!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
MP Dzieci i Juniorów st. AMP FTS Paterek 11.11.2019 (FTS)
Paterek
Filtruj:
Kategorie:
















1Olszewski SławomirOlszewska MarzenaTempo Senior II D LA
3Reich MarekReich WioletaAT PIĘTRO WYŻEJ Senior II D LA
4Marecki StanisławMarecka WisławaPROGRESS Senior II D LA
5Wyganowski StanisławVyganovska EkaterinaBLACK DANCE Senior II D LA
1Ryś RafałGeppert-Ryś AnnaTHE BEST Senior II D ST
3Marecki StanisławMarecka WisławaPROGRESS Senior II D ST
4Wyganowski StanisławVyganovska EkaterinaBLACK DANCE Senior II D ST
5Reich MarekReich WioletaAT PIĘTRO WYŻEJ Senior II D ST
1Kurzawa DawidAnuszkiewicz KamillaAMBER Dorośli OPEN LA (MP)
2Nowoświat MikołajSamek MagdalenaSKT STYL Dorośli OPEN LA (MP)
3Kloskowski MaciejZiętowska NikolaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA Dorośli OPEN LA (MP)
4Sołtys DawidNowina-Konopka AleksandraStrefa Tańca Dorośli OPEN LA (MP)
5Ślefarski KacperDewlikamow MartynaTempo Dorośli OPEN LA (MP)
6Grieger AleksanderMaciejewska HannaAMBER Dorośli OPEN LA (MP)
7Bęczkowski PawełJaczewska NataliaPrestige Dorośli OPEN LA (MP)
8Trochymiuk SebastianStanilewicz AgataZAMEK Dorośli OPEN LA (MP)
8Bartyś MarcinPokorska AdaKADRYL Dorośli OPEN LA (MP)
10Snochowski WiktorMalinowska JustynaKTT DUET Dorośli OPEN LA (MP)
10Chojnowski BartoszBrulińska DagmaraAKAT Dorośli OPEN LA (MP)
10Litorowicz OskarStaszak AleksandraPASJA Dorośli OPEN LA (MP)
13Szczepaniak Marcin DanielPrusaczyk IgaCorte Dance Progress Dorośli OPEN LA (MP)
14Magnuski PiotrBudek MałgorzataELITA Dorośli OPEN LA (MP)
15Wargin KamilCygan WiktoriaISKRA Dorośli OPEN LA (MP)
1Paszewski PiotrMozdyniewicz Marta ŁucjaPM Dorośli OPEN ST (MP)
2Tajak MateuszSuryś JuliaZAMEK Dorośli OPEN ST (MP)
3Kloskowski MaciejZiętowska NikolaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA Dorośli OPEN ST (MP)
4Augustynowicz TomaszBatyra KatarzynaFEELING Dorośli OPEN ST (MP)
5Kurzawa DawidAnuszkiewicz KamillaAMBER Dorośli OPEN ST (MP)
6Grieger AleksanderMaciejewska HannaAMBER Dorośli OPEN ST (MP)
7Kukliński FilipKuklińska MichalinaCONTRA SPORT Dorośli OPEN ST (MP)
8Khersonskyy FedorKaczyńska AgataClassic Dance Sport Dorośli OPEN ST (MP)
8Sołtys DawidNowina-Konopka AleksandraStrefa Tańca Dorośli OPEN ST (MP)
10Domiter HubertWąsacz KarolinaELITA Dorośli OPEN ST (MP)
11Snochowski WiktorMalinowska JustynaKTT DUET Dorośli OPEN ST (MP)
12Wapiński RafałLegutko DariaAKTT Dorośli OPEN ST (MP)
13Sztankowski JacekKłudka MałgorzataLATINO CAFE Dorośli OPEN ST (MP)
14Szczepaniak Marcin DanielPrusaczyk IgaCorte Dance Progress Dorośli OPEN ST (MP)
15Bartyś MarcinPokorska AdaKADRYL Dorośli OPEN ST (MP)
16Korycki DanielGoleń GabrielaStrefa Tańca Dorośli OPEN ST (MP)
17Plona PatrykWiśniewska NinaAKAT Dorośli OPEN ST (MP)
17Polcyn AskaniuszGonera Julia KlaudiaPM Dorośli OPEN ST (MP)
19Wargin KamilCygan WiktoriaISKRA Dorośli OPEN ST (MP)
20Zeitz IgorDulęba MartaLATINO CAFE Dorośli OPEN ST (MP)
1Bartyś MarcinPokorska AdaKADRYL 16-18 A LA
2Chojnowski BartoszBrulińska DagmaraAKAT 16-18 A LA
3Leśniak MikołajCabańska IzabelaPAKTAN 16-18 A LA
4Neufeld PiotrLewandowska MartaBLACK DANCE 16-18 A LA
5Koprowski Wojciech SebastianWiśniewska MarcelinaUKS TIGER TEAM 16-18 A LA
6Jaśkowiak ErnestPiasta KlaudiaUKS DANCE ACADEMY 16-18 A LA
1Jaśkowiak ErnestPiasta KlaudiaUKS DANCE ACADEMY 16-18 A ST
2Leśniak MikołajCabańska IzabelaPAKTAN 16-18 A ST
3Szczepaniak Marcin DanielPrusaczyk IgaCorte Dance Progress 16-18 A ST
4Bartyś MarcinPokorska AdaKADRYL 16-18 A ST
5Szymczak MateuszKaczmarek AleksandraStrefa Tańca 16-18 A ST
1Semrau AdamBochen ZofiaUKS DANCE ACADEMY 16-18 B LA
2Szefler CezaryDąbrowska AmeliaBLACK DANCE 16-18 B LA
3Mikołajczak MateuszMika DagmaraCREATIVE DANCE 16-18 B LA
4Pacan Kajetan AdamWłodarczyk AleksandraCorte Dance Progress 16-18 B LA
5Urban MarcelKuc AleksandraST Adama Borzęckiego 16-18 B LA
6Wargin KamilCygan WiktoriaISKRA 16-18 B LA
7Rytel SzymonMyślińska MartaUKS DANCE ACADEMY 16-18 B LA
8Kochut KamilBiesiekierska KarolinaClassic Dance Sport 16-18 B LA
9Filipek ŁukaszFilipek AlicjaUKS TIGER TEAM 16-18 B LA
1Rytel SzymonMyślińska MartaUKS DANCE ACADEMY 16-18 B ST
2Pilecki JakubPolakowska WeronikaPROMENADA 16-18 B ST
3Szefler CezaryDąbrowska AmeliaBLACK DANCE 16-18 B ST
4Semrau AdamBochen ZofiaUKS DANCE ACADEMY 16-18 B ST
5Neufeld PiotrLewandowska MartaBLACK DANCE 16-18 B ST
6Plona PatrykWiśniewska NinaAKAT 16-18 B ST
7Polcyn AskaniuszGonera Julia KlaudiaPM 16-18 B ST
8Pacan Kajetan AdamWłodarczyk AleksandraCorte Dance Progress 16-18 B ST
9Affre JulianRodo ZofiaKTT DUET 16-18 B ST
10Wielgoliński MateuszBednarczyk ElizaATRIA 16-18 B ST
11Bagilcz JakubMularczyk JuliaFeniks 16-18 B ST
12Superson PrzemysławKończal NataliaUKS Bailamos 16-18 B ST
13Pilarski MarcinJezierska WiktoriaJANTAR 16-18 B ST
14Kochut KamilBiesiekierska KarolinaClassic Dance Sport 16-18 B ST
15Wargin KamilCygan WiktoriaISKRA 16-18 B ST
1Przygocki MikołajSzefke KatarzynaUKS DANCE ACADEMY 14-15 B LA
2Mendlik Jakub KewinWiśniewska Amelia ZofiaUKS DANCE ACADEMY 14-15 B LA
3Bogun Oskar BartłomiejSzlendak JuliaST PYRAS 14-15 B LA
1Mendlik Jakub KewinWiśniewska Amelia ZofiaUKS DANCE ACADEMY 14-15 B ST
2Sąsiadek KacperZiętowska OliwiaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA 14-15 B ST
3Bogun Oskar BartłomiejSzlendak JuliaST PYRAS 14-15 B ST
1Sąsiadek KacperZiętowska OliwiaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA 14-15 OPEN LA
2Przygocki MikołajSzefke KatarzynaUKS DANCE ACADEMY 14-15 OPEN LA
3Mendlik Jakub KewinWiśniewska Amelia ZofiaUKS DANCE ACADEMY 14-15 OPEN LA
1Stawowy MateuszSilva SaraELITA 12-13 OPEN LA (MP)
2Olejarz TymonNowak WeronikaUKS DANCE ACADEMY 12-13 OPEN LA (MP)
3Wasilewski Jan WładysławWojnarowska WiktoriaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA 12-13 OPEN LA (MP)
4Klekotko MateuszPiotrowska NikolaPROMENADA 12-13 OPEN LA (MP)
5Semrau KamilPujanek WeronikaUKS DANCE ACADEMY 12-13 OPEN LA (MP)
6Dutka JakubStadnik NataliaPASJA 12-13 OPEN LA (MP)
7Radecki FilipRadecka KlaraATRIA 12-13 OPEN LA (MP)
8Szwed JakubMazur IngaMCT 12-13 OPEN LA (MP)
9Mazin ArtemMartyniuk AnnaClassic Dance Sport 12-13 OPEN LA (MP)
10Biesek Gabriel MarekOchrymiuk AlicjaPASJA 12-13 OPEN LA (MP)
11Jesionka WojciechŻminda KajaFLESZ 12-13 OPEN LA (MP)
12Jagła PiotrKrzemińska KajaELITA 12-13 OPEN LA (MP)
13Sabat AntoniJamróz AnnaSKT STYL 12-13 OPEN LA (MP)
14Gutowski TomaszŻybort Oliwia CecyliaCentrum Trójmiasto 12-13 OPEN LA (MP)
14Kubacki StanisławBrodziak AmeliaISKRA 12-13 OPEN LA (MP)
16Szwenkiel KarolKurda WiktoriaTKS DANCE&DANCE 12-13 OPEN LA (MP)
17Dróżdż StanisławKańduła JagodaISKRA 12-13 OPEN LA (MP)
18Onisk WitoldPrzyborska NataliaFEELING 12-13 OPEN LA (MP)
19Wawrzyński AntoniSamsel GabrielaATRIA 12-13 OPEN LA (MP)
20Woliński BartoszKonarzewska MajaJANTAR 12-13 OPEN LA (MP)
21Bakacz MichałChrobak AleksandraPM 12-13 OPEN LA (MP)
22Wiśniewski WojciechWójtowska MagdalenaCREATIVE DANCE 12-13 OPEN LA (MP)
1Stawowy MateuszSilva SaraELITA 12-13 OPEN ST (MP)
2Olejarz TymonNowak WeronikaUKS DANCE ACADEMY 12-13 OPEN ST (MP)
3Wasilewski Jan WładysławWojnarowska WiktoriaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA 12-13 OPEN ST (MP)
4Klekotko MateuszPiotrowska NikolaPROMENADA 12-13 OPEN ST (MP)
5Radecki FilipRadecka KlaraATRIA 12-13 OPEN ST (MP)
6Mazin ArtemMartyniuk AnnaClassic Dance Sport 12-13 OPEN ST (MP)
7Onisk WitoldPrzyborska NataliaFEELING 12-13 OPEN ST (MP)
8Jesionka WojciechŻminda KajaFLESZ 12-13 OPEN ST (MP)
9Szwed JakubMazur IngaMCT 12-13 OPEN ST (MP)
9Szwenkiel KarolKurda WiktoriaTKS DANCE&DANCE 12-13 OPEN ST (MP)
11Kulikowski PiotrDakowicz AmeliaUKS TWIST 12-13 OPEN ST (MP)
12Dutka JakubStadnik NataliaPASJA 12-13 OPEN ST (MP)
13Semrau KamilPujanek WeronikaUKS DANCE ACADEMY 12-13 OPEN ST (MP)
14Dróżdż StanisławKańduła JagodaISKRA 12-13 OPEN ST (MP)
14Chraplak MarcelKarwowska PolaSKT Fabryka Tanca 12-13 OPEN ST (MP)
16Jagła PiotrKrzemińska KajaELITA 12-13 OPEN ST (MP)
17Kubacki StanisławBrodziak AmeliaISKRA 12-13 OPEN ST (MP)
18Sabat AntoniJamróz AnnaSKT STYL 12-13 OPEN ST (MP)
19Kuchnia PatrykSroka WiktoriaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 12-13 OPEN ST (MP)
20Bakacz MichałChrobak AleksandraPM 12-13 OPEN ST (MP)
20Woliński BartoszKonarzewska MajaJANTAR 12-13 OPEN ST (MP)
22Hass HubertPietraszewska Agata AlicjaUKS DANCE ACADEMY 12-13 OPEN ST (MP)
23Wawrzyński AntoniSamsel GabrielaATRIA 12-13 OPEN ST (MP)
24Wiśniewski WojciechWójtowska MagdalenaCREATIVE DANCE 12-13 OPEN ST (MP)
1Cieciorowski MarcelMateja JagodaUKS TIGER TEAM 10-11 OPEN LA (MP)
2Rumiński GracjanWoźniak NataliaTOP DANCE 10-11 OPEN LA (MP)
3Mazurczyk JanWasiewicz MalwinaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA 10-11 OPEN LA (MP)
4Wójcik WojciechSiudzińska AntoninaSKT Fabryka Tanca 10-11 OPEN LA (MP)
5Pietras GabrielSowa JuliaJANTAR 10-11 OPEN LA (MP)
6Józefowicz MarceliJankowska PatrycjaJANTAR 10-11 OPEN LA (MP)
7Dziubenko MykhailoGarcia GabrielaKS M-TEAM 10-11 OPEN LA (MP)
8Dobroś BłażejAleks ZuzannaFalcon&Artdance 10-11 OPEN LA (MP)
9Kaczmarczyk AlanBłaszczyk MarcelinaLATINO CAFE 10-11 OPEN LA (MP)
10Ratajczak Michał FranciszekPietraszewska Marta AlicjaSKT Fabryka Tanca 10-11 OPEN LA (MP)
11Żmijewski MarcelCiechorska MichalinaJANTAR 10-11 OPEN LA (MP)
12Zamiara MariuszSaryk AmeliaJANTAR 10-11 OPEN LA (MP)
13Szczepaniak TomaszPierzga NataliaWIR DANCE 10-11 OPEN LA (MP)
13Jezierski BłażejCybulska MalwinaJANTAR 10-11 OPEN LA (MP)
13Krawczyk KubaJałocha MartynaELITA 10-11 OPEN LA (MP)
16Podgórski FilipWolańska ZuzannaFUZJA 10-11 OPEN LA (MP)
17Droszczak KarolDuszyńska JuliaPM 10-11 OPEN LA (MP)
17Gutkowski FranciszekDorosz Paula WiktoriaFEELING 10-11 OPEN LA (MP)
19Czepiel BartłomiejMaślanka MartynaCENTRUM KULTURY I SPORTU 10-11 OPEN LA (MP)
19Żebrowski MichałBurnatowska OliwiaMCT 10-11 OPEN LA (MP)
21Gelardi GiovanniSabuda AmeliaELITA 10-11 OPEN LA (MP)
21Niezgoda EdwardStefańczyk LauraTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA 10-11 OPEN LA (MP)
23Jałocha TonyDuda MartynaELITA 10-11 OPEN LA (MP)
23Śliwa KonradBuczek HannaJANTAR 10-11 OPEN LA (MP)
25Nowaczyk MikołajNowaczyk AleksandraTKS DANCE&DANCE 10-11 OPEN LA (MP)
25Sytnyk MateuszWłoch MartaAT SMOOTH 10-11 OPEN LA (MP)
27Jędrysiak IgorKranc KarolinaELITA 10-11 OPEN LA (MP)
27Gaik GabrielLubojańska KajaSKT PASJA 10-11 OPEN LA (MP)
29Łopatowski MaciejWojciechowska JuliaFalcon&Artdance 10-11 OPEN LA (MP)
30Boginics VladimirsStopczyńska AnnaTOP DANCE 10-11 OPEN LA (MP)
1Mazurczyk JanWasiewicz MalwinaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA 10-11 OPEN ST (MP)
2Rumiński GracjanWoźniak NataliaTOP DANCE 10-11 OPEN ST (MP)
3Józefowicz MarceliJankowska PatrycjaJANTAR 10-11 OPEN ST (MP)
4Wójcik WojciechSiudzińska AntoninaSKT Fabryka Tanca 10-11 OPEN ST (MP)
5Pietras GabrielSowa JuliaJANTAR 10-11 OPEN ST (MP)
6Jezierski BłażejCybulska MalwinaJANTAR 10-11 OPEN ST (MP)
7Droszczak KarolDuszyńska JuliaPM 10-11 OPEN ST (MP)
8Dziubenko MykhailoGarcia GabrielaKS M-TEAM 10-11 OPEN ST (MP)
9Dobroś BłażejAleks ZuzannaFalcon&Artdance 10-11 OPEN ST (MP)
10Kaczmarczyk AlanBłaszczyk MarcelinaLATINO CAFE 10-11 OPEN ST (MP)
11Zamiara MariuszSaryk AmeliaJANTAR 10-11 OPEN ST (MP)
11Niezgoda EdwardStefańczyk LauraTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA 10-11 OPEN ST (MP)
13Jałocha TonyDuda MartynaELITA 10-11 OPEN ST (MP)
14Ratajczak Michał FranciszekPietraszewska Marta AlicjaSKT Fabryka Tanca 10-11 OPEN ST (MP)
15Podgórski FilipWolańska ZuzannaFUZJA 10-11 OPEN ST (MP)
16Nowaczyk MikołajNowaczyk AleksandraTKS DANCE&DANCE 10-11 OPEN ST (MP)
16Szczepaniak TomaszPierzga NataliaWIR DANCE 10-11 OPEN ST (MP)
16Śliwa KonradBuczek HannaJANTAR 10-11 OPEN ST (MP)
19Żebrowski MichałBurnatowska OliwiaMCT 10-11 OPEN ST (MP)
20Jędrysiak IgorKranc KarolinaELITA 10-11 OPEN ST (MP)
21Czepiel BartłomiejMaślanka MartynaCENTRUM KULTURY I SPORTU 10-11 OPEN ST (MP)
22Krawczyk KubaJałocha MartynaELITA 10-11 OPEN ST (MP)
22Szewczyk JanBartkiewicz MajaFEELING 10-11 OPEN ST (MP)
24Boginics VladimirsStopczyńska AnnaTOP DANCE 10-11 OPEN ST (MP)
25Gelardi GiovanniSabuda AmeliaELITA 10-11 OPEN ST (MP)
26Łopatowski MaciejWojciechowska JuliaFalcon&Artdance 10-11 OPEN ST (MP)
27Korczyk Tymoteusz KazimierzWiśniewska Zuzanna AgataSKT Fabryka Tanca 10-11 OPEN ST (MP)
28Sytnyk MateuszWłoch MartaAT SMOOTH 10-11 OPEN ST (MP)