!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego (PTT)
Kraków
Filtruj:
Kategorie:




























1Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA 16-18 B LA
2Hamzayev ElwinRyś WiktoriaGASIEK 16-18 B LA
3Pawelec WiktorKosteczko IgaRONDO 16-18 B LA
4Nowosiad TomaszMartyna Oliwia LuizaIMPERIA 16-18 B LA
5Drzazga DanielSendecka AleksandraIMPERIA 16-18 B LA
6Wojtusik MikołajSuder AnnaPERFECT DANCE 16-18 B LA
1Kwiecień KonradGrunwald MonikaBAWINEK 16-18 B ST
2Pawelec WiktorKosteczko IgaRONDO 16-18 B ST
3Zaręba JakubSiewierska KarolinaIMPERIA 16-18 B ST
4Hamzayev ElwinRyś WiktoriaGASIEK 16-18 B ST
5Krzemiński GrzegorzPodlejska OliwiaFLAMENCO 16-18 B ST
1Goch ŁukaszMilewska AnnaSTTS 16-18 C LA
2Mucha PawełFatyga AgataIMPERIA 16-18 C LA
3Dziereń KamilKołodziej MartaSUKCES 16-18 C LA
4Kucharski DamianRyś ZuzannaDANCE PROJECT 16-18 C LA
5Stal KacperGawor JowitaTHOMAS DANCE 16-18 C LA
6Słomka MaciejSioła OliwiaMCT 16-18 C LA
7Muniak MaciejBatko MilenaJUST DANCE 16-18 C LA
8Puskarz KamilSzczerba AnielaLATINO 16-18 C LA
9Gierdziewicz KrzysztofZaręba KamilaEVOLUTION 16-18 C LA
1Muniak MaciejBatko MilenaJUST DANCE 16-18 C ST
2Gajewski PatrykKapusta AlicjaBAWINEK 16-18 C ST
3Ryz MichałBaranowska AnnaIMPERIA 16-18 C ST
4Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa 16-18 C ST
5Goch ŁukaszMilewska AnnaSTTS 16-18 C ST
6Puskarz KamilSzczerba AnielaLATINO 16-18 C ST
7Wojtusik MikołajSuder AnnaPERFECT DANCE 16-18 C ST
8Bińkowski MichałFatyga JustynaIMPERIA 16-18 C ST
1Górecki JędrzejRomaniewska NataliaBAWINEK 16-18 D LA
2Sroka MaciejSzylar JoannaBAWINEK 16-18 D LA
3Walaszek KarolStawarz AleksandraEVOLUTION 16-18 D LA
4Pasiut SzymonFigiel MariaKuźnia Tańca 16-18 D LA
5Kukla MikołajZyguła ZuzannaLATINO 16-18 D LA
6Ryz MichałBaranowska AnnaIMPERIA 16-18 D LA
7Baran MichałKędzior WeronikaAKSEL 16-18 D LA
8Brocławik DamianBaum NataliaAKSEL 16-18 D LA
8Żurawicz JakubGałuszka NataliaGRACJA 16-18 D LA
10Pagacz JakubPiela KatarzynaKuźnia Tańca 16-18 D LA
1Kukla MikołajZyguła ZuzannaLATINO 16-18 D ST
2Baran MichałKędzior WeronikaAKSEL 16-18 D ST
3Górecki JędrzejRomaniewska NataliaBAWINEK 16-18 D ST
4Walaszek KarolStawarz AleksandraEVOLUTION 16-18 D ST
5Jaśkiewicz KrzysztofJarosz JuliaSzT eMiKa 16-18 D ST
6Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE 16-18 D ST
7Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK 16-18 D ST
8Płodzień AdrianSułkowska JuliaSAMBA 16-18 D ST
8Żurawicz JakubGałuszka NataliaGRACJA 16-18 D ST
10Pagacz JakubPiela KatarzynaKuźnia Tańca 16-18 D ST
1Kłos PrzemysławSzewc EmiliaSAMBA 16-18 E LA
2Jankowicz JakubMikołajczyk MagdalenaKuźnia Tańca 16-18 E LA
3Płatek MateuszKleszcz IgaMARENGO 16-18 E LA
4Płodzień AdrianSułkowska JuliaSAMBA 16-18 E LA
5Szydłowski SzymonKica KarolinaTHOMAS DANCE 16-18 E LA
6Socha Oskar JanNiziurska JuliaEVOLUTION 16-18 E LA
7Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK 16-18 E LA
7Michalecki MiłoszSkubida WiktoriaMDANCE 16-18 E LA
9Nowak GrzegorzŁopata AleksandraIMPERIA 16-18 E LA
9Wasiak MateuszBielak MarlenaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA 16-18 E LA
9Wilhelm GrzegorzTuraj PatrycjaISKRA 16-18 E LA
12Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE 16-18 E LA
1Kłos PrzemysławSzewc EmiliaSAMBA 16-18 E ST
2Gajek DominikZając PaulinaEMOTION Dance Academy Oświęcim 16-18 E ST
3Brocławik DamianBaum NataliaAKSEL 16-18 E ST
4Michalecki MiłoszSkubida WiktoriaMDANCE 16-18 E ST
5Krawczyk TomaszLelek MariaBAWINEK 16-18 E ST
6Socha Oskar JanNiziurska JuliaEVOLUTION 16-18 E ST
7Kołodziej MaciejJaniszewska JoannaETIUDA 16-18 E ST
8Baran BogusławZiemiańska MagdalenaSEMPRE 16-18 E ST
9Nowak GrzegorzŁopata AleksandraIMPERIA 16-18 E ST
10Szydłowski SzymonKica KarolinaTHOMAS DANCE 16-18 E ST
11Wilhelm GrzegorzTuraj PatrycjaISKRA 16-18 E ST
1Piotrowski MaciejZbylut LauraSWING 16-18 F LA
2Kołodziej MaciejJaniszewska JoannaETIUDA 16-18 F LA
3Zygmunt AdamSłoma GabrielaAKSEL 16-18 F LA
4Chlebus AdamPolak ZuzannaSWING 16-18 F LA
5Nowak MateuszKupiec FabianaJUST DANCE 16-18 F LA
6Jaworski JakubStojak MajaIMPULS 16-18 F LA
7Suwała JakubSkiba KarolinaRONDO 16-18 F LA
8Gnus ArkadiuszKiszkis ZuzannaIMPULS 16-18 F LA
9Kawałek MichałNowotny AleksandraSEMPRE 16-18 F LA
10Wajda FilipBąk OliwiaLATINO 16-18 F LA
11Sadlik KrzysztofStożek ZuzannaDance Design - Kielce 16-18 F LA
1Zygmunt AdamSłoma GabrielaAKSEL 16-18 F ST
2Ganin YegorJasińska AlicjaSEMPRE 16-18 F ST
3Nowak MateuszKupiec FabianaJUST DANCE 16-18 F ST
4Gnus ArkadiuszKiszkis ZuzannaIMPULS 16-18 F ST
5Płoński TadeuszBogdziewicz WiktoriaRONDO 16-18 F ST
6Jaworski JakubStojak MajaIMPULS 16-18 F ST
7Piotrowski MaciejZbylut LauraSWING 16-18 F ST
8Banaszek KacperBorowiecka EwaETIUDA 16-18 F ST
8Dobosz BartłomiejTompalska DominikaBAWINEK 16-18 F ST
10Wajda FilipBąk OliwiaLATINO 16-18 F ST
11Kalita MateuszBiedrońska OliwiaLATINO 16-18 F ST
11Suwała JakubSkiba KarolinaRONDO 16-18 F ST
13Chlebus AdamPolak ZuzannaSWING 16-18 F ST
14Kokosz PiotrSado WiktoriaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA 16-18 F ST
15Kikut GrzegorzCeglarska AnnaESENS 16-18 F ST
16Sadlik KrzysztofStożek ZuzannaDance Design - Kielce 16-18 F ST
1Skowronek KrzysztofOgonowska WeronikaRONDO 14-15 D LA
2Antkiewicz OskarSosin KamilaKLASA 14-15 D LA
3Socha BrunoKania AmeliaPERFECT DANCE 14-15 D LA
4Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA 14-15 D LA
5Jaróg RobertSięka IgaCUBANA 14-15 D LA
6Solcan EmilKról MagdalenaEVOLUTION 14-15 D LA
7Szkotak MaciejKapustka KamilaLATINO 14-15 D LA
8Staśko GabrielLiro AdriannaLATINO 14-15 D LA
9Wąż AdrianKrechniak WiktoriaLATIN DANCE 14-15 D LA
9Szołtysik PiotrSkiba JuliaIMPULS 14-15 D LA
11Bezak TomaszMotyka MilenaLATIN DANCE 14-15 D LA
12Łysak PawełZalewska NicolaKICK 14-15 D LA
13Folta KarolKielawa JuliaKLASA 14-15 D LA
14Marcinkowski KrystianKmieć EmiliaLATINO 14-15 D LA
15Mądrzyk JanKobyłecka MartynaLATINO 14-15 D LA
1Drogosz MateuszBryk MagdalenaKICK 14-15 D ST
2Szołtysik PiotrSkiba JuliaIMPULS 14-15 D ST
3Szkotak MaciejKapustka KamilaLATINO 14-15 D ST
4Bezak TomaszMotyka MilenaLATIN DANCE 14-15 D ST
5Skowronek KrzysztofOgonowska WeronikaRONDO 14-15 D ST
6Socha BrunoKania AmeliaPERFECT DANCE 14-15 D ST
7Wąż AdrianKrechniak WiktoriaLATIN DANCE 14-15 D ST
8Jaróg RobertSięka IgaCUBANA 14-15 D ST
9Folta KarolKielawa JuliaKLASA 14-15 D ST
9Solcan EmilKról MagdalenaEVOLUTION 14-15 D ST
11Łysak PawełZalewska NicolaKICK 14-15 D ST
12Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA 14-15 D ST
13Mądrzyk JanKobyłecka MartynaLATINO 14-15 D ST
14Marcinkowski KrystianKmieć EmiliaLATINO 14-15 D ST
1Sala MateuszMieszkowicz AnnaGALA 14-15 E 8T
2Plebanek MichałJanas OliwiaSzT eMiKa 14-15 E 8T
3Pach MateuszDoniec NataliaPERFECT DANCE 14-15 E 8T
4Salicki OskarWłoch PaulinaISKRA 14-15 E 8T
5Harla JakubMałek AdriannaGALA 14-15 E 8T
6Putaj MateuszSzramik JuliaPERFECT DANCE 14-15 E 8T
7Misior PatrykDzięgielowska EmiliaGOLDEN DANCE 14-15 E 8T
8Laryś JakubPaszek WiktoriaEVOLUTION 14-15 E 8T
1Puchała JanCisło ZofiaPERFECT DANCE 14-15 F 6T
2Łyżwa FryderykCisło AdriannaPERFECT DANCE 14-15 F 6T
3Załęski KarolKrężel MartynaLATINO 14-15 F 6T
4Suong FilipStruska MajaEVOLUTION 14-15 F 6T
5Drabik SewerynKonicka AnnaSWING 14-15 F 6T
1Zieliński TomaszSzczałuba NikolaKICK 14-15 G 6T
2Piekarski WiktorOgińska JuliaKICK 14-15 G 6T
3Flak DominikZontek IngridEVOLUTION 14-15 G 6T
1Kania SebastianTobiasz JuliaPERFECT DANCE 14-15 H 4T
1Lipiński PawełZdziarska ZofiaRONDO 14-15 H 4T
1Zabłocki ErykDzieża AmeliaPERFECT DANCE 14-15 H 4T
2Bodziony AmeliaWalas DominikGALA 14-15 H 4T
2Brennan DominikWłodarczyk PatrycjaSKT Regis Bochnia 14-15 H 4T
2Kogut AntoniJonak WiktoriaSKT Regis Bochnia 14-15 H 4T
1Kącik KacperZgoda NataliaEVOLUTION 12-13 D LA
2Kołodziej JulianBudzik ZofiaKLASA 12-13 D LA
1Kołodziej JulianBudzik ZofiaKLASA 12-13 D ST
2Kącik KacperZgoda NataliaEVOLUTION 12-13 D ST
1Kotkowski NikodemHoppe OrianaSUKCES 12-13 E 8T
2Ludwig FilipBorek ElizaKuźnia Tańca 12-13 E 8T
3Nieckarz MichałSochacka JuliaJUST DANCE 12-13 E 8T
4Nykiel FilipŁucarz EmiliaLATINO 12-13 E 8T
5Górny MateuszFilipek EmiliaIMPERIA 12-13 E 8T
6Gaik GabrielLubojańska KajaPERFECT DANCE 12-13 E 8T
7Mikos BłażejGutej WeronikaLATINO 12-13 E 8T
8Gawęda WiktorCzech NadiaEVOLUTION 12-13 E 8T
9Jarząb FilipMolęda WeronikaKICK 12-13 E 8T
10Jedynak FranciszekNajder NataliaIMPERIA 12-13 E 8T
11Gucwa WojciechBatko MartynaMCT 12-13 E 8T
1Kwiatkowski AdamMarynowska PolaZORBA 12-13 F 6T
2Kogut WiktorMotyka KamilaLATIN DANCE 12-13 F 6T
3Malicki MikołajZdrzalik MilenaKLASA 12-13 F 6T
4Zięba SzymonZielonka KajaJUST DANCE 12-13 F 6T
5Samotii OrestRutkowska JagodaSTTS 12-13 F 6T
6Miśkiewicz BartłomiejWójcik OliwiaEVOLUTION 12-13 F 6T
7Żmuda KacperKołodziej ZofiaKLASA 12-13 F 6T
8Cierzak OlafDziurzyńska WiktoriaEVOLUTION 12-13 F 6T
1Kopczak AdrianKustra MajaK-STUDIO 12-13 G 6T
1Kula FranciszekŁucarz NataliaLATINO 12-13 G 6T
2Paszek AdamGugała PolaEVOLUTION 12-13 G 6T
2Serafin TomaszKorczak KlaudiaGALA 12-13 G 6T
2Łabędź TomaszWąs AlicjaKS M-TEAM 12-13 G 6T
3Niedbała JakubJabłońska MajaGALA 12-13 G 6T
3Pyziński AdrianPluta AlicjaGALA 12-13 G 6T
3Ruszkowski MaciejChmura KamilaEVOLUTION 12-13 G 6T
3Wiciński ŁukaszChachurska AnnaEVOLUTION 12-13 G 6T
1Chmiel PiotrSłoma PatrycjaJUST DANCE 12-13 H 4T
1Myciński AlexGumula BarbaraEVOLUTION 12-13 H 4T
1Osuch KrzysztofWach IwonaPERFECT DANCE 12-13 H 4T
1Pakłos KrzysztofKosoń MajaKLASA 12-13 H 4T
1Sztorc KacperZałęska AmeliaLATINO 12-13 H 4T
1Szwed MarcinDudka OliwiaSWING 12-13 H 4T
1Szwed NikodemGorny JuliaSWING 12-13 H 4T
1Łagoda DawidŁagoda WiktoriaAKSEL 12-13 H 4T
2Łukaski MikołajMatla LenaRESPECT DANCE 12-13 H 4T
2Limanowski OliwierHrebik BarbaraSzT eMiKa 12-13 H 4T
2Malczewski SzymonKonicka KatarzynaSWING 12-13 H 4T
1Kowal WojciechSajdak EmiliaKLASA 10-11 E 6T
2Krakowski GabrielPotoczna AlicjaGALA 10-11 E 6T
3Kuśnierz MichałKordula KajaJUST DANCE 10-11 E 6T
1Drechny-Mucha MaksymilianJakubiszyn JuliaEVOLUTION 10-11 F 6T
2Łach WojciechKrzyworączka AntoninaST FLASH DUO - Kraków 10-11 F 6T
3Twardzik JakubTokarska AlicjaRONDO 10-11 F 6T
4Czajka MaciejMiernik NataliaJUST DANCE 10-11 F 6T
5Jankowski JakubMania ZofiaINSPIRACJA 10-11 F 6T
6Wąchała ArkadiuszDzikowska DorotaGRACJA 10-11 F 6T
1Zdrzalik ErykSerek AleksandraKLASA 10-11 G 6T
1Polek IgorKapłońska AmeliaSzT eMiKa 10-11 G 6T
2Bujacz PrzemysławCitko ZofiaST FLASH DUO - Kraków 10-11 G 6T
2Gawlas KacperMisiarz ZuzannaEVOLUTION 10-11 G 6T
2Maziarz JakubKuter PatrycjaAKSEL 10-11 G 6T
3Cepil WiktorKnyziak ZuzannaEVOLUTION 10-11 G 6T
3Leśniak DominikMarcinkiewicz JuliaKLASA 10-11 G 6T
3Pochopień HubertPochopień LauraLATIN DANCE 10-11 G 6T
3Stolarski AntoniMroczek MagdalenaSKT Regis Bochnia 10-11 G 6T
1Kwinta FilipGawęda ZuzannaJUST DANCE 10-11 H 4T
1Kędzior FilipMiras AleksandraGALA 10-11 H 4T
1Mikus KrzysztofKłusak EmiliaSzT eMiKa 10-11 H 4T
1Niewola BartoszKot IzabelaSzT eMiKa 10-11 H 4T
1Strzałkowski PatrickWoźniak GabrielaEVOLUTION 10-11 H 4T
1Czempik TobiaszCzempik MajaRONDO 10-11 H 4T
1Zabłocki OlafDrzewiecka MajaPERFECT DANCE 10-11 H 4T
1Dymiński JanKrólik WiktoriaKICK 10-11 H 4T
1Fijałkowski FranciszekNieć MajaEVOLUTION 10-11 H 4T
1Gracz BłażejAntoń KamilaGALA 10-11 H 4T
1Kamiński SebastianBarnaś AnnaKLASA 10-11 H 4T
2Socha MichałSolecka JUliaPLĄS 10-11 H 4T
2Strumiłło HubertKurpiel AmeliaEVOLUTION 10-11 H 4T
2Tyl BartoszTurbak AlicjaKS M-TEAM 10-11 H 4T
2Wira IgorDeep MariaAkademia Tańca 10-11 H 4T
2Łabędź AndrzejSztaba PatrycjaKS M-TEAM 10-11 H 4T
2Ciepliński BłażejKołodziej HannaKLASA 10-11 H 4T
2Czarnik DominikPachacz KarolinaKLASA 10-11 H 4T
2Gawryś HubertKlamka WeronikaGALA 10-11 H 4T
2Kołcz MaksymilianKłeczek LenaAKSEL 10-11 H 4T
2Róg RonaldStrzałkowska JessicaEVOLUTION 10-11 H 4T
1Chwała HubertDuda AureliaJUST DANCE 8-9 H 4T
1Drechny HubertKabat ZuzannaKLASA 8-9 H 4T
1Herduś KarolMieluch JoannaKLASA 8-9 H 4T
1Respondek WojciechWojtas AgataKLASA 8-9 H 4T
1Strzępek SzymonBujak KlaudiaAKSEL 8-9 H 4T
2Gwiżdż KordianTrendota MarlenaST IMPRESJA Kęty 8-9 H 4T
2Ptak TomaszKusia ElizaEVOLUTION 8-9 H 4T
2Wrona MikołajGibas MagdalenaST IMPRESJA Kęty 8-9 H 4T
2Łabędź MichałTurbak JoannaKS M-TEAM 8-9 H 4T