!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2017 (PTT)
Hala Sportowa ZS-G nr 4 w Radomsku
Filtruj:
Kategorie:



















1Bendinger KrystianRakowiecka AdriannaJEDYNKA 16-18 C LA
2Ciura MaciejTomalska MajaA+S 16-18 C LA
3Matykiewicz ZbyszkoAntos NataliaBRASIL 16-18 C LA
4Sygitowicz MikołajMisztela WiktoriaCANTINERO 16-18 C LA
5Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C LA
6Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA 16-18 C LA
7Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY 16-18 C LA
8Jendrusiak AndrzejSadziak WiktoriaZORBA 16-18 C LA
1Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C ST
2Ciura MaciejTomalska MajaA+S 16-18 C ST
3Bendinger KrystianRakowiecka AdriannaJEDYNKA 16-18 C ST
4Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY 16-18 C ST
5Wrzesiński ArturPecyna ZuzannaISKRA 16-18 C ST
6Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA 16-18 C ST
7Skórka KacperWrzesień WiktoriaSUKCES 16-18 C ST
1Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA 16-18 D LA
2Pokora JakubBielas WiktoriaETIUDA 16-18 D LA
3Wiśniewski FilipDydak WiktoriaGRACJA 16-18 D LA
4Galik PrzemysławOrzech WeronikaAKTAN 16-18 D LA
5Krawczyk PawełLorkowska KingaBRASIL 16-18 D LA
6Bętlejewski KacperFurgała KarolinaIMPET TEAM 16-18 D LA
7Michalew IgorGębołyś ZuzannaETIUDA 16-18 D LA
8Schultz MichałSkotalczyk AmandaA+S 16-18 D LA
1Grzelczak DawidBuczek MałgorzataESKADRA 16-18 D ST
2Kubik MaciejGieszczyk AleksandraST DOBROWOLSCY 16-18 D ST
3Wiśniewski FilipDydak WiktoriaGRACJA 16-18 D ST
4Pokora JakubBielas WiktoriaETIUDA 16-18 D ST
5Galik PrzemysławOrzech WeronikaAKTAN 16-18 D ST
6Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA 16-18 D ST
7Schultz MichałSkotalczyk AmandaA+S 16-18 D ST
8Michalew IgorGębołyś ZuzannaETIUDA 16-18 D ST
1Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA 14-15 C LA
2Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP 14-15 C LA
3Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA 14-15 C LA
4Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA 14-15 C LA
1Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP 14-15 C ST
2Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA 14-15 C ST
3Skórka JakubDomagała OliwiaSUKCES 14-15 C ST
4Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA 14-15 C ST
1Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA 14-15 D LA
2Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA 14-15 D LA
3Kita PatrykKonieczko AgataST DOBROWOLSCY 14-15 D LA
4Górny BartoszKonarska KatarzynaFINEZJA 14-15 D LA
1Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA 14-15 D ST
2Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA 14-15 D ST
3Górny BartoszKonarska KatarzynaFINEZJA 14-15 D ST
4Piotrowski JakubWojciuch LauraMARENGO 14-15 D ST
1Wojtusik MikołajKosmacz KlaudiaFANTAZJA 14-15 E 8T
2Dąbrówka SzymonKowalczyk OliwiaDANCE CENTER 14-15 E 8T
3Bryndza PatrykŻarow NadiaNOWY STYL 14-15 E 8T
4Olewiński DominikPałyska Dominika AgnieszkaEMOTION 14-15 E 8T
5Reng KacperReng KlementynaBALLARE 14-15 E 8T
1Paterek KacperWyszyńska KlaudiaCreative Dance 14-15 F 6T
2Serafin BartłomiejFrątczak AnnaJEDYNKA 14-15 F 6T
3Borczyk DamianMaks KarolinaETIUDA 14-15 F 6T
1Owczarek KrzysztofMalej AleksandraETIUDA 14-15 G 4T
2Kuraś JakubBanasiak DariaJEDYNKA 14-15 G 4T
3Mienkina AdamCzajka ZuzannaMARENGO 14-15 G 4T
3Taborek AdamRączka JuliaMARENGO 14-15 G 4T
1Zielony JakubKropidło KlaudiaRYTM 12-13 F 6T
2Stępień JakubStężała AleksandraETIUDA 12-13 F 6T
3Drozdecki JanKlonowska DominikaSZKOŁA TAŃCA BiT 12-13 F 6T
4Grzesiowski IgorGórniak AleksandraNOWY STYL 12-13 F 6T
1Sobczyk OktawiuszJanosz AleksandraSUKCES 12-13 G 4T
2Łukasiewicz KarolMarciniak WiktoriaBLUE CLASSIC 12-13 G 4T
2Piotrowski BartłomiejKrzciuk NataliaETIUDA 12-13 G 4T
3Byrski MaciejJózefowska PatrycjaNOWY STYL 12-13 G 4T
3Piszczała WiktorBekus AleksandraZORBA 12-13 G 4T
3Sobieraj MaciejKokoszczyńska LidiaETIUDA 12-13 G 4T
1Hrapkowicz SzymonStrycharska AleksandraSUKCES 12-13 H 4T
1Jeziorny KrzysztofBłoch EmiliaETIUDA 12-13 H 4T
1Kobędza KamilAłaszewska SandraSUKCES 12-13 H 4T
1Morawiec WiktorBłaszczyk NikolaETIUDA 12-13 H 4T
1Wilhelm GrzegorzAntosik TamaraISKRA 12-13 H 4T
1Furmańczyk JakubJanus MariaETIUDA 12-13 H 4T
2Wojciechowski PiotrMichewicz JuliaST Linestudio 12-13 H 4T
2Frankowski PiotrPiekielna JuliaBolero 12-13 H 4T
2Jędrzejczyk HubertRobak KlaudiaETIUDA 12-13 H 4T
2Kawa KacperBiałecka AnnaETIUDA 12-13 H 4T
2Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA 12-13 H 4T
1Woźniak HubertMichalska JuliaZORBA 10-11 F 6T
2Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA 10-11 F 6T
3Kielan MarcelChruścicka NikolaST DOBROWOLSCY 10-11 F 6T
1Urbański KrzysztofMielus MartynaETIUDA 10-11 G 4T
2Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY 10-11 G 4T
3Bochnak StanisławKurda WiktoriaSZKOŁA TAŃCA BiT 10-11 G 4T
3Kłos WojciechKotowicz MartynaFAST-STEP 10-11 G 4T
1Adrianowicz AdrianGawrońska AnnaA+S 10-11 H 4T
1Chojnacki HubertMorzyńska OliwiaETIUDA 10-11 H 4T
1Janus MiłoszOrządała MalwinaAKADEMIA TAŃCA AS 10-11 H 4T
1Klar MikołajKalynowycz DariaJEDYNKA 10-11 H 4T
1Kwarta KacperKopiec OliwiaETIUDA 10-11 H 4T
1Tazbir JakubMiśtal JuliaSUKCES 10-11 H 4T
2Chądzyński PiotrMacoch NadiaJEDYNKA 10-11 H 4T
2Gawur JanBroniszewska HannaETIUDA 10-11 H 4T
2Hurko MarcelGrygiel KarolinaETIUDA 10-11 H 4T
2Skuza FilipGóra MagdalenaBALLARE 10-11 H 4T
2Bawor AdamMalasiewicz ZosiaST DOBROWOLSCY 10-11 H 4T
1Kacuga OskarRzepa JuliaPERFECT 8-9 H 4T
1Kugaj ZuzannaKrygier MikołajST DOBROWOLSCY 8-9 H 4T
2Cieciorowski MarcelKazur OliwiaESKADRA 8-9 H 4T
2Siwek SzymonMusialska NataszaBolero 8-9 H 4T