!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\" (PTT)
Siemianowice Śląskie
Filtruj:
Kategorie:



















1Powichrowski KacperFrankiewicz JuliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 B LA
2Karczewicz AdrianŚroda WiktoriaST DOBROWOLSCY 16-18 B LA
3Wesołowski MichałMorawicka KarolinaDANCE TEAM 16-18 B LA
4Paszek WojciechGwóźdź PaulinaIMPULS 16-18 B LA
5Ślazyk JakubManowska WeronikaMISTRAL 16-18 B LA
6Scąber AleksanderUrban AnnaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 B LA
1Sowa KamilKolarczyk IzabelaRONDO 16-18 B ST
2Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM 16-18 B ST
3Ślazyk JakubManowska WeronikaMISTRAL 16-18 B ST
4Abramczyk Tomasz WojciechBłach MartaSKT AGH 16-18 B ST
5Kołodziej MarcinWojaczek MagdalenaMIX 16-18 B ST
6Kudziełko PatrykNykiel WeronikaNOWY STYL 16-18 B ST
7Seweryn DanielLorencik Katarzyna MariaBAWINEK 16-18 B ST
8Będkowski DawidŁopata AnnaMARENGO 16-18 B ST
8Pakuła WojciechKęsik NataliaZORBA 16-18 B ST
8Zemełka DennisCzerner AleksandraUKS CATIA 16-18 B ST
1Górniak JerzyStruzik LidiaNOWY STYL 16-18 C LA
2Wrzesiński ArturPecyna ZuzannaISKRA 16-18 C LA
3Pakuła WojciechKęsik NataliaZORBA 16-18 C LA
4Zemełka DennisCzerner AleksandraUKS CATIA 16-18 C LA
5Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM 16-18 C LA
6Słociński EmanuelBenisz KlaudiaRYTM 16-18 C LA
7Fronc JeremiaszŚlósarz MilenaArtDance 16-18 C LA
8Wiernicki AdamBelka AdriannaRONDO 16-18 C LA
9Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C LA
10Orawski AdamKurpas ŻanetaFORUM 16-18 C LA
1Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 C ST
2Wesołowski MichałMorawicka KarolinaDANCE TEAM 16-18 C ST
3Kaliński KrzysztofZawadzka AnnaKuźnia Tańca 16-18 C ST
4Błach DawidKainka WiktoriaUKS CATIA 16-18 C ST
5Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C ST
6Szymaniec WojciechWojak AnetaRONDO 16-18 C ST
7Orawski AdamKurpas ŻanetaFORUM 16-18 C ST
8Wawrzak WiktorSkonieczna DominikaZORBA 16-18 C ST
9Fronc JeremiaszŚlósarz MilenaArtDance 16-18 C ST
10Zdebski MichałNiechciał AgnieszkaSEMPRE 16-18 C ST
11Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna MariaSEMPRE 16-18 C ST
1Trząski PiotrNuckowska DominikaMARENGO 16-18 D LA
2Rusin MateuszKlimas AngelikaKuźnia Tańca 16-18 D LA
3Krzemiński GrzegorzKlebach WeronikaFLAMENCO 16-18 D LA
4Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA 16-18 D LA
5Zając MaciejMarek DominikaEVOLUTION 16-18 D LA
6Salwin MichałKemona ElizaIMPULS 16-18 D LA
7Błach DawidKainka WiktoriaUKS CATIA 16-18 D LA
8Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 D LA
9Stanik MariuszDobrakowska MajaBALLARE 16-18 D LA
10Sadowski RadosławWątor NataliaEVOLUTION 16-18 D LA
11Uthke JanWarchał HelenaRYTM 16-18 D LA
1Zając MaciejMarek DominikaEVOLUTION 16-18 D ST
2Rusin MateuszKlimas AngelikaKuźnia Tańca 16-18 D ST
3Salwin MichałKemona ElizaIMPULS 16-18 D ST
4Stanik MariuszDobrakowska MajaBALLARE 16-18 D ST
5Kreczko KarolMarcinkiewicz OliwiaMARENGO 16-18 D ST
6Sadowski RadosławWątor NataliaEVOLUTION 16-18 D ST
7Michalik WojciechPfajfer JuliaFORUM 16-18 D ST
8Trząski PiotrNuckowska DominikaMARENGO 16-18 D ST
9Mroczek MichałJasińska MartynaST CIEPŁY 16-18 D ST
10Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 D ST
1Kubica EliaszZemełka JenniferUKS CATIA 16-18 E LA
2Jastrzębski JarosławGóra AgnieszkaSEMPRE 16-18 E LA
3Ciechanowski DariuszBorcz HalinaArtDance 16-18 E LA
4Merchel JulianMerchel AnnaST Linestudio 16-18 E LA
5Pyras KrzysztofKopeć MartaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 E LA
6Mroczek MichałJasińska MartynaST CIEPŁY 16-18 E LA
1Wiercigroch SzymonPorębska JuliaNOWY STYL 16-18 E ST
2Pyras KrzysztofKopeć MartaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 E ST
3Kubica EliaszZemełka JenniferUKS CATIA 16-18 E ST
4Uthke JanWarchał HelenaRYTM 16-18 E ST
5Ciechanowski DariuszBorcz HalinaArtDance 16-18 E ST
1Mazur GrzegorzKołosowska JuliaMARENGO 14-15 D LA
2Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa 14-15 D LA
3Piotrowski JakubWojciuch LauraMARENGO 14-15 D LA
4Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA 14-15 D LA
5Wojaczek PiotrBreitkopf AgataCentrum Tańca FIESTA 14-15 D LA
6Klimek FilipSkrzypczak AgnieszkaSzk. Tańca Gutovskyi 14-15 D LA
7Baron JakubRoszak JuliaRAGTIME 14-15 D LA
7Owczarek MateuszAndruszkiewicz KamilaZORBA 14-15 D LA
1Mazur GrzegorzKołosowska JuliaMARENGO 14-15 D ST
2Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 14-15 D ST
3Zużałek SzymonJaworska NataliaRAGTIME 14-15 D ST
4Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa 14-15 D ST
5Baron JakubRoszak JuliaRAGTIME 14-15 D ST
6Klimek FilipSkrzypczak AgnieszkaSzk. Tańca Gutovskyi 14-15 D ST
7Piotrowski JakubWojciuch LauraMARENGO 14-15 D ST
7Wojaczek PiotrBreitkopf AgataCentrum Tańca FIESTA 14-15 D ST
9Owczarek MateuszAndruszkiewicz KamilaZORBA 14-15 D ST
1Weczerek AdrianKwoska AlicjaRONDO 14-15 E 8T
2Ilnicki WojciechKaczmarek AnnaDANCE CENTER 14-15 E 8T
3Smolarek MarcelŁyczko DariaRAGTIME 14-15 E 8T
4Wojtusik MikołajKosmacz KlaudiaFANTAZJA 14-15 E 8T
5Szynal DanielWysocka JuliaPERFECT 14-15 E 8T
6Wijas JakubPosłowska JagodaKICK 14-15 E 8T
1Kotek BartoszNicpoń KingaSTTS 14-15 F 6T
2Kłosowski TomaszSioła OliwiaST CIEPŁY 14-15 F 6T
3Lozinszek ArturSzewczyk JuliaSZKOŁA TAŃCA WIR 14-15 F 6T
1Szczyrk MikołajKruczała MarcelinaRAGTIME 12-13 F 6T
2Zielony JakubKropidło KlaudiaRYTM 12-13 F 6T
3Stępień JakubStężała AleksandraETIUDA 12-13 F 6T
4Pudełko MikołajKliś AnetaRAGTIME 12-13 F 6T
5Soboń BartoszKłucjasz MajaESKADRA 12-13 F 6T
1Piszczała WiktorBekus AleksandraZORBA 12-13 G 4T
2Jóźwicki MateuszBury AgataNOWY STYL 12-13 G 4T
3Cyran Juliusz KarolMagnowska JustynaRONDO 12-13 G 4T
3Wasiutyński GrzegorzBriss JuliaRYTM 12-13 G 4T
1Kubies BartoszZaworska ZuzannaMARENGO 12-13 H 4T
1Pabian SebastianGałwa AleksandraZORBA 12-13 H 4T
1Spodymek StanisławJaśko MajaDANCE CENTER 12-13 H 4T
1Szczepanik KrzysztofSzczepanik PaulinaSUKCES 12-13 H 4T
2Fedko AleksandraMirek StanisławMistrzowska Akademia Taneczna 12-13 H 4T
2Fiałkiewicz AdrianSkrobol MartynaRYTM 12-13 H 4T
2Stańko MateuszRudek NataliaPERFECT 12-13 H 4T
1Sobczyk WiktorNocoń MajaSUKCES 10-11 G 4T
1Szczepanowski MikołajŚleszyńska OliwiaZORBA 10-11 G 4T
2Karasiak PiotrFuks Aleksandra WeronikaESKADRA 10-11 G 4T
2Kielan MarcelChruścicka NikolaST DOBROWOLSCY 10-11 G 4T
3Wrona PatrykWrona JustynaMARENGO 10-11 G 4T
3Czechowski PatrykCzechowska AmeliaSZKOŁA TAŃCA WIR 10-11 G 4T
3Kuban IgorBrzezińska-Śledzik WiktoriaZORBA 10-11 G 4T
3Witoszek GrzegorzLeszczyńska NinaRYTM 10-11 G 4T
1Posłowski KonstantyBiernacka MartaKICK 10-11 H 4T
1Kępiński KacperRudek AnetaPERFECT 10-11 H 4T
1Placek FranciszekCzarnuch JustynaDANCE CENTER 10-11 H 4T
2Jeżak AleksanderKoczar BognaRYTM 10-11 H 4T
2Lupa MichałMarciniak MilenaMistrzowska Akademia Taneczna 10-11 H 4T
2Lupa PawełTkacz MajaMistrzowska Akademia Taneczna 10-11 H 4T
1Gudowski StanisławKocot JuliaMARENGO 8-9 H 4T
1Nabiałczyk MaciejKot WiktoriaST DOBROWOLSCY 8-9 H 4T
1Nowak SzymonOlejarczyk NikolaKICK 8-9 H 4T
2Fliga MiłoszKordyś JuliaMARENGO 8-9 H 4T
2Tarasin JuliuszWilkosz JuliaPERFECT 8-9 H 4T