!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Puchar Wieczystego (PTT)
Kraków
Filtruj:
Kategorie:













1Orczykowski NorbertMatusiak NikolaATUT 16-18 E LA
2Kręt JakubJodłowska JoannaBAWINEK 16-18 E LA
3Muniak MaciejBatko MilenaJUST DANCE 16-18 E LA
3Pasiut SzymonFigiel MariaSKT AGH 16-18 E LA
5Sekuła MateuszKwiatkowska EwaCENTRUM TAŃCA 16-18 E LA
6Dubielski MaciejKokoszczyńska LidiaETIUDA 16-18 E LA
7Wolny JakubKot EmiliaZORBA 16-18 E LA
8Kotarba SzymonWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
9Widz BartłomiejWidz SandraJUMP 16-18 E LA
10Mroczek MichałZygmunt WeronikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków 16-18 E LA
11Jakubiak MaciejDębińska JuliaPROJEKT NM 16-18 E LA
13Gębuś GrzegorzWęgrzycka AleksandraIMPERIA - Kraków 16-18 E LA
14Pabian PiotrMachnik MarzenaSKT AGH 16-18 E LA
15Reng KacperReng KlementynaBALLARE 16-18 E LA
16Grabowski MariuszKultys AleksandraBAWINEK 16-18 E LA
17Jędrzejczak DominikBanaszczyk AgnieszkaELITE DANCE 16-18 E LA
18Leśniak AndrzejTurowska KarolinaIGLICA 16-18 E LA
19Biela ErnestDul SylwiaIMPERIA - Kraków 16-18 E LA
20Górecki JędrzejRomaniewska NataliaDANCE POINT 16-18 E LA
21Frącz DanielGalos JadwigaAKSEL 16-18 E LA
22Jakubowski DominikBańcerowska AlicjaZAMEK 16-18 E LA
23Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE 16-18 E LA
24Ryz MichałBaranowska AnnaPERFECT STYL - Kraków 16-18 E LA
25Merchel JulianMerchel AnnaFORUM 16-18 E LA
26Liszka PiotrNiedzielska-Pitera Anastazja MariaBAWINEK 16-18 E LA
1Muniak MaciejBatko MilenaJUST DANCE 16-18 E ST
2Kowalczyk KacperŻarłok KingaPOLISH CLUB 16-18 E ST
3Jakubowski DominikBańcerowska AlicjaZAMEK 16-18 E ST
4Wolny JakubKot EmiliaZORBA 16-18 E ST
5Lozinszek ArturJaromin AleksandraSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 E ST
6Ortwein RafałCzechura GabrielaBAWINEK 16-18 E ST
7Kumor BartłomiejSkręt AleksandraK-STUDIO 16-18 E ST
8Orczykowski NorbertMatusiak NikolaATUT 16-18 E ST
10Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE 16-18 E ST
11Ordowski MaciejZajda DorotaBAWINEK 16-18 E ST
12Bonar KamilSaska AnnaBAWINEK 16-18 E ST
13Jakubiak MaciejDębińska JuliaPROJEKT NM 16-18 E ST
14Piwowarski MateuszWojciechowska ZuzannaCANTINERO 16-18 E ST
16Gębuś GrzegorzWęgrzycka AleksandraIMPERIA - Kraków 16-18 E ST
17Frącz DanielGalos JadwigaAKSEL 16-18 E ST
18Górecki JędrzejRomaniewska NataliaDANCE POINT 16-18 E ST
19Pukajczyk MichałWróblewska JustynaBAWINEK 16-18 E ST
20Liszka PiotrNiedzielska-Pitera Anastazja MariaBAWINEK 16-18 E ST
21Gierdziewicz KrzysztofZaręba KamilaEVOLUTION 16-18 E ST
1Kurzak KonradKołodziej BarbaraCUBANA 16-18 F LA
2Olewiński DominikRosłonkiewicz KlaudiaEMOTION 16-18 F LA
3Borowski TymoteuszKaszuba JuliaLORDANCE 16-18 F LA
4Pasternak BartoszPrzybysz WeronikaAKADEMIA TAŃCA 16-18 F LA
5Lizurej TomaszSaghateljan KiaraAKADEMIA TAŃCA 16-18 F LA
6Gajek DominikZając PaulinaEMOTION Dance Academy Oświęcim 16-18 F LA
7Sokół JakubPastuszka WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 F LA
8Wrona ŁukaszŚliczniak WeronikaBALLROOM 16-18 F LA
9Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK 16-18 F LA
10Stala MateuszOrel LiubovSEMPRE 16-18 F LA
11Kaliński KonradMogiłka NataliaSEMPRE 16-18 F LA
12Chlebus AdamStasica WeronikaSWING 16-18 F LA
13Dudziak BartłomiejKozova YuliyaPROJEKT NM 16-18 F LA
14Łukaszewski KacperSzlafka ZofiaPOEZJA 16-18 F LA
15Kaczyński JakubWrona AnnaIMPERIA - Kraków 16-18 F LA
16Hohol JanBać NinaDANCE POINT 16-18 F LA
17Kühn TomaszKolenda AgnieszkaTEAM Ornontowice 16-18 F LA
18Słodownik MaksymilianMrawczak NataliaPROJEKT NM 16-18 F LA
1Olewiński DominikRosłonkiewicz KlaudiaEMOTION 16-18 F ST
2Kurzak KonradKołodziej BarbaraCUBANA 16-18 F ST
3Lizurej TomaszSaghateljan KiaraAKADEMIA TAŃCA 16-18 F ST
4Pasternak BartoszPrzybysz WeronikaAKADEMIA TAŃCA 16-18 F ST
5Krawczyk TomaszLelek MariaBAWINEK 16-18 F ST
6Stala MateuszOrel LiubovSEMPRE 16-18 F ST
7Kühn TomaszKolenda AgnieszkaTEAM Ornontowice 16-18 F ST
8Sokół JakubPastuszka WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 F ST
9Kaliński KonradMogiłka NataliaSEMPRE 16-18 F ST
10Wojnar KrystianHajdaś KingaAKSEL 16-18 F ST
11Chlebus AdamStasica WeronikaSWING 16-18 F ST
12Wrona ŁukaszŚliczniak WeronikaBALLROOM 16-18 F ST
13Łukaszewski KacperSzlafka ZofiaPOEZJA 16-18 F ST
14Hohol JanBać NinaDANCE POINT 16-18 F ST
15Słodownik MaksymilianMrawczak NataliaPROJEKT NM 16-18 F ST
16Kaczyński JakubWrona AnnaIMPERIA - Kraków 16-18 F ST
17Borowski TymoteuszKaszuba JuliaLORDANCE 16-18 F ST
17Gajek DominikZając PaulinaEMOTION Dance Academy Oświęcim 16-18 F ST
19Morawiec KaiKotońska JoannaIMPERIA - Kraków 16-18 F ST
20Dudziak BartłomiejKozova YuliyaPROJEKT NM 16-18 F ST
1Rudnicki-Sipajło DominikPrylowski NataliaAKADEMIA TAŃCA 16-18 S LA
2Harazim SzymonHarazim KingaPOLISH CLUB 16-18 S LA
3Gavva LukaWrótniak AnnaMASTER DANCE 16-18 S LA
1Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM 16-18 S ST
2Vykhovanets OlexandrFalda KarinaAKSEL 16-18 S ST
3FOMENKO MYKYTATyshchyk SofiiaUkraina 16-18 S ST
1Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA 14-15 C LA
2MIKHOVYCH ILLIAKHOLOD YELYZAVETAUkraina 14-15 C LA
3ORLOV YANISLAVGOTISHAN MARIIAUkraina 14-15 C LA
4Droś IgorPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY 14-15 C LA
5Huber JanStaszak KarolinaTAKT 14-15 C LA
6Grydziuszko AntoniOkarska KorneliaROYAL DANCE 14-15 C LA
7Podolian NikitaRomanova ValeriiaUkraine(Ukraina) 14-15 C LA
8Chmiel JakubZalewska KajaDZIUPLA 14-15 C LA
9Stępień MichałSkrzypek KlaudiaZAMEK 14-15 C LA
10Zinchenko ArtemStaniszewska MariaIGLICA 14-15 C LA
11Savon NikitaSitenko YaroslavaKapel(Ukraina) 14-15 C LA
12Sozański MiłoszDoktorczyk MartynaROYAL DANCE 14-15 C LA
13Mordka DawidBober IgaJUST DANCE 14-15 C LA
14Musiałowicz FilipGierczyk KarolinaIGLICA 14-15 C LA
15Goch ŁukaszRożniata Karolina KamilaSTTS 14-15 C LA
16Żukowski MikołajKozołub ZofiaCHAMPION TEAM 14-15 C LA
17Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE 14-15 C LA
18Łabno MateuszSobarnia PaulinaSzT eMiKa 14-15 C LA
19Kuprii VladislavPoliakova KarynaArt-Dance 14-15 C LA
20Socha JarosławFrydrych MilenaK-STUDIO 14-15 C LA
21Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM 14-15 C LA
22Lenarczyk ŁukaszLewandowska WeronikaMAESTRO 14-15 C LA
23Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION 14-15 C LA
24Galwas MaksymilianBorowska JuliaRYTM 14-15 C LA
25Burdziuk OlafMalinowska NataliaDZIUPLA 14-15 C LA
26Gembara KonradChlamtacz ZofiaGRACJA 14-15 C LA
27Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO 14-15 C LA
28Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA 14-15 C LA
29Lewandowski GracjanKęsy WeronikaGRACJA 14-15 C LA
30Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 14-15 C LA
31PRIADKO ANTONKUTOVA DARIAUkraina 14-15 C LA
32DANILKOVYCH VICTORKOSTEVYCH ANNAUkraina 14-15 C LA
1Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA 14-15 C ST
2Mordka DawidBober IgaJUST DANCE 14-15 C ST
3Wiltowski JakubZięba KarinaIGLICA 14-15 C ST
4Ablewicz NikodemŚwierk WiktoriaDŻET 14-15 C ST
5Gembara KonradChlamtacz ZofiaGRACJA 14-15 C ST
6Savon NikitaSitenko YaroslavaKapel(Ukraina) 14-15 C ST
7Andriushchenko KyryloPaskova HannaGracia(Ukraina) 14-15 C ST
8Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA 14-15 C ST
9Pajor DawidNaczulska MarysiaDANCE TEAM 14-15 C ST
10Nowak SzymonNaguszewska OliwiaCENTRUM TAŃCA 14-15 C ST
11Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM 14-15 C ST
12Zinkiewicz MaciejGruszczyńska AdriannaCENTRUM TAŃCA 14-15 C ST
13Lenarczyk ŁukaszLewandowska WeronikaMAESTRO 14-15 C ST
14Skuba GabrielŻak MartaAKSEL 14-15 C ST
15Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE 14-15 C ST
16Niewolski BartoszChoma KlaudiaMAGIC-DANCE 14-15 C ST
17Szyjka IgorŻaba KarolinaSUKCES 14-15 C ST
18Lewandowski GracjanKęsy WeronikaGRACJA 14-15 C ST
19Łabno MateuszSobarnia PaulinaSzT eMiKa 14-15 C ST
21Galwas MaksymilianBorowska JuliaRYTM 14-15 C ST
22Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION 14-15 C ST
23Socha JarosławFrydrych MilenaK-STUDIO 14-15 C ST
24Wiaderny AleksanderSłomska AmeliaEMOTION 14-15 C ST
25Musiałowicz FilipGierczyk KarolinaIGLICA 14-15 C ST
26Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 14-15 C ST
27Perczak AleksanderCzopnik EmiliaCHAMPION TEAM 14-15 C ST
28Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE 14-15 C ST
29Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM 14-15 C ST
30Kuprii VladislavPoliakova KarynaArt-Dance 14-15 C ST
31Burdziuk OlafMalinowska NataliaDZIUPLA 14-15 C ST
1Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA 14-15 D LA
2Metack JulianMąkowska OliwiaGRACJA 14-15 D LA
3Stal KacperGawor JowitaTHOMAS DANCE 14-15 D LA
4Mecha KamilCapar HannaASTRA 14-15 D LA
5STARENKYI IVANGRYTSENKO MARIIAUkraina 14-15 D LA
6Kalata AleksanderKiczka NataliaCUBANA 14-15 D LA
7Stępień JakubStężała AleksandraETIUDA 14-15 D LA
8Kokot OliwierSiejka WeronikaDANCE TEAM 14-15 D LA
9Skuba GabrielŻak MartaAKSEL 14-15 D LA
10Dobersztyn JuliuszBigelmajer AlicjaASTRA 14-15 D LA
11Korenev YehorKravchenko KseniiaUkraina 14-15 D LA
12Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE 14-15 D LA
13TROIANSKYI ARTEMPODSHYVALOVA OLHAUkraina 14-15 D LA
14Pyrek KarolBała IzabelaKLASA 14-15 D LA
15Puskarz KamilSzczerba AnielaLATINO 14-15 D LA
16Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE 14-15 D LA
17Nowakowski ŁukaszRachtan MartaTEAM Ornontowice 14-15 D LA
18Pielka KrzysztofMargiel KamilaAKCENT - Będzin 14-15 D LA
19Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE 14-15 D LA
20Kuliński KarolMajchrowicz EwaGRACJA 14-15 D LA
21DANILKOVYCH VICTORKOSTEVYCH ANNAUkraina 14-15 D LA
22Wiaderny AleksanderSłomska AmeliaEMOTION 14-15 D LA
23Schab ŁukaszŻochowska MajaEMOTION 14-15 D LA
24PINAIEV VLADYSLAVVASETSKA ANASTASIIAUkraina 14-15 D LA
25Perłak FilipOgonowska AmandaA-Z 14-15 D LA
26Kubies BartoszZaworska ZuzannaMARENGO 14-15 D LA
27Kałuża MichałSkrzypczak AgnieszkaTEAM Ornontowice 14-15 D LA
28PRIADKO ANTONKUTOVA DARIAUkraina 14-15 D LA
1Mecha KamilCapar HannaASTRA 14-15 D ST
2Metack JulianMąkowska OliwiaGRACJA 14-15 D ST
3Dobersztyn JuliuszBigelmajer AlicjaASTRA 14-15 D ST
4Nowakowski ŁukaszRachtan MartaTEAM Ornontowice 14-15 D ST
5Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE 14-15 D ST
6STARENKYI IVANGRYTSENKO MARIIAUkraina 14-15 D ST
7Thomalla PascalHyla JuliaDANCE TEAM 14-15 D ST
8Goch ŁukaszRożniata Karolina KamilaSTTS 14-15 D ST
9Doroszuk OktawiuszĆwierz AnnaKUŹNIA TAŃCA - Kraków 14-15 D ST
10Sozański MiłoszDoktorczyk MartynaROYAL DANCE 14-15 D ST
11Kruk DawidFurman DariaMistrzowska Akademia Taneczna 14-15 D ST
12Szaleniec JakubRytwińska AleksandraAKCENT - Będzin 14-15 D ST
13Wójtowicz IgnacyGrela OliwiaTAKT 14-15 D ST
14Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA 14-15 D ST
15Pielka KrzysztofMargiel KamilaAKCENT - Będzin 14-15 D ST
16Korenev YehorKravchenko KseniiaUkraina 14-15 D ST
17Kubies BartoszZaworska ZuzannaMARENGO 14-15 D ST
18Kalata AleksanderKiczka NataliaCUBANA 14-15 D ST
19Stal KacperGawor JowitaTHOMAS DANCE 14-15 D ST
20Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO 14-15 D ST
21Kałuża MichałSkrzypczak AgnieszkaTEAM Ornontowice 14-15 D ST
22Stępień JakubStężała AleksandraETIUDA 14-15 D ST
23Perłak FilipOgonowska AmandaA-Z 14-15 D ST
24Schab ŁukaszŻochowska MajaEMOTION 14-15 D ST
25Kuliński KarolMajchrowicz EwaGRACJA 14-15 D ST
26Puskarz KamilSzczerba AnielaLATINO 14-15 D ST
1TROKAL NAZARSHAIAHMETOVA MARIIAUkraina 14-15 E 8T
2Konopelko OleksiiZadumina MarynaKapel(Ukraina) 14-15 E 8T
3DANILKOVYCH VICTORKOSTEVYCH ANNAUkraina 14-15 E 8T
4Mączka HubertOleksy KamilaST ZIELIŃSKA HANNA 14-15 E 8T
5Wojciechowski PiotrGoliszewska AleksandraST Linestudio 14-15 E 8T
6Góźdź DawidWiącek MariaKICK 14-15 E 8T
7Tomaszewski AlanJędras WiktoriaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 14-15 E 8T
8Ochnik BartoszKrzywda WeronikaMistrzowska Akademia Taneczna 14-15 E 8T
9Grzesiowski IgorRaczkiewicz JuliaNOWY STYL 14-15 E 8T
10PINAIEV VLADYSLAVVASETSKA ANASTASIIAUkraina 14-15 E 8T
11Ciura FranciszekStadnik WiktoriaA+S 14-15 E 8T
12Kowalski Nikodem RochKruczała MarcelinaRAGTIME 14-15 E 8T
13Widełka MateuszKural AmeliaTHOMAS DANCE 14-15 E 8T
14Mądry MateuszŁuczak NikolaAKTAN 14-15 E 8T
15Hasiów SzymonBłaszczak NikolaGRACJA 14-15 E 8T
16Więckowski MikołajSabak EwaRS 14-15 E 8T
17Ohienko OleksandrRomanova MelaniiaArt-Dance 14-15 E 8T
18Łyżwa FranciszekJamborska GabrielaPERFECT DANCE 14-15 E 8T
19Białecki KacperBrauner LillyMistrzowska Akademia Taneczna 14-15 E 8T
20Piotrowski BartłomiejKrzciuk NataliaETIUDA 14-15 E 8T
21Partyka PiotrStochła WeronikaGOLDEN DANCE 14-15 E 8T
22Krawczyk MikołajKrawczyk MariaKLASA 14-15 E 8T
23Lemke KrystianMużelak JuliaFANTAZJA 14-15 E 8T
24Włodarczyk OskarMichalik ZofiaFORUM 14-15 E 8T
25Tymoszuk RobertCeniuk OliwiaISKRA 14-15 E 8T
26Pabian SebastianGosińska KingaZORBA 14-15 E 8T
27Pszenica AntoniPanek MajaZORBA 14-15 E 8T
28Pankratz AleksanderBosak AgataRS 14-15 E 8T
29Sierka FilipPalac WiktoriaAKTAN 14-15 E 8T
30Włodarczyk PatrykKłosowska KorneliaKLASA 14-15 E 8T
31Gaworek HubertWięcławska AnnaSTART 14-15 E 8T
32Mróz MichałWojciechowska IzabelaJUMP 14-15 E 8T
34Durajczyk MaciejKozicka JuliaEMOTION 14-15 E 8T
35Gaworek SzymonRogowska WiktoriaSTART 14-15 E 8T
36PASICHNYK YEVHENIIKOVALENKO MARIIAUkraina 14-15 E 8T
37Michalecki MiłoszSkubida WiktoriaA-Z 14-15 E 8T
1Klisowski PiotrManusch OliwiaFORUM 14-15 F 6T
2Cesarz MaciejMakuch JoannaLORDANCE 14-15 F 6T
3Dziamba MateuszGaj MartynaGRACJA 14-15 F 6T
4Jakubowski DamianWrzesińska KarolinaEMOTION 14-15 F 6T
5Taborek AdamRachwał JessicaMARENGO 14-15 F 6T
6Mielecki AndrzejSzlom MariaRS 14-15 F 6T
7Denisov ArtomSavchenko AnastasiiaGloria(Ukraina) 14-15 F 6T
8Włodarczyk JarosławHerbut MajaAKTAN 14-15 F 6T
9PASICHNYK YEVHENIIKOVALENKO MARIIAUkraina 14-15 F 6T
10Polcyn KamilSzczyrbak GabrielaEVOLUTION 14-15 F 6T