!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 (PTT)
WARSZAWA-WESOŁA
Filtruj:
Kategorie:





















1Gąsiorek PatrykZinkiewicz JuliaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
2Pędziwiatr AdrianRykowska AleksandraCORTE TOP DANCE 16-18 B LA
3Chojnowski BartoszKłaput NataliaKTT DUET 16-18 B LA
4Świniarski MarcinLewucha AgnieszkaSTARDANCE 16-18 B LA
5Bartyś MarcinDatczuk AleksandraKADRYL 16-18 B LA
6Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
7Dermanowski WiktorModzelewska AnetaIMPET TEAM 16-18 B LA
8Łopatka PrzemysławOlczyk WeronikaBRASIL 16-18 B LA
9Matuszewski PiotrKomosa AgnieszkaBRASIL 16-18 B LA
10Józefowicz DanielIntrys JoannaBRASIL 16-18 B LA
11Maliszewski JakubCybulska MonikaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
11Matykiewicz ZbyszkoAntos NataliaBRASIL 16-18 B LA
13Bendinger KrystianRakowiecka AdriannaJEDYNKA 16-18 B LA
1Pałaszewski RafałKowalska PaulinaBRASIL 16-18 B ST
2Bojarski BartoszRychlica KatarzynaELITE DANCE 16-18 B ST
3Maliszewski JakubCybulska MonikaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
4Celmerowski KacperGastoł DariaIMPET TEAM 16-18 B ST
5Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
6Nowak MarcelMarkiewicz PaulinaPASJA 16-18 B ST
7Szymański BartłomiejKuśmierz BarbaraPROGRESS 16-18 B ST
7Szyszka MichałSzyszka MagdalenaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
9Matykiewicz ZbyszkoAntos NataliaBRASIL 16-18 B ST
1Grabowski WojciechLipiec MartaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 C LA
2Pycio SebastianZduńczyk PaulinaESKADRA 16-18 C LA
3Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA 16-18 C LA
4Laskowski MichałWadowska MagdalenaLIDER 16-18 C LA
5Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
6Krawczyk PawełLorkowska KingaBRASIL 16-18 C LA
1Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
2Laskowski MichałWadowska MagdalenaLIDER 16-18 C ST
3Grzelczak DawidBuczek MałgorzataESKADRA 16-18 C ST
4Wawrzusiszyn DominikTruszkowska GabrielaIMPET TEAM 16-18 C ST
5Krawczyk PawełLorkowska KingaBRASIL 16-18 C ST
6Wolf GabrielRedlicka EdytaAKADEMIA TAŃCA 16-18 C ST
7Dermanowski WiktorModzelewska AnetaIMPET TEAM 16-18 C ST
8Bendinger KrystianRakowiecka AdriannaJEDYNKA 16-18 C ST
1Winiarek TomaszGrzybowska WeronikaBRASIL 16-18 D LA
2Kazimierczuk KarolWalkiewicz IzabelaCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
3Gajdos JulianRyfa JuliaJEDYNKA 16-18 D LA
4Grzelczak DawidBuczek MałgorzataESKADRA 16-18 D LA
5Wawrzusiszyn DominikTruszkowska GabrielaIMPET TEAM 16-18 D LA
6Bilski FilipBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
7Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
1Bilski FilipBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
2Gajdos JulianRyfa JuliaJEDYNKA 16-18 D ST
3Kazimierczuk KarolWalkiewicz IzabelaCENTRUM TAŃCA 16-18 D ST
4Winiarek TomaszGrzybowska WeronikaBRASIL 16-18 D ST
5Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA 16-18 D ST
6Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
7Dmowski HubertZawadka JuliaIMPET TEAM 16-18 D ST
8Stobiecki BartoszJaśkaniec AnnaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
1Radziszewski PiotrWoźniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
2Dmowski HubertZawadka JuliaIMPET TEAM 16-18 E LA
3Gmochowski MateuszLewicka AleksandraCENTRUM TAŃCA 16-18 E LA
4Stobiecki BartoszJaśkaniec AnnaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
5Pałac JakubGizińska JuliaSTART 16-18 E LA
1Okoń FilipNowak ZuzannaIMPET TEAM 16-18 E ST
2Gmochowski MateuszLewicka AleksandraCENTRUM TAŃCA 16-18 E ST
3Radziszewski PiotrWoźniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E ST
4Pałac JakubGizińska JuliaSTART 16-18 E ST
1Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA 14-15 D LA
2Demianiuk MaciejSzor AngelikaBLUE CLASSIC 14-15 D LA
3Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY 14-15 D LA
4Pięcek AleksanderPięcek AnetaBLUE CLASSIC 14-15 D LA
5Bogusz KamilZowczak GabrielaKORDASZEWSCY 14-15 D LA
1Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA 14-15 D ST
2Demianiuk MaciejSzor AngelikaBLUE CLASSIC 14-15 D ST
3Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY 14-15 D ST
4Pięcek AleksanderPięcek AnetaBLUE CLASSIC 14-15 D ST
5Bogusz KamilZowczak GabrielaKORDASZEWSCY 14-15 D ST
1Smith OliverMarchewka IzabelaCreative Dance 14-15 E 8T
2Paterek KacperRachwał JuliaCreative Dance 14-15 E 8T
3Kijak KonradMalmon WiktoriaZAMEK 14-15 E 8T
4Olewiński DominikPałyska Dominika AgnieszkaEMOTION 14-15 E 8T
5Motyka MaciejPastuszka WiktoriaZAMEK 14-15 E 8T
1Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC 12-13 D LA
2Gałązka AleksKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP 12-13 D LA
3Okazaki NeotoRzeczkowska MartynaBLUE CLASSIC 12-13 D LA
4Wardak MarcinWardak NataliaKORDASZEWSCY 12-13 D LA
5Kaniewski GrzegorzKusina NataliaDREAM DANCE 12-13 D LA
6Rodek MaciejPiotrowska MartaBLUE CLASSIC 12-13 D LA
1Okazaki NeotoRzeczkowska MartynaBLUE CLASSIC 12-13 D ST
2Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC 12-13 D ST
3Rodek MaciejPiotrowska MartaBLUE CLASSIC 12-13 D ST
4Gałązka AleksKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP 12-13 D ST
5Wardak MarcinWardak NataliaKORDASZEWSCY 12-13 D ST
6Kaniewski GrzegorzKusina NataliaDREAM DANCE 12-13 D ST
1Zgutka BartłomiejZgutka AgataFAST-STEP 12-13 E 8T
2Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM 12-13 E 8T
3Kotarba SzymonMróz MariaAKADEMIA TAŃCA 12-13 E 8T
4Łukasiewicz KarolMarciniak WiktoriaBLUE CLASSIC 12-13 E 8T
5Nowak SzymonZawistowska NataliaCENTRUM TAŃCA 12-13 E 8T
6Pawluczuk BartoszChaniewicz WeronikaZAMEK 12-13 E 8T
7Wiaderny AleksanderSłomska AmeliaEMOTION 12-13 E 8T
8Gaworek SzymonBiałołęcka KatarzynaSTART 12-13 E 8T
9Witczak PawełPikuła PatrycjaMAKO 12-13 E 8T
10Wośkowski MikołajBarcicka NataliaMAKO 12-13 E 8T
1Grabski JakubKleczkowska IzabelaCreative Dance 12-13 G 6T
2Toporek NorbertDrabik KamilaRESPECT DANCE 12-13 G 6T
3Gaworek HubertWięcławska AnnaSTART 12-13 G 6T
3Wieczorek JerzyCzapska WiktoriaFAST-STEP 12-13 G 6T
1Baczyński JanWrzesińska KarolinaEMOTION 12-13 H 4T
1Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA 12-13 H 4T
1Pawelec DawidZdyb PatrycjaCENTRUM TAŃCA 12-13 H 4T
1Szczepankowski KarolKarwowska ZuzannaGCK 12-13 H 4T
1Więckowski MikołajSabak EwaRS 12-13 H 4T
1Łyżwa AleksanderStadnik WiktoriaETIUDA 12-13 H 4T
2Mielecki AndrzejKawczyńska-Banaszek LauraRS 12-13 H 4T
2Olkowicz KubaSkwarek MariaEMOTION 12-13 H 4T
2Samełko JakubRydzewska MałgorzataGCK 12-13 H 4T
2Jakubowski DamianRosłonkiewicz KlaudiaEMOTION 12-13 H 4T
1Hass BartoszBilińska NikolaSTART 10-11 E 6T
2Demianiuk JanModrzejewska MariaBLUE CLASSIC 10-11 E 6T
3Karaskiewicz MichałBiernacka JuliaPOLINA'S DIAMONDS 10-11 E 6T
4Lynov VictorRomaniuk JuliaELITE DANCE 10-11 E 6T
5Żydaczewski JulianWierciszewska KorneliaAKADEMIA TAŃCA 10-11 E 6T
6Szor HubertRozbicka ZuzannaDREAM DANCE 10-11 E 6T
7Kłos WojciechKotowicz MartynaFAST-STEP 10-11 E 6T
8Świątkiewicz PawełNasiłowska AnnaIMPET TEAM 10-11 E 6T
9Grabiński MarcinJanczuk JuliaFAST-STEP 10-11 E 6T
9Jasiński JakubLewtak KamilaZAMEK 10-11 E 6T
11Sidorowicz JakubBartyś MagdalenaKADRYL 10-11 E 6T
12Barczyński WiktorSzumiło HannaZAMEK 10-11 E 6T
12Małecki FilipGrabowska BarbaraSHOW TIME 10-11 E 6T
1Głuch JakubRybak JuliaCreative Dance 10-11 G 6T
1Szostak IgorPłatek NikolaFAST-STEP 10-11 G 6T
1Zawistowski FilipTarasewicz NataliaKADRYL 10-11 G 6T
2Jarmużewski KacperZielińska MarcelinaMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA 10-11 G 6T
2Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION 10-11 G 6T
2Wilford JamesPieńkowska DorotaFAST-STEP 10-11 G 6T
2Bochnak StanisławKurda WiktoriaSZKOŁA TAŃCA BiT 10-11 G 6T
3Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 10-11 G 6T
3Karczmarczyk PiotrMaszkiewicz ZuzannaKORDASZEWSCY 10-11 G 6T
3Końsko FranciszekOlesiejuk HannaIMPET TEAM 10-11 G 6T
3Książek DamianSchab MartaEMOTION 10-11 G 6T
3Mroczek KacperGąska KingaKORDASZEWSCY 10-11 G 6T
3Sikorski AdamKozłowska KatarzynaKADRYL 10-11 G 6T
3Wardak SebastianGac MariaKORDASZEWSCY 10-11 G 6T
1Zieliński MarcinDylewska UrszulaGCK 10-11 H 4T
1Denarski KorneliuszPulchny KarolinaFAST-STEP 10-11 H 4T
1Dymowski KamilZaborowska JuliaSHOW TIME 10-11 H 4T
1Kozyra BartłomiejGajdos MichalinaJEDYNKA 10-11 H 4T
1Krasowski Jakub JanKlepacka ZuzannaKADRYL 10-11 H 4T
1Madejski JakubBiernacka JuliannaFAST-STEP 10-11 H 4T
1Wrzesiński OliwierDąbrowska MajaFAST-STEP 10-11 H 4T
2Dobrowolski MateuszPerzanowska AleksandraFAST-STEP 10-11 H 4T
2Mularczyk FilipRogozińska AnnaEMOTION 10-11 H 4T
2Peński DamianSabak JoannaRS 10-11 H 4T
2Rozwadowski AleksanderSzynkiewicz WiolettaFAST-STEP 10-11 H 4T
2Wolski BartoszCiszewska NataliaFAST-STEP 10-11 H 4T
2Zając MieszkoBrzezińska JuliaEMOTION 10-11 H 4T
1Buczyński KamilKozłowska HannaFAST-STEP 8-9 H 4T
1Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION 8-9 H 4T
1Jakubiak FranciszekSzczepańska OliwiaSTART 8-9 H 4T
1Manjak KubaWłodarczyk NinaBLUE CLASSIC 8-9 H 4T
1Pogorzelski KrzysztofDrzażdżyńska OliwiaMAKO 8-9 H 4T
1Rozmysł MaciejBurkacka AntoninaPOLINA'S DIAMONDS 8-9 H 4T
1Szczurowski MichałRegulska MartynaEMOTION 8-9 H 4T
1Zawadzki AdrianSztabnik MajaCreative Dance 8-9 H 4T
2Napiórkowski JakubOsuch JuliaMAKO 8-9 H 4T
2Pawelec MiłoszJarmułowicz JuliaCENTRUM TAŃCA 8-9 H 4T
2Piszczek KacperRzewuska ZofiaMAKO 8-9 H 4T
2Sołtysiak JakubCzajkowska KarolinaFAST-STEP 8-9 H 4T
2Czajka DominikFlorczyk AlicjaMAKO 8-9 H 4T
2Dzieliński IgorSękowska MartynaBLUE CLASSIC 8-9 H 4T
2Kossakowski OskarWoźniak DariaFAST-STEP 8-9 H 4T