!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 (PTT)
Nowa Sól
Filtruj:
Kategorie:




































1Momot PrzemysławMomot IwonaCT BLANKA WINIARSKA Senior III C LA
2Stasiewicz TadeuszStasiewicz AnnaCIEŚLAK Senior III C LA
3Leszczyński AndrzejLeszczyńska MarzannaFAN DANCE Senior III C LA
1Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaNDK Senior III C ST
2Leszczyński AndrzejLeszczyńska MarzannaFAN DANCE Senior III C ST
3Wolak AdamRutkowska-Wojtarowicz MałgorzataCIEŚLAK Senior III C ST
1Wawrynowicz GrzegorzWawrynowicz ElżbietaALEX Senior III D LA
2Grygiel AndrzejGrygiel DorotaSŁOŃCE Senior III D LA
3Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA Senior III D LA
1Mituś AntoniMituś OlgaDIAMENT Senior III D ST
2Sikorski DariuszSikorska AlinaDANCECLUB Senior III D ST
3Wawrynowicz GrzegorzWawrynowicz ElżbietaALEX Senior III D ST
4Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA Senior III D ST
1Roszko JerzyRoszko TeresaELITE DANCE Senior III E LA
2Głębocki GrzegorzGłębocka UrszulaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior III E LA
1Heymann WłodzimierzHeymann ViotettaST ALEKSANDRA URBAN Senior III E ST
2Roszko JerzyRoszko TeresaELITE DANCE Senior III E ST
3Głębocki GrzegorzGłębocka UrszulaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior III E ST
4Mikołajczak ZbigniewMikołajczak AldonaFINEZJA Senior III E ST
1Mościcki JanMościcka AnnaTABOR Senior III F LA
2Adam RyszardJałtuszewska-Adam KrystynaGRACJA Senior III F LA
3Szajkowski JanSzajkowska HelenaGRACJA Senior III F LA
1Włodarczyk EligiuszWłodarczyk LudomiłaRÓŻA Senior III F ST
2Mościcki JanMościcka AnnaTABOR Senior III F ST
3Szajkowski JanSzajkowska HelenaGRACJA Senior III F ST
4Krzyszkowski MariuszKrzyszkowska JolantaDZIUPLA Senior III F ST
5Adam RyszardJałtuszewska-Adam KrystynaGRACJA Senior III F ST
1Hołota ZenonHołota BarbaraASTRA Senior III OPEN LA
2Skarka WojciechSkarka BarbaraMASTER DANCE Senior III OPEN LA
3Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR Senior III OPEN LA
4Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO Senior III OPEN LA
5Momot PrzemysławMomot IwonaCT BLANKA WINIARSKA Senior III OPEN LA
6Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaNDK Senior III OPEN LA
1Chrzuszcz RobertChrzuszcz UrszulaFANTOM Senior III OPEN ST
2Basak JarosławBasak BeataGEMAR Senior III OPEN ST
3Hołota ZenonHołota BarbaraASTRA Senior III OPEN ST
4Stańczyk JerzyStańczyk AnnaNDK Senior III OPEN ST
5Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT Senior III OPEN ST
6Dziok RafałMatuszczak-Dziok AleksandraGRACJA Senior III OPEN ST
7Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR Senior III OPEN ST
8Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO Senior III OPEN ST
9Skarka WojciechSkarka BarbaraMASTER DANCE Senior III OPEN ST
10Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaNDK Senior III OPEN ST
11Leszczyński AndrzejLeszczyńska MarzannaFAN DANCE Senior III OPEN ST
12Żołądziejewski ZbigniewGanecka MałgorzataGRACJA Senior III OPEN ST
1Rydzak TomaszRydzak AleksandraNDK Senior II C LA
2Momot PrzemysławMomot IwonaCT BLANKA WINIARSKA Senior II C LA
3Stasiewicz TadeuszStasiewicz AnnaCIEŚLAK Senior II C LA
4Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaISKRA Senior II C LA
5Ćwik TomaszĆwik DorotaSTUDIO KREACJI TAŃCA Senior II C LA
6Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA Senior II C LA
1Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński Senior II C ST
2Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA Senior II C ST
3Okulicz-Kozaryn JarosławOkulicz-Kozaryn MagdalenaIMPRESSIONANTE Senior II C ST
4Rydzak TomaszRydzak AleksandraNDK Senior II C ST
5Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaNDK Senior II C ST
6Wolak AdamRutkowska-Wojtarowicz MałgorzataCIEŚLAK Senior II C ST
7Sikorski DariuszSikorska AlinaDANCECLUB Senior II C ST
1Sebastianowicz WojciechSebastianowicz IwonaNDK Senior II D LA
2Rudnicki KrzysztofRomejko-Rudnicka AnnaIGLICA Senior II D LA
3Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaISKRA Senior II D LA
4Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA Senior II D LA
5Serocki KrzysztofSerocka KatarzynaGRACJA Senior II D LA
1Wachowiak ArturWachowiak IzabelaDANCECLUB Senior II D ST
2Sebastianowicz WojciechSebastianowicz IwonaNDK Senior II D ST
3Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaISKRA Senior II D ST
4Ćwik TomaszĆwik DorotaSTUDIO KREACJI TAŃCA Senior II D ST
5Rudnicki KrzysztofRomejko-Rudnicka AnnaIGLICA Senior II D ST
6Karczmar RomanKarczmar AnnaGRACJA Senior II D ST
7Żołądziejewski ZbigniewGanecka MałgorzataGRACJA Senior II D ST
1Konarski KrzysztofKozakiewicz-Konarska IwonaFINEZJA Senior II E LA
2Karczmar RomanKarczmar AnnaGRACJA Senior II E LA
3Haraś StanisławHaraś DianaNowotomyski Ośrodek Kultury Senior II E LA
1Olkowski JarosławOlkowska Olga4STEP Senior II E ST
2Serocki KrzysztofSerocka KatarzynaGRACJA Senior II E ST
3Lubczyński PiotrLubczyńska RenataESENS Senior II E ST
4Mękalski JanuszJagielska-Mękalska AgnieszkaGRACJA Senior II E ST
5Cieplicki WładysławSiembida AgnieszkaST ALEKSANDRA URBAN Senior II E ST
6Haraś StanisławHaraś DianaNowotomyski Ośrodek Kultury Senior II E ST
1Wesołowski ArturWesołowska AnnaFILEMON Senior II F LA
2Bożejowski MariuszBożejowska MonikaELITE DANCE Senior II F LA
3Borkowski AdamBorkowska SylwiaASTRA Senior II F LA
4Lubczyński PiotrLubczyńska RenataESENS Senior II F LA
5Cieplicki WładysławSiembida AgnieszkaST ALEKSANDRA URBAN Senior II F LA
6Filipczak DariuszFilipczak WioletaELITE DANCE Senior II F LA
7Haraś StanisławHaraś DianaNowotomyski Ośrodek Kultury Senior II F LA
8Mękalski JanuszJagielska-Mękalska AgnieszkaGRACJA Senior II F LA
9Kashyna AdamKashyna MartaDZIUPLA Senior II F LA
10Bolesta RobertKatarzyńska JoannaROYAL DANCE Senior II F LA
1Bożejowski MariuszBożejowska MonikaELITE DANCE Senior II F ST
2Borkowski AdamBorkowska SylwiaASTRA Senior II F ST
3Sowiński PawełSzubert AureliaPOEZJA Senior II F ST
4Wesołowski ArturWesołowska AnnaFILEMON Senior II F ST
5Bolesta RobertKatarzyńska JoannaROYAL DANCE Senior II F ST
6Filipczak DariuszFilipczak WioletaELITE DANCE Senior II F ST
7Haraś StanisławHaraś DianaNowotomyski Ośrodek Kultury Senior II F ST
8Kashyna AdamKashyna MartaDZIUPLA Senior II F ST
1Bartecki ŁukaszPawlak MałgorzataSŁOŃCE Senior II OPEN LA
2Niewiadomski PawełLus-Sałdyka AnnaAKADEMIA TAŃCA Senior II OPEN LA
3Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński Senior II OPEN LA
4Szpiczakowski RobertSzpiczakowska AnnaNDK Senior II OPEN LA
5Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER Senior II OPEN LA
1Szpiczakowski RobertSzpiczakowska AnnaNDK Senior II OPEN ST
2Pałka TomaszKozłowska EdytaCIEŚLAK Senior II OPEN ST
3Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA Senior II OPEN ST
4Wachowiak ArturWachowiak IzabelaDANCECLUB Senior II OPEN ST
5Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT Senior II OPEN ST
1Szyrwiński BogdanWołosz AnnaASTRA Senior I C LA
2Ćwik TomaszĆwik DorotaSTUDIO KREACJI TAŃCA Senior I C LA
1Gałecki MarcinGałecka NataliaFINEZJA Senior I C ST
2Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński Senior I C ST
3Rosik KarolLaurowska AnnaESENS Senior I C ST
4Szyrwiński BogdanWołosz AnnaASTRA Senior I C ST
1Szyrwiński BogdanWołosz AnnaASTRA Senior I D ST
2Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaISKRA Senior I D ST
3Ćwik TomaszĆwik DorotaSTUDIO KREACJI TAŃCA Senior I D ST
1Pachuta PawełSzczęsna MałgorzataFANTOM Senior I OPEN LA
2Sałata ŁukaszKrysztofiak JoannaFINEZJA Senior I OPEN LA
3Kazimirski JanSowińska JoannaAKADEMIA TAŃCA Senior I OPEN LA
4Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński Senior I OPEN LA
5Szpiczakowski RobertSzpiczakowska AnnaNDK Senior I OPEN LA
1Sałata ŁukaszKrysztofiak JoannaFINEZJA Senior I OPEN ST
2Paszowski MaciejStokłosa JustynaDIAMENT Senior I OPEN ST
3Szpiczakowski RobertSzpiczakowska AnnaNDK Senior I OPEN ST
4Pałka TomaszKozłowska EdytaCIEŚLAK Senior I OPEN ST
5Kazimirski JanSowińska JoannaAKADEMIA TAŃCA Senior I OPEN ST
1Dyka AdrianWojciechowska JuliaFILEMON 16-18 E LA
2Duszewski MichałApolinarska AnnaMARGO 16-18 E LA
3Kulawiecki MaciejPopowska PatrycjaKS DANCE MIX 16-18 E LA
4Jakubiak MaciejDębińska JuliaPROJEKT NM 16-18 E LA
5Walczak KacperCembrowicz JuliaLORENZO Katarzyna Białek 16-18 E LA
6Pura FilipOset OliwiaFANTAZJA 16-18 E LA
1Dyka AdrianWojciechowska JuliaFILEMON 16-18 E ST
2Jakubiak MaciejDębińska JuliaPROJEKT NM 16-18 E ST
3Duszewski MichałApolinarska AnnaMARGO 16-18 E ST
4Plackowski JakubPiechel MonikaPOEZJA 16-18 E ST
5Kulawiecki MaciejPopowska PatrycjaKS DANCE MIX 16-18 E ST
6Pura FilipOset OliwiaFANTAZJA 16-18 E ST
1Gmurkowski MikołajRyngier KatarzynaST ALEKSANDRA URBAN 14-15 E 8T
2Zamojski OliwierSzczepaniak KlaudiaAMETYST 14-15 E 8T
3Lemke KrystianMużelak JuliaFANTAZJA 14-15 E 8T
4Pełech GrzegorzKaczmarek WeronikaASTRA 14-15 E 8T
1Borowski FabianBałut KlaudiaGRACJA 12-13 E 8T
2Kozłowski JędrzejPrzepłata WeronikaFAN DANCE 12-13 E 8T
3Kaźmierczak OliwierJareniowska JagodaGRACJA 12-13 E 8T
4Michalski StanisławŚwiniarska DominikaLORENZO Katarzyna Białek 12-13 E 8T
5Melski AlanSkowron HannaTAKT 12-13 E 8T
6Bryła TadeuszWiatrowska JuliaDZIUPLA 12-13 E 8T
7Drapiewski AleksanderNowak JuliaGRACJA 12-13 E 8T
7Siczyński AdamKugler HannaKS DANCE MIX 12-13 E 8T
9Smuniewski SzymonKorzeniewicz StellaASTRA 12-13 E 8T
10Bloch MateuszRybczyńska ZuzannaFANTOM 12-13 E 8T
1Grotkiewicz PiotrSzczęsna HannaGRACJA 12-13 G 6T
2Banach FilipSzyk HannaFAN DANCE 12-13 G 6T
2Pluskota StanisławPlezia KarinaGRACJA 12-13 G 6T
3Potęga OskarRudy AleksandraGRACJA 12-13 G 6T
3Warciarek NikodemSiczyńska AleksandraLATINA 12-13 G 6T
1Nowotny MikołajKaraczun JustynaFAN DANCE 12-13 H 4T
1Pych JakubGross NataliaFAN DANCE 12-13 H 4T
1Romejko MichałTarasek AleksandraST ALEKSANDRA URBAN 12-13 H 4T
1Wąsiak NikolaRatajczak JuliaOSKAR 12-13 H 4T
1Żurawicki RafałBogusławska ZuzannaOSKAR 12-13 H 4T
2Apolinarski MaksymilianObiora DagmaraMARGO 12-13 H 4T
2Górnacz MagdalenaRubin MajaOSKAR 12-13 H 4T
2Sitarz OliwierKwiatkowska DominikaST ALEKSANDRA URBAN 12-13 H 4T
2Stacewicz-Stelmasik ZbigniewŚwiatek LenaST ALEKSANDRA URBAN 12-13 H 4T
1Kielech SzymonSobczak HannaALEX 10-11 G 6T
1Świniarski MarcelBeze NicolaLORENZO Katarzyna Białek 10-11 G 6T
2Ditmar DamianKryczka PartycjaST ALEKSANDRA URBAN 10-11 G 6T
2Mandziuk AntoniKupińska HannaFANTAZJA 10-11 G 6T
3Barczak KamilMedyńska MartynaST ALEKSANDRA URBAN 10-11 G 6T
3Bartkowiak MichałOlejniczak MichalinaFANTAZJA 10-11 G 6T
3Golon KasjanGolon DianaST Jacka WALKOWIAKA 10-11 G 6T
1Maliszewski DawidMaliszewska MarikaANIMA DANZA 10-11 H 4T
1Muszyński AntoniHomeniuk EmiliaALEX 10-11 H 4T
1Pawlik MikołajKoza NataliaLATINA 10-11 H 4T
1Rutsche ErykBubeła AngelikaOSKAR 10-11 H 4T
1Siusta WojciechSmolińska KlaudiaST ALEKSANDRA URBAN 10-11 H 4T
1Bromber ArturDrozdek ZofiaGRACJA 10-11 H 4T
1Kuczyński DawidZboralska AleksandraLATINA 10-11 H 4T
1Kurzak KacperRohatyńska JuliaOSKAR 10-11 H 4T
2Żurawicki WojciechBrembor MartynaOSKAR 10-11 H 4T
2Bodziacki TymoteuszZyga ZuzannaPROJEKT NM 10-11 H 4T
2Horodniczy MonikaBartków NataszaOSKAR 10-11 H 4T
2Kiełbus BorysRafałowicz LenaANIMA DANZA 10-11 H 4T
2Młynkowiak EmanuelKotlarska AmandaLATINA 10-11 H 4T
2Rejman TobiaszGrzechnik KorneliaST Jacka WALKOWIAKA 10-11 H 4T
2Sejdlitzd BartłomiejPazoła MartynaOSKAR 10-11 H 4T
1Leszczak AntoniOpiłowska JowitaANIMA DANZA 8-9 G 6T
2Obiora DamianMocek MajaMARGO 8-9 G 6T
3Nawojski MateuszPłotnicka DorotaFANTAZJA 8-9 G 6T
1Eckert JanWojtkowiak Michalina EwaOSKAR 8-9 H 4T
1Grotkiewicz MichałMaślanka HannaGRACJA 8-9 H 4T
1Górnacz KamilBroczkowska HannaOSKAR 8-9 H 4T
1Kwapisz-Błaszczak EdwardAdamowicz EmiliaGRACJA 8-9 H 4T
1Majcher HannaFrankiewicz HannaOSKAR 8-9 H 4T
1Maślanka FranciszekBiadalska NikolaGRACJA 8-9 H 4T
1Patelski DawidFiedosewicz MariaLATINA 8-9 H 4T
1Tsap ArtemTsap ViktoriiaLATINA 8-9 H 4T
2Poźniak GabrielaBogaj ZuzannaOSKAR 8-9 H 4T
2Romak DariuszKosińska HannaPROJEKT NM 8-9 H 4T
2Sobiech BartłomiejOsaczuk LenaOSKAR 8-9 H 4T
2Wojciechowska PatrycjaPiotrowska ZuzannaOSKAR 8-9 H 4T
2Bogusławski LeonKuzik LenaOSKAR 8-9 H 4T
2Gajor ZuzannaBruder OliwiaOSKAR 8-9 H 4T
2Kasprzyk MichalinaŁoś AngelikaOSKAR 8-9 H 4T