!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim (PTT)
Opole
Filtruj:
Kategorie:
































1Gałek MichałGałek KlaudiaKTT DUET Dorośli OPEN LA (GPP)
2Milcarz PawełStaniek DominikaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
3Chernenko SergiiKierasińska Wiktoria -CANTINERO Dorośli OPEN LA (GPP)
4Walczak MaciejPiaseczna AnnaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
5Majda MichałKrzysztoń NataliaKuźnia Tańca Dorośli OPEN LA (GPP)
6Główka TomaszMycek AleksandraIGLICA Dorośli OPEN LA (GPP)
7Kosiński AlbertRóg SandraCANTINERO Dorośli OPEN LA (GPP)
8Matecki AdamSosińska AnnaSŁOŃCE Dorośli OPEN LA (GPP)
8Szymczak KamilMliczek DominikaZORBA Dorośli OPEN LA (GPP)
10Niedzielski TomaszSurówka JoannaMAESTRO Dorośli OPEN LA (GPP)
11Spychalski MateuszBogucka NikolaIGLICA Dorośli OPEN LA (GPP)
12Duda RobertGąsior NataliaIDEA Dorośli OPEN LA (GPP)
13Maj MichałKowalczyk KingaIDEA Dorośli OPEN LA (GPP)
13Nędzewicz MirosławRoszak BarbaraIGLICA Dorośli OPEN LA (GPP)
15Spręga SewerynBobryk KarolinaCentrum Trójmiasto Dorośli OPEN LA (GPP)
16Torbiarczyk AdrianStróżyk ZuzannaCT WYPYCH Dorośli OPEN LA (GPP)
17Gumkowski MichałMadeńska Sylwia--- Dorośli OPEN LA (GPP)
18Frach DominikNabiałek JoannaZORBA Dorośli OPEN LA (GPP)
18Górski PatrykHubicka AnnaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
18Wosiak RafałKarwatowska MarzenaLIDER Dorośli OPEN LA (GPP)
21Czarny MarcinWęgrzynowska MartaDANCE TEAM Dorośli OPEN LA (GPP)
21Bednarczuk MateuszKondrat KlaudynaIGLICA Dorośli OPEN LA (GPP)
23Stetsyuk MikhailWołowiec KatarzynaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
24Duda MaciejPiwowarczyk JoannaIDEA Dorośli OPEN LA (GPP)
25Więckowski RafałStępień KatarzynaNOVOMEX Dorośli OPEN LA (GPP)
26Pawlak KamilRafińska KlaudiaCORTE TOP DANCE Dorośli OPEN LA (GPP)
27Maślanka MateuszWenerska ZuzannaDANCE TEAM Dorośli OPEN LA (GPP)
28Gavva LukaLubowicka NikolaMASTER DANCE Dorośli OPEN LA (GPP)
28Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA Dorośli OPEN LA (GPP)
30Michalak KrystianSyzdoł MonikaBRASIL Dorośli OPEN LA (GPP)
31Jabłoński DariuszPokorska AdaKADRYL Dorośli OPEN LA (GPP)
32Mroczka PawełRogala KamilaAKSEL Dorośli OPEN LA (GPP)
33Miśkiewicz MaciejJarecka EmiliaEVOLUTION Dorośli OPEN LA (GPP)
33Spych AleksanderŻegalski AlicjaSŁOŃCE Dorośli OPEN LA (GPP)
35Nawrat ArturWięcław MonikaMarendi Dorośli OPEN LA (GPP)
36Połacieniec MarcinPołacieniec JustynaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
37Kwiatkowski AleksanderŁach WiktoriaMistrzowska Akademia Taneczna Dorośli OPEN LA (GPP)
38Nowak PatrykWanot AdriannaSŁOŃCE Dorośli OPEN LA (GPP)
1Le MichałJabłońska SandraKTT DUET Dorośli OPEN ST (GPP)
2Pernak MichałMatuszewska OliwiaST LEWANDOWSKI Dorośli OPEN ST (GPP)
3Lemieszek MichałGola DominikaLIDER Dorośli OPEN ST (GPP)
4Chrząstek MateuszMichalecka BeataCORTE TOP DANCE Dorośli OPEN ST (GPP)
5Wiatrowicz MarcinAdamiak ZuzannaMERENGUE Dorośli OPEN ST (GPP)
6Stempka KewinPawlak MajaIMPULS Dorośli OPEN ST (GPP)
7Litewka MichałMatoga JustynaMERENGUE Dorośli OPEN ST (GPP)
8Frach DominikNabiałek JoannaZORBA Dorośli OPEN ST (GPP)
8Sokołowski KamilLytvynenko MariaIGLICA Dorośli OPEN ST (GPP)
10Argier AdamSapińska IwonaMAESTRO Dorośli OPEN ST (GPP)
11Bodzioch Artur KonradZaremba MałgorzataAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN ST (GPP)
11Kurasiński PatrykJerzyk KlaudiaST DOBROWOLSCY Dorośli OPEN ST (GPP)
13Bernat MarcinArcimowicz AdrianaDANCE TEAM Dorośli OPEN ST (GPP)
13Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA Dorośli OPEN ST (GPP)
15Czarnota PatrykChosta MilenaRONDO Dorośli OPEN ST (GPP)
16Karpiński MarcinJaruszowiec PatrycjaMISTRAL Dorośli OPEN ST (GPP)
17Sakun FedorCieślak PatrycjaCIEŚLAK Dorośli OPEN ST (GPP)
18Maj MichałKowalczyk KingaIDEA Dorośli OPEN ST (GPP)
18Tylec MikołajBaszczowska Anna--- Dorośli OPEN ST (GPP)
20Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM Dorośli OPEN ST (GPP)
20Miśkiewicz MaciejJarecka EmiliaEVOLUTION Dorośli OPEN ST (GPP)
20Binkowski JacekKroczek KlaudiaCORTE TOP DANCE Dorośli OPEN ST (GPP)
23Matuszewski PiotrKomosa AgnieszkaBRASIL Dorośli OPEN ST (GPP)
24Piechota DominikStronczek HannaDANCE TEAM Dorośli OPEN ST (GPP)
25Chomik PrzemysławWąs EwelinaIGLICA Dorośli OPEN ST (GPP)
25Cygan JakubKuźniar DariaAKSEL Dorośli OPEN ST (GPP)
25Kwiatkowski AleksanderŁach WiktoriaMistrzowska Akademia Taneczna Dorośli OPEN ST (GPP)
28Kubicz DominikBańkowska MagdalenaMAESTRO Dorośli OPEN ST (GPP)
29Połacieniec MarcinPołacieniec JustynaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN ST (GPP)
1Jędrasek TomaszSzymańska KarolinaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
2Pieczyrak KamilPolewska SandraKIEPURA 16-18 B LA
3Iwaszuk MateuszKorzeniowska AnnaST JABCZYŃSKA 16-18 B LA
4Piotrowski WojciechKrawczyk Małgorzata--- 16-18 B LA
5Głogowski PiotrPłaza WiolettaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
6Aftanasiuk JakubEjsmont MartaCentrum Trójmiasto 16-18 B LA
7Warsitz JakubBrzozowska AgataMAESTRO 16-18 B LA
8Pachuta PawełSzczęsna MałgorzataFANTOM 16-18 B LA
9Kujawiński PatrykKanclerz MichalinaGRACJA 16-18 B LA
10Pałaszewski RafałFicner AleksandraBRASIL 16-18 B LA
11Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA 16-18 B LA
11Paszek WojciechGwóźdź PaulinaIMPULS 16-18 B LA
13Kaleta MateuszKaleta AnnaKuźnia Tańca 16-18 B LA
14Stankiewicz TomaszBednarska JoannaIGLICA 16-18 B LA
1Michalak KrystianSyzdoł MonikaBRASIL 16-18 B ST
2Frodyma AmadeuszKrynicka WiktoriaGRACJA 16-18 B ST
3Basak MateuszKubatta SandraGEMAR 16-18 B ST
4Kubicz DominikBańkowska MagdalenaMAESTRO 16-18 B ST
5Droś AdrianNicpoń MarcelinaSUKCES 16-18 B ST
6Jasiewicz KarolWilk KlaudiaAKSEL 16-18 B ST
7Aftanasiuk JakubEjsmont MartaCentrum Trójmiasto 16-18 B ST
8Mazurek BartoszJawor JagodaZAMEK 16-18 B ST
9Kujawiński PatrykKanclerz MichalinaGRACJA 16-18 B ST
10Duda DawidMiterska JuliaKIEPURA 16-18 B ST
11Knapik JakubKnapik AleksandraNOWY STYL 16-18 B ST
12Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM 16-18 B ST
13Przygoda JeremiŁach MagdaFORUM 16-18 B ST
14Spych AleksanderŻegalski AlicjaSŁOŃCE 16-18 B ST
15Czyrnia TobiaszIdzik MałgorzataMAESTRO 16-18 B ST
16Wiewiórka KrzysztofLipowska OlgaRAGTIME 16-18 B ST
17Kaleta MateuszKaleta AnnaKuźnia Tańca 16-18 B ST
17Kołodziej MarcinWojaczek MagdalenaMIX 16-18 B ST
19Bednarczuk MateuszKondrat KlaudynaIGLICA 16-18 B ST
1Kotkowski KewinRubik IgaSUKCES 16-18 C LA
2Machnio DamianSułkowska WeronikaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
3Sygitowicz MikołajMisztela WiktoriaCANTINERO 16-18 C LA
4Ostrowski KacperDominek KatarzynaIGLICA 16-18 C LA
5Kubicz DominikBańkowska MagdalenaMAESTRO 16-18 C LA
6Polański BartoszJaniuk KingaSTACCATO 16-18 C LA
7Pałka RafałLaska NataliaCIEŚLAK 16-18 C LA
8Młodzieniak DenisKrzak AleksandraPARADIS 16-18 C LA
9Słociński EmanuelBenisz KlaudiaRYTM 16-18 C LA
10Szemiczek SzymonPolesińska EwaFALLAWAY 16-18 C LA
11Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM 16-18 C LA
1Czajkowski DanielOlejnik SaraST DOBROWOLSCY 16-18 C ST
2Rokosz AdrianKot NataszaAKSEL 16-18 C ST
3Okon SebastianSmolarek AgataIMPRESSIONANTE 16-18 C ST
4Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata Anna--- 16-18 C ST
5Pałka RafałLaska NataliaCIEŚLAK 16-18 C ST
6Kozłowski RobertSiemaszko WiktoriaCIEŚLAK 16-18 C ST
7Polański BartoszJaniuk KingaSTACCATO 16-18 C ST
8Młodzieniak DenisKrzak AleksandraPARADIS 16-18 C ST
1Zdebski MichałNiechciał AgnieszkaSEMPRE 16-18 D LA
2Wojciechowski MichałDrabik OliwiaMAESTRO 16-18 D LA
3Woźniak ŁukaszWolańska KatarzynaSzk. Tańca Gutovskyi 16-18 D LA
4Domiański MichałKolińska JuliaCentrum Tańca FIESTA 16-18 D LA
5Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY 16-18 D LA
6Zychla SzymonZychla WiktoriaBARANOWSKIE ST 16-18 D LA
1Szemiczek SzymonPolesińska EwaFALLAWAY 16-18 D ST
2Domiański MichałKolińska JuliaCentrum Tańca FIESTA 16-18 D ST
3Wojciechowski MichałDrabik OliwiaMAESTRO 16-18 D ST
4Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY 16-18 D ST
5Szczepaniec KrzysztofMadejska Natalia KarolinaBAWINEK 16-18 D ST
6Pasierbek KrzysztofPilor OlgaMIX 16-18 D ST
1Berdzik PawełCeglarska EwelinaINES 16-18 E LA
2Kowalewski DawidGuettner KlaraST JABCZYŃSKA 16-18 E LA
3Kuźlak MarcinKosicka Weronika--- 16-18 E LA
4Pasierbek KrzysztofPilor OlgaMIX 16-18 E LA
5Stryjniak KrzysztofHyży EmiliaMARENGO 16-18 E LA
6Bogdziewicz DawidJureczko MagdaKTT REWIA 16-18 E LA
7Hofbauer MaciejŚnieżek JuliaINSPIRACJA 16-18 E LA
8Tkacz RafałAndrusiak JolantaFORUM 16-18 E LA
9Balicki PatrykKarpińska DominikaUKS CATIA 16-18 E LA
1Kowalewski DawidGuettner KlaraST JABCZYŃSKA 16-18 E ST
2Studnicki PiotrNawłoka WiolettaDANCE TEAM 16-18 E ST
3Stryjniak KrzysztofHyży EmiliaMARENGO 16-18 E ST
4Berdzik PawełCeglarska EwelinaINES 16-18 E ST
5Balicki PatrykKarpińska DominikaUKS CATIA 16-18 E ST
6Hofbauer MaciejŚnieżek JuliaINSPIRACJA 16-18 E ST
7Bogdziewicz DawidJureczko MagdaKTT REWIA 16-18 E ST
1Klekowski SewerynKowalczyk JuliaCANTINERO 16-18 OPEN LA (GPP)
2Świątkowski PiotrKarpińska NataliaIGLICA 16-18 OPEN LA (GPP)
3Faracik SzymonCicherska NataliaIGLICA 16-18 OPEN LA (GPP)
4Kowalczyk KonradŁągiewka WiktoriaZORBA 16-18 OPEN LA (GPP)
5Ujczak PawełDrobna AleksandraIGLICA 16-18 OPEN LA (GPP)
6Gryczka AdamRytkowska WiktoriaKIEPURA 16-18 OPEN LA (GPP)
7Bigosiński KacperFrach JuliaZORBA 16-18 OPEN LA (GPP)
7Wójcik ChristofSojska KarolinaDANCECLUB 16-18 OPEN LA (GPP)
9Gawęcki TomaszSyta DariaCENTRUM TAŃCA 16-18 OPEN LA (GPP)
9Nowacki AdrianMoskała JaninaPOLISH CLUB 16-18 OPEN LA (GPP)
11Klich MateuszBociąga KatarzynaZORBA 16-18 OPEN LA (GPP)
11Pieczyrak KamilPolewska SandraKIEPURA 16-18 OPEN LA (GPP)
13Jędrasek TomaszSzymańska KarolinaCENTRUM TAŃCA 16-18 OPEN LA (GPP)
13Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata Anna--- 16-18 OPEN LA (GPP)
13Pabis MaciejPółka NikolaST CIEPŁY 16-18 OPEN LA (GPP)
16Rozkuszka DawidBaniak Izabela--- 16-18 OPEN LA (GPP)
17Sambor JakubPeszko KingaIGLICA 16-18 OPEN LA (GPP)
18Bator FilipPodolska AlicjaST DOBROWOLSCY 16-18 OPEN LA (GPP)
19Grzywaczewski WiktorKosińska MajaSUKCES 16-18 OPEN LA (GPP)
20Głogowski PiotrPłaza WiolettaCENTRUM TAŃCA 16-18 OPEN LA (GPP)
20Kulawik KarolLangier JuliaST CIEPŁY 16-18 OPEN LA (GPP)
22Suligowski DawidMolenda JuliaPOLISH CLUB 16-18 OPEN LA (GPP)
23Aftanasiuk JakubEjsmont MartaCentrum Trójmiasto 16-18 OPEN LA (GPP)
23Wielgosz MaciejKałuzińska KajaCANTINERO 16-18 OPEN LA (GPP)
25Siemianowicz ErykKaczyńska AgataKADRYL 16-18 OPEN LA (GPP)
25Budzik TomaszBartoszek Aleksandra--- 16-18 OPEN LA (GPP)
25Piotrowski WojciechKrawczyk Małgorzata--- 16-18 OPEN LA (GPP)
28Artelik SzymonGrabowska JuliaDANCECLUB 16-18 OPEN LA (GPP)
29Kacprzak KacperSalamaga JuliaCENTRUM TAŃCA 16-18 OPEN LA (GPP)
29Sygitowicz MikołajMisztela WiktoriaCANTINERO 16-18 OPEN LA (GPP)
31Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA 16-18 OPEN LA (GPP)
32Kujawiński PatrykKanclerz MichalinaGRACJA 16-18 OPEN LA (GPP)
33Paszek WojciechGwóźdź PaulinaIMPULS 16-18 OPEN LA (GPP)
34Bolek MichałMykicka AleksandraIGLICA 16-18 OPEN LA (GPP)
34Warsitz JakubBrzozowska AgataMAESTRO 16-18 OPEN LA (GPP)
36Frodyma AmadeuszKrynicka WiktoriaGRACJA 16-18 OPEN LA (GPP)
1Kucharczyk KamilSemenova PolinaKlub Sportowy Polski Taniec 16-18 OPEN ST (GPP)
2Śledź KarolDomaradzka JuliaIGLICA 16-18 OPEN ST (GPP)
3Tomaszewski KacperWidlarz PatrycjaAKSEL 16-18 OPEN ST (GPP)
4Baryczka KrystianKorzycka AnnaKlub Sportowy Polski Taniec 16-18 OPEN ST (GPP)
5Świątkowski PiotrKarpińska NataliaIGLICA 16-18 OPEN ST (GPP)
6Budzik TomaszBartoszek Aleksandra--- 16-18 OPEN ST (GPP)
7Klich MateuszBociąga KatarzynaZORBA 16-18 OPEN ST (GPP)
7Pałaszewski RafałFicner AleksandraBRASIL 16-18 OPEN ST (GPP)
9Mrozek DanielOlbińska MajaLATINA 16-18 OPEN ST (GPP)
9Pieczyrak KamilPolewska SandraKIEPURA 16-18 OPEN ST (GPP)
11Sambor JakubPeszko KingaIGLICA 16-18 OPEN ST (GPP)
12Janas AdrianBlukacz WeronikaSUKCES 16-18 OPEN ST (GPP)
13Depczyński TomaszJurczak PaulinaK-STUDIO 16-18 OPEN ST (GPP)
14Jaruszewski DawidBaranowska WiktoriaMISTRAL 16-18 OPEN ST (GPP)
14Szlachtowski MichałRąba KlaudiaNOWY STYL 16-18 OPEN ST (GPP)
16Loppe DominikWójcicka JulkaKIEPURA 16-18 OPEN ST (GPP)
17Gawęcki TomaszSyta DariaCENTRUM TAŃCA 16-18 OPEN ST (GPP)
17Siemianowicz ErykKaczyńska AgataKADRYL 16-18 OPEN ST (GPP)
17Zawierucha BorysWieczorek WiktoriaRYTM 16-18 OPEN ST (GPP)
20Ujczak PawełDrobna AleksandraIGLICA 16-18 OPEN ST (GPP)
21Jasiewicz KarolWilk KlaudiaAKSEL 16-18 OPEN ST (GPP)
21Pabis MaciejPółka NikolaST CIEPŁY 16-18 OPEN ST (GPP)
23Iwaszuk MateuszKorzeniowska AnnaST JABCZYŃSKA 16-18 OPEN ST (GPP)
24Duda DawidMiterska JuliaKIEPURA 16-18 OPEN ST (GPP)
25Kuliś PiotrSitak JoannaZORBA 16-18 OPEN ST (GPP)
25Kujawiński PatrykKanclerz MichalinaGRACJA 16-18 OPEN ST (GPP)
27Frodyma AmadeuszKrynicka WiktoriaGRACJA 16-18 OPEN ST (GPP)
27Kulawik KarolLangier JuliaST CIEPŁY 16-18 OPEN ST (GPP)
29Mazurek BartoszJawor JagodaZAMEK 16-18 OPEN ST (GPP)
30Aftanasiuk JakubEjsmont MartaCentrum Trójmiasto 16-18 OPEN ST (GPP)
31Bolek MichałMykicka AleksandraIGLICA 16-18 OPEN ST (GPP)
31Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA 16-18 OPEN ST (GPP)
33Czyrnia TobiaszIdzik MałgorzataMAESTRO 16-18 OPEN ST (GPP)
34Rokosz AdrianKot NataszaAKSEL 16-18 OPEN ST (GPP)
1Szczygieł DanielPiejko Olga GabrielaDŻET 14-15 C LA
2Walas MateuszSołtysiak AleksandraCANTINERO 14-15 C LA
3Wojtasiewicz JacekWolska ZuzannaPERFECT 14-15 C LA
4Lipnicki WojciechGryczka MartaKIEPURA 14-15 C LA
1Pakuła WojciechKęsik NataliaZORBA 14-15 C ST
2Macura BogdanKogut AlicjaRYTM 14-15 C ST
3Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 14-15 C ST
4Szczygieł DanielPiejko Olga GabrielaDŻET 14-15 C ST
5Ryba ArkadiuszSmusz MartynaLORDANCE 14-15 C ST
6Szozda MaciejGulka KlaudiaDANCE TEAM 14-15 C ST
1Andruszko JacekMadaj KlaudiaEVOLUTION 14-15 D LA
2Sadowski RadosławWątor NataliaEVOLUTION 14-15 D LA
3Urban MarcelBrodacka NikolaCIEŚLAK 14-15 D LA
4Kita PatrykKonieczko AgataST DOBROWOLSCY 14-15 D LA
5Parasiewicz MichałŻelazko ZuzannaSTACCATO 14-15 D LA
6Dworczyk JakubKlenart AnnaRYTM 14-15 D LA
7Jeziorek ŁukaszJaroń KarinaDANCE CENTER 14-15 D LA
1Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaKIEPURA 14-15 D ST
2Kita PatrykKonieczko AgataST DOBROWOLSCY 14-15 D ST
3Urban MarcelBrodacka NikolaCIEŚLAK 14-15 D ST
4Sadowski RadosławWątor NataliaEVOLUTION 14-15 D ST
5Parasiewicz MichałŻelazko ZuzannaSTACCATO 14-15 D ST
6Dworczyk JakubKlenart AnnaRYTM 14-15 D ST
7Jeziorek ŁukaszJaroń KarinaDANCE CENTER 14-15 D ST
1Lizura JakubGomoluch NataliaST DOBROWOLSCY 14-15 E 8T
2Szymański KarolMazurek MartynaZORBA 14-15 E 8T
3Bernardi MateuszKucharska JustynaATHINA 14-15 E 8T
4Kubica EliaszZemełka JenniferUKS CATIA 14-15 E 8T
1Oślizło FilipDuda WiktoriaLORDANCE 14-15 F 6T
2Jakubski JakubŚliwieńska Julia--- 14-15 F 6T
3Zychiewicz AmbrożyLiana ZuzannaSzk. Tańca Gutovskyi 14-15 F 6T
4Wytwer CezaryKrótkiewicz Aleksandra--- 14-15 F 6T
5Mikołajczyk KarolAdamów NataliaSTACCATO 14-15 F 6T
1Rutka KacperLitorowicz SaraIGLICA 14-15 OPEN LA (GPP)
2Krysztofiński HubertPaprota Paulina EwaIGLICA 14-15 OPEN LA (GPP)
3Górczak KasperMałczak MajaCANTINERO 14-15 OPEN LA (GPP)
4Pieczyrak KarolStelmach NataliaKIEPURA 14-15 OPEN LA (GPP)
5Wręczycki PrzemysławNowak ZuzannaSUKCES 14-15 OPEN LA (GPP)
6Sączek JakubSkupień ZofiaLORDANCE 14-15 OPEN LA (GPP)
7Powichrowski KacperFrankiewicz JuliaKIEPURA 14-15 OPEN LA (GPP)
8Sudin BorysOrnat DominikaCLASSIC DANCESPORT 14-15 OPEN LA (GPP)
9Bojarski BartoszStryjewska KarolinaELITE DANCE 14-15 OPEN LA (GPP)
10Walas MateuszSołtysiak AleksandraCANTINERO 14-15 OPEN LA (GPP)
11Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 14-15 OPEN LA (GPP)
12Kowalczyk MateuszStefaniak ZofiaZORBA 14-15 OPEN LA (GPP)
13Celmerowski KacperGastoł DariaENJOY DANCE STUDIO 14-15 OPEN LA (GPP)
14Kliminowski AmadeuszLisowiec AleksandraRUDAN 14-15 OPEN LA (GPP)
14Stacha KacperŁoś KatarzynaLORDANCE 14-15 OPEN LA (GPP)
16Kycia JakubKnychas ZuzannaST MAJEWSKI Krzysztof 14-15 OPEN LA (GPP)
17Szczygieł DanielPiejko Olga GabrielaDŻET 14-15 OPEN LA (GPP)
18Szozda MaciejGulka KlaudiaDANCE TEAM 14-15 OPEN LA (GPP)
1Rutka KacperLitorowicz SaraIGLICA 14-15 OPEN ST (GPP)
2Krysztofiński HubertPaprota Paulina EwaIGLICA 14-15 OPEN ST (GPP)
3Jaśkowiak ErnestTydda MartynaKlub Sportowy Polski Taniec 14-15 OPEN ST (GPP)
4Olejnik BartoszNowak Natalia--- 14-15 OPEN ST (GPP)
5Celmerowski KacperGastoł DariaENJOY DANCE STUDIO 14-15 OPEN ST (GPP)
6Wręczycki PrzemysławNowak ZuzannaSUKCES 14-15 OPEN ST (GPP)
7Bojarski BartoszStryjewska KarolinaELITE DANCE 14-15 OPEN ST (GPP)
8Rudnicki SzymonKotulska ZuzannaMARENGO 14-15 OPEN ST (GPP)
9Kowalczyk MateuszStefaniak ZofiaZORBA 14-15 OPEN ST (GPP)
10Stacha KacperŁoś KatarzynaLORDANCE 14-15 OPEN ST (GPP)
11Micał KamilMałek FaustynaGASIEK 14-15 OPEN ST (GPP)
12Nowicki WiktorCzarnobaj NataliaIMPULS 14-15 OPEN ST (GPP)
13Sączek JakubSkupień ZofiaLORDANCE 14-15 OPEN ST (GPP)
14Skrobisz EmanuelZagórska MałgorzataZORBA 14-15 OPEN ST (GPP)
15Kliminowski AmadeuszLisowiec AleksandraRUDAN 14-15 OPEN ST (GPP)
16Szczygieł DanielPiejko Olga GabrielaDŻET 14-15 OPEN ST (GPP)
1Kucza RafałTokarczyk KingaLORDANCE 12-13 D LA
2Ciesielski JakubPacharzyna JuliaLORDANCE 12-13 D LA
3Kowalewski MarcinZychma DominikaLORDANCE 12-13 D LA
4Sambor AdamKmiecik JuliaIGLICA 12-13 D LA
5Kubasik SzymonKosikowska AlicjaIMPRESSIONANTE 12-13 D LA
6Haduch JakubRytych ZuzannaKIEPURA 12-13 D LA
1Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY 12-13 D ST
2Haduch JakubRytych ZuzannaKIEPURA 12-13 D ST
3Muller MichałKubica KatarzynaKIEPURA 12-13 D ST
4Kowalewski MarcinZychma DominikaLORDANCE 12-13 D ST
5Kubasik SzymonKosikowska AlicjaIMPRESSIONANTE 12-13 D ST
1Krasnousov ArseniiMatusiak MarcelinaSZYBIAK DANCE STUDIO 12-13 E 8T
2Wojaczek PiotrBreitkopf AgataCentrum Tańca FIESTA 12-13 E 8T
3Kubicz JakubSnitsar AnastasiaMAESTRO 12-13 E 8T
4Adamczyk SewerynRejmer WiktoriaLORDANCE 12-13 E 8T
5Gonera TeodorWałowska MariolaDANCE TEAM 12-13 E 8T
6Reginek FilipJankowska MagdalenaMAESTRO 12-13 E 8T
7Szozda MichałGoranczewska JuliaNOVOMEX 12-13 E 8T
8Zarzycki GabrielZięba Karina4STEP 12-13 E 8T
9Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 12-13 E 8T
10Ryz MichałChmaj WiktoriaEVOLUTION 12-13 E 8T
11Musioł MichaelBłach ManuelaUKS CATIA 12-13 E 8T
1Skolut KamilAntosik Zuzanna4STEP 12-13 F 6T
2Pietras KornelPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY 12-13 F 6T
3Greczka JakubGraczyk NataliaLORDANCE 12-13 F 6T
4Dębski DawidŁotyszonek JulitaGRACJA 12-13 F 6T
5Walaszek KarolKalicińska NataliaEVOLUTION 12-13 F 6T
6Możdżeń DominikMajchrowicz EwaGRACJA 12-13 F 6T
1Klekot JakubSiwek KarolinaZORBA 12-13 G 4T
1Bryndza PatrykŻarow NadiaNOWY STYL 12-13 G 4T
2Konopka RobertKasprzyk MarlenaBALLARE 12-13 G 4T
2Lubczański PawełPietruch WeronikaIGLICA 12-13 G 4T
3Cieciura StanisławKokoszczyńska LidiaETIUDA 12-13 G 4T
3Czerny SzymonOrganiściak KarolinaZORBA 12-13 G 4T
3Frydel AdamKwiek PaulinaMAESTRO 12-13 G 4T
1Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN LA (GPP)
2Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES 12-13 OPEN LA (GPP)
3Rencławowicz SzymonHekselman LauraBLUE CLASSIC 12-13 OPEN LA (GPP)
4Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES 12-13 OPEN LA (GPP)
5Serafin MaksymilianWiewiórka JuliaRAGTIME 12-13 OPEN LA (GPP)
6Kleczko JakubWychowałek WiktoriaSUKCES 12-13 OPEN LA (GPP)
7Muller MichałKubica KatarzynaKIEPURA 12-13 OPEN LA (GPP)
8Droś IgorDąbrowska JuliaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN LA (GPP)
9Sobala MarekCwynar WiktoriaDŻET 12-13 OPEN LA (GPP)
10Ligus NorbertBrol MajaZORBA 12-13 OPEN LA (GPP)
11Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance 12-13 OPEN LA (GPP)
11Czechowicz SzymonPaczosa KorneliaDŻET 12-13 OPEN LA (GPP)
1Rencławowicz SzymonHekselman LauraBLUE CLASSIC 12-13 OPEN ST (GPP)
2Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES 12-13 OPEN ST (GPP)
3Serafin MaksymilianWiewiórka JuliaRAGTIME 12-13 OPEN ST (GPP)
4Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES 12-13 OPEN ST (GPP)
5Kleczko JakubWychowałek WiktoriaSUKCES 12-13 OPEN ST (GPP)
6Mazur MikołajRomanowska OliwiaSUKCES 12-13 OPEN ST (GPP)
7Czechowicz SzymonPaczosa KorneliaDŻET 12-13 OPEN ST (GPP)
8Sobala MarekCwynar WiktoriaDŻET 12-13 OPEN ST (GPP)
8Droś IgorDąbrowska JuliaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN ST (GPP)
10Ligus NorbertBrol MajaZORBA 12-13 OPEN ST (GPP)
11Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance 12-13 OPEN ST (GPP)
11Kowalewski ŁukaszSitko EwaLORDANCE 12-13 OPEN ST (GPP)
11Sambor AdamKmiecik JuliaIGLICA 12-13 OPEN ST (GPP)
1Antosik MaciejStefan Antonina4STEP 10-11 F 6T
1Skipirzepa KamilPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY 10-11 G 4T
1Wdowiak MaciejGierczyk KarolinaSKYDANCE 10-11 G 4T
1Woźniak HubertMichalska JuliaZORBA 10-11 G 4T
1Łuniewicz FranciszekĆwikła PaulaFALLAWAY 10-11 G 4T
2Misiak JakubDobrzańska OtyliaZORBA 10-11 G 4T
2Okulicz-Kozaryn ArturTomczak MałgorzataINSPIRACJA 10-11 G 4T
2Polok CezarySekita AleksandraFALLAWAY 10-11 G 4T
2Szczepanowski MikołajŚleszyńska OliwiaZORBA 10-11 G 4T
3Rybczyński MikołajDuszyńska AntoniaFALLAWAY 10-11 G 4T
3Zdrojek FilipLis ZofiaRUDAN 10-11 G 4T
3Adamczyk AdrianZeuschner NataliaSzk. Tańca Gutovskyi 10-11 G 4T
3Bartczak TymoteuszJaskulska Hanna4STEP 10-11 G 4T
3Demel KamilSzymków-Stadnicka JuliaFALLAWAY 10-11 G 4T
3Kokot OliwierSiejka WeronikaDANCE TEAM 10-11 G 4T
3Otto AdamPawełczak PaulinaMAESTRO 10-11 G 4T
1Lipski SławomirRosa MartynaFALLAWAY 10-11 H 4T
1Rączkowski MiłoszJontza AnnaMAESTRO 10-11 H 4T
1Włoch OskarKochanowska AleksandraDANCE CENTER 10-11 H 4T
1Chen FilipKrzywicka MagdalenaCIEŚLAK 10-11 H 4T
2Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM 10-11 H 4T
2Góral PolaMączyński AdamCIEŚLAK 10-11 H 4T
2Thomalla PascalHyla JuliaDANCE TEAM 10-11 H 4T
1Kosecki NatanielKozuń LiwiaESKADRA 8-9 H 4T
1Lewandowski BartoszBukowiecka JuliaST DOBROWOLSCY 8-9 H 4T
1Nabiałczyk MaciejKot WiktoriaST DOBROWOLSCY 8-9 H 4T
1Rogala TomaszSaj LilianaMAESTRO 8-9 H 4T
1Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY 8-9 H 4T
1Kisiela TomaszWilk JuliaCentrum Tańca FIESTA 8-9 H 4T
2Fiedler AleksanderJędrzej MartynaMAESTRO 8-9 H 4T
2Frydel BartoszNowara LenaMAESTRO 8-9 H 4T
2Nowara IgorKopeć SandraMAESTRO 8-9 H 4T
2Stefaniszyn BłażejWandzioch MajaMAESTRO 8-9 H 4T
2Sydor KacperSowietzka ZuzannaDANCE TEAM 8-9 H 4T
2Wieszołek EmilZiomek MichalinaDANCE TEAM 8-9 H 4T