!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2017”. (PTT)
Jarosław
Filtruj:
Kategorie:


















1Kopaczyński MichałKuźniar DariaAKSEL 16-18 B LA
2Cygan JakubStolarska KingaDŻET 16-18 B LA
3Wdowiak HubertGlica MilenaSAMBA 16-18 B LA
4Stański MateuszKrupa KatarzynaDŻET 16-18 B LA
5Banach AlanShmahara KhrystynaAKSEL 16-18 B LA
6Bartyś MarcinDatczuk AleksandraKADRYL 16-18 B LA
7Pogorzelec PawełKwaśny SaraGOLDEN DANCE 16-18 B LA
1Dobrowolski DominikUrman MonikaAKSEL 16-18 B ST
2Bartyś MarcinDatczuk AleksandraKADRYL 16-18 B ST
3Wdowiak HubertGlica MilenaSAMBA 16-18 B ST
1Sendecki AdamPałys MartynaTAKT 16-18 D LA
2Łygas JakubDrabik GabrielaSAMBA 16-18 D LA
3Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA 16-18 D LA
4Stadnik KacperSabat OliwiaTAKT 16-18 D LA
5Nenutil MaciejBuś DominikaSAMBA 16-18 D LA
6Płaneta JakubDziemidowicz Zuzanna OliwiaSAMBA 16-18 D LA
7Basza MateuszSpołowicz PatrycjaGOLDEN DANCE 16-18 D LA
8Niedźwiedź JakubMartowicz MajaGOLDEN DANCE 16-18 D LA
9Jastrzębski JarosławGóra AgnieszkaSEMPRE 16-18 D LA
10Wieczorek GrzegorzChmielińska MajaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
1Sendecki AdamPałys MartynaTAKT 16-18 D ST
2Pobidyński WiktorTurczak WiktoriaGOLDEN DANCE 16-18 D ST
3Płaneta JakubDziemidowicz Zuzanna OliwiaSAMBA 16-18 D ST
4Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA 16-18 D ST
5Nenutil MaciejBuś DominikaSAMBA 16-18 D ST
6Baran BogusławWróblewska JustynaSEMPRE 16-18 D ST
7Stadnik KacperSabat OliwiaTAKT 16-18 D ST
1Ciechanowski DariuszBorcz HalinaArtDance 16-18 E LA
2Majcher MarcelSzałaj MarylaTAKT 16-18 E LA
3Gniadek-Zając GrzegorzLubińska AleksandraBAWINEK 16-18 E LA
4Bartyzel JakubKuroczko AleksandraSAMBA 16-18 E LA
5Goral MaciejOleszczak AnnaJUMP 16-18 E LA
6Chrzuszcz FilipDziędzioł MagdalenaSAMBA 16-18 E LA
1Ciechanowski DariuszBorcz HalinaArtDance 16-18 E ST
2Gniadek-Zając GrzegorzLubińska AleksandraBAWINEK 16-18 E ST
3Majcher MarcelSzałaj MarylaTAKT 16-18 E ST
4Tomczyk JakubBartyzel JulitaSAMBA 16-18 E ST
5Bartyzel JakubKuroczko AleksandraSAMBA 16-18 E ST
6Niedźwiedź JakubMartowicz MajaGOLDEN DANCE 16-18 E ST
7Chrzuszcz FilipDziędzioł MagdalenaSAMBA 16-18 E ST
1Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL 14-15 E 8T
2Lechowicz PawełMacek JuliaAKSEL 14-15 E 8T
3Kumor BartłomiejPniak KatarzynaK-STUDIO 14-15 E 8T
4Gazda CezaryOrzeł OliwiaEM STUDIO 14-15 E 8T
5Miara KacperKorpal AgataGOLDEN DANCE 14-15 E 8T
6Szewc MichałMazurkiewicz KatarzynaSAMBA 14-15 E 8T
7Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z 14-15 E 8T
8Książkiewicz WiktorBogacz AleksandraK-STUDIO 14-15 E 8T
9Wojnar KrystianSzetela EmiliaAKSEL 14-15 E 8T
10Kiszka MikołajPituch PolaJUMP 14-15 E 8T
1Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL 14-15 F 6T
2Winiarski WiktorLelonek ZuzannaRESPECT DANCE 14-15 F 6T
3Starnawski PiotrFlis GabrielaA-Z 14-15 F 6T
4Borys JakubWalczak GabrielaTAKT 14-15 F 6T
5Długoszek KamilKrysa AleksandraBALLROOM 14-15 F 6T
6Wołoszyn KamilJaworska AleksandraJUMP 14-15 F 6T
7Starowicz HubertKopeć AleksandraKARISMA 14-15 F 6T
1Mienkina AdamCzajka ZuzannaMARENGO 14-15 G 4T
2Butryn GrzegorzŻelasko OliwiaJUST DANCE 14-15 G 4T
3Szybiak Michał TomaszKołodziej JagodaTAKT 14-15 G 4T
3Łabędzki DominikSieńkowska Wiktoria A-Z 14-15 G 4T
1Bożek BartoszKrasoń AnnaSAMBA 12-13 E 8T
2Szydłowski OliwiuszRozputyńska PatrycjaGOLDEN DANCE 12-13 E 8T
3Pielka KrzysztofRytwińska AleksandraPERFECT 12-13 E 8T
4Kopeć WojciechSzeląg ZuzannaA-Z 12-13 E 8T
5Włodarczyk PatrykOgar NataszaKLASA 12-13 E 8T
1Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART 12-13 F 6T
2Garko KamilGrucela MajaAKSEL 12-13 F 6T
3Wójcik HubertMałys MagdaMAGIC-DANCE 12-13 F 6T
4Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE 12-13 F 6T
5Doroszuk OktawiuszKijanka OliwiaGOLDEN DANCE 12-13 F 6T
6Gogół MarekAdaszewska AnielaEM STUDIO 12-13 F 6T
7Pliszka MiłoszWoźniak EmiliaJUST DANCE 12-13 F 6T
8Kłos PrzemysławOsmala NataliaSAMBA 12-13 F 6T
9Bienia JakubGałuszka NataliaGRACJA 12-13 F 6T
1Gołąb BartoszPawełek PatrycjaTAKT 12-13 G 4T
1Sobczyk OktawiuszJanosz AleksandraSUKCES 12-13 G 4T
2Kotyla DominikFedurczak MarcelinaTAKT 12-13 G 4T
2Szczęśniak BartłomiejTara EmiliaGALA 12-13 G 4T
2Żurawicz JakubGlazar EmiliaGRACJA 12-13 G 4T
3Bórzyński StanisławPotoczny JoannaTAKT 12-13 G 4T
3Dziki WojciechKania AmeliaTAKT 12-13 G 4T
3Niedźwiedź BartoszZagrobelna EmiliaGOLDEN DANCE 12-13 G 4T
3Sikorski JakubMularz JuliaTAKT 12-13 G 4T
1Jankowski JanParuch DariaSAMBA 12-13 H 4T
1Klubek HubertBańka MajaSAMBA 12-13 H 4T
1Lech KrystianSzwagiel OliwiaAKSEL 12-13 H 4T
2Damaszko ŁukaszBielecka EmiliaA-Z 12-13 H 4T
2Jankowski MaciejParuch AlicjaSAMBA 12-13 H 4T
2Lebioda MaciejWach AleksandraJUST DANCE 12-13 H 4T
1Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE 10-11 F 6T
2Skrzypek KonradWoch MałgorzataZAMEK 10-11 F 6T
3Bartnik GabrielBednarczyk WiktoriaZŁOTA PARA 10-11 F 6T
4Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK 10-11 F 6T
5Kuźniar IgorPasterz EmiliaGASIEK 10-11 F 6T
6Grata NikodemLato NataliaAKSEL 10-11 F 6T
7Noga MateuszSaj KarolinaGALA 10-11 F 6T
1Kowal JakubKubal-Marzec JuliaAKSEL 10-11 G 4T
1Palczewski TymoteuszLech KarolinaGASIEK 10-11 G 4T
2Ciosek MikołajWnuk-Janusz NikolaGASIEK 10-11 G 4T
2Frączek IwoŁyszczarz AnnaGASIEK 10-11 G 4T
3Baran SzymonSkubida WiktoriaGOLDEN DANCE 10-11 G 4T
3Krzanowski BartoszGórka ZofiaDŻET 10-11 G 4T
3Pliszka PhilipBajdas KamilaJUST DANCE 10-11 G 4T
3Płaza MaciejLeszczewska JuliaGRACJA 10-11 G 4T
1Bernaciak BartoszPłaza KatarzynaSAMBA 10-11 H 4T
1Furtak ZofiaWareliś AmeliaSAMBA 10-11 H 4T
1Krasoń Karol KamilWiater IzabelaZŁOTA PARA 10-11 H 4T
1Lalak AdamĆwik MartinaTAKT 10-11 H 4T
1Pacławski KamilJanusz WiktoriaGOLDEN DANCE 10-11 H 4T
1Rękas MichałSulewska IwonaSAMBA 10-11 H 4T
1Siudak PiotrMierzwa EmiliaSAMBA 10-11 H 4T
1Skowron KacperCzachór OliwiaSAMBA 10-11 H 4T
1Szulich JakubBarszcz AmeliaSAMBA 10-11 H 4T
2Cichoński KrzysztofSzelążek EmiliaA-Z 10-11 H 4T
2Drabik WiktorLanda GabrielaTAKT 10-11 H 4T
2Inglot KacperLotycz MilenaTAKT 10-11 H 4T
2Jarkowski OskarGdula NataliaSAMBA 10-11 H 4T
2Krawczyk KrystianGęsiorska JuliaA-Z 10-11 H 4T
2Pankiewicz AntoniBielecka JuliaA-Z 10-11 H 4T
2Segiet IgorKaraś EmiliaTAKT 10-11 H 4T
2Łukaczyk FilipSzymczak KingaA-Z 10-11 H 4T
2Bednarz GabrielChołuj GabrielaSAMBA 10-11 H 4T
1Bajcer MikołajJachyra MarlenaSAMBA 8-9 H 4T
1Dul JakubRawska MonikaSAMBA 8-9 H 4T
1Gruca PiotrPęczak IzabelaSAMBA 8-9 H 4T
1Sworeń KonradSałata AnnaSAMBA 8-9 H 4T
1Słomka SzymonKozioł LenaSAMBA 8-9 H 4T
1Łeptuch BartłomiejPasieka JoannaSAMBA 8-9 H 4T
2Kowalski JakubWilk AleksandraGALA 8-9 H 4T
2Lampart DominikBembnowicz RozaliaAKSEL 8-9 H 4T
2Niemiec JakubGrzywacz WiktoriaA-Z 8-9 H 4T
2Pochwat JanBiskupska JuliaAKSEL 8-9 H 4T
2Woźniak PiotrKałamarz IzabelaSHOW DANCE 8-9 H 4T