!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Międzynarodowy Puchar Kędzierzyna-Koźla w kategoriach SOLO Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2022 (PTT)
Kędzierzyn - Koźle
Filtruj:
Kategorie:

























1Klimek FilipSzkutnik ZofiaTEAM - Ornontowice 16-18 B LA
2Młynarski MaciejGuettner KlaraWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 16-18 B LA
1Pawelec WiktorKosteczko IgaRONDO 16-18 B ST
2Suda PrzemysławKozik ZuzannaKLASA 16-18 B ST
3Sarna ArturAntosik Zuzanna4STEP 16-18 B ST
4Pyras KrzysztofJarek EmiliaWIR - Bieruń 16-18 B ST
5Kühn TomaszOprzędkiewicz ElżbietaTEAM - Ornontowice 16-18 B ST
6Wiernicki AdamWiernicka AdriannaŚląski Klub Taneczny - Katowice 16-18 B ST
1Bilnik WojciechPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY 16-18 C LA
2Cetner AdamŚwiędrych AnnaIGLICA 16-18 C LA
3Otto AdamWolny JadwigaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA 16-18 C LA
4Tomala KrzysztofMagnowska JustynaRONDO 16-18 C LA
5Borej JakubDulewicz NinaRESPECT DANCE 16-18 C LA
6Markiewicz JakubMichewicz JuliaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 C LA
7Musioł MichaelOstrowska SandraMISTRAL 16-18 C LA
8Bajorek PawełPietruch WeronikaIGLICA 16-18 C LA
1Paczyński MateuszGarus AnnaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C ST
2Pieszczek FilipJaworska AmeliaDANCE PROJECT 16-18 C ST
3Kuliński KarolKalecińska MartynaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 16-18 C ST
4Drogosz MateuszBryk MagdalenaKICK 16-18 C ST
5Borej JakubDulewicz NinaRESPECT DANCE 16-18 C ST
6Zglinicki DawidPorębska AgnieszkaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 C ST
7Nowak MarcelKocot MagdalenaDANCE DON'T WAIT 16-18 C ST
1Rabenda MichałGrałek JuliaSTEP DANCE 16-18 D LA
2Kluczka KrzysztofGrzegorczyk AnnaFORUM 16-18 D LA
3Rączkowski MiłoszJontza AnnaST Linestudio 16-18 D LA
4Siwek JerzySiwek ZofiaAKTAN 16-18 D LA
5Mirek StanisławDemidowicz KatarzynaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 D LA
1Włodarczyk NikodemKarwat WiktoriaNOWY STYL 16-18 D ST
2Lupa PawełTkacz MajaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 D ST
3Siwek JerzySiwek ZofiaAKTAN 16-18 D ST
4Kluczka KrzysztofGrzegorczyk AnnaFORUM 16-18 D ST
1Łazarczyk GabrielKozieł KarolinaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 E LA
2Kokosz PiotrKochman KlaudiaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA 16-18 E LA
1Łazarczyk GabrielKozieł KarolinaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 E ST
2Kokosz PiotrKochman KlaudiaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA 16-18 E ST
3Dąbrowski JarosławKokhanets IrynaSEMPRE 16-18 E ST
4Copik MateuszJarczyk RoksanaTEAM - Ornontowice 16-18 E ST
1Kokosz PiotrKochman KlaudiaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA 16-18 F LA
2Copik MateuszJarczyk RoksanaTEAM - Ornontowice 16-18 F LA
1Świniarski MarcelBeze NicolaLORENZO - Gaj Mały 14-15 C LA
2Brożyna WiktorKołbuc OliwiaAkademia Tańca 14-15 C LA
3Obojski MateuszGóral GabrielaIMPERIA 14-15 C LA
4Izydorski SzymonSkrzek RóżaESENS 14-15 C LA
5Kwiczala DorianSkupień MajaLORDANCE 14-15 C LA
6Borbot RostislavKupczyk EdytaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 C LA
1Obojski MateuszGóral GabrielaIMPERIA 14-15 C ST
2Kwiczala DorianSkupień MajaLORDANCE 14-15 C ST
3Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA 14-15 C ST
4Świniarski MarcelBeze NicolaLORENZO - Gaj Mały 14-15 C ST
5Izydorski SzymonSkrzek RóżaESENS 14-15 C ST
6Moryń MiłoszKsiężnik KingaST DOBROWOLSCY 14-15 C ST
7Skowronek KrzysztofFibic EmiliaRONDO 14-15 C ST
8Brożyna WiktorKołbuc OliwiaAkademia Tańca 14-15 C ST
1Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK 14-15 D LA
2Malec MichałKranc KarolinaIMPERIA 14-15 D LA
3Gradzik NorbertHartwich AlicjaST DOBROWOLSCY 14-15 D LA
4Włodarczyk LeonardCzachor LenaNOWY STYL 14-15 D LA
5Ivanenko MykhailoPodborowska AnastazjaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA 14-15 D LA
6Ćwikliński JakubKnapik Maja4STEP 14-15 D LA
7Dmytrów PawełŚwidzińska AmeliaAKTAN 14-15 D LA
8Salicki OskarWłoch PaulinaISKRA 14-15 D LA
1Malec MichałKranc KarolinaIMPERIA 14-15 D ST
2Dmytrów PawełŚwidzińska AmeliaAKTAN 14-15 D ST
3Kovryha RomanBubacz OliwiaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 14-15 D ST
4Rachwalik MichałPawlak Barbara4STEP 14-15 D ST
5Włodarczyk LeonardCzachor LenaNOWY STYL 14-15 D ST
6Ivanenko MykhailoPodborowska AnastazjaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA 14-15 D ST
7Bawor AdamNocoń MajaST DOBROWOLSCY 14-15 D ST
8Ćwikliński JakubKnapik Maja4STEP 14-15 D ST
1Żelazowski KamilNiemirowska JuliaDANCELOOK 14-15 E 8T
2Szafran AdamKosowska MartynaST Iluzja Trzebinia 14-15 E 8T
3Harla JakubKorczak AngelikaGALA 14-15 E 8T
4Sykosz MaksymilianSkorupa PaulinaMISTRAL 14-15 E 8T
1Kuliński JakubPiwko AnnaRESPECT DANCE 14-15 F 6T
2Pilot OskarPradela LenaMISTRAL 14-15 F 6T
1Pawełek SzymonLizak AnnaLORDANCE 12-13 E 8T
2Ciupiński KarolTęczar OliwiaGASIEK 12-13 E 8T
3Rachtan IgorDrapacz LauraTEAM - Ornontowice 12-13 E 8T
4Pietruch FranciszekMasłyk MartaIGLICA 12-13 E 8T
1Figuła GrzegorzMakselon EmiliaMISTRAL 12-13 F 6T
2Pietras AlanRóżańska NataliaFORUM 12-13 F 6T
1Magnowski MarcelRyng JuliaAKTAN 12-13 G 6T
1Marienko VsevolodBarańska WiktoriaDANCE4YOU - Będzin 12-13 G 6T
2Cwik OliwierKojtek EmiliaKTT REWIA 12-13 G 6T
2Usarz MaksymilianŻak MilenaMCT 12-13 G 6T
3Wolski MaciejBubała MartynaDANCELOOK 12-13 G 6T
3Woś JuliaKownacki BorysDANCE TEAM 12-13 G 6T
3Ćwikłowski JanSarnes LauraFORTUNA Głogówek 12-13 G 6T
3Król WojciechBorkowska HannaIMPULS 12-13 G 6T
1Beczica WojciechPiotrowska ZuzannaLORDANCE 12-13 H 4T
1Maziak MaciejSosin JuliaAKTAN 12-13 H 4T
2Dobrowolski MateuszWawrzyniak KingaFORTUNA Głogówek 12-13 H 4T
2Zaklukiewicz FilipDomaradzka WiktoriaAKTAN 12-13 H 4T
1Sławiński AleksanderArendarska HannaMISTRAL 10-11 F 6T
2Dróżdż WitoldSiroshtan AlisaIGLICA 10-11 F 6T
3Mandrysz BartoszKarasińska MilenaRONDO 10-11 F 6T
4Kowalski WojciechCieślińska HannaAKCENT - Będzin 10-11 F 6T
5Kasowski JanKwiatkowska ZofiaViva Dance Łódź 10-11 F 6T
6Sokalla JanŻółkiewicz HannaMistrzowska Akademia Taneczna 10-11 F 6T
7Uretii DavydChub YaninaSAKUN DANCE - Wrocław 10-11 F 6T
1Jasiński KsawerySłota NadiaSUKCES 10-11 G 6T
2Kruszyna MichałSobczyk SybillaTEAM - Ornontowice 10-11 G 6T
2Troska BartoszKręgiel Marcelina4STEP 10-11 G 6T
3Wawrzyniak NikodemWawrzyniak KlaraFORTUNA Głogówek 10-11 G 6T
3Ćwikłowski AntoniGogała JuliaFORTUNA Głogówek 10-11 G 6T
1Bełkot MiloszZaskórska PolaST DOBROWOLSCY 10-11 H 4T
1Brzostek ŁukaszKasprzyszak AnielaAKTAN 10-11 H 4T
1Buszczak DominikObrzud MagdalenaAKTAN 10-11 H 4T
1Nems JustinBorowiec LenaETIUDA 10-11 H 4T
1Niziołek MichałKurowska OliwiaETIUDA 10-11 H 4T
2Łazarczyk MaksymilianŁazarczyk KajaTEAM - Ornontowice 10-11 H 4T
2Gach KacperBuzała NinaPassion Dance Krapkowice 10-11 H 4T
2Ptak TomaszKusia ElizaEVOLUTION 10-11 H 4T
2Siudak OlivierSeniszyn ZuzannaPassion Dance Krapkowice 10-11 H 4T
1Sołtysik StanisławRybarczyk JuliaMistrzowska Akademia Taneczna 8-9 G 6T
2Bełczewski SebastianCesak - Jędrzejczyk JuliaMARENGO 8-9 G 6T
3Czok CezaryHucz MartynaDANCE TEAM 8-9 G 6T
1Rosicki ŁukaszSala MajaRÓŻA 8-9 H 4T
1Kriklivets RomanKaleinikova SofiaAKADEMIA TAŃCA AS 8-9 H 4T
2Kubis CyprianUnruh MichelleDANCE TEAM 8-9 H 4T
2Semczyszyn BartoszRessel PolaDANCE TEAM 8-9 H 4T