!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna (PTT)
Leszno
Filtruj:
Kategorie:



























1Miklas MikołajTomczak BarbaraDZIUPLA Senior I OPEN LA
2Burlaga RobertWitkowska KatarzynaMARGO Senior I OPEN LA
1Gembara OskarJabłońska LiwiaGRACJA 16-18 A LA
2Bienert PawełJankowska SoniaSŁOŃCE 16-18 A LA
3Zawistowski KamilSzemiel KingaCHAMPION TEAM 16-18 A LA
4Kramski MateuszSzkalińska MartaGRACJA 16-18 A LA
1Malinowski WiktorRogowska OliwiaGRACJA 16-18 A ST
2Zawistowski KamilSzemiel KingaCHAMPION TEAM 16-18 A ST
1Frodyma AmadeuszBunikowska JuliaMARGO 16-18 B LA
2Tchórzewski SandroLemke JulitaLATINA 16-18 B LA
3Czinar MateuszPych IzabelaCHAMPION TEAM 16-18 B LA
4Nowak PatrykBajon MagdalenaSŁOŃCE 16-18 B LA
5Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA 16-18 B LA
6Niemczyk KacperKaplińska ZofiaGRACJA 16-18 B LA
7Kakakis NikodemDominek KatarzynaST MAJEWSKI Krzysztof 16-18 B LA
8Kieresz SzymonSobasik MartaMARGO 16-18 B LA
9Zagórski JanKrysta AgnieszkaIGLICA 16-18 B LA
10Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO 16-18 B LA
11Malinowski WiktorRogowska OliwiaGRACJA 16-18 B LA
12Wojdowski JonaszStrzemp KlaudiaSŁOŃCE 16-18 B LA
13Wiśniewski FilipDydak WiktoriaGRACJA 16-18 B LA
1Frodyma AmadeuszBunikowska JuliaMARGO 16-18 B ST
2Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA 16-18 B ST
3Myśliński Mateusz ŁukaszSłomczyńska KajaSTUDIO KREACJI TAŃCA 16-18 B ST
4Olejnik BartoszZaklińska JoannaISKRA 16-18 B ST
5Czaczkowski KacperSkrzypek PatrycjaLATINA 16-18 B ST
6Frąckowiak MateuszOlbińska OliwiaLATINA 16-18 B ST
7Kieresz SzymonSobasik MartaMARGO 16-18 B ST
8Tchórzewski SandroLemke JulitaLATINA 16-18 B ST
9Wiśniewski FilipDydak WiktoriaGRACJA 16-18 B ST
10Zagórski JanKrysta AgnieszkaIGLICA 16-18 B ST
1Kucharski DamianSadowska MagdalenaIGLICA 16-18 C LA
2Ignaszewski MaxwellWłodarczyk AgataMARGO 16-18 C LA
3Buchowski ArkadiuszCebula KatarzynaPOEZJA 16-18 C LA
4Wysocki JakubWandolska ZuzannaLATINA 16-18 C LA
5Świątek WiktorRoszkowska AleksandraDZIUPLA 16-18 C LA
6Jakubowski FilipZawada AleksandraDREAM 16-18 C LA
1Jakubowski FilipZawada AleksandraDREAM 16-18 C ST
2Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO 16-18 C ST
3Ignaszewski MaxwellWłodarczyk AgataMARGO 16-18 C ST
4Olejnik OlafStelmach VictoriaIMPRESS 16-18 C ST
5Świątek WiktorRoszkowska AleksandraDZIUPLA 16-18 C ST
1Maślak JakubMatusiak AgataMARGO 16-18 D LA
2Olejniczak MikołajStam OliwiaMARGO 16-18 D LA
3Marcisz PiotrJakubowska SandraSŁOŃCE 16-18 D LA
4Jędrzejewski JanArtiuchow EmiliaPROJEKT NM 16-18 D LA
5Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA 16-18 D LA
6Zięba JakubPułka MartaALFA-ASTRA 16-18 D LA
7Bajorek PawełStrumińska PaulinaIGLICA 16-18 D LA
8Kuźlak MarcinNiedośpiał MonikaDZIUPLA 16-18 D LA
1Olejniczak MikołajStam OliwiaMARGO 16-18 D ST
2Zięba JakubPułka MartaALFA-ASTRA 16-18 D ST
3Maślak JakubMatusiak AgataMARGO 16-18 D ST
1Śmiałkowski MikołajJaszek WeronikaROYAL DANCE 16-18 E LA
2Dyka AdrianWojciechowska JuliaFILEMON 16-18 E LA
3Miałkas ErykDrzymała OliwiaLATINA 16-18 E LA
4Danielski ArturNawłoka WiolettaDANCE TEAM 16-18 E LA
5Zborowski WiktorBiegała JuliaMARGO 16-18 E LA
6Mazur MarcelUrban GretaST ALEKSANDRA URBAN 16-18 E LA
7Łukaszewski KacperSzlafka ZofiaPOEZJA 16-18 E LA
8Jakubiak MaciejDębińska JuliaPROJEKT NM 16-18 E LA
1Śmiałkowski MikołajJaszek WeronikaROYAL DANCE 16-18 E ST
2Jędrzejewski JanArtiuchow EmiliaPROJEKT NM 16-18 E ST
3Miałkas ErykDrzymała OliwiaLATINA 16-18 E ST
4Dyka AdrianWojciechowska JuliaFILEMON 16-18 E ST
5Zborowski WiktorBiegała JuliaMARGO 16-18 E ST
6Bajorek PawełStrumińska PaulinaIGLICA 16-18 E ST
7Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA 16-18 E ST
8Łukaszewski KacperSzlafka ZofiaPOEZJA 16-18 E ST
9Jakubiak MaciejDębińska JuliaPROJEKT NM 16-18 E ST
1Lipiński DanielTyjewska Julia MagdalenaROYAL DANCE 14-15 C LA
2Pajor DawidNaczulska MarysiaDANCE TEAM 14-15 C LA
3Dębski DawidŁotyszonek JulitaGRACJA 14-15 C LA
4Lewandowski GracjanChlamtacz ZofiaGRACJA 14-15 C LA
5Szewczykowski FilipKlupa NataliaDZIUPLA 14-15 C LA
6Kuźnik DamianOlejnik KarolinaGRACJA 14-15 C LA
1Dębski DawidŁotyszonek JulitaGRACJA 14-15 C ST
2Lewandowski GracjanChlamtacz ZofiaGRACJA 14-15 C ST
3Lipiński DanielTyjewska Julia MagdalenaROYAL DANCE 14-15 C ST
4Prażak MaksymilianBrodziak BarbaraMARGO 14-15 C ST
5Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA 14-15 C ST
6Szewczykowski FilipKlupa NataliaDZIUPLA 14-15 C ST
7Kuźnik DamianOlejnik KarolinaGRACJA 14-15 C ST
1Paterek KacperKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP 14-15 D LA
2Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA 14-15 D LA
3Prażak MaksymilianBrodziak BarbaraMARGO 14-15 D LA
4Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 D LA
5Isidoris EricIsidoris MelissaLATINA 14-15 D LA
6Staśkowiak SzymonRyś ZuzannaCHAMPION TEAM 14-15 D LA
1Paterek KacperKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP 14-15 D ST
2Staśkowiak SzymonRyś ZuzannaCHAMPION TEAM 14-15 D ST
3Szozda MichałGoranczewska JuliaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 D ST
4Wróblewski MarekWałowska MariolaIGLICA 14-15 D ST
5Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 D ST
6Isidoris EricIsidoris MelissaLATINA 14-15 D ST
1Słowik SzymonKarcewicz RoksanaALFA-ASTRA 14-15 E 8T
2Gruszecki WojciechMelnarowicz OliwiaCHAMPION TEAM 14-15 E 8T
3Lubczański PawełPietruch WeronikaIGLICA 14-15 E 8T
4Sarbak KacperParoń KlaudiaLORENZO Katarzyna Białek 14-15 E 8T
5Wilk TobiaszWallicht LeticjaLORENZO Katarzyna Białek 14-15 E 8T
6Duszewski MichałApolinarska AnnaMARGO 14-15 E 8T
7Plackowski JakubRyks MagdalenaPOEZJA 14-15 E 8T
8Szczepaniak MikołajDuszyńska OliwiaLATINA 14-15 E 8T
1Kubaczyk JakubDrzymała ZuzannaLATINA 14-15 F 6T
2Musiał JakubWojtun LenaANIMA DANZA 14-15 F 6T
3Duda KarolModer WiktoriaLATINA 14-15 F 6T
1Zielinski JanZawiślak AleksandraAMOK 12-13 D LA
2Wysocki BartoszDebert MirelaLATINA 12-13 D LA
3Musiałowicz FilipGierczyk KarolinaIGLICA 12-13 D LA
4Kuźnik ŁukaszKula ZuzannaGRACJA 12-13 D LA
5Szpakowicz HubertStaśkiewicz HannaGRACJA 12-13 D LA
6Sławiński PawełPlotka MarcelinaLATINA 12-13 D LA
1Wysocki BartoszDebert MirelaLATINA 12-13 D ST
2Rzeszut IgnacyKowalska DariaIGLICA 12-13 D ST
3Zielinski JanZawiślak AleksandraAMOK 12-13 D ST
4Musiałowicz FilipGierczyk KarolinaIGLICA 12-13 D ST
5Sławiński PawełPlotka MarcelinaLATINA 12-13 D ST
6Kuźnik ŁukaszKula ZuzannaGRACJA 12-13 D ST
7Szpakowicz HubertStaśkiewicz HannaGRACJA 12-13 D ST
1Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA 12-13 E 8T
2Tołoczko PrzemysławKrauze WiktoriaANIMA DANZA 12-13 E 8T
3Metack JulianBaran AlicjaGRACJA 12-13 E 8T
4Mękalski PawełHorodyńska NataliaGRACJA 12-13 E 8T
5Kuliński KarolAdamska MartynaKTT URBAN Tadeusz i Greta Urban 12-13 E 8T
1Hasiów SzymonSalwierak KlaudiaST ALEKSANDRA URBAN 12-13 F 6T
2Godlewski MichałBosy WeronikaSKYDANCE 12-13 F 6T
3Drapiewski AleksanderNowak JuliaGRACJA 12-13 F 6T
4Kulik JakubSmuk ZuzannaANIMA DANZA 12-13 F 6T
5Kowalski ŁukaszRatajszczak MariannaMARGO 12-13 F 6T
6Tkacz JanHołoś DariaRETRO 12-13 F 6T
7Bryła TadeuszWiatrowska JuliaDZIUPLA 12-13 F 6T
8Raś MikołajGarstka ZuzannaLORENZO Katarzyna Białek 12-13 F 6T
9Sobecki EmilŚliwińska MartynaLATINA 12-13 F 6T
10Tenenbaum NikodemBłaszczak NikolaGRACJA 12-13 F 6T
11Adamczak KarolPiechocka LidiaDREAM 12-13 F 6T
12Sowa AleksanderMidziak OlgaIMPRESS 12-13 F 6T
13Włodarczyk ŁukaszWita WiktoriaLATINA 12-13 F 6T
1Iwanowski KacperNawrot WiktoriaCHAMPION TEAM 12-13 H 4T
2Ratajczak KacperBryl AleksandraMARGO 12-13 H 4T
1Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA 10-11 G 6T
2Kunce MaksymilianHarendarz ZuzannaMARGO 10-11 G 6T
1Cieślak JagodaLewicki WiktorCT WYPYCH 10-11 H 4T
1Gorwa KonradSobasik JuliaMARGO 10-11 H 4T
1Hernik MaciejKuśnierek JuliaMARGO 10-11 H 4T
1Klaska MiłoszKowalska AnnaCT WYPYCH 10-11 H 4T
1Włodarczak KubaStam ZofiaMARGO 10-11 H 4T
2Aleksanderek BartoszJakubowska NikolMARGO 10-11 H 4T
2Dechnik KrzysztofDechnik MagdalenaLATINA 10-11 H 4T
2Kryś NatanielKielusiak WiktoriaLATINA 10-11 H 4T
2Kuczyński DawidZboralska AleksandraLATINA 10-11 H 4T
2Warciarek NikodemSiczyńska AleksandraLATINA 10-11 H 4T
1Welsant ErnestZawiślak AdriannaMARGO 8-9 G 6T
2Konefon NikodemZakrzewska KarolinaLATINA 8-9 G 6T
1Białowąs BorysNiemczuk KatarzynaIMPULS 8-9 H 4T
1Halka MikołajBanaś WiktoriaKTT URBAN Tadeusz i Greta Urban 8-9 H 4T
1Kryza AntoniSkrzypek SoniaLATINA 8-9 H 4T
2Przewoźny MichałMiężał WeronikaLORENZO Katarzyna Białek 8-9 H 4T
2Obiora DamianMocek MajaMARGO 8-9 H 4T