!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
HASTON CUP 2017 Wrocław 08.04.2017 (FTS)
Wrocław
Filtruj:
Kategorie:



























1Tekiela PawełKonstantinova AlexandraCorteTop Dance Dorośli OPEN LA
2Lewandowski BartoszWałachowska Anna KarolinaKTT DUET Dorośli OPEN LA
3Conder SzymonSzurko MarlenaCorteTop Dance Dorośli OPEN LA
4Rusanen Taisto MaksymilianOżga AleksandraPERFECT DANCE Dorośli OPEN LA
5Kunda SzymonMrowiec IzabelaCENTRUM KULTURY I SPORTU Dorośli OPEN LA
6Samulski Krystian ArturStaszak KlaudiaPERFECT DANCE Dorośli OPEN LA
7Kasprzak KonstantyShalaeva EkaterinaDANCE TEAM Dorośli OPEN LA
8Różycki PawełKmiecik KlaudiaMCT Dorośli OPEN LA
9Lorenc DominikPaczuk Adriana AgnieszkaAKTT Dorośli OPEN LA
9Ludwiczak HubertSebzda MagdalenaPERFECT DANCE Dorośli OPEN LA
11Klimaszyński PiotrKowalczyk AgnieszkaAS Dorośli OPEN LA
1Jeschke JacekZudziewicz HannaClassic Dance Sport Dorośli OPEN ST
2Kozów DawidKozów KarolinaOLIMP SPORT Dorośli OPEN ST
3Szydłowski JakubMineeva PolinaOLIMP SPORT Dorośli OPEN ST
4Kasprzak KonstantyShalaeva EkaterinaDANCE TEAM Dorośli OPEN ST
5Kunda MateuszSzczepanek IgaKIEPURA Dorośli OPEN ST
6Lorenc DominikPaczuk Adriana AgnieszkaAKTT Dorośli OPEN ST
7Marchewka Marcel OliwierCieślak Julia TeresaDANCE CENTER Dorośli OPEN ST
8Wronikowski KamilJankowska PaulinaLATINO CAFE Dorośli OPEN ST
9Ptak DanielCieślak Weronika AgnieszkaDANCE CENTER Dorośli OPEN ST
10Talarek KrystianBendykowska MariaSKT Fabryka Tanca Dorośli OPEN ST
1Shakhmatov VitalyZyrina ArinaArta 16-18 B LA
2Walat PiotrKmiecik MarcelinaSKT PASJA 16-18 B LA
3Puchała MateuszKsiążek IzabelaMCT 16-18 B LA
4Gosławski-Żeligowski MieszkoCzarkowska AnitaUKS TIGER TEAM 16-18 B LA
5Kruszyna WojciechWójcik OliwiaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 B LA
6Bełz NicolasSłowiak AdriannaMCT 16-18 B LA
7Gruszka BartłomiejFigurska MartaELITA 16-18 B LA
1Wawrzonkowski ErnestLipok IzabelaOLIMP SPORT 16-18 B ST
2Ptak DanielCieślak Weronika AgnieszkaDANCE CENTER 16-18 B ST
3Gruszka BartłomiejFigurska MartaELITA 16-18 B ST
4Shakhmatov VitalyZyrina ArinaArta 16-18 B ST
5Talarek KrystianBendykowska MariaSKT Fabryka Tanca 16-18 B ST
6Kruszyna WojciechWójcik OliwiaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 B ST
7Alfimov OlegAlfimova TamaraOLIMP SPORT 16-18 B ST
1Snochowski WiktorWielądek Sandra WiktoriaKTT DUET 16-18 OPEN LA
2Cybulski DamianGruszczyńska KingaSmirnow 16-18 OPEN LA
3Humin AureliuszSadowska NataliaUKS DANCE ACADEMY 16-18 OPEN LA
4Ciesielski JanRosińska LuizaSKT Fabryka Tanca 16-18 OPEN LA
5Shakhmatov VitalyZyrina ArinaArta 16-18 OPEN LA
6Borowski PiotrKról EwelinaTKS DANCE&DANCE 16-18 OPEN LA
7Puchała MateuszKsiążek IzabelaMCT 16-18 OPEN LA
8Gosławski-Żeligowski MieszkoCzarkowska AnitaUKS TIGER TEAM 16-18 OPEN LA
9Gruszka BartłomiejFigurska MartaELITA 16-18 OPEN LA
1Ciesielski JanRosińska LuizaSKT Fabryka Tanca 16-18 OPEN ST
2Borowski PiotrKról EwelinaTKS DANCE&DANCE 16-18 OPEN ST
3Snochowski WiktorWielądek Sandra WiktoriaKTT DUET 16-18 OPEN ST
4Wawrzonkowski ErnestLipok IzabelaOLIMP SPORT 16-18 OPEN ST
5Humin AureliuszSadowska NataliaUKS DANCE ACADEMY 16-18 OPEN ST
6Gruszka BartłomiejFigurska MartaELITA 16-18 OPEN ST
7Walczak KarolWiśniewska MarcelinaKTS ESKULAP 16-18 OPEN ST
8Shakhmatov VitalyZyrina ArinaArta 16-18 OPEN ST
1Połętek PatrykMatuszczyk AlicjaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 14-15 C LA
2Bartkowski JędrzejKozioł NataliaUKS DANCE ACADEMY 14-15 C LA
3Mijalski MarcelWojteczek JuliaOLIMP SPORT 14-15 C LA
4Jaje JakubSiuda EmiliaELITA 14-15 C LA
5Mizia-Ossoliński BartoszDziubras NataliaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 14-15 C LA
6Dyrda MaciejMałajowicz GabrielaMCT 14-15 C LA
7Affre JulianPreś EwelinaKTT DUET 14-15 C LA
8Rudzki DawidRudzka NataliaUKTS CORDEX 14-15 C LA
9Golec BartoszSzczygieł Eliza MagdalenaDANCE CENTER 14-15 C LA
10Kmiecik JanGluzińska KatarzynaMCT 14-15 C LA
11Zakharov DaniilKukhto DariaArta 14-15 C LA
11Wojtarowicz Adam TomaszWiatr EmiliaKARKONOSZE 14-15 C LA
1Mijalski MarcelWojteczek JuliaOLIMP SPORT 14-15 C ST
2Zając Daniel MichałKlimczak MariaDANCE CENTER 14-15 C ST
3Jaje JakubSiuda EmiliaELITA 14-15 C ST
4Affre JulianPreś EwelinaKTT DUET 14-15 C ST
5Połętek PatrykMatuszczyk AlicjaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 14-15 C ST
6Mizia-Ossoliński BartoszDziubras NataliaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 14-15 C ST
7Golec BartoszSzczygieł Eliza MagdalenaDANCE CENTER 14-15 C ST
8Szafrański JakubSabanovic IsabellaDANCE IMPERIUM 14-15 C ST
9Wojtarowicz Adam TomaszWiatr EmiliaKARKONOSZE 14-15 C ST
1Zakharov DaniilKukhto DariaArta 14-15 D LA
2Raczek KacperBysina MartynaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 14-15 D LA
3Szafrański JakubSabanovic IsabellaDANCE IMPERIUM 14-15 D LA
4Jakubiak BartoszKowalczuk DorotaPM 14-15 D LA
5Włudarz DominikBodek NikolaELITA 14-15 D LA
6Michniak ArkadiuszPastuch GabrielaMCT 14-15 D LA
7Rajman Jakub DominikKonieczna Sandra WeronikaDANCE CENTER 14-15 D LA
8Przybyłek MichałDaciów Bianka MariaAMBER 14-15 D LA
8Żelazowski PiotrKwinta PaulaFLESZ 14-15 D LA
10Konowalczyk JakubBęben JuliaDANCE CENTER 14-15 D LA
11Kulski JędrzejKulska HannaUKTS CORDEX 14-15 D LA
12Bełzak MarekNowińska MajaUKTS CORDEX 14-15 D LA
1Przybyłek MichałDaciów Bianka MariaAMBER 14-15 D ST
2Jakubiak BartoszKowalczuk DorotaPM 14-15 D ST
3Michniak ArkadiuszPastuch GabrielaMCT 14-15 D ST
4Włudarz DominikBodek NikolaELITA 14-15 D ST
5Kmiecik JanGluzińska KatarzynaMCT 14-15 D ST
6Dyrda MaciejMałajowicz GabrielaMCT 14-15 D ST
7Żelazowski PiotrKwinta PaulaFLESZ 14-15 D ST
8Zakharov DaniilKukhto DariaArta 14-15 D ST
9Raczek KacperBysina MartynaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 14-15 D ST
10Kulski JędrzejKulska HannaUKTS CORDEX 14-15 D ST
11Konowalczyk JakubBęben JuliaDANCE CENTER 14-15 D ST
12Bełzak MarekNowińska MajaUKTS CORDEX 14-15 D ST
13Rajman Jakub DominikKonieczna Sandra WeronikaDANCE CENTER 14-15 D ST
1Ruszkowski TomaszMozdyniewicz JuliaCorte Dance Progress 14-15 OPEN LA
2Prisiazhny DmitryFolcova NicoleTK KOŠKOVI 14-15 OPEN LA
3Połętek PatrykMatuszczyk AlicjaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 14-15 OPEN LA
4Nadolny JakubBonk IgaSKT Fabryka Tanca 14-15 OPEN LA
5Góra KrzysztofKumar NilamELITA 14-15 OPEN LA
6Lobatcevich AndreiArkhireeva MariaArta 14-15 OPEN LA
7Jaje JakubSiuda EmiliaELITA 14-15 OPEN LA
8Zakharov DaniilKukhto DariaArta 14-15 OPEN LA
9Naumov RadislavVlasova TatianaArta 14-15 OPEN LA
1Ruszkowski TomaszMozdyniewicz JuliaCorte Dance Progress 14-15 OPEN ST
2Bartkowski JędrzejKozioł NataliaUKS DANCE ACADEMY 14-15 OPEN ST
3Mijalski MarcelWojteczek JuliaOLIMP SPORT 14-15 OPEN ST
4Nadolny JakubBonk IgaSKT Fabryka Tanca 14-15 OPEN ST
5Prisiazhny DmitryFolcova NicoleTK KOŠKOVI 14-15 OPEN ST
6Góra KrzysztofKumar NilamELITA 14-15 OPEN ST
7Jaje JakubSiuda EmiliaELITA 14-15 OPEN ST
8Lobatcevich AndreiArkhireeva MariaArta 14-15 OPEN ST
9Zakharov DaniilKukhto DariaArta 14-15 OPEN ST
9Naumov RadislavVlasova TatianaArta 14-15 OPEN ST
1Szczepaniak KamilBruśnicka JuliaCorte Dance Progress 12-13 C LA
2Ciopała MichałPalmi AlicjaMCT 12-13 C LA
3Śledź MiłoszKról EmiliaMCT 12-13 C LA
4Naumov RadislavVlasova TatianaArta 12-13 C LA
5Kucharek MateuszJakubiec EmiliaMCT 12-13 C LA
6Żałko SzymonKruszyńska MartaUKTS CORDEX 12-13 C LA
1Ciopała MichałPalmi AlicjaMCT 12-13 C ST
2Śledź MiłoszKról EmiliaMCT 12-13 C ST
3Szczepaniak KamilBruśnicka JuliaCorte Dance Progress 12-13 C ST
4Kucharek MateuszJakubiec EmiliaMCT 12-13 C ST
5Naumov RadislavVlasova TatianaArta 12-13 C ST
6Żałko SzymonKruszyńska MartaUKTS CORDEX 12-13 C ST
1Ciopała MichałPalmi AlicjaMCT 12-13 D LA
2Śledź MiłoszKról EmiliaMCT 12-13 D LA
3Żałko SzymonKruszyńska MartaUKTS CORDEX 12-13 D LA
4ZIÓŁKOWSKI SZYMONFilipek AlicjaKTS ESKULAP 12-13 D LA
5Kucharek MateuszJakubiec EmiliaMCT 12-13 D LA
6Ciernia GerardĆwierz AnnaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 12-13 D LA
7Jadwiżyc HubertMarchewka MartynaFLESZ 12-13 D LA
8Drożdż KonradFlorczyk NikolaELITA 12-13 D LA
8Szafran Brajan MariuszPędziszczak ZuzannaFLESZ 12-13 D LA
10Młyński MateuszFraniek EmiliaMCT 12-13 D LA
10Saganiewicz MikołajBełz VictoriaMCT 12-13 D LA
12Perczak AleksanderHomenda MajaKARKONOSZE 12-13 D LA
12Lobatcevich AndreiArkhireeva MariaArta 12-13 D LA
1Ciopała MichałPalmi AlicjaMCT 12-13 D ST
2Lobatcevich AndreiArkhireeva MariaArta 12-13 D ST
3Żałko SzymonKruszyńska MartaUKTS CORDEX 12-13 D ST
4Kucharek MateuszJakubiec EmiliaMCT 12-13 D ST
5Drożdż KonradFlorczyk NikolaELITA 12-13 D ST
6Młyński MateuszFraniek EmiliaMCT 12-13 D ST
7Jadwiżyc HubertMarchewka MartynaFLESZ 12-13 D ST
8Ciernia GerardĆwierz AnnaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 12-13 D ST
8Szafran Brajan MariuszPędziszczak ZuzannaFLESZ 12-13 D ST
10ZIÓŁKOWSKI SZYMONFilipek AlicjaKTS ESKULAP 12-13 D ST
11Saganiewicz MikołajBełz VictoriaMCT 12-13 D ST
12Perczak AleksanderHomenda MajaKARKONOSZE 12-13 D ST
1Błażewicz AntoniNawara MartaFLESZ 12-13 E 6T
2ZIÓŁKOWSKI SZYMONFilipek AlicjaKTS ESKULAP 12-13 E 6T
3Połec JakubKramarska NelaELITA 12-13 E 6T
4Ciernia GerardĆwierz AnnaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 12-13 E 6T
5Perczak AleksanderHomenda MajaKARKONOSZE 12-13 E 6T
6Krenca KajetanMarkowska Zuzanna BarbaraPM 12-13 E 6T
7Drab MichałAndruszko ZofiaUKTS CORDEX 12-13 E 6T
8Wysocki Jakub RyszardOsowska Emilia MajaUKTS CORDEX 12-13 E 6T
9Kula KajetanSzymczak JuliaDANCE CENTER 12-13 E 6T
10Pietrucha GawełDynkiewicz SaraKARKONOSZE 12-13 E 6T
11Sowa AleksanderMidziak OlgaUKTS CORDEX 12-13 E 6T
1Jagła PiotrSilva MartaELITA 10-11 D LA
2Bodek NorbertGałka KarolinaELITA 10-11 D LA
3Szwed JakubMazur IngaMCT 10-11 D LA
4Shurashov EgorArutiunian MariArta 10-11 D LA
1Bodek NorbertGałka KarolinaELITA 10-11 D ST
2Jagła PiotrSilva MartaELITA 10-11 D ST
3Shurashov EgorArutiunian MariArta 10-11 D ST
4Szwed JakubMazur IngaMCT 10-11 D ST
1Wójcicki EmilChrobak AleksandraPM 10-11 E 6T
2Szwed JakubMazur IngaMCT 10-11 E 6T
3Shurashov EgorArutiunian MariArta 10-11 E 6T
4Wójcik MikołajMongiałło HannaPM 10-11 E 6T
5Mazurkiewicz HubertAppel JudytaPM 10-11 E 6T
6Antosz MikołajKania AmeliaSKT STYL 10-11 E 6T
7Król Jan StanisławKasperek SandraUKTS CORDEX 10-11 E 6T
8Salamon TymoteuszRomaniszyn KlaudiaSKT STYL 10-11 E 6T
1Czerwczak MiłoszSroka AlicjaOLIMP SPORT 10-11 F 6T
1Żawko KacperUrbańska PatrycjaKTS ESKULAP 10-11 F 6T
2Antosz MikołajKania AmeliaSKT STYL 10-11 F 6T
2Salamon TymoteuszRomaniszyn KlaudiaSKT STYL 10-11 F 6T
1Czerwczak MiłoszSroka AlicjaOLIMP SPORT 10-11 G 4T
1Kucharski MateuszGaj VanessaOLIMP SPORT 10-11 G 4T
2Pisarczyk MateuszPiksa EmiliaUKTS CORDEX 10-11 G 4T
2Peternek TomekJabłońska MajaOLIMP SPORT 10-11 G 4T
1Kucharski MateuszGaj VanessaOLIMP SPORT 10-11 H 4T
1Peternek TomekJabłońska MajaOLIMP SPORT 10-11 H 4T
1Pietraszko JanekLubczyńska ZuziaOLIMP SPORT 10-11 H 4T
1Pisarczyk MateuszPiksa EmiliaUKTS CORDEX 10-11 H 4T
1Stawowy MateuszSilva SaraELITA 10-11 OPEN LA
2Jagła PiotrSilva MartaELITA 10-11 OPEN LA
3Jesionka WojciechŻminda KajaFLESZ 10-11 OPEN LA
4Bodek NorbertGałka KarolinaELITA 10-11 OPEN LA
5Shurashov EgorArutiunian MariArta 10-11 OPEN LA
1Stawowy MateuszSilva SaraELITA 10-11 OPEN ST
2Jesionka WojciechŻminda KajaFLESZ 10-11 OPEN ST
3Jagła PiotrSilva MartaELITA 10-11 OPEN ST
4Bodek NorbertGałka KarolinaELITA 10-11 OPEN ST
5Shurashov EgorArutiunian MariArta 10-11 OPEN ST
1Zakrawacz FranciszekDrajkowska JuliaUKTS CORDEX 8-9 H 4T
1Świtała OliwierNiśkiewicz ZuzannaOLIMP SPORT 8-9 H 4T
1Heretyk MiłoszWojnicka LenaUKTS CORDEX 8-9 H 4T
1Juskowiak MilenaMotyl MajaOLIMP SPORT 8-9 H 4T
1Kowalczyk FilipBiniek AnnaOLIMP SPORT 8-9 H 4T
1Malinowski MarcinPawluk MilenaOLIMP SPORT 8-9 H 4T
1Niżniowski PiotrKierys KatarzynaOLIMP SPORT 8-9 H 4T
1Olejnik PawełStoma KonstancjaUKTS CORDEX 8-9 H 4T
1Pawlak PiotrTobolska KalinaOLIMP SPORT 8-9 H 4T
1Pietrzyk MartynaMinkina VanessaOLIMP SPORT 8-9 H 4T
1Sobczak RobertGolinska OliwiaOLIMP SPORT 8-9 H 4T