!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
CeA Challenge Cup Spring (PTT)
Kraków
Filtruj:
Kategorie:






















1Kotul HubertDąbek KatarzynaMDANCE 16-18 C LA
2Dziereń KamilKołodziej MartaSUKCES 16-18 C LA
3Thomalla PascalOgrodnik KamilaDANCE TEAM 16-18 C LA
4Goch ŁukaszMilewska AnnaSTTS 16-18 C LA
5Słomka MaciejSioła OliwiaMCT 16-18 C LA
6Mucha PawełFatyga AgataIMPERIA 16-18 C LA
7Sokół JakubPastuszka WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
8Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE 16-18 C LA
9Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM 16-18 C LA
9Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM 16-18 C LA
10Wodowski AdrianDuda MagdalenaKuźnia Tańca 16-18 C LA
11Jakubowski MikołajDroździel NataliaDŻET 16-18 C LA
11Byrski MaciejBury AgataNOWY STYL 16-18 C LA
13Gętkowski MateuszMytkoś OliwiaSzT eMiKa 16-18 C LA
13Perłak FilipPobidyńska MartynaMDANCE 16-18 C LA
1Markiewicz JakubMichewicz JuliaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 C ST
2Brożyna KamilŻelasko OliwiaAKSEL 16-18 C ST
3Thomalla PascalOgrodnik KamilaDANCE TEAM 16-18 C ST
4Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM 16-18 C ST
4Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM 16-18 C ST
5Kumor BartłomiejSkręt AleksandraK-STUDIO 16-18 C ST
6Rachfalski WojciechBocheńczak BarbaraFORUM 16-18 C ST
7Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 16-18 C ST
8Włodarczyk PatrykKłosowska KorneliaKLASA 16-18 C ST
9Gajewski PatrykKapusta AlicjaBAWINEK 16-18 C ST
10Ryz MichałBaranowska AnnaIMPERIA 16-18 C ST
11Jędrycha DamianZaworska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C ST
12Kałuża MichałSkrzypczak AgnieszkaTEAM - Ornontowice 16-18 C ST
13Hofbauer MikołajBiegała JuliaINSPIRACJA 16-18 C ST
13Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa 16-18 C ST
15Gętkowski MateuszMytkoś OliwiaSzT eMiKa 16-18 C ST
1Sroka MaciejSzylar JoannaBAWINEK 16-18 D LA
2Mirek StanisławRuiz Vidales KlaraMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 D LA
3Żurawicz JakubGałuszka NataliaGRACJA 16-18 D LA
4Starostka MarcelJacher OliwiaSzT eMiKa 16-18 D LA
5Chrapek ErykKohut NataliaPERFECT DANCE 16-18 D LA
6Kościelniak WojciechGarus AnnaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 D LA
7Robak JanPiotrowicz PaulinaPERFECT DANCE 16-18 D LA
8Rachfalski WojciechBocheńczak BarbaraFORUM 16-18 D LA
8Włodarczyk PatrykKłosowska KorneliaKLASA 16-18 D LA
10Baran MichałKędzior WeronikaAKSEL 16-18 D LA
10Brocławik DamianBaum NataliaAKSEL 16-18 D LA
12Ryz MichałBaranowska AnnaIMPERIA 16-18 D LA
13Rakicki BartoszZając AleksandraJUST DANCE 16-18 D LA
1Paczyński MateuszKrólczyk JuliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 D ST
2Baran MichałKędzior WeronikaAKSEL 16-18 D ST
3Sarnowski BrunoSzeląg ZuzannaMDANCE 16-18 D ST
4Rakicki BartoszZając AleksandraJUST DANCE 16-18 D ST
5Żurawicz JakubGałuszka NataliaGRACJA 16-18 D ST
6Robak JanPiotrowicz PaulinaPERFECT DANCE 16-18 D ST
7Perłak FilipPobidyńska MartynaMDANCE 16-18 D ST
8Starostka MarcelJacher OliwiaSzT eMiKa 16-18 D ST
9Byrski MaciejBury AgataNOWY STYL 16-18 D ST
10Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK 16-18 D ST
11Kościelniak WojciechGarus AnnaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 D ST
1Dziamba MateuszGaj MartynaGRACJA 16-18 E LA
2Kaźmierczak PiotrMasiak AleksandraDancebook Warszawa 16-18 E LA
3Socha Oskar JanNiziurska JuliaEVOLUTION 16-18 E LA
4Kudlaszyk OskarGawelska WeronikaDREAM 16-18 E LA
4Kudlaszyk OskarGawelska WeronikaDREAM 16-18 E LA
5Łobos DominikOszywa RozaliaGASIEK 16-18 E LA
6Kumor BartłomiejSkręt AleksandraK-STUDIO 16-18 E LA
7Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK 16-18 E LA
8Michalecki MiłoszSkubida WiktoriaMDANCE 16-18 E LA
1Dziamba MateuszGaj MartynaGRACJA 16-18 E ST
2Kudlaszyk OskarGawelska WeronikaDREAM 16-18 E ST
2Kudlaszyk OskarGawelska WeronikaDREAM 16-18 E ST
3Socha Oskar JanNiziurska JuliaEVOLUTION 16-18 E ST
4Michalecki MiłoszSkubida WiktoriaMDANCE 16-18 E ST
5Brocławik DamianBaum NataliaAKSEL 16-18 E ST
6Gajek DominikZając PaulinaEMOTION Dance Academy Oświęcim 16-18 E ST
1Piotrowski MaciejZbylut LauraSWING 16-18 F LA
2Nowak Bartłomiej KacperZymuła Anna MariaBAWINEK 16-18 F LA
3Paczyński MateuszKrólczyk JuliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 F LA
4Zygmunt AdamSłoma GabrielaAKSEL 16-18 F LA
5Wróbel MaciejZabiegaj KarolinaSEMPRE 16-18 F LA
6Chlebus AdamPolak ZuzannaSWING 16-18 F LA
7Dziamba KrzysztofNowak ElizaGRACJA 16-18 F LA
8Ziółkowski JakubMarek AnnaKICK 16-18 F LA
9Kmiecik DanielLizoń IzabelaST Iluzja Trzebinia 16-18 F LA
10Bugno MichałRogowska MonikaINSPIRACJA 16-18 F LA
1Dobosz BartłomiejTompalska DominikaBAWINEK 16-18 F ST
2Dziamba KrzysztofNowak ElizaGRACJA 16-18 F ST
3Ganin YegorJasińska AlicjaSEMPRE 16-18 F ST
4Charchut MaksymilianGrucela MajaAKSEL 16-18 F ST
5Piotrowski MaciejZbylut LauraSWING 16-18 F ST
6Ziółkowski JakubMarek AnnaKICK 16-18 F ST
7Chlebus AdamPolak ZuzannaSWING 16-18 F ST
8Kmiecik DanielLizoń IzabelaST Iluzja Trzebinia 16-18 F ST
9Bugno MichałRogowska MonikaINSPIRACJA 16-18 F ST
1Szołtysik PiotrSkiba JuliaIMPULS 14-15 D LA
2Babula KacperMinorczyk EritaGALA 14-15 D LA
3Skowronek KrzysztofOgonowska WeronikaRONDO 14-15 D LA
4Stachura ŁukaszLisowiec JuliaGRACJA 14-15 D LA
5Antkiewicz OskarSosin KamilaKLASA 14-15 D LA
6Solcan EmilKról MagdalenaEVOLUTION 14-15 D LA
7Kowalski MateuszKohut JuliaPERFECT DANCE 14-15 D LA
8Parysz WojciechSosin PatrycjaKLASA 14-15 D LA
9Błaszczyszyn KarolOlech WiktoriaGOLDEN DANCE 14-15 D LA
10Szkotak MaciejKapustka KamilaLATINO 14-15 D LA
1Stachura ŁukaszLisowiec JuliaGRACJA 14-15 D ST
2Szkotak MaciejKapustka KamilaLATINO 14-15 D ST
3Błaszczyszyn KarolOlech WiktoriaGOLDEN DANCE 14-15 D ST
4Solcan EmilKról MagdalenaEVOLUTION 14-15 D ST
5Skowronek KrzysztofOgonowska WeronikaRONDO 14-15 D ST
6Kowalski MateuszKohut JuliaPERFECT DANCE 14-15 D ST
7Parysz WojciechSosin PatrycjaKLASA 14-15 D ST
8Wolski JakubBober HannaAKADEMIA TAŃCA AS 14-15 D ST
9Szołtysik PiotrSkiba JuliaIMPULS 14-15 D ST
1Sala MateuszMieszkowicz AnnaGALA 14-15 E 8T
2Plebanek MichałJanas OliwiaSzT eMiKa 14-15 E 8T
3Wrona PatrykWrona JustynaMARENGO 14-15 E 8T
4Pach MateuszDoniec NataliaPERFECT DANCE 14-15 E 8T
5Misior PatrykDzięgielowska EmiliaGOLDEN DANCE 14-15 E 8T
6Szafran AdamKosowska MartynaST Iluzja Trzebinia 14-15 E 8T
7Laryś JakubPaszek WiktoriaEVOLUTION 14-15 E 8T
8Breński AntoniHabel AnnaKLASA 14-15 E 8T
1Kubies JanBrzozowska NadiaMARENGO 14-15 F 6T
2Puchała JanCisło ZofiaPERFECT DANCE 14-15 F 6T
3Lupa MichałJarczyk AleksandraMistrzowska Akademia Taneczna 14-15 F 6T
4Patoła WiktorPatoła MagdalenaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 F 6T
5Ryczek Piasecki DominikMachowska ZuzannaSzT eMiKa 14-15 F 6T
6Suong FilipStruska MajaEVOLUTION 14-15 F 6T
1Zieliński TomaszSzczałuba NikolaKICK 14-15 G 6T
2Piekarski WiktorOgińska JuliaKICK 14-15 G 6T
3Flak DominikZontek IngridEVOLUTION 14-15 G 6T
1Brennan DominikWłodarczyk PatrycjaSKT Regis Bochnia 14-15 H 4T
1Cisło MaciejKozioł IrminaELIDA 14-15 H 4T
1Kania SebastianTobiasz JuliaPERFECT DANCE 14-15 H 4T
1Zabłocki ErykDzieża AmeliaPERFECT DANCE 14-15 H 4T
2Bodziony AmeliaWalas DominikGALA 14-15 H 4T
2Kogut AntoniJonak WiktoriaSKT Regis Bochnia 14-15 H 4T
2Lipiński PawełZdziarska ZofiaRONDO 14-15 H 4T
2Rachwalski KrzysztofTreszer ZofiaSKT Regis Bochnia 14-15 H 4T
1Kotkowski NikodemHoppe OrianaSUKCES 12-13 E 8T
2Koliński SzymonGuja EmiliaSUKCES 12-13 E 8T
3Ludwig FilipBorek ElizaKuźnia Tańca 12-13 E 8T
4Nieckarz MichałSochacka JuliaJUST DANCE 12-13 E 8T
5Bawor AdamNocoń MajaST DOBROWOLSCY 12-13 E 8T
6Nykiel FilipŁucarz EmiliaLATINO 12-13 E 8T
7Gawęda WiktorCzech NadiaEVOLUTION 12-13 E 8T
8Werner BartoszKozłowska HannaFAST-STEP 12-13 E 8T
9Gaik GabrielLubojańska KajaPERFECT DANCE 12-13 E 8T
10Wychowaniak AdamGacek EwaAKADEMIA TAŃCA 12-13 E 8T
1Kwiatkowski AdamMarynowska PolaZORBA 12-13 F 6T
2Parasyn MikołajKamińska LauraNOWY STYL 12-13 F 6T
3Kula FranciszekŁucarz NataliaLATINO 12-13 F 6T
4Miśkiewicz BartłomiejWójcik OliwiaEVOLUTION 12-13 F 6T
5Malicki MikołajZdrzalik MilenaKLASA 12-13 F 6T
6Malczyk WiktorSkrzypczak WeronikaTEAM - Ornontowice 12-13 F 6T
1Nowek MateuszPiwko AnnaRESPECT DANCE 12-13 G 6T
1Vysotskyi IlliaKramer ZuzannaNOWY STYL 12-13 G 6T
2Dul JakubSałata AnnaSAMBA 12-13 G 6T
2Brożyna WiktorKopeć AlicjaAKSEL 12-13 G 6T
3Dryl NikodemDziedzic WeronikaTAKT 12-13 G 6T
3Paszek AdamGugała PolaEVOLUTION 12-13 G 6T
3Piątek KrzysztofLiszecka AnnaEMOTION 12-13 G 6T
3Ruszkowski MaciejChmura KamilaEVOLUTION 12-13 G 6T
1Limanowski OliwierHrebik BarbaraSzT eMiKa 12-13 H 4T
1Pakłos KrzysztofKosoń MajaKLASA 12-13 H 4T
1Szwed MarcinDudka OliwiaSWING 12-13 H 4T
2Kowalczyk DawidŻak ZuzannaST DOBROWOLSCY 12-13 H 4T
2Łukaski MikołajMatla LenaRESPECT DANCE 12-13 H 4T
1Drechny-Mucha MaksymilianJakubiszyn JuliaEVOLUTION 10-11 F 6T
2Słomski MateuszCzarnocka EwaPOLISH CLUB 10-11 F 6T
3Wąchała ArkadiuszDzikowska DorotaGRACJA 10-11 F 6T
4Twardzik JakubTokarska AlicjaRONDO 10-11 F 6T
1Zdrzalik ErykSerek AleksandraKLASA 10-11 G 6T
2Sierak DanielPyzik WiktoriaLATIN DANCE 10-11 G 6T
3Cepil WiktorKnyziak ZuzannaEVOLUTION 10-11 G 6T
3Sieprawski AleksanderKasperek WiktoriaST Iluzja Trzebinia 10-11 G 6T
1Zabłocki OlafDrzewiecka MajaPERFECT DANCE 10-11 H 4T
1Adamczyk FilipAdamczyk EmiliaLATIN DANCE 10-11 H 4T
1Gracz BłażejAntoń KamilaGALA 10-11 H 4T
1Kędzior FilipMiras AleksandraGALA 10-11 H 4T
1Mazurek MichałMałek LiliannaTEAM - Ornontowice 10-11 H 4T
1Niewola BartoszKot IzabelaSzT eMiKa 10-11 H 4T
2Borzemski MAREKPater LilianaSzT eMiKa 10-11 H 4T
2Gawryś HubertKlamka WeronikaGALA 10-11 H 4T
2Strumiłło HubertKurpiel AmeliaEVOLUTION 10-11 H 4T
2Strzałkowski PatrickWoźniak GabrielaEVOLUTION 10-11 H 4T
2Wira IgorDeep MariaAkademia Tańca 10-11 H 4T