!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji (PTT)
Garwolin
Filtruj:
Kategorie:
























1Bartkiewicz MichałOmyła WiktoriaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
2Fedko AdamFedko JoannaSKT PASJA Dorośli OPEN LA (GPP)
3Ostrowski MateuszDudek MarzenaDŻET Dorośli OPEN LA (GPP)
4Lorek BartoszKarpińska NataliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
5Figurski PrzemysławSzymańska KarolinaCENTRUM TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
6Tama MikołajKuląg MartaCLASSIC DANCESPORT Dorośli OPEN LA (GPP)
7Wiercioch MateuszBandelewicz MagdalenaDANCELOOK Dorośli OPEN LA (GPP)
7Zdziech PrzemysławDziedziczak NataliaCENTRUM TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
7Szymczak KamilMliczek DominikaZORBA Dorośli OPEN LA (GPP)
10Chernenko SergeyWarzyńska AngelikaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
11Konopiński DawidSzyc KlaudiaCentrum Trójmiasto Dorośli OPEN LA (GPP)
11Walczak MaciejPiaseczna AnnaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
13Gawęcki TomaszJakus MagdalenaCENTRUM TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
14Bednarski MaciejCzerwik KlaudiaSUKCES Dorośli OPEN LA (GPP)
15Duraj MaksymilianChwastowska JoannaSKT STYL Dorośli OPEN LA (GPP)
16Izzo LorenzoLubaszewska MagdalenaLIDER Dorośli OPEN LA (GPP)
17Harazim SzymonHarazim KingaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
18Machnio DamianKutera JuliaCENTRUM TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
19Pik DamianŁysik AgnieszkaESKADRA Dorośli OPEN LA (GPP)
20Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER Dorośli OPEN LA (GPP)
21Fanelli NicolaSyzdoł MonikaKTT DUET Dorośli OPEN LA (GPP)
22Czarny MarcinKrawczyk MałgorzataDANCE TEAM Dorośli OPEN LA (GPP)
23Labryga PawełPrzywara SaraFLAMENCO Dorośli OPEN LA (GPP)
24Jabłoński DariuszPoniatowicz KarolinaKADRYL Dorośli OPEN LA (GPP)
25Rusin PrzemysławCzulak Weronika AnnaKuźnia Tańca Dorośli OPEN LA (GPP)
26Holski MaciejTyl KatarzynaPRESTIGE Dorośli OPEN LA (GPP)
27Pałaszewski RafałKowalska PaulinaBRASIL Dorośli OPEN LA (GPP)
28Skórski MarcelSalamaga JuliaCENTRUM TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
28Głogowski PiotrPłaza WiolettaCENTRUM TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
30Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaBAWINEK Dorośli OPEN LA (GPP)
31Alencynowicz BłażejMasłowska KlaudiaASTRA Dorośli OPEN LA (GPP)
32Domański BartłomiejRoszkowska MariaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
33Piotrowski PatrykMazur AnnaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
34Kwiecień KonradGrunwald MonikaBAWINEK Dorośli OPEN LA (GPP)
1Le MichałJabłońska SandraKTT DUET Dorośli OPEN ST (GPP)
2Kadłubowski MaciejKopacz MajaAKSEL Dorośli OPEN ST (GPP)
3Drzewiecki MiłoszTelesz OliwiaLATINA Dorośli OPEN ST (GPP)
4Lech BartoszKopaczyńska KorneliaGRACJA Dorośli OPEN ST (GPP)
5Nagórski MaciejFroń MagdalenaDANCELOOK Dorośli OPEN ST (GPP)
6Zawierucha BorysMach MartynaRYTM Dorośli OPEN ST (GPP)
7Stempka KewinPawlak MajaIMPULS Dorośli OPEN ST (GPP)
8Pernak MichałWójcicka JulkaZORBA Dorośli OPEN ST (GPP)
9Wiatrowicz MarcinKuśnierz SylwiaMERENGUE Dorośli OPEN ST (GPP)
9Łokiński Michał TomaszMichalecka BeataJEDYNKA Dorośli OPEN ST (GPP)
11Dębski PatrykKlepczarek Justyna -JEDYNKA Dorośli OPEN ST (GPP)
12Budzik TomaszKogut AlicjaRYTM Dorośli OPEN ST (GPP)
13Kurasiński PatrykRąba KlaudiaSUKCES Dorośli OPEN ST (GPP)
14Kolano MichałMaciołka AgnieszkaBAWINEK Dorośli OPEN ST (GPP)
15Koguciuk JakubGawlik DariaJEDYNKA Dorośli OPEN ST (GPP)
16Orzechowski FilipWołowiec GabrielaGASIEK Dorośli OPEN ST (GPP)
17Czarnota PatrykChosta MilenaRONDO Dorośli OPEN ST (GPP)
17Talik MikołajLangier JuliaSUKCES Dorośli OPEN ST (GPP)
19Jurek OskarDobranowska DominikaST PROFESSIONAL DANCE SPORT Dorośli OPEN ST (GPP)
20Janas AdrianBlukacz WeronikaJEDYNKA Dorośli OPEN ST (GPP)
21Lozinszek AleksanderBłażek Barbara MariaSZKOŁA TAŃCA WIR Dorośli OPEN ST (GPP)
21Myśliński Mateusz ŁukaszSłomczyńska KajaSTUDIO KREACJI TAŃCA Dorośli OPEN ST (GPP)
23Mierzwa MichałSobczyk – Jamrozik JagodaDŻET Dorośli OPEN ST (GPP)
23Nowak FilipKrówczyńska GabrielaKS M-TEAM Dorośli OPEN ST (GPP)
25Pałaszewski RafałKowalska PaulinaBRASIL Dorośli OPEN ST (GPP)
26Matuszewski PiotrFicner AleksandraBRASIL Dorośli OPEN ST (GPP)
27Rydz RafałRubacha AnnaLIDER Dorośli OPEN ST (GPP)
28Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER Dorośli OPEN ST (GPP)
29Jabłoński AdamBorys MarlenaKADRYL Dorośli OPEN ST (GPP)
30Kwiecień KonradGrunwald MonikaBAWINEK Dorośli OPEN ST (GPP)
1Lorek BartoszKarpińska NataliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 16-20 OPEN LA (GPP)
2Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata AnnaIGLICA 16-20 OPEN LA (GPP)
3Powichrowski KacperFrankiewicz JuliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-20 OPEN LA (GPP)
4Kidybiński PawełTracz OliwiaMYKA 16-20 OPEN LA (GPP)
5Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO 16-20 OPEN LA (GPP)
6Rembelski JakubBala OliwiaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-20 OPEN LA (GPP)
7Ziuziański AleksanderBiskup KingaKuźnia Tańca 16-20 OPEN LA (GPP)
8Lesiak GrzegorzWoźny MilenaROYAL DANCE STUDIO 16-20 OPEN LA (GPP)
1Zawierucha BorysMach MartynaRYTM 16-20 OPEN ST (GPP)
2Budzik TomaszKogut AlicjaRYTM 16-20 OPEN ST (GPP)
3Pieczyrak KamilPolewska SandraSUKCES 16-20 OPEN ST (GPP)
4Adamcewicz JakubKrynicka WiktoriaGRACJA 16-20 OPEN ST (GPP)
5Kidybiński PawełTracz OliwiaMYKA 16-20 OPEN ST (GPP)
6Kuczyński FilipSzczukiewicz KatarzynaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-20 OPEN ST (GPP)
7Salwin MichałKostańczuk KatarzynaIMPULS 16-20 OPEN ST (GPP)
8Janas AdrianBlukacz WeronikaJEDYNKA 16-20 OPEN ST (GPP)
9Sokołowski JanKubiak AleksandraASTRA 16-20 OPEN ST (GPP)
10Lipnicki WojciechGryczka MartaDANCELOOK 16-20 OPEN ST (GPP)
11Ziuziański AleksanderBiskup KingaKuźnia Tańca 16-20 OPEN ST (GPP)
12Bielecki JakubWiniarska KatarzynaEM STUDIO 16-20 OPEN ST (GPP)
1Jurek OskarDobranowska DominikaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 A LA
2Rusin PrzemysławCzulak Weronika AnnaKuźnia Tańca 16-18 A LA
3Pik DamianŁysik AgnieszkaESKADRA 16-18 A LA
4Jabłoński DariuszPoniatowicz KarolinaKADRYL 16-18 A LA
5Skórski MarcelSalamaga JuliaCENTRUM TAŃCA 16-18 A LA
6Ziuziański AleksanderBiskup KingaKuźnia Tańca 16-18 A LA
7Domański BartłomiejRoszkowska MariaAKADEMIA TAŃCA 16-18 A LA
8Łopatka PrzemysławOlczyk WeronikaBRASIL 16-18 A LA
9Alencynowicz BłażejMasłowska KlaudiaASTRA 16-18 A LA
10Piotrowski PatrykMazur AnnaAKADEMIA TAŃCA 16-18 A LA
1Salwin MichałKostańczuk KatarzynaIMPULS 16-18 A ST
2Janas AdrianBlukacz WeronikaJEDYNKA 16-18 A ST
3Ziuziański AleksanderBiskup KingaKuźnia Tańca 16-18 A ST
4Matuszewski PiotrFicner AleksandraBRASIL 16-18 A ST
5Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO 16-18 A ST
6Żarnovsky KamilKomosa AgnieszkaBRASIL 16-18 A ST
7Bielecki JakubWiniarska KatarzynaEM STUDIO 16-18 A ST
7Jabłoński AdamBorys MarlenaKADRYL 16-18 A ST
1Kotkowski KewinLipowska OlgaSUKCES 16-18 B LA
2Świniarski MarcinSnopkowska MonikaPOLISH CLUB 16-18 B LA
3Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA 16-18 B LA
4Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaBAWINEK 16-18 B LA
5Gołębiowski DanielSidor PaulinaLIDER 16-18 B LA
6Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaKTT DUET 16-18 B LA
7Majcher MateuszGromaszek EsteraMAGIC-DANCE 16-18 B LA
8Kadecki KamilLipiec MartaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B LA
9Kutyła RadosławSarnowska DominikaJUST DANCE 16-18 B LA
10Gilek AdamMróz EmiliaASTRA 16-18 B LA
11Żarnovsky KamilKomosa AgnieszkaBRASIL 16-18 B LA
12Babiuch PrzemysławCzerczak Karolina -ESKADRA 16-18 B LA
12Brzeski BrunoKalinska YanaCLASSIC DANCESPORT 16-18 B LA
14Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK 16-18 B LA
1Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK 16-18 B ST
2Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata AnnaIGLICA 16-18 B ST
3Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaKTT DUET 16-18 B ST
4Gilek AdamMróz EmiliaASTRA 16-18 B ST
5Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
6Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 16-18 B ST
7Gołębiowski DanielSidor PaulinaLIDER 16-18 B ST
8Laskowski MichałMartyna NikolaMERENGUE 16-18 B ST
9Brzeski BrunoKalinska YanaCLASSIC DANCESPORT 16-18 B ST
10Pikuła CezaryFurgała KarolinaAKCENT 16-18 B ST
1Pawłowski KacperDederko MagdalenaSUKCES 16-18 OPEN LA (GPP)
2Baiev MykhailoWierciszewska LauraPOLISH CLUB 16-18 OPEN LA (GPP)
3Pieczyrak KarolNowak ZuzannaSUKCES 16-18 OPEN LA (GPP)
4Powichrowski KacperFrankiewicz JuliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 OPEN LA (GPP)
5Kalynowycz DmytroKalynowycz KaterynaSUKCES 16-18 OPEN LA (GPP)
6Rembelski JakubBala OliwiaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 OPEN LA (GPP)
7Tasarz FilipStelmach NataliaSUKCES 16-18 OPEN LA (GPP)
8Lipnicki WojciechGryczka MartaDANCELOOK 16-18 OPEN LA (GPP)
9Mazur JakubKozłowska WiktoriaGASIEK 16-18 OPEN LA (GPP)
10Majcher MateuszGromaszek EsteraMAGIC-DANCE 16-18 OPEN LA (GPP)
11Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA 16-18 OPEN LA (GPP)
12Brzeski BrunoKalinska YanaCLASSIC DANCESPORT 16-18 OPEN LA (GPP)
12Gilek AdamMróz EmiliaASTRA 16-18 OPEN LA (GPP)
1Baiev MykhailoWierciszewska LauraPOLISH CLUB 16-18 OPEN ST (GPP)
2Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 OPEN ST (GPP)
3Wręczycki PrzemysławLang MagdalenaSUKCES 16-18 OPEN ST (GPP)
4Lipnicki WojciechGryczka MartaDANCELOOK 16-18 OPEN ST (GPP)
5Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK 16-18 OPEN ST (GPP)
6Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET 16-18 OPEN ST (GPP)
7Sokołowski JanKubiak AleksandraASTRA 16-18 OPEN ST (GPP)
8Tasarz FilipStelmach NataliaSUKCES 16-18 OPEN ST (GPP)
9Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 16-18 OPEN ST (GPP)
10Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK 16-18 OPEN ST (GPP)
11Gilek AdamMróz EmiliaASTRA 16-18 OPEN ST (GPP)
1Szyjka IgorŻaba KarolinaSUKCES 14-15 C LA
2Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC 14-15 C LA
3Huber JanStaszak KarolinaTAKT 14-15 C LA
4Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT 14-15 C LA
5Ablewicz NikodemŚwierk WiktoriaDŻET 14-15 C LA
6Pajor DawidNaczulska MarysiaDANCE TEAM 14-15 C LA
7Wardak MarcinWardak NataliaKORDASZEWSCY 14-15 C LA
8Ziółek WiktorSzustek AlicjaBLUE CLASSIC 14-15 C LA
9Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM 14-15 C LA
10Hładyszewski SzymonŚliwka JuliaASTRA 14-15 C LA
11Siemianowski MateuszWoźniak AleksandraSTART 14-15 C LA
12Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA 14-15 C LA
1Huber JanStaszak KarolinaTAKT 14-15 C ST
2Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC 14-15 C ST
3Mordka DawidBober IgaJUST DANCE 14-15 C ST
4Zinkiewicz MaciejGruszczyńska AdriannaCENTRUM TAŃCA 14-15 C ST
5Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA 14-15 C ST
6Ablewicz NikodemŚwierk WiktoriaDŻET 14-15 C ST
7Dziereń KamilHoppe AmeliaSUKCES 14-15 C ST
8Hładyszewski SzymonŚliwka JuliaASTRA 14-15 C ST
8Ziółek WiktorSzustek AlicjaBLUE CLASSIC 14-15 C ST
10Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM 14-15 C ST
10Wiltowski JakubAdamska KseniaIGLICA 14-15 C ST
12Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z 14-15 C ST
13Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM 14-15 C ST
14Pajor DawidNaczulska MarysiaDANCE TEAM 14-15 C ST
15Wardak MarcinWardak NataliaKORDASZEWSCY 14-15 C ST
1Wiltowski JakubAdamska KseniaIGLICA 14-15 D LA
2Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE 14-15 D LA
3Nowak SzymonNaguszewska OliwiaCENTRUM TAŃCA 14-15 D LA
4Niewolski BartoszChoma KlaudiaPASJA 14-15 D LA
5Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART 14-15 D LA
6Zgutka BartłomiejZgutka AgataFAST-STEP 14-15 D LA
7Kotarba SzymonMróz MariaAKADEMIA TAŃCA 14-15 D LA
8Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM 14-15 D LA
9Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE 14-15 D LA
1Nowak SzymonNaguszewska OliwiaCENTRUM TAŃCA 14-15 D ST
2Zgutka BartłomiejZgutka AgataFAST-STEP 14-15 D ST
3Kotarba SzymonMróz MariaAKADEMIA TAŃCA 14-15 D ST
4Niewolski BartoszChoma KlaudiaPASJA 14-15 D ST
5Musiałowicz FilipGierczyk KarolinaIGLICA 14-15 D ST
6Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE 14-15 D ST
7Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE 14-15 D ST
8Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART 14-15 D ST
1Sobczyk OktawiuszJanosz AleksandraSUKCES 14-15 E 8T
2Woźniak MaciejCapar HannaASTRA 14-15 E 8T
3Skoczylas KornelSochaczewska WiktoriaZAMEK 14-15 E 8T
4Wójtowicz IgnacyGrela OliwiaTAKT 14-15 E 8T
5Flis KonradStachyra ElizaBALLROOM 14-15 E 8T
1Piotrowski BartłomiejKrzciuk NataliaETIUDA 14-15 F 6T
2Więckowski MikołajSabak EwaRS 14-15 F 6T
3Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA 14-15 F 6T
4Boś RemigiuszLis ZuzannaLIDER 14-15 F 6T
5Pankratz AleksanderBosak AgataRS 14-15 F 6T
6Rogoziński JakubSzczurowska JuliaEMOTION 14-15 F 6T
7Mróz MichałWojciechowska IzabelaJUMP 14-15 F 6T
8Tymoszuk RobertCeniuk OliwiaISKRA 14-15 F 6T
9Zahorodnyy VitaliyŻuraw AntoninaAKAD. PROMOCJI TAŃCA 14-15 F 6T
10Piasecki Tomasz FranciszekKłos JowitaEMOTION 14-15 F 6T
11Orzechowski PawełGaik AlicjaMAGIC-DANCE 14-15 F 6T
1Durajczyk MaciejKozicka JuliaEMOTION 14-15 G 6T
2Jędrzejczyk HubertRobak KlaudiaETIUDA 14-15 G 6T
3Flader StanisławSzlom MariaRS 14-15 G 6T
3Korecki GabrielMazurowska AnielaRS 14-15 G 6T
1Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES 14-15 OPEN LA (GPP)
2Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK 14-15 OPEN LA (GPP)
3Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaSKT STYL 14-15 OPEN LA (GPP)
4Droś IgorPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY 14-15 OPEN LA (GPP)
5Dziereń KamilHoppe AmeliaSUKCES 14-15 OPEN LA (GPP)
6Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC 14-15 OPEN LA (GPP)
7Zinkiewicz MaciejGruszczyńska AdriannaCENTRUM TAŃCA 14-15 OPEN LA (GPP)
8Musiałowicz FilipGierczyk KarolinaIGLICA 14-15 OPEN LA (GPP)
9Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z 14-15 OPEN LA (GPP)
10Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance 14-15 OPEN LA (GPP)
11Pajor DawidNaczulska MarysiaDANCE TEAM 14-15 OPEN LA (GPP)
12Ablewicz NikodemŚwierk WiktoriaDŻET 14-15 OPEN LA (GPP)
13Wiltowski JakubAdamska KseniaIGLICA 14-15 OPEN LA (GPP)
14Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT 14-15 OPEN LA (GPP)
15Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE 14-15 OPEN LA (GPP)
16Woźniak MaciejCapar HannaASTRA 14-15 OPEN LA (GPP)
17Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART 14-15 OPEN LA (GPP)
18Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA 14-15 OPEN LA (GPP)
19Hładyszewski SzymonŚliwka JuliaASTRA 14-15 OPEN LA (GPP)
1Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES 14-15 OPEN ST (GPP)
2Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaArtDance 14-15 OPEN ST (GPP)
3Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK 14-15 OPEN ST (GPP)
4Droś IgorPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY 14-15 OPEN ST (GPP)
5Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance 14-15 OPEN ST (GPP)
6Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC 14-15 OPEN ST (GPP)
7Wiltowski JakubAdamska KseniaIGLICA 14-15 OPEN ST (GPP)
8Ablewicz NikodemŚwierk WiktoriaDŻET 14-15 OPEN ST (GPP)
9Hładyszewski SzymonŚliwka JuliaASTRA 14-15 OPEN ST (GPP)
10Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT 14-15 OPEN ST (GPP)
11Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA 14-15 OPEN ST (GPP)
12Woźniak MaciejCapar HannaASTRA 14-15 OPEN ST (GPP)
12Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART 14-15 OPEN ST (GPP)
1Demianiuk AdrianZhydachevska UlyanaPOLINA'S DIAMONDS 10-11 G 6T
2Kossakowski OskarWoźniak DariaFAST-STEP 10-11 G 6T
2Suvorov NikitaBekdas BlankaAKADEMIA TAŃCA 10-11 G 6T
3Giziński BartoszŁata MajaDCS BRWINÓW 10-11 G 6T
3Małecki WiktorCielicka NataliaSHOW TIME 10-11 G 6T
3Pawelec MiłoszJarmułowicz JuliaCENTRUM TAŃCA 10-11 G 6T
1Czarnecki MarcelMałecka NikolaDCS BRWINÓW 10-11 H 4T
1Jankowski KsaweryUtrata WiktoriaEMOTION 10-11 H 4T
1Pogorzelski KrzysztofDrzażdżyńska OliwiaMAKO 10-11 H 4T
1Sadziński PiotrKarbownik NataliaETIUDA 10-11 H 4T
2Drozdowicz BrunoTengli-Radziszewska NicolePOLISH CLUB 10-11 H 4T
2Wietrak MarcelKiermasz-Wojdyga GabrielaMAKO 10-11 H 4T
2Zubel RadosławŚmiałek WiktoriaRS 10-11 H 4T
1Michniewicz MikołajJagłowska MarcelinaPROMENADA 8-9 G 6T
2Dylon MateuszCzajkowska KarolinaFAST-STEP 8-9 G 6T
2Sołtysiak JakubGalas-Bandyk JaninaFAST-STEP 8-9 G 6T
3Malesiński JakubSiebiedzińska MarcjannaStudio Tańca ESKA 8-9 G 6T
3Piszczek KacperRzewuska ZofiaMAKO 8-9 G 6T
1Bielecki KarolButrym ZofiaBLUE CLASSIC 8-9 H 4T
1Mieszczanek OliwierGruba RoksanaMAKO 8-9 H 4T
1Suvorov MatviiVoynarovska MariiaAKADEMIA TAŃCA 8-9 H 4T
1Wasilewski WojciechGórska MartaKORDASZEWSCY 8-9 H 4T
2Napiórkowski JakubOsuch JuliaMAKO 8-9 H 4T
2Wójcik DamianDźbik WiktoriaMAKO 8-9 H 4T
2Łojewski ŁukaszSznajder ZuzannaPRESTIGE 8-9 H 4T