!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka (PTT)
Wieliczka
Filtruj:
Kategorie:























1Duraj MaksymilianMorawska NicolePERFECT STYL - Kraków 16-18 A LA
2Nazaruk MichałSepioło AdriannaKuźnia Tańca 16-18 A LA
3Nawrat ArturNawrat MonikaMASTER DANCE 16-18 A LA
4Banach AlanMarkiewicz WiktoriaMDANCE - Przemyśl 16-18 A LA
5Skrobisz EmanuelKlekot KarolinaZORBA 16-18 A LA
1Danak MarcinNoworolska MarcelaKuźnia Tańca 16-18 B LA
2Ciosek PiotrBalon KatarzynaPERFECT STYL - Kraków 16-18 B LA
3Kotul HubertDąbek KatarzynaMDANCE - Przemyśl 16-18 B LA
4Smaroń KonradKemona ElizaŚląski Klub Taneczny - Katowice 16-18 B LA
5Mazur MikołajJanosz AleksandraSUKCES 16-18 B LA
6Szewczykowski FilipKlupa NataliaDANCE PROJECT- Wrocław 16-18 B LA
7Łabno MateuszSobarnia PaulinaSzT eMiKa 16-18 B LA
7Świniarski MarcinSnopkowska MonikaPOLISH CLUB 16-18 B LA
9Włochowicz MateuszBrzozowska Agata4STEP 16-18 B LA
10Gordillo DiegoSzymczyk KamilaDancers United 16-18 B LA
11Wojtusik MikołajSuder AnnaPERFECT DANCE 16-18 B LA
12Spyra DominikLiana ZuzannaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 B LA
13Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP 16-18 B LA
1Kotul HubertDąbek KatarzynaMDANCE - Przemyśl 16-18 B ST
2Owczarek MateuszBrol MajaZORBA 16-18 B ST
3Skalski Paweł OlafDrabczyk KarolinaIMPERIA 16-18 B ST
4Łabno MateuszSobarnia PaulinaSzT eMiKa 16-18 B ST
5Szewczykowski FilipKlupa NataliaDANCE PROJECT- Wrocław 16-18 B ST
6Spyra DominikLiana ZuzannaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 B ST
7Rak KonradChwierut AmeliaST IMPRESJA Kęty 16-18 B ST
8Skrobisz EmanuelKlekot KarolinaZORBA 16-18 B ST
9Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE 16-18 B ST
1Dziereń KamilKołodziej MartaSUKCES 16-18 C LA
2Stal KacperGawor JowitaTHOMAS DANCE 16-18 C LA
3Puskarz KamilSzczerba AnielaLATINO 16-18 C LA
4Mucha PawełFatyga AgataIMPERIA 16-18 C LA
5Kutyła RadosławLis WeronikaJUST DANCE 16-18 C LA
6Muniak MaciejBatko MilenaJUST DANCE 16-18 C LA
7Rzepa NikodemCzernek WiktoriaELITA - Kraków 16-18 C LA
8Ochnik BartoszKrzywda WeronikaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 C LA
9Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE 16-18 C LA
10Pyrek KarolBała IzabelaKLASA 16-18 C LA
11Kijowski CezaryLubińska KatarzynaGASIEK 16-18 C LA
1Muniak MaciejBatko MilenaJUST DANCE 16-18 C ST
2Kumor BartłomiejSkręt AleksandraK-STUDIO 16-18 C ST
3Gajewski PatrykKapusta AlicjaBAWINEK 16-18 C ST
4Puskarz KamilSzczerba AnielaLATINO 16-18 C ST
5Włodarczyk PatrykKłosowska KorneliaKLASA 16-18 C ST
6Ryz MichałBaranowska AnnaIMPERIA 16-18 C ST
7Stal KacperGawor JowitaTHOMAS DANCE 16-18 C ST
8Jędrycha DamianZaworska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C ST
9Kijowski CezaryLubińska KatarzynaGASIEK 16-18 C ST
10Goch ŁukaszMilewska AnnaSTTS 16-18 C ST
11Wojtusik MikołajSuder AnnaPERFECT DANCE 16-18 C ST
1Kühn TomaszKolenda AgnieszkaTEAM - Ornontowice 16-18 D LA
2Robak JanPiotrowicz PaulinaPERFECT DANCE 16-18 D LA
3Starostka MarcelJacher OliwiaSzT eMiKa 16-18 D LA
4Kłos PrzemysławSzewc EmiliaSAMBA 16-18 D LA
5Włodarczyk PatrykKłosowska KorneliaKLASA 16-18 D LA
6Kościelniak WojciechGarus AnnaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 D LA
7Brocławik DamianBaum NataliaAKSEL 16-18 D LA
8Pyras KrzysztofJarek EmiliaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 D LA
9Ryz MichałBaranowska AnnaIMPERIA 16-18 D LA
10Bożek BartoszKrasoń AnnaSAMBA 16-18 D LA
10Halama PawełRobak NataliaBAWINEK 16-18 D LA
1Grzesiowski IgorRaczkiewicz JuliaNOWY STYL 16-18 D ST
2Szpara FilipPazio OliwiaNOWY STYL 16-18 D ST
3Łyżwa FranciszekJamborska GabrielaPERFECT DANCE 16-18 D ST
4Robak JanPiotrowicz PaulinaPERFECT DANCE 16-18 D ST
5Jaśkiewicz KrzysztofJarosz JuliaSzT eMiKa 16-18 D ST
6Perłak FilipPobidyńska MartynaMDANCE - Przemyśl 16-18 D ST
7Lozinszek ArturJaromin AleksandraSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 D ST
8Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK 16-18 D ST
8Starostka MarcelJacher OliwiaSzT eMiKa 16-18 D ST
10Pielka KrzysztofSokotun IvanaAKCENT - Będzin 16-18 D ST
11Kościelniak WojciechGarus AnnaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 D ST
12Bożek BartoszKrasoń AnnaSAMBA 16-18 D ST
12Ochnik BartoszKrzywda WeronikaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 D ST
14Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP 16-18 D ST
1Bańka OliwierGłowala MartynaJUST DANCE 16-18 E LA
2Mikołajczyk KonradFaroń MajaNOWY STYL 16-18 E LA
3Szydłowski SzymonKica KarolinaTHOMAS DANCE 16-18 E LA
4Więcek MarcelStrona OliwiaPERFECT DANCE 16-18 E LA
5Taborek AdamRachwał JessicaMARENGO 16-18 E LA
6Kumor BartłomiejSkręt AleksandraK-STUDIO 16-18 E LA
7Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK 16-18 E LA
8Fus FilipJanuszewska KorneliaDŻET 16-18 E LA
1Kłos PrzemysławSzewc EmiliaSAMBA 16-18 E ST
2Gajek DominikZając PaulinaEMOTION Dance Academy Oświęcim 16-18 E ST
3Mikołajczyk KonradFaroń MajaNOWY STYL 16-18 E ST
4Taborek AdamRachwał JessicaMARENGO 16-18 E ST
5Brocławik DamianBaum NataliaAKSEL 16-18 E ST
6Szydłowski SzymonKica KarolinaTHOMAS DANCE 16-18 E ST
7Bańka OliwierGłowala MartynaJUST DANCE 16-18 E ST
8Fus FilipJanuszewska KorneliaDŻET 16-18 E ST
9Więcek MarcelStrona OliwiaPERFECT DANCE 16-18 E ST
1Nowak MateuszKupiec FabianaJUST DANCE 16-18 F LA
2Jaworski JakubStojak MajaIMPULS 16-18 F LA
3Wajda FilipBąk OliwiaLATINO 16-18 F LA
4Gnus ArkadiuszKiszkis ZuzannaIMPULS 16-18 F LA
1Jaworski JakubStojak MajaIMPULS 16-18 F ST
2Wajda FilipBąk OliwiaLATINO 16-18 F ST
3Gnus ArkadiuszKiszkis ZuzannaIMPULS 16-18 F ST
4Nowak MateuszKupiec FabianaJUST DANCE 16-18 F ST
1Babula KacperMinorczyk EritaGALA 14-15 D LA
2Plebanek MichałJanas OliwiaSzT eMiKa 14-15 D LA
3Salamon TymoteuszRomaniszyn KlaudiaPERFECT STYL - Kraków 14-15 D LA
4Socha BrunoKania AmeliaPERFECT DANCE 14-15 D LA
5Pajerski BartoszSzlachtowska JagodaCUBANA 14-15 D LA
6Staśko GabrielLiro AdriannaLATINO 14-15 D LA
7Szołtysik PiotrSkiba JuliaIMPULS 14-15 D LA
8Strzała MiłoszKozicka OliwiaAKSEL 14-15 D LA
9Folta KarolKielawa JuliaKLASA 14-15 D LA
9Wąż AdrianKrechniak WiktoriaLATIN DANCE 14-15 D LA
11Wywiał ErykKsiężnik KingaZORBA 14-15 D LA
11Bezak TomaszMotyka MilenaLATIN DANCE 14-15 D LA
11Brol JakubKołomycew DariaZORBA 14-15 D LA
1Kulig JakubJanosz DagmaraKIEPURA 14-15 D ST
2Pajerski BartoszSzlachtowska JagodaCUBANA 14-15 D ST
3Szołtysik PiotrSkiba JuliaIMPULS 14-15 D ST
4Krogulec MiłoszBuczek SandraDANCE PROJECT- Wrocław 14-15 D ST
5Socha BrunoKania AmeliaPERFECT DANCE 14-15 D ST
6Bezak TomaszMotyka MilenaLATIN DANCE 14-15 D ST
7Skowronek KrzysztofOgonowska WeronikaRONDO 14-15 D ST
8Wywiał ErykKsiężnik KingaZORBA 14-15 D ST
9Wąż AdrianKrechniak WiktoriaLATIN DANCE 14-15 D ST
10Plebanek MichałJanas OliwiaSzT eMiKa 14-15 D ST
11Folta KarolKielawa JuliaKLASA 14-15 D ST
12Brol JakubKołomycew DariaZORBA 14-15 D ST
1Grata NikodemLato NataliaAKSEL 14-15 E 8T
2Babiak PawełJanusz WiktoriaGOLDEN DANCE 14-15 E 8T
3Putaj MateuszSzramik JuliaPERFECT DANCE 14-15 E 8T
4Kubek BeniaminChmura AleksandraLATINO 14-15 E 8T
5Puchała JanCisło ZofiaPERFECT DANCE 14-15 E 8T
6Kowal JakubMarcinkowska KlaudiaAKSEL 14-15 E 8T
1Łyżwa FryderykCisło AdriannaPERFECT DANCE 14-15 F 6T
2Kędzior SebastianBielenda GabrielaAKSEL 14-15 F 6T
3Suong FilipStruska MajaEVOLUTION 14-15 F 6T
1Zabłocki ErykDzieża AmeliaPERFECT DANCE 14-15 G 6T
2Kania SebastianTobiasz JuliaPERFECT DANCE 14-15 G 6T
3Piekarski WiktorOgińska JuliaKICK 14-15 G 6T
1Chmiel PiotrSłoma PatrycjaJUST DANCE 12-13 G 6T
1Larysz JakubTylikowska PaulinaSUKCES 12-13 G 6T
1Swoboda TomaszZiaja JulitaKLASA 12-13 G 6T
2Pakłos KrzysztofKosoń MajaKLASA 12-13 G 6T
2Paszek AdamGugała PolaEVOLUTION 12-13 G 6T
2Piekiełko BłażejHorak MartynaST IMPRESJA Kęty 12-13 G 6T
3Ruszkowski MaciejChmura KamilaEVOLUTION 12-13 G 6T
3Sokołowski JakubSmela AnnaAKSEL 12-13 G 6T
3Wiciński ŁukaszChachurska AnnaEVOLUTION 12-13 G 6T
3Łagoda DawidŁagoda WiktoriaAKSEL 12-13 G 6T
3Myciński AlexGumula BarbaraEVOLUTION 12-13 G 6T
1Łukaski MikołajMatla LenaRESPECT DANCE 12-13 H 4T
1Limanowski OliwierHrebik BarbaraSzT eMiKa 12-13 H 4T
1Szwed MarcinDudka OliwiaSWING 12-13 H 4T
1Szwed NikodemGorny JuliaSWING 12-13 H 4T
2Sztorc KacperZałęska AmeliaLATINO 12-13 H 4T
2Węgrzyn CasperKrempa BarbaraELIDA 12-13 H 4T
2Zięba OskarZięba AmeliaELIDA 12-13 H 4T
1Krakowski GabrielPotoczna AlicjaGALA 10-11 E 6T
2Pieprz KamilSkiba RozaliaLATINO 10-11 E 6T
3Świątek NikodemŁapa JoannaGALA 10-11 E 6T
4Kuśnierz MichałKordula KajaJUST DANCE 10-11 E 6T
5Tolarz FilipLizak AnnaLORDANCE 10-11 E 6T
1Kucza MakarySkrzyp MarcelinaTEAM - Ornontowice 10-11 F 6T
2Łach WojciechKrzyworączka AntoninaST FLASH DUO - Kraków 10-11 F 6T
3Drechny-Mucha MaksymilianJakubiszyn JuliaEVOLUTION 10-11 F 6T
4Polek IgorKapłońska AmeliaSzT eMiKa 10-11 F 6T
5Czajka MaciejMiernik NataliaJUST DANCE 10-11 F 6T
6Sierak DanielPyzik WiktoriaLATIN DANCE 10-11 F 6T
7Chełkowski MarcinBryjewska AmeliaEVOLUTION 10-11 F 6T
1Wiśniewski DawidMotak OliwiaKLASA 10-11 G 6T
1Panek MikołajMikołajczyk SaraZORBA 10-11 G 6T
2Bujacz PrzemysławCitko ZofiaST FLASH DUO - Kraków 10-11 G 6T
2Pochopień HubertPochopień LauraLATIN DANCE 10-11 G 6T
2Słoma RafałPatkaniowska AnnaJUST DANCE 10-11 G 6T
3Adamczyk FilipAdamczyk EmiliaLATIN DANCE 10-11 G 6T
3Badora JakubSiwek CelinaZORBA 10-11 G 6T
3Ciąbor AdamLipowicz WiktoriaLATIN DANCE 10-11 G 6T
3Zabłocki OlafDrzewiecka MajaPERFECT DANCE 10-11 G 6T
1Biskup GracjanChmiest AmeliaSUKCES 10-11 H 4T
1Cyrybał WiktorOręczak KamilaELIDA 10-11 H 4T
1Kędzior FilipMiras AleksandraGALA 10-11 H 4T
1Mazurek MichałMałek LiliannaTEAM - Ornontowice 10-11 H 4T
2Czempik TobiaszCzempik MajaRONDO 10-11 H 4T
2Gawryś HubertKlamka WeronikaGALA 10-11 H 4T
2Lauterbach WiktorPalonek MariaJUST DANCE 10-11 H 4T
2Pańtuła KarolRóg MajaZORBA 10-11 H 4T