!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019 (FTS)
Wieliczka
Filtruj:
Kategorie:


































1Bartelik PawełKowal MagdalenaTHE BEST Dorośli OPEN LA
2Nowoświat MikołajSamek MagdalenaSKT STYL Dorośli OPEN LA
3Trochymiuk SebastianStanilewicz AgataZAMEK Dorośli OPEN LA
4Bęczkowski PawełJaczewska NataliaPrestige Dorośli OPEN LA
5Czopiński KonradMakhnyuk SofiyaZAMEK Dorośli OPEN LA
6Mrowiec AdrianNiezabitowska KatarzynaST PROFESSIONAL DANCE SPORT Dorośli OPEN LA
7Postovit KostiantynMamchur IrynaMAESTRO Dorośli OPEN LA
8Zboray MarekZborayova TereziaSHOW DS TEAM Dorośli OPEN LA
9Tarasiuk MateuszLewicka PatrycjaST PROFESSIONAL DANCE SPORT Dorośli OPEN LA
1Andersen RobertPaduch KlaudiaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA Dorośli OPEN ST
2Vaikasas GabrieliusGrabowska KlaudiaELITA Dorośli OPEN ST
3Ługowski Bartosz MiłoszPopek OliwiaPM Dorośli OPEN ST
4Bil Jakub KacperStefańska JuliaFEELING Dorośli OPEN ST
5Espenszyt KewinStefaniak ZofiaPM Dorośli OPEN ST
6Augustynowicz TomaszBatyra KatarzynaFEELING Dorośli OPEN ST
7Khlyan MaksymKhlyan KhrystynaFLORIO Dorośli OPEN ST
8Zboray MarekZborayova TereziaSHOW DS TEAM Dorośli OPEN ST
9Zhvirko 0LehPopyk MartaORIGINAL Dorośli OPEN ST
1Czopiński KonradMakhnyuk SofiyaZAMEK 16-18 A LA
2Postovit KostiantynMamchur IrynaMAESTRO 16-18 A LA
3Balko AndrejMakkosova LianaAKADEMIA TANCA 16-18 A LA
4Tarasiuk MateuszLewicka PatrycjaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 A LA
5Kondratiuk OleksandrKovalchuk AnnaSLAVA 16-18 A LA
6Gaman OrestShymkiv KaterynaLIGA-A 16-18 A LA
1Deak FilipPabst JuliaKTC BRATISLAVA 16-18 A ST
2Zhvirko 0LehPopyk MartaORIGINAL 16-18 A ST
3Gaman OrestShymkiv KaterynaLIGA-A 16-18 A ST
1Bełz NicolasSłowiak AdriannaMCT 16-18 B LA
2Fedotov OleksandrBatyrkhanova KaterynaLILIIA 16-18 B LA
3Yampolskyi EduardSeroizhko DariaMAESTRO 16-18 B LA
4Kondratiuk OleksandrKovalchuk AnnaSLAVA 16-18 B LA
5Gramatyka AntoniPaczosa KorneliaELITA 16-18 B LA
6Bloshenko VladyslavKaryna BedanMAESTRO 16-18 B LA
7Kruszyna WojciechRosik PaulinaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 B LA
7Miś JakubJałocha WiktoriaKS M-TEAM 16-18 B LA
9Góra KrzysztofSzpałek AgnieszkaELITA 16-18 B LA
9Zboray MarekZborayova TereziaSHOW DS TEAM 16-18 B LA
11Korzh BorysUdartseva VeronikaKarmens 16-18 B LA
12Klimek WojciechWójcik OliwiaKS M-TEAM 16-18 B LA
13Knysh MatviyHnativ DariyaKarmens 16-18 B LA
14Tishchenko KostiantynLovchyna SofiiaLILIIA 16-18 B LA
15Ożóg SzymonGłodzik JustynaELITA 16-18 B LA
16Zaruba ArturKyrychuk AnastasiiaKarmens 16-18 B LA
1Gramatyka AntoniPaczosa KorneliaELITA 16-18 B ST
2Góra KrzysztofSzpałek AgnieszkaELITA 16-18 B ST
3Zboray MarekZborayova TereziaSHOW DS TEAM 16-18 B ST
4Kruszyna WojciechRosik PaulinaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 B ST
5Miś JakubJałocha WiktoriaKS M-TEAM 16-18 B ST
6Małysa AdamFlaga IzabelaELITA 16-18 B ST
1Tishchenko KostiantynLovchyna SofiiaLILIIA 16-18 C LA
2Dyrda GrzegorzGatner NataliaASTRA 16-18 C LA
3Ciosek PiotrBalon KatarzynaSKT STYL 16-18 C LA
4Stanek MaciejKazior MałgorzataELITA 16-18 C LA
5Michalik KarolKopeć DariaSKT STYL 16-18 C LA
6Klimas JakubGrabowska EmiliaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 C LA
7Małysa AdamFlaga IzabelaELITA 16-18 C LA
1Ciosek PiotrBalon KatarzynaSKT STYL 16-18 C ST
2Małysa AdamFlaga IzabelaELITA 16-18 C ST
3Michalik KarolKopeć DariaSKT STYL 16-18 C ST
4Stanek MaciejKazior MałgorzataELITA 16-18 C ST
5Klimas JakubGrabowska EmiliaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 C ST
6Czopek JanKieć HannaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 C ST
1Stanek MaciejKazior MałgorzataELITA 16-18 D LA
2Małysa AdamFlaga IzabelaELITA 16-18 D LA
3Michalak MiłoszŚcigała JuliaASTRA 16-18 D LA
4Smerdzyński KrystianPodgórska NataliaELITA 16-18 D LA
5Błaszcz JanMazańska KarolinaASTRA 16-18 D LA
6Kunachowicz KacperBajor KarolinaELITA 16-18 D LA
1Stanek MaciejKazior MałgorzataELITA 16-18 D ST
2Kunachowicz KacperBajor KarolinaELITA 16-18 D ST
1Raputa KacperTylek WiktoriaELITA 16-18 OPEN LA
2Lindevang Larsen MagnusKolesarova SlavkaAKADEMIA TANCA 16-18 OPEN LA
3Balko AndrejMakkosova LianaAKADEMIA TANCA 16-18 OPEN LA
4Góra KrzysztofSzpałek AgnieszkaELITA 16-18 OPEN LA
5Gramatyka AntoniPaczosa KorneliaELITA 16-18 OPEN LA
6Yampolskyi EduardSeroizhko DariaMAESTRO 16-18 OPEN LA
7Kondratiuk OleksandrKovalchuk AnnaSLAVA 16-18 OPEN LA
8Bloshenko VladyslavKaryna BedanMAESTRO 16-18 OPEN LA
9Fedotov OleksandrBatyrkhanova KaterynaLILIIA 16-18 OPEN LA
9Korzh BorysUdartseva VeronikaKarmens 16-18 OPEN LA
11Gaman OrestShymkiv KaterynaLIGA-A 16-18 OPEN LA
12Knysh MatviyHnativ DariyaKarmens 16-18 OPEN LA
1Krupa MateuszNonko OleksandraPM 16-18 OPEN ST
2Raputa KacperTylek WiktoriaELITA 16-18 OPEN ST
3Purczyński WiktorWerblińska GabrielaFEELING 16-18 OPEN ST
4Wawrzonkowski ErnestSnopek KajaOLIMP SPORT 16-18 OPEN ST
5Lindevang Larsen MagnusKolesarova SlavkaAKADEMIA TANCA 16-18 OPEN ST
6Deak FilipPabst JuliaKTC BRATISLAVA 16-18 OPEN ST
7Gramatyka AntoniPaczosa KorneliaELITA 16-18 OPEN ST
8Kowalczyk Mateusz ArturZagórska MałgorzataESTYMA 16-18 OPEN ST
9Góra KrzysztofSzpałek AgnieszkaELITA 16-18 OPEN ST
10Klimek WojciechWójcik OliwiaKS M-TEAM 16-18 OPEN ST
11Bajus OliverGoliasova SonaTK TÍLIA LIPANY 16-18 OPEN ST
12Gaman OrestShymkiv KaterynaLIGA-A 16-18 OPEN ST
12Miś JakubJałocha WiktoriaKS M-TEAM 16-18 OPEN ST
1Hadarah IvanGuseva AnastasiiaLILIIA 14-15 B LA
2Zieliński IgorGałka KarolinaELITA 14-15 B LA
3Rotar StepanTernovenko YuliiaMAESTRO 14-15 B LA
4Golovchenko YevgenHrynenko AnastasiiaMEGADANCE 14-15 B LA
5Bori ChristianLenghartova DominikaAKADÉMIA TANCA NITRA 14-15 B LA
6Ciopała MichałNawalany JuliaMCT 14-15 B LA
7Śledź MiłoszDziób AmeliaMCT 14-15 B LA
8Jopek JakubSzufnara JuliaWIR DANCE 14-15 B LA
9Płonka AdrianProchownik KajaELITA 14-15 B LA
10Fehr MichałPelczar EmiliaK-STUDIO 14-15 B LA
10Teteria MatviyKasperovych DariiyaMAESTRO 14-15 B LA
12Drożdż KonradFlorczyk NikolaELITA 14-15 B LA
12Lysenko ArtemLysenko DariaLILIIA 14-15 B LA
14Ivashchenko ArturNosikova KaterynaLILIIA 14-15 B LA
1Hadarah IvanGuseva AnastasiiaLILIIA 14-15 B ST
2Rotar StepanTernovenko YuliiaMAESTRO 14-15 B ST
3Ciopała MichałNawalany JuliaMCT 14-15 B ST
4Śledź MiłoszDziób AmeliaMCT 14-15 B ST
5Bori ChristianLenghartova DominikaAKADÉMIA TANCA NITRA 14-15 B ST
6Golovchenko YevgenHrynenko AnastasiiaMEGADANCE 14-15 B ST
7Zieliński IgorGałka KarolinaELITA 14-15 B ST
8Płonka AdrianProchownik KajaELITA 14-15 B ST
9Jopek JakubSzufnara JuliaWIR DANCE 14-15 B ST
1Ciopała MichałNawalany JuliaMCT 14-15 C LA
2Jopek JakubSzufnara JuliaWIR DANCE 14-15 C LA
3Ivashchenko ArturNosikova KaterynaLILIIA 14-15 C LA
4Fehr MichałPelczar EmiliaK-STUDIO 14-15 C LA
5Lysenko ArtemLysenko DariaLILIIA 14-15 C LA
6Drożdż KonradFlorczyk NikolaELITA 14-15 C LA
7Bajus KristofHovancova ZanetaTK TÍLIA LIPANY 14-15 C LA
8Sylwestrowicz JakubPasek PatrycjaELITA 14-15 C LA
9Rzepa NikodemDuda NinaELITA 14-15 C LA
10Kuzmin OleksiiBedan AhataRUTA 14-15 C LA
1Płonka AdrianProchownik KajaELITA 14-15 C ST
2Lysenko ArtemLysenko DariaLILIIA 14-15 C ST
3Jopek JakubSzufnara JuliaWIR DANCE 14-15 C ST
4Ivashchenko ArturNosikova KaterynaLILIIA 14-15 C ST
5Rzepa NikodemDuda NinaELITA 14-15 C ST
6Sylwestrowicz JakubPasek PatrycjaELITA 14-15 C ST
7Drożdż KonradFlorczyk NikolaELITA 14-15 C ST
8Bajus KristofHovancova ZanetaTK TÍLIA LIPANY 14-15 C ST
1Chernyshov IhorSylla OleksandraCHAMPION 14-15 D LA
2Zuk-Olszewski Matus MaximilianPoganova MagdalenaAKADEMIA TANCA 14-15 D LA
3Słomka MaciejTabaszewska NadiaELITA 14-15 D LA
4Myśliwiec HubertMilewska AnnaELITA 14-15 D LA
5Zaczyk JakubChełmecka ErykaWIR DANCE 14-15 D LA
6Motyka MichałDadał MartynaWIR DANCE 14-15 D LA
7Kryklyvskyi VladyslavMolchanova MariaCHAMPION 14-15 D LA
8Wilk ArturStefańska JustynaWIR DANCE 14-15 D LA
9Madeja AntoniChrapla Oliwia MałgorzataASTRA 14-15 D LA
10Siwik MateuszGrajny DominikaELITA 14-15 D LA
1Zuk-Olszewski Matus MaximilianPoganova MagdalenaAKADEMIA TANCA 14-15 D ST
2Ivashchenko ArturNosikova KaterynaLILIIA 14-15 D ST
3Słomka MaciejTabaszewska NadiaELITA 14-15 D ST
4Motyka MichałDadał MartynaWIR DANCE 14-15 D ST
5Wilk ArturStefańska JustynaWIR DANCE 14-15 D ST
6Myśliwiec HubertMilewska AnnaELITA 14-15 D ST
7Chernyshov IhorSylla OleksandraCHAMPION 14-15 D ST
8Zaczyk JakubChełmecka ErykaWIR DANCE 14-15 D ST
9Siwik MateuszGrajny DominikaELITA 14-15 D ST
1Czermuga WiktorCzech NadiaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 14-15 E 6T
2Kryklyvskyi VladyslavMolchanova MariaCHAMPION 14-15 E 6T
3Siwik MateuszGrajny DominikaELITA 14-15 E 6T
4Kalandyk MateuszSkoczylas AgnieszkaELITA 14-15 E 6T
1Stawowy MateuszSilva SaraELITA 14-15 OPEN LA
2Hadarah IvanGuseva AnastasiiaLILIIA 14-15 OPEN LA
3Golovchenko YevgenHrynenko AnastasiiaMEGADANCE 14-15 OPEN LA
4Forostianov DmytriiMinkova VeronikaMEGADANCE 14-15 OPEN LA
5Zieliński IgorGałka KarolinaELITA 14-15 OPEN LA
6Rotar StepanTernovenko YuliiaMAESTRO 14-15 OPEN LA
7Kutsulyma MaksymPanchenko SofiiaLIGA-A 14-15 OPEN LA
8Jagła PiotrSilva MartaELITA 14-15 OPEN LA
9Bori ChristianLenghartova DominikaAKADÉMIA TANCA NITRA 14-15 OPEN LA
10Bajus KristofHovancova ZanetaTK TÍLIA LIPANY 14-15 OPEN LA
11Rzepa NikodemDuda NinaELITA 14-15 OPEN LA
11Sylwestrowicz JakubPasek PatrycjaELITA 14-15 OPEN LA
11Fehr MichałPelczar EmiliaK-STUDIO 14-15 OPEN LA
1Stawowy MateuszSilva SaraELITA 14-15 OPEN ST
2Hadarah IvanGuseva AnastasiiaLILIIA 14-15 OPEN ST
3Jarosz JanDudek WiktoriaK-STUDIO 14-15 OPEN ST
4Rotar StepanTernovenko YuliiaMAESTRO 14-15 OPEN ST
5Golovchenko YevgenHrynenko AnastasiiaMEGADANCE 14-15 OPEN ST
6Bori ChristianLenghartova DominikaAKADÉMIA TANCA NITRA 14-15 OPEN ST
7Zieliński IgorGałka KarolinaELITA 14-15 OPEN ST
8Bajus KristofHovancova ZanetaTK TÍLIA LIPANY 14-15 OPEN ST
9Sylwestrowicz JakubPasek PatrycjaELITA 14-15 OPEN ST
10Rzepa NikodemDuda NinaELITA 14-15 OPEN ST
1Kondratov SerhiiGradinar VladyslavaPRESTIGE 12-13 C LA
2Dushak IlliaGonymovych AnisiiaLILIIA 12-13 C LA
3Kaźmierczak DamianSadowska MariannaDANCE IMPERIUM 12-13 C LA
4Fedotov VladyslavFedotova AlinaLILIIA 12-13 C LA
5Onisk WitoldPrzyborska NataliaFEELING 12-13 C LA
6Shymkiv OleksiiKim MariiaLIGA-A 12-13 C LA
7Kuchnia PatrykSroka WiktoriaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 12-13 C LA
8Wiercioch KonradKurleto JessicaELITA 12-13 C LA
9Dancewicz MikołajLichowska NataliaWIR DANCE 12-13 C LA
10Antosz MikołajKania AmeliaSKT STYL 12-13 C LA
1Onisk WitoldPrzyborska NataliaFEELING 12-13 C ST
2Jagła PiotrSilva MartaELITA 12-13 C ST
3Shymkiv OleksiiKim MariiaLIGA-A 12-13 C ST
4Kuchnia PatrykSroka WiktoriaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 12-13 C ST
5Kondratov SerhiiGradinar VladyslavaPRESTIGE 12-13 C ST
6Fedotov VladyslavFedotova AlinaLILIIA 12-13 C ST
7Sabat AntoniJamróz AnnaSKT STYL 12-13 C ST
8Dushak IlliaGonymovych AnisiiaLILIIA 12-13 C ST
8Kaźmierczak DamianSadowska MariannaDANCE IMPERIUM 12-13 C ST
8Wiercioch KonradKurleto JessicaELITA 12-13 C ST
11Dancewicz MikołajLichowska NataliaWIR DANCE 12-13 C ST
12Antosz MikołajKania AmeliaSKT STYL 12-13 C ST
1Fedotov VladyslavFedotova AlinaLILIIA 12-13 D LA
2Bednarz SzymonPetriaieva OlesiaKS M-TEAM 12-13 D LA
3Slobodnichenko OleksiiShadrina VitalinaMEGADANCE 12-13 D LA
4Pięciak OliwierUrbanek SandraK-STUDIO 12-13 D LA
5Dushak IlliaGonymovych AnisiiaLILIIA 12-13 D LA
6Shukatka AndriyShapovalova OleksandraFLORIO 12-13 D LA
7Burenko MarkReva VasilisaLIGA-A 12-13 D LA
8Salamon TymoteuszRomaniszyn KlaudiaSKT STYL 12-13 D LA
9Bakacz MichałChrobak AleksandraPM 12-13 D LA
9Czerwczak MiłoszSroka AlicjaOLIMP SPORT 12-13 D LA
11Cybul MarcelNowacka KingaKM 12-13 D LA
12Kuchnia PatrykSroka WiktoriaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 12-13 D LA
12Kudlik MiłoszWróbel OliwiaMCT 12-13 D LA
14Dąbrowski WiesławSłowiak AmeliaMCT 12-13 D LA
15Barcik MateuszCzernek WiktoriaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 12-13 D LA
16Wójcik MikołajMongiałło HannaPM 12-13 D LA
17Nowicki MarekGarcia GabrielaKS M-TEAM 12-13 D LA
17Dancewicz MikołajLichowska NataliaWIR DANCE 12-13 D LA
19Wiercioch KonradKurleto JessicaELITA 12-13 D LA
20Batowski FilipMałysa EmiliaELITA 12-13 D LA
1Shukatka AndriyShapovalova OleksandraFLORIO 12-13 D ST
2Czerwczak MiłoszSroka AlicjaOLIMP SPORT 12-13 D ST
3Pięciak OliwierUrbanek SandraK-STUDIO 12-13 D ST
4Kuchnia PatrykSroka WiktoriaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 12-13 D ST
5Burenko MarkReva VasilisaLIGA-A 12-13 D ST
6Bakacz MichałChrobak AleksandraPM 12-13 D ST
7Slobodnichenko OleksiiShadrina VitalinaMEGADANCE 12-13 D ST
8Fedotov VladyslavFedotova AlinaLILIIA 12-13 D ST
9Dushak IlliaGonymovych AnisiiaLILIIA 12-13 D ST
10Wójcik MikołajMongiałło HannaPM 12-13 D ST
11Bednarz SzymonPetriaieva OlesiaKS M-TEAM 12-13 D ST
12Wiercioch KonradKurleto JessicaELITA 12-13 D ST
13Cybul MarcelNowacka KingaKM 12-13 D ST
14Salamon TymoteuszRomaniszyn KlaudiaSKT STYL 12-13 D ST
15Kudlik MiłoszWróbel OliwiaMCT 12-13 D ST
16Dancewicz MikołajLichowska NataliaWIR DANCE 12-13 D ST
16Barcik MateuszCzernek WiktoriaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 12-13 D ST
18Dąbrowski WiesławSłowiak AmeliaMCT 12-13 D ST
19Batowski FilipMałysa EmiliaELITA 12-13 D ST
20Nowicki MarekGarcia GabrielaKS M-TEAM 12-13 D ST
1Slobodnichenko OleksiiShadrina VitalinaMEGADANCE 12-13 E 6T
2Dąbrowski WiesławSłowiak AmeliaMCT 12-13 E 6T
3Nikulnikov MykhailoBorovitska OleksandraFANTASY 12-13 E 6T
4Rusiniek YehorHolovchenko DariaLILIIA 12-13 E 6T
5Lytvynov DmytroKireva OleksandraLILIIA 12-13 E 6T
6Ciernia GerardSkowronek JuliaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 12-13 E 6T
7Batowski FilipMałysa EmiliaELITA 12-13 E 6T
8Gomułka JakubPółtorak GuliaWIR DANCE 12-13 E 6T
9Solcan EmilKoperek MarlenaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 12-13 E 6T
10Pach MateuszSzramik JuliaSKT PASJA 12-13 E 6T
11Nowicki MarekGarcia GabrielaKS M-TEAM 12-13 E 6T
12Fedyk ViktorBandura MarianaLider 12-13 E 6T
13Ząbczyński JanPraszkiewicz OliwiaSKT STYL 12-13 E 6T
14Ambrożkiewicz WojciechMłodnicka GabrielaSKT PASJA 12-13 E 6T
1Stawowy MateuszSilva SaraELITA 12-13 OPEN LA
2Forostianov DmytriiMinkova VeronikaMEGADANCE 12-13 OPEN LA
3Mitier MaksymSkvortsova ValerijaMegaDance 12-13 OPEN LA
4Pacan AntoniJarzyńska AnnaCorte Dance Progress 12-13 OPEN LA
5Savranskyi AnatoliiStefanyshena SofiiaSLAVA 12-13 OPEN LA
6Kutsulyma MaksymPanchenko SofiiaLIGA-A 12-13 OPEN LA
7Jagła PiotrSilva MartaELITA 12-13 OPEN LA
8Szwed JakubMazur IngaMCT 12-13 OPEN LA
9Kondratov SerhiiGradinar VladyslavaPRESTIGE 12-13 OPEN LA
10Shymkiv OleksiiKim MariiaLIGA-A 12-13 OPEN LA
11Mech KarolWyporska NelaDANCE IMPERIUM 12-13 OPEN LA
12Kuzemko AlexanderKazmiruk OleksandraMAESTRO 12-13 OPEN LA
13Kaźmierczak DamianSadowska MariannaDANCE IMPERIUM 12-13 OPEN LA
13Sabat AntoniJamróz AnnaSKT STYL 12-13 OPEN LA
1Stawowy MateuszSilva SaraELITA 12-13 OPEN ST
2Mitier MaksymSkvortsova ValerijaMegaDance 12-13 OPEN ST
3Forostianov DmytriiMinkova VeronikaMEGADANCE 12-13 OPEN ST
4Pacan AntoniJarzyńska AnnaCorte Dance Progress 12-13 OPEN ST
5Szwed JakubMazur IngaMCT 12-13 OPEN ST
6Sabat AntoniJamróz AnnaSKT STYL 12-13 OPEN ST
7Shymkiv OleksiiKim MariiaLIGA-A 12-13 OPEN ST
8Kondratov SerhiiGradinar VladyslavaPRESTIGE 12-13 OPEN ST
8Mech KarolWyporska NelaDANCE IMPERIUM 12-13 OPEN ST
10Kuzemko AlexanderKazmiruk OleksandraMAESTRO 12-13 OPEN ST
1Bulhakov DmytroBulhakova KseniiaPRESTIGE 10-11 D LA
2Shymkiv MykhailoDychuk AnastasiiaLIGA-A 10-11 D LA
3Dronov DaniilHadarah MariiaLILIIA 10-11 D LA
4Mazurczyk JanWasiewicz MalwinaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA 10-11 D LA
5Kostenok YelyseiKryvenko YarynaLIGA-A 10-11 D LA
6Dziubenko MykhailoGuzowska ZuzannaKS M-TEAM 10-11 D LA
7Yaremko MaksymPavlyuk MilanaFLORIO 10-11 D LA
7Czepiel BartłomiejMaślanka MartynaCENTRUM KULTURY I SPORTU 10-11 D LA
9Szczepaniak TomaszPierzga NataliaWIR DANCE 10-11 D LA
9Iliushyk MaksymNikolaichuk KseniiaLILIIA 10-11 D LA
9Jałocha TonyDuda MartynaELITA 10-11 D LA
12Szabla WiktorSokołowska WiktoriaWIR DANCE 10-11 D LA
13Gaik GabrielLubojańska KajaSKT PASJA 10-11 D LA
13Gelardi GiovanniSabuda AmeliaELITA 10-11 D LA
13Kuźma FranekZaczyńska LauraMCT 10-11 D LA
1Shymkiv MykhailoDychuk AnastasiiaLIGA-A 10-11 D ST
2Dziubenko MykhailoGuzowska ZuzannaKS M-TEAM 10-11 D ST
3Kostenok YelyseiKryvenko YarynaLIGA-A 10-11 D ST
4Mazurczyk JanWasiewicz MalwinaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA 10-11 D ST
5Jałocha TonyDuda MartynaELITA 10-11 D ST
6Bulhakov DmytroBulhakova KseniiaPRESTIGE 10-11 D ST
7Szabla WiktorSokołowska WiktoriaWIR DANCE 10-11 D ST
8Dronov DaniilHadarah MariiaLILIIA 10-11 D ST
9Kuźma FranekZaczyńska LauraMCT 10-11 D ST
10Yaremko MaksymPavlyuk MilanaFLORIO 10-11 D ST
10Szczepaniak TomaszPierzga NataliaWIR DANCE 10-11 D ST
12Gelardi GiovanniSabuda AmeliaELITA 10-11 D ST
13Iliushyk MaksymNikolaichuk KseniiaLILIIA 10-11 D ST
14Czepiel BartłomiejMaślanka MartynaCENTRUM KULTURY I SPORTU 10-11 D ST
15Gaik GabrielLubojańska KajaSKT PASJA 10-11 D ST
1Kostenok YelyseiKryvenko YarynaLIGA-A 10-11 E 6T
2Dronov DaniilHadarah MariiaLILIIA 10-11 E 6T
3Bulhakov DmytroBulhakova KseniiaPRESTIGE 10-11 E 6T
4Jędrysiak IgorKranc KarolinaELITA 10-11 E 6T
5Kuźma FranekZaczyńska LauraMCT 10-11 E 6T
6Yaremko MaksymPavlyuk MilanaFLORIO 10-11 E 6T
7Iliushyk MaksymNikolaichuk KseniiaLILIIA 10-11 E 6T
8Gaik GabrielLubojańska KajaSKT PASJA 10-11 E 6T
9Sudienkov KirilAleksandrova ViktoriiaLILIIA 10-11 E 6T
10Sarota ArkadiuszBazylińska AmeliaKS M-TEAM 10-11 E 6T
11Krawczyk JakubJałocha MartynaELITA 10-11 E 6T
12Włodarczyk OskarLykhodid AnastazjaKS M-TEAM 10-11 E 6T
1Oleksiienko TymofiiRepryntseva AlisaSLAVA 10-11 OPEN LA
2Rumiński GracjanWoźniak NataliaDANCE IMPERIUM 10-11 OPEN LA
3Shymkiv MykhailoDychuk AnastasiiaLIGA-A 10-11 OPEN LA
4Szczepaniak TomaszPierzga NataliaWIR DANCE 10-11 OPEN LA
5Dziubenko MykhailoGuzowska ZuzannaKS M-TEAM 10-11 OPEN LA
6Jałocha TonyDuda MartynaELITA 10-11 OPEN LA
7Czepiel BartłomiejMaślanka MartynaCENTRUM KULTURY I SPORTU 10-11 OPEN LA
8Gelardi GiovanniSabuda AmeliaELITA 10-11 OPEN LA
9Jędrysiak IgorKranc KarolinaELITA 10-11 OPEN LA
1Oleksiienko TymofiiRepryntseva AlisaSLAVA 10-11 OPEN ST
2Rumiński GracjanWoźniak NataliaDANCE IMPERIUM 10-11 OPEN ST
3Shymkiv MykhailoDychuk AnastasiiaLIGA-A 10-11 OPEN ST
4Dziubenko MykhailoGuzowska ZuzannaKS M-TEAM 10-11 OPEN ST
5Jałocha TonyDuda MartynaELITA 10-11 OPEN ST
6Jędrysiak IgorKranc KarolinaELITA 10-11 OPEN ST
7Szczepaniak TomaszPierzga NataliaWIR DANCE 10-11 OPEN ST
8Gelardi GiovanniSabuda AmeliaELITA 10-11 OPEN ST