 12-13 E 8T
2Traczyk KacperJanus OliwiaAkademia Tańca 12-13 F 6T
3Mądrzyk JanKobyłecka MartynaLATINO 12-13 F 6T
4Breński AntoniHabel AnnaKLASA 12-13 F 6T
5Marcinkowski KrystianKmieć EmiliaLATINO 12-13 F 6T
1Potoczny MichałDobosz HannaTAKT 12-13 G 6T
1Brożyna WiktorKołbuc OliwiaAkademia Tańca 12-13 G 6T
2Kubicki DawidPotempa OliwiaJUST DANCE 12-13 G 6T
2Załęski KarolKrężel MartynaLATINO 12-13 G 6T
3Kogut WiktorMotyka KamilaLATIN DANCE 12-13 G 6T
3Miśkiewicz BartłomiejWójcik OliwiaEVOLUTION 12-13 G 6T
3Nowek MateuszMichalska ZuzannaRESPECT DANCE 12-13 G 6T
1Lejzak FilipStrzelec NataliaRESPECT DANCE 12-13 H 4T
1Mendak MateuszPóltorak ŁucjaRESPECT DANCE 12-13 H 4T
2Wiciński ŁukaszChachurska AnnaEVOLUTION 12-13 H 4T
1Kącik KacperZgoda NataliaEVOLUTION 10-11 F 6T
2Pieprz KamilSkiba RozaliaLATINO 10-11 F 6T
3Gawęda WiktorStruska MajaEVOLUTION 10-11 F 6T
1Serwatowicz MieszkoPtak RóżaCUBANA 10-11 G 6T
1Wojciechowski AleksyLIS ZUZANNAIGLICA 10-11 G 6T
2Włodarczyk WiktorRzadkowska MarikaAkademia Tańca 10-11 G 6T
2Kuśnierz MichałKordula KajaJUST DANCE 10-11 G 6T
3Drechny-Mucha MaksymilianJakubiszyn JuliaEVOLUTION 10-11 G 6T
3Ruszkowski MaciejKcharchenko MariaEVOLUTION 10-11 G 6T
3Sanak KonstantySzczepanik GabrielaSzT eMiKa 10-11 G 6T
1Liszka TomaszWielkiewicz LenaCUBANA 10-11 H 4T
1Myciński AlexKleszyk MartynaEVOLUTION 10-11 H 4T
1Paszek AdamGugała PolaEVOLUTION 10-11 H 4T
1Zięba SzymonZielonka KajaJUST DANCE 10-11 H 4T
1Kula FranciszekŁucarz NataliaLATINO 10-11 H 4T
2Ciąbor AdamLipowicz WiktoriaLATIN DANCE 10-11 H 4T
2Janas BartoszKomada MajaLATIN DANCE 10-11 H 4T
2Słoma RafałPatkaniowska AnnaJUST DANCE 10-11 H 4T
1Polek IgorKapłońska AmeliaSzT eMiKa 8-9 G 6T
2Wiśniewski DawidMotak OliwiaSzT eMiKa 8-9 G 6T
3Stawowy StanisławPabian ZofiaEVOLUTION 8-9 G 6T
1Brożyna FranciszekRzadkowska WeronikaAkademia Tańca 8-9 H 4T
1Pochopień HubertPochopień LauraLATIN DANCE 8-9 H 4T
2Strumiński AleksanderStrumińska LenaEVOLUTION 8-9 H 4T