!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
GAR DANCE CUP GPP Puchar Regionów Wrocław 17.11.2018 (FTS)
Wrocław
Filtruj:
Kategorie:


























1Petersen Dawid OskarPańko Agnieszka MariaKTS JANTAR 16-20 OPEN LA (GPP)
2Litorowicz OskarStaszak AleksandraTempo 16-20 OPEN LA (GPP)
1Rokita WojciechPinkowska KatarzynaOLIMP SPORT 16-20 OPEN ST (GPP)
2Wawrzonkowski ErnestSnopek KajaOLIMP SPORT 16-20 OPEN ST (GPP)
3Petersen Dawid OskarPańko Agnieszka MariaKTS JANTAR 16-20 OPEN ST (GPP)
1Bełz NicolasSłowiak AdriannaMCT 16-18 B LA
2Kania KrzysztofCichoń AdriannaKARKONOSZE 16-18 B LA
3Iwicki JakubWiśniewska MarcelinaKTS ESKULAP 16-18 B LA
4Rudzki DawidRudzka NataliaUKTS CORDEX 16-18 B LA
1Sobolewski DawidOrlińska PaulinaUKS TWIST 16-18 B ST
2Iwicki JakubWiśniewska MarcelinaKTS ESKULAP 16-18 B ST
3Rudzki DawidRudzka NataliaUKTS CORDEX 16-18 B ST
4Bukowiecki Mateusz JanZuterek Julia GabrielaST Magic 16-18 B ST
1Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz KarinaIMPET TEAM 16-18 C LA
2Rudzki DawidRudzka NataliaUKTS CORDEX 16-18 C LA
3Kulski JędrzejKulska HannaUKTS CORDEX 16-18 C LA
4Bukowiecki Mateusz JanZuterek Julia GabrielaST Magic 16-18 C LA
1Kycia JakubBrodacka Nikola AnnaTempo 16-18 C ST
2Dmowski HubertPlata IzabelaIMPET TEAM 16-18 C ST
3Bukowiecki Mateusz JanZuterek Julia GabrielaST Magic 16-18 C ST
4Raczek KacperBysina MartynaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 C ST
5Dąbrowski JuliuszDakowicz JuliaUKS TWIST 16-18 C ST
6Kulski JędrzejKulska HannaUKTS CORDEX 16-18 C ST
7Czopek JanKieć HannaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 C ST
8Łukasiewicz ŁukaszOprzędkiewicz ElżbietaSKT STYL 16-18 C ST
1Surmacz MateuszKonieczna JuliaTempo 16-18 D LA
2Sielicki Jan MarianMuszyńska WeronikaDANCE CENTER 16-18 D LA
3Łukasiewicz ŁukaszOprzędkiewicz ElżbietaSKT STYL 16-18 D LA
1Sielicki Jan MarianMuszyńska WeronikaDANCE CENTER 16-18 D ST
2Grzelak OlafGonera MagdalenaKTS ESKULAP 16-18 D ST
1Kłosiewicz Stanisław MariaTomaszewska AleksandraIMPET TEAM 16-18 E 8T
2Lechowicz CzarekEllmann AntoninaDANCE CENTER 16-18 E 8T
3Sielicki Jan MarianMuszyńska WeronikaDANCE CENTER 16-18 E 8T
4Grzelak OlafGonera MagdalenaKTS ESKULAP 16-18 E 8T
5Rębacz Mateusz KrzysztofNowacka Olga AnnaESCUDO 16-18 E 8T
6Maślankowski KacperSitkiewicz WiktoriaPasja 16-18 E 8T
1Młyński MateuszPalmi AlicjaMCT 14-15 C LA
2Kucharek MateuszFraniek EmiliaMCT 14-15 C LA
3Jakubiak BartoszKowalczuk DorotaPM 14-15 C LA
4Michalik KarolKopeć DariaSKT STYL 14-15 C LA
5Bełzak MarekNowińska MajaUKTS CORDEX 14-15 C LA
1Jakubiak BartoszKowalczuk DorotaPM 14-15 C ST
2Bełzak MarekNowińska MajaUKTS CORDEX 14-15 C ST
3Młyński MateuszPalmi AlicjaMCT 14-15 C ST
4Kucharek MateuszFraniek EmiliaMCT 14-15 C ST
5Michalik KarolKopeć DariaSKT STYL 14-15 C ST
1Drab MichałAndruszko ZofiaUKTS CORDEX 14-15 D LA
2Wojciszewski Wiktor JanuszŁukaszun JuliaST Magic 14-15 D LA
3Konowalczyk JakubBęben JuliaDANCE CENTER 14-15 D LA
4Klimas JakubGrabowska EmiliaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 14-15 D LA
5Małysa AdamFlaga IzabelaELITA 14-15 D LA
6Zieliński Kacper TomaszDudziak DominikaPM 14-15 D LA
7Włudarz DominikDamska AnnaELITA 14-15 D LA
1Małysa AdamFlaga IzabelaELITA 14-15 D ST
2Konowalczyk JakubBęben JuliaDANCE CENTER 14-15 D ST
3Klimas JakubGrabowska EmiliaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 14-15 D ST
4Drab MichałAndruszko ZofiaUKTS CORDEX 14-15 D ST
5Wojciszewski Wiktor JanuszŁukaszun JuliaST Magic 14-15 D ST
6Zieliński Kacper TomaszDudziak DominikaPM 14-15 D ST
7Włudarz DominikDamska AnnaELITA 14-15 D ST
1Wojciszewski Wiktor JanuszŁukaszun JuliaST Magic 14-15 E 8T
2Czaplicki JanLublewska HannaPASJA 14-15 E 8T
3Stanek MaciejKazior MałgorzataELITA 14-15 E 8T
4Jurak JakubChechłacz JuliaDANCE IMPERIUM 14-15 E 8T
5Głowacki AleksEwertowska ZofiaDANCE CENTER 14-15 E 8T
6Siwik MateuszGrajny DominikaELITA 14-15 E 8T
1Latoszek JakubBociąg MarikaDANCE IMPERIUM 12-13 C LA
2Mendlik Jakub KewinWiśniewska Amelia ZofiaUKS DANCE ACADEMY 12-13 C LA
3Zieliński IgorGałka KarolinaELITA 12-13 C LA
4Onisk WitoldPrzyborska NataliaFEELING 12-13 C LA
5Płonka AdrianProchownik KajaELITA 12-13 C LA
6Drożdż KonradFlorczyk NikolaELITA 12-13 C LA
7Sabat AntoniJamróz AnnaSKT STYL 12-13 C LA
8Szwed JakubMazur IngaMCT 12-13 C LA
9Ciopała MichałNawalany JuliaMCT 12-13 C LA
10Kempa Marcel RomualdUtecht JuliaPASJA 12-13 C LA
11Rzepa NikodemDuda NinaELITA 12-13 C LA
12Antosz MikołajKania AmeliaSKT STYL 12-13 C LA
1Latoszek JakubBociąg MarikaDANCE IMPERIUM 12-13 C ST
2Mendlik Jakub KewinWiśniewska Amelia ZofiaUKS DANCE ACADEMY 12-13 C ST
3Onisk WitoldPrzyborska NataliaFEELING 12-13 C ST
4Ciopała MichałNawalany JuliaMCT 12-13 C ST
5Szwed JakubMazur IngaMCT 12-13 C ST
6Zieliński IgorGałka KarolinaELITA 12-13 C ST
7Płonka AdrianProchownik KajaELITA 12-13 C ST
7Sabat AntoniJamróz AnnaSKT STYL 12-13 C ST
9Radziejewski JuliuszHermanowska MelaPM 12-13 C ST
10Drożdż KonradFlorczyk NikolaELITA 12-13 C ST
11Antosz MikołajKania AmeliaSKT STYL 12-13 C ST
1Biesek Gabriel MarekOchrymiuk AlicjaPASJA 12-13 D LA
2Onisk WitoldPrzyborska NataliaFEELING 12-13 D LA
3Radziejewski JuliuszHermanowska MelaPM 12-13 D LA
4Nowicki HubertKyrei SofiiaStrefa Tańca 12-13 D LA
5Czerwczak MiłoszSroka AlicjaOLIMP SPORT 12-13 D LA
6Ciernia GerardĆwierz AnnaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 12-13 D LA
1Onisk WitoldPrzyborska NataliaFEELING 12-13 D ST
2Radziejewski JuliuszHermanowska MelaPM 12-13 D ST
3Biesek Gabriel MarekOchrymiuk AlicjaPASJA 12-13 D ST
4Czerwczak MiłoszSroka AlicjaOLIMP SPORT 12-13 D ST
5Nowicki HubertKyrei SofiiaStrefa Tańca 12-13 D ST
6Rzepa NikodemDuda NinaELITA 12-13 D ST
7Ciernia GerardĆwierz AnnaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 12-13 D ST
1Kuchnia PatrykSroka WiktoriaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 12-13 E 8T
2Świątkiewicz PawełNasiłowska AnnaIMPET TEAM 12-13 E 8T
3Bakacz MichałChrobak AleksandraPM 12-13 E 8T
4Czech PatrykHomenda EmiliaKARKONOSZE 12-13 E 8T
5Barcik MateuszCzernek WiktoriaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 12-13 E 8T
6Salamon TymoteuszRomaniszyn KlaudiaSKT STYL 12-13 E 8T
7Werner FranciszekJankowiak JuliaDANCE CENTER 12-13 E 8T
8Kucharczyk PiotrLędźwa AleksandraSKT STYL 12-13 E 8T
9Batowski FilipMałysa EmiliaELITA 12-13 E 8T
10Pietrucha GawełKania Natalia JoannaKARKONOSZE 12-13 E 8T
1Bajorek JanPastuszka Malwina ZuzannaRM DANCE SPORT 12-13 G LA
1Michalczyk MilenaSolo SoloRM DANCE SPORT 12-13 G LA
2Mróz WojciechMróz ZuzannaRM DANCE SPORT 12-13 G LA
3Sobierski MateuszBagrowska JuliaANADENS STUDIO TAŃCA 12-13 G LA
1Czepiel BartłomiejMaślanka MartynaCENTRUM KULTURY I SPORTU 10-11 D LA
2Cybul MarcelNowacka KingaKM 10-11 D LA
3Król Jan StanisławKasperek SandraUKTS CORDEX 10-11 D LA
1Wójcik MikołajMongiałło HannaPM 10-11 D ST
2Cybul MarcelNowacka KingaKM 10-11 D ST
3Czepiel BartłomiejMaślanka MartynaCENTRUM KULTURY I SPORTU 10-11 D ST
4Król Jan StanisławKasperek SandraUKTS CORDEX 10-11 D ST
1Wójcik MikołajMongiałło HannaPM 10-11 E 6T
2Czepiel BartłomiejMaślanka MartynaCENTRUM KULTURY I SPORTU 10-11 E 6T
3Cybul MarcelNowacka KingaKM 10-11 E 6T
4Jędrysiak IgorKranc KarolinaELITA 10-11 E 6T
5Król Jan StanisławKasperek SandraUKTS CORDEX 10-11 E 6T
6Sienkiewicz HenrykSędzikowska JudytaPM 10-11 E 6T
7Pisarczyk MateuszDrajkowska JuliaUKTS CORDEX 10-11 E 6T
1Czernik JoannaSolo SoloOLIMP SPORT 10-11 G LA
2Kowalczyk FilipTobolska KalinaART OF DANCE 10-11 G LA
3Singh NadiaSolo .ANADENS STUDIO TAŃCA 10-11 G LA
4Zakrawacz FranciszekKudla JuliaUKTS CORDEX 10-11 G LA
5Jablonska MajaSolo SoloOLIMP SPORT 10-11 G LA
5Mijalska JuliaSolo SoloRM DANCE SPORT 10-11 G LA
7Laczek WiktoriaSolo SoloOLIMP SPORT 10-11 G LA
8Pawlak PiotrKluba LenaART OF DANCE 10-11 G LA
9Jakubek AlanKosikowska LenaART OF DANCE 10-11 G LA
10Rabczewski KacperObal NataszaART OF DANCE 10-11 G LA
11Sobczak RobertGrzeskowiak KingaART OF DANCE 10-11 G LA
1Szczepaniak TomaszPierzga NataliaWIR DANCE 8-9 E 6T
2Gelardi GiovanniSabuda AmeliaELITA 8-9 E 6T
3Jałocha TonyDuda MartynaELITA 8-9 E 6T
4Czajkowski KrzysztofDasiewicz JoannaDANCE IMPERIUM 8-9 E 6T
5Heretyk MiłoszWojnicka LenaUKTS CORDEX 8-9 E 6T