!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego i Świętokrzyskiego PTT, Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego (PREMIUM) (PTT)
POLESIE K/ PŁOŃSKA
Filtruj:
Kategorie:





























1Milcarz PawełStaniek DominikaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (MW)
2Rygielski MaciejWęglińska IwonaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (MW)
3Jarosz AndrzejBogdanowicz AleksandraPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (MW)
4Dreling AdrianWawrzusiszyn AgataPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (MW)
5Górski PatrykHubicka AnnaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (MW)
6Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (MW)
7Gumkowski MichałMadeńska Sylwia--- Dorośli OPEN LA (MW)
8Filipowski MateuszPietrzyk SylwiaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (MW)
8Zawadzki RobertShkliaruk AlinaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (MW)
10Baran MichałOleś KatarzynaZAMECZKOWA ST Dorośli OPEN LA (MW)
1Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB Dorośli OPEN ST (MW)
2Połacieniec MarcinPołacieniec JustynaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN ST (MW)
1Zabrodzki PrzemysławGórnicka KrystynaMAKO 16-20 OPEN LA (MW)
1Zabrodzki PrzemysławGórnicka KrystynaMAKO 16-20 OPEN ST (MW)
1Cacko ŁukaszKosmalska AnetaCORTE TOP DANCE 16-18 A LA
2Baran MichałOleś KatarzynaZAMECZKOWA ST 16-18 A LA
3Jabłoński DariuszPokorska AdaKADRYL 16-18 A LA
4Filipowski MateuszPietrzyk SylwiaPOLISH CLUB 16-18 A LA
5Zajkowski KamilPoniatowicz KarolinaKADRYL 16-18 A LA
1Zakrzewski SzymonGiesek JuliaMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA 16-18 B LA
2Nowocin KacperSkóra Zuzanna--- 16-18 B LA
3Mikoś RobertSzpondowska KlaudiaIMPET TEAM 16-18 B LA
4Kowal MarcinZiętara DominikaPROGRESS 16-18 B LA
5Archacki SebastianSzewczyk-Terlecka JoannaBRASIL 16-18 B LA
6Piotrowski PatrykMazur AnnaAKADEMIA TAŃCA 16-18 B LA
7Rosiak PrzemysławAntos NataliaBRASIL 16-18 B LA
8Bartyś MarcinDatczuk AleksandraKADRYL 16-18 B LA
9Grabowski WojciechDenarska JuliaMAKO 16-18 B LA
1Pałaszewski RafałFicner AleksandraBRASIL 16-18 B ST
2Rosiński IgorRosińska IzabelaMAKO 16-18 B ST
3Bartyś MarcinDatczuk AleksandraKADRYL 16-18 B ST
4Szymański BartłomiejKuśmierz BarbaraPROGRESS 16-18 B ST
5Zajkowski KamilPoniatowicz KarolinaKADRYL 16-18 B ST
6Jabłoński DariuszPokorska AdaKADRYL 16-18 B ST
7Nowocin KacperSkóra Zuzanna--- 16-18 B ST
8Grabowski WojciechDenarska JuliaMAKO 16-18 B ST
1Głogowski PiotrPłaza WiolettaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
2Niegowski MichałRychlica KatarzynaKTT DUET 16-18 C LA
3Matykiewicz ZbyszkoPinkowska KatarzynaBRASIL 16-18 C LA
4Kacprzak KacperSalamaga JuliaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
5Borkowski RobertGrzelak AleksandraSZKOŁA TAŃCA BiT 16-18 C LA
6Rosiński HubertSobolewska KarolinaSHOW TIME 16-18 C LA
7Waśniewski JakubSzumacher PatrycjaMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA 16-18 C LA
8Krawczyk PawełStachera WiktoriaBRASIL 16-18 C LA
9Szczepański MateuszMichałowska KatarzynaMAKO 16-18 C LA
1Niegowski MichałRychlica KatarzynaKTT DUET 16-18 C ST
2Korczewski JuliuszSzczukiewicz KatarzynaKTT DUET 16-18 C ST
3Borkowski RobertGrzelak AleksandraSZKOŁA TAŃCA BiT 16-18 C ST
4Grygoruk PawełKrot NataliaKADRYL 16-18 C ST
5Wikieł PawełLipiec MartaMAKO 16-18 C ST
6Krawczyk PawełStachera WiktoriaBRASIL 16-18 C ST
7Chodorowski BartoszSzczepanik Marta AgataRIVIERA 16-18 C ST
8Szczepański MateuszMichałowska KatarzynaMAKO 16-18 C ST
8Głogowski PiotrPłaza WiolettaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
1Karwas EmilJanik KlaudiaJEDYNKA 16-18 D LA
2Syk MarcinKajdaszuk PaulinaTAKT 16-18 D LA
3Ziętek ŁukaszMularczyk BeataCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
4Bętlejewski KacperFurgała KarolinaIMPET TEAM 16-18 D LA
5Wolf GabrielRedlicka EdytaBRASIL 16-18 D LA
6Swend KrzysztofDunin MalwinaCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
7Wawrzusiszyn DominikJurkiewicz WeronikaIMPET TEAM 16-18 D LA
1Karwas EmilJanik KlaudiaJEDYNKA 16-18 D ST
2Wawrzusiszyn DominikJurkiewicz WeronikaIMPET TEAM 16-18 D ST
3Bętlejewski KacperFurgała KarolinaIMPET TEAM 16-18 D ST
4Ziętek ŁukaszMularczyk BeataCENTRUM TAŃCA 16-18 D ST
1Jędrzejczak BartoszGrabowska Hanna WeronikaELITE DANCE 16-18 E ST
2Pawlicki LeszekMazurkiewicz AdaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E ST
3Gmochowski MateuszBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E ST
1Kucina WojciechKuląg MartaCENTRUM TAŃCA 16-18 OPEN LA (MW)
2Gawęcki TomaszSyta DariaCENTRUM TAŃCA 16-18 OPEN LA (MW)
3Snochowski WiktorTygielska KarolinaKTT DUET 16-18 OPEN LA (MW)
4Nowacki AdrianMoskała JaninaPOLISH CLUB 16-18 OPEN LA (MW)
5Zakrzewski SzymonGiesek JuliaMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA 16-18 OPEN LA (MW)
6Nowocin KacperSkóra Zuzanna--- 16-18 OPEN LA (MW)
7Archacki SebastianSzewczyk-Terlecka JoannaBRASIL 16-18 OPEN LA (MW)
8Mikoś RobertSzpondowska KlaudiaIMPET TEAM 16-18 OPEN LA (MW)
9Grabowski WojciechDenarska JuliaMAKO 16-18 OPEN LA (MW)
1Kowal MarcinZiętara DominikaPROGRESS 16-18 OPEN ST (MW)
2Gawęcki TomaszSyta DariaCENTRUM TAŃCA 16-18 OPEN ST (MW)
3Archacki SebastianSzewczyk-Terlecka JoannaBRASIL 16-18 OPEN ST (MW)
4Snochowski WiktorTygielska KarolinaKTT DUET 16-18 OPEN ST (MW)
5Mikoś RobertSzpondowska KlaudiaIMPET TEAM 16-18 OPEN ST (MW)
6Grabowski WojciechDenarska JuliaMAKO 16-18 OPEN ST (MW)
7Nowocin KacperSkóra Zuzanna--- 16-18 OPEN ST (MW)
1Malinowski MaciejRajkowska PaulinaSTART 14-15 C LA
2Szumacher ArturWelenc KatarzynaMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA 14-15 C LA
3Maliszewski JakubCybulska MonikaENJOY DANCE STUDIO 14-15 C LA
4Jurczyk KrzysztofOniszk KamilaIMAGE 14-15 C LA
5Sobolewski DawidOrlińska Paulina--- 14-15 C LA
6Dąbrowski JuliuszDakowicz JuliaFENIKS 14-15 C LA
7Morgisz DanielSzelągowska AleksandraMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA 14-15 C LA
1Jurczyk KrzysztofOniszk KamilaIMAGE 14-15 C ST
2Morgisz DanielSzelągowska AleksandraMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA 14-15 C ST
3Zyglarski PiotrLato WeronikaRIVIERA 14-15 C ST
4Maliszewski JakubCybulska MonikaENJOY DANCE STUDIO 14-15 C ST
5Dąbrowski JuliuszDakowicz JuliaFENIKS 14-15 C ST
6Sobolewski DawidOrlińska Paulina--- 14-15 C ST
7Jagielski KarolKowalczyk MilenaIMAGE 14-15 C ST
1Kietliński SebastianLisiecka JuliaRIVIERA 14-15 D LA
2Baran MichałWalczak AleksandraMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA 14-15 D LA
3Urbański RobertWoźniak KamilaCENTRUM TAŃCA 14-15 D LA
4Czyż DamianPiórkowska PaulinaSHOW TIME 14-15 D LA
5Gajtkowski KarolDurnakowska IwonaSZKOŁA TAŃCA BiT 14-15 D LA
6Wolf ŁukaszStachera WeronikaBRASIL 14-15 D LA
1Kietliński SebastianLisiecka JuliaRIVIERA 14-15 D ST
2Baran MichałWalczak AleksandraMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA 14-15 D ST
3Wolf ŁukaszStachera WeronikaBRASIL 14-15 D ST
4Urbański RobertWoźniak KamilaCENTRUM TAŃCA 14-15 D ST
5Gajtkowski KarolDurnakowska IwonaSZKOŁA TAŃCA BiT 14-15 D ST
6Czyż DamianPiórkowska PaulinaSHOW TIME 14-15 D ST
1Zarzycki HubertKucharczyk MajaPROGRESS 14-15 OPEN LA (MW)
2Jędrasek TomaszSzymańska KarolinaCENTRUM TAŃCA 14-15 OPEN LA (MW)
4Zyglarski PiotrLato WeronikaRIVIERA 14-15 OPEN LA (MW)
5Brodacki BartekKrupa Julia--- 14-15 OPEN LA (MW)
6Góra JakubZiębora KingaTWIST 14-15 OPEN LA (MW)
7Celmerowski KacperGastoł DariaENJOY DANCE STUDIO 14-15 OPEN LA (MW)
8Senderek PiotrKutera JuliaTWIST 14-15 OPEN LA (MW)
1Zarzycki HubertKucharczyk MajaPROGRESS 14-15 OPEN ST (MW)
3Bojarski BartoszStryjewska KarolinaELITE DANCE 14-15 OPEN ST (MW)
4Nagrabski MichałFilińska ZofiaENJOY DANCE STUDIO 14-15 OPEN ST (MW)
5Celmerowski KacperGastoł DariaENJOY DANCE STUDIO 14-15 OPEN ST (MW)
6Góra JakubZiębora KingaTWIST 14-15 OPEN ST (MW)
7Jurczyk KrzysztofOniszk KamilaIMAGE 14-15 OPEN ST (MW)
8Senderek PiotrKutera JuliaTWIST 14-15 OPEN ST (MW)
9Jagielski KarolKowalczyk MilenaIMAGE 14-15 OPEN ST (MW)
1Godlewski WiktorPospieszyńska AlicjaSTART 12-13 D ST
2Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz KarinaIMPET TEAM 12-13 D ST
1Affre JulianPreś EwelinaKTT DUET 12-13 E 8T
2Janczarek KarolNowicka Wiktoria MariaSTART 12-13 E 8T
3Pięcek AleksanderPięcek Aneta--- 12-13 E 8T
1Rencławowicz SzymonHekselman LauraBLUE CLASSIC 12-13 OPEN LA (MW)
2Dąbkowski KacperKowal MałgorzataPROGRESS 12-13 OPEN LA (MW)
3Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz KarinaIMPET TEAM 12-13 OPEN LA (MW)
4Pikuła CezaryAntoniewicz AleksandraELITE DANCE 12-13 OPEN LA (MW)
5Lichota MichałJedlikowska JuliaTWIST 12-13 OPEN LA (MW)
6Zembrzuski KrzysztofAdamiec SandraPROGRESS 12-13 OPEN LA (MW)
7Regeńczuk SebastianZawadzka OliwiaPROGRESS 12-13 OPEN LA (MW)
8Pięcek AleksanderPięcek Aneta--- 12-13 OPEN LA (MW)
1Dąbkowski KacperKowal MałgorzataPROGRESS 12-13 OPEN ST (MW)
2Rencławowicz SzymonHekselman LauraBLUE CLASSIC 12-13 OPEN ST (MW)
3Regeńczuk SebastianZawadzka OliwiaPROGRESS 12-13 OPEN ST (MW)
4Godlewski WiktorPospieszyńska AlicjaSTART 12-13 OPEN ST (MW)
5Lichota MichałJedlikowska JuliaTWIST 12-13 OPEN ST (MW)
6Pikuła CezaryAntoniewicz AleksandraELITE DANCE 12-13 OPEN ST (MW)
7Zembrzuski KrzysztofAdamiec SandraPROGRESS 12-13 OPEN ST (MW)
8Pięcek AleksanderPięcek Aneta--- 12-13 OPEN ST (MW)
1Brodowski MaciejNaguszewska OliwiaMAKO 10-11 E 6T
2Żebrowski AntoniBiałołęcka KatarzynaSTART 10-11 E 6T
3Szczepański DawidGiera PatrycjaSTART 10-11 E 6T
4Żelik JakubWydurska IzabelaMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA 10-11 E 6T
5Białka MateuszPierzyńska WeronikaUKS DANCE ACADEMY 10-11 E 6T
6Diaków PawełKostrzewa NataliaWIKA 10-11 E 6T
1Zaborowski MikołajRodo ZofiaKTT DUET 10-11 OPEN LA (MW)
2Tarach KamilBuczyńska MichalinaPROGRESS 10-11 OPEN LA (MW)
3Zinkiewicz MaciejOkoń MajaRIVIERA 10-11 OPEN LA (MW)
4Ziółek WiktorSzustek AlicjaBLUE CLASSIC 10-11 OPEN LA (MW)
5Pospieszyński PawełBilińska NataliaSTART 10-11 OPEN LA (MW)
6Popławski IgnacyRudnicka Aleksandra--- 10-11 OPEN LA (MW)
7Grabowski MichałKwiatkowska WiktoriaMAKO 10-11 OPEN LA (MW)
7Siemianowski MateuszWoźniak AleksandraMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA 10-11 OPEN LA (MW)
7Tygielski Radosław KajetanKmiecik WiktoriaKTT DUET 10-11 OPEN LA (MW)
10Szczepaniak KamilBruśnicka JuliaPROGRESS 10-11 OPEN LA (MW)
11Kowalski StanisławJarzyńska AnnaPROGRESS 10-11 OPEN LA (MW)
1Tarach KamilBuczyńska MichalinaPROGRESS 10-11 OPEN ST (MW)
2Zaborowski MikołajRodo ZofiaKTT DUET 10-11 OPEN ST (MW)
3Grabowski MichałKwiatkowska WiktoriaMAKO 10-11 OPEN ST (MW)
4Ziółek WiktorSzustek AlicjaBLUE CLASSIC 10-11 OPEN ST (MW)
5Szczepaniak KamilBruśnicka JuliaPROGRESS 10-11 OPEN ST (MW)
6Tygielski Radosław KajetanKmiecik WiktoriaKTT DUET 10-11 OPEN ST (MW)
7Popławski IgnacyRudnicka Aleksandra--- 10-11 OPEN ST (MW)
7Pospieszyński PawełBilińska NataliaSTART 10-11 OPEN ST (MW)
9Zinkiewicz MaciejOkoń MajaRIVIERA 10-11 OPEN ST (MW)
10Kowalski StanisławJarzyńska AnnaPROGRESS 10-11 OPEN ST (MW)
11Siemianowski MateuszWoźniak AleksandraMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA 10-11 OPEN ST (MW)
1Pacan AntoniTarach KarinaPROGRESS 8-9 E 6T
2Ciesielski MateuszBronisławska AleksandraUKS DANCE ACADEMY 8-9 E 6T
3Nowicki MarcelLipińska MajaSTART 8-9 E 6T