!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
XIII Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 09.06.2019 (FTS)
WARSZAWA
Filtruj:
Kategorie:

























1Krysztofiński HubertMałczak MajaKTT DUET Dorośli OPEN LA (GPP)
2Stelmaszczyk MichałKucińska PaulinaClassic Dance Sport Dorośli OPEN LA (GPP)
3Bęczkowski PawełJaczewska NataliaPrestige Dorośli OPEN LA (GPP)
4Kasprzak KonstantyShalaeva EkaterinaDANCE TEAM Dorośli OPEN LA (GPP)
5Ślefarski KacperDewlikamow MartynaTempo Dorośli OPEN LA (GPP)
6Gajek AdamMarczyk KatarzynaFEELING Dorośli OPEN LA (GPP)
7Dembek MikołajOlubińska SylwiaTKS DANCE&DANCE Dorośli OPEN LA (GPP)
8Zając AdamKraśnicka ZofiaKTT DUET Dorośli OPEN LA (GPP)
9Różycki PawełKmiecik KlaudiaMCT Dorośli OPEN LA (GPP)
10Falkowski MikołajJędrzejczyk WiktoriaKTT DUET Dorośli OPEN LA (GPP)
11Ptak DanielRoth WeronikaDANCE CENTER Dorośli OPEN LA (GPP)
1Paszewski PiotrMozdyniewicz Marta ŁucjaPM Dorośli OPEN ST (GPP)
2Urbański PawełCieślińska Melania HonorataFEELING Dorośli OPEN ST (GPP)
3Walisiak PrzemysławPreś KatarzynaStrefa Tańca Dorośli OPEN ST (GPP)
4Kasprzak KonstantyShalaeva EkaterinaDANCE TEAM Dorośli OPEN ST (GPP)
5Krupa MateuszNonko OleksandraPM Dorośli OPEN ST (GPP)
6Zakowicz KacperSagan WeronikaJANTAR Dorośli OPEN ST (GPP)
7Snochowski WiktorMalinowska JustynaKTT DUET Dorośli OPEN ST (GPP)
8Ptak DanielRoth WeronikaDANCE CENTER Dorośli OPEN ST (GPP)
1Kacprowicz JakubSzpak ZuzannaBLACK DANCE 16-20 OPEN LA (GPP)
2Krysztofiński HubertMałczak MajaKTT DUET 16-20 OPEN LA (GPP)
3Ślefarski KacperDewlikamow MartynaTempo 16-20 OPEN LA (GPP)
4Buczyński HubertButko VianaClassic Dance Sport 16-20 OPEN LA (GPP)
5Falkowski MikołajJędrzejczyk WiktoriaKTT DUET 16-20 OPEN LA (GPP)
6Tomecki Oskar MaciejZapolnik WiktoriaPROMENADA 16-20 OPEN LA (GPP)
7Snochowski WiktorMalinowska JustynaKTT DUET 16-20 OPEN LA (GPP)
8Gajkowski KacperHuminiłowicz OliwiaAMBER 16-20 OPEN LA (GPP)
1Krupa MateuszNonko OleksandraPM 16-20 OPEN ST (GPP)
2Buczyński HubertButko VianaClassic Dance Sport 16-20 OPEN ST (GPP)
3Snochowski WiktorMalinowska JustynaKTT DUET 16-20 OPEN ST (GPP)
4Gajkowski KacperHuminiłowicz OliwiaAMBER 16-20 OPEN ST (GPP)
5Ostrowski JanŁawreszuk DominikaUKS TWIST 16-20 OPEN ST (GPP)
1Plona RafałFilipkowska LindaAKAT 16-18 B LA
2Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz KarinaIMPET TEAM 16-18 B LA
3Ostrowski JanŁawreszuk DominikaUKS TWIST 16-18 B LA
4Falkowski KrzysztofRychlik WeronikaKTT DUET 16-18 B LA
1Bagilcz JakubMularczyk JuliaFeniks 16-18 B ST
2Wawrzusiszyn DominikTruszkowska GabrielaIMPET TEAM 16-18 B ST
3Sobolewski DawidOrlińska PaulinaUKS TWIST 16-18 B ST
4Plona RafałFilipkowska LindaAKAT 16-18 B ST
5Ostrowski JanŁawreszuk DominikaUKS TWIST 16-18 B ST
1Lewandowski JakubRadtke KlaudiaST PYRAS 16-18 C LA
2Wawrzusiszyn DominikTruszkowska GabrielaIMPET TEAM 16-18 C LA
3Ostrowski GabrielWilimczyk WiktoriaAKAT 16-18 C LA
4Brunka WitoldBuława NataliaUKS Bailamos 16-18 C LA
5Falkowski KrzysztofRychlik WeronikaKTT DUET 16-18 C LA
6Konieczka Damian JerzyKonieczka Patrycja EwaESCUDO 16-18 C LA
7Lipski DanielKomar AleksandraUKS TWIST 16-18 C LA
8Folga BartłomiejPlona KlaudiaAKAT 16-18 C LA
9Smith OliverSkowron NataliaCreative Dance 16-18 C LA
1Ślesicki ŁukaszZawadka JuliaIMPET TEAM 16-18 C ST
2Datczuk PiotrKlim JuliaUKS TWIST 16-18 C ST
3Szymanowski KonradCebeterewicz NataliaDWÓJKA 16-18 C ST
4Smith OliverSkowron NataliaCreative Dance 16-18 C ST
5Folga BartłomiejPlona KlaudiaAKAT 16-18 C ST
6Lipski DanielKomar AleksandraUKS TWIST 16-18 C ST
7Falkowski KrzysztofRychlik WeronikaKTT DUET 16-18 C ST
1Smerdzyński KrystianPodgórska NataliaELITA 16-18 D LA
2Ślesicki ŁukaszZawadka JuliaIMPET TEAM 16-18 D LA
3Konopka AndrzejDomańska AgataAKAT 16-18 D LA
4Kłosiewicz Stanisław MariaTomaszewska AleksandraIMPET TEAM 16-18 D LA
5Maślankowski KacperSitkiewicz WiktoriaPasja 16-18 D LA
6Bocian DanielBocian NataliaUKS TIGER TEAM 16-18 D LA
1Kłosiewicz Stanisław MariaTomaszewska AleksandraIMPET TEAM 16-18 D ST
2Konopka AndrzejDomańska AgataAKAT 16-18 D ST
3Smerdzyński KrystianPodgórska NataliaELITA 16-18 D ST
1Masenzhuk TymurBrejnak MajaClassic Dance Sport 14-15 C LA
2Telesiewicz KrystianGutowska KingaARTDANCE 14-15 C LA
3Kulas SzymonMoszczyńska KorneliaTKS DANCE&DANCE 14-15 C LA
4Stańczewski NikodemFidut JuliaJANTAR 14-15 C LA
5Rzepa NikodemDuda NinaELITA 14-15 C LA
6Krasiński KamilKrasińska KarolinaBLACK DANCE 14-15 C LA
1Masenzhuk TymurBrejnak MajaClassic Dance Sport 14-15 C ST
2Krasiński KamilKrasińska KarolinaBLACK DANCE 14-15 C ST
3Kaniewski GrzegorzKusina NataliaIMPET TEAM 14-15 C ST
4Kulas SzymonMoszczyńska KorneliaTKS DANCE&DANCE 14-15 C ST
5Płóciennik KacperWawrzyniak KlaudiaESCUDO 14-15 C ST
6Rzepa NikodemDuda NinaELITA 14-15 C ST
7Stańczewski NikodemFidut JuliaJANTAR 14-15 C ST
1Krajewski AntoniKrzyżowska Oliwia NikolaUKS TIGER TEAM 14-15 D LA
2Sławiński KacperSzumańska KingaFalcon&Artdance 14-15 D LA
3Żebrowski OskarDębek AnnaAKAT 14-15 D LA
4Konopka AdamZabora KamilaAKAT 14-15 D LA
1Żebrowski OskarDębek AnnaAKAT 14-15 D ST
2Krajewski AntoniKrzyżowska Oliwia NikolaUKS TIGER TEAM 14-15 D ST
3Sławiński KacperSzumańska KingaFalcon&Artdance 14-15 D ST
4Konopka AdamZabora KamilaAKAT 14-15 D ST
1Sobczyński ŁukaszSawko AleksandraAKAT 12-13 D LA
2Solcan EmilKoperek MarlenaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 12-13 D LA
3Laps JanMarcinkowska AgataSZKOŁA TAŃCA BiT 12-13 D LA
4Ciernia GerardSkowronek JuliaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 12-13 D LA
5Świątkiewicz PawełNasiłowska AnnaIMPET TEAM 12-13 D LA
1Grabiński MarcinDąbkowska Oliwia MonikaKTT DUET 12-13 E 8T
2Solcan EmilKoperek MarlenaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 12-13 E 8T
3Kozikowski SebastianJakacka AleksandraAKAT 12-13 E 8T
4Zawistowski PatrykSztachelska MajaGCK 12-13 E 8T
5Grobelny Bartosz AndrzejKwoka Zofia MałgorztaPERFECT DANCE 12-13 E 8T
6Franczak PiotrMikielska MartynaTempo 12-13 E 8T
7Sienkiewicz HenrykSędzikowska JudytaPM 12-13 E 8T
1Poronik OleksandrBanas MariannaClassic Dance Sport 12-13 F 6T
2Wiśniewski JacekGłowacka MagdalenaUKTS Pasjonat 12-13 F 6T
3Lewandowski MaksymilianSzelerska MagdalenaCorte Dance Progress 12-13 F 6T
3Małaszewski PatrykDziedzia MartynaTKS TĘCZA 12-13 F 6T
1Rzepczyński PiotrDomka Natalia ===> Kl.FKTT DUET 12-13 G 5T
2Hołowacz MaciejKrupa KingaCreative Dance 12-13 G 5T
2Kozubal KrzysztofŁańcucka Julia ===> Kl.FKTT DUET 12-13 G 5T
3Jasiński KacperUrbańska AgnieszkaKTT DUET 12-13 G 5T
1Dobroś BłażejAleks ZuzannaFalcon&Artdance 10-11 E 6T
2Nowacki Krzysztof MateuszGórczak Julia LenaUKS TIGER TEAM 10-11 E 6T
1Kurzela SzymonZawistowska MajaCreative Dance 10-11 F 6T
2Gutowski FranciszekDorosz Paula WiktoriaFEELING 10-11 F 6T
2Szuchnik AdamGórecka NataliaCreative Dance 10-11 F 6T
3Dybicz OliwierJendra PolaCreative Dance 10-11 F 6T
3Szymanowicz KajetanWojtach MarcelinaFEELING 10-11 F 6T
1Walkowski CezaryStępień MartaUKTS Pasjonat 10-11 G 5T
1Cesarek MaciejGłówczak Magda ===> Kl.FKTT DUET 10-11 G 5T
1Gryziak AdamGąsior WiktoriaCreative Dance 10-11 G 5T
1Kravczuk PawełMarzec Amelka ===> Kl.FKTT DUET 10-11 G 5T
1Lubiak KamilSkwara OliwiaCreative Dance 10-11 G 5T
2Kowalewski JulianBieguszewska ZuziaFEELING 10-11 G 5T
2Pikur JanDymińska GabrielaCreative Dance 10-11 G 5T
2Poliszczuk MaksSokołowska DominikaClassic Dance Sport 10-11 G 5T
2Sowa SzymonAdaśko JuliaCreative Dance 10-11 G 5T
2Turzyński TomaszWierzchoń CamilaCorte Dance Progress 10-11 G 5T
1Martela PiotrDomowicz NataliaKTS ESKULAP 10-11 H 4T
1Zatorski JakubPiotrowska GosiaPASO A PASO 10-11 H 4T
2Cieślak SzymonWęgrzyniak AleksandraKTT DUET 10-11 H 4T
2Skałkowska KamilaSkałkowska KamilaKTT DUET 10-11 H 4T
2Kotliński MateuszKarbowiak DorotaUKTS Pasjonat 8-9 G 4T
3Jach ZofiaSolo08 ===> Kl.FKTS ESKULAP 8-9 G 4T
3Czajka MiłoszZielińska AntoninaUKTS Pasjonat 8-9 G 4T
1Biernacki MateuszRadziewicz LenaFEELING 8-9 H 4T
1Gondzia MateuszPietraszewska LenaKTS ESKULAP 8-9 H 4T
1Gulbicka MarysiaGulbicka MarysiaKLUB TAŃCA DUET 8-9 H 4T
1Indyka MaksSzatraj HaniaFEELING 8-9 H 4T
1Karaś RadekBytomska JuliaFEELING 8-9 H 4T
1Kasowski JanHartwich Jagoda ===> Kl.GKTS ESKULAP 8-9 H 4T
1Melnyk TetianaMelnyk TetianaStrefa Tańca 8-9 H 4T
1Piechowicz JurekJaroszewska ZosiaFEELING 8-9 H 4T
1Popławski MichałBernat WiktoriaFEELING 8-9 H 4T
1Raczkowski FranekKyrcz LenaFEELING 8-9 H 4T
1Rianka IgorKubicka LauraFEELING 8-9 H 4T
2Krawczyk MilanVozniak PolinaKTS ESKULAP 8-9 H 4T
2Melnyk AnnaMelnyk AnnaStrefa Tańca 8-9 H 4T
2Supeł StanisławLiwska Maja ===> Kl.GStrefa Tańca 8-9 H 4T
2Ściegliński JakubStępniewska HannaStrefa Tańca 8-9 H 4T
2Świerszcz MarzenaŚwierszcz MarzenaStrefa Tańca 8-9 H 4T
2Tucholski MieszkoBarbachowska ZuzannaStrefa Tańca 8-9 H 4T
2Zwolski AleksanderSkrypiec EmiliaFEELING 8-9 H 4T
2Żywiałkowska NinaŻywiałkowska NinaStrefa Tańca 8-9 H 4T