!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzina (PTT)
Hala sportowa "Łagisza", ul.Jedności 38, 42-504 Będzin
Filtruj:
Kategorie:





















1Gryczka AdamRytkowska WiktoriaKIEPURA 16-18 B LA
2Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata Anna--- 16-18 B LA
3Pieczyrak KamilPolewska SandraKIEPURA 16-18 B LA
4Duda MichałPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 B LA
5Klecha PawełKazimierczak JuliaZORBA 16-18 B LA
6Wójcik SzymonMikołajska ZofiaIMPULS 16-18 B LA
1Pieczyrak KamilPolewska SandraKIEPURA 16-18 B ST
2Romerowicz KamilWierzbińska KingaAKADEMIA TAŃCA 16-18 B ST
3Talik MikołajSergiel WeronikaKIEPURA 16-18 B ST
4Klecha PawełKazimierczak JuliaZORBA 16-18 B ST
5Knapik JakubKnapik AleksandraNOWY STYL 16-18 B ST
6Śliwa PawełKosno EdytaNOWY STYL 16-18 B ST
7Karliński KamilKarczmarz AgnieszkaEVOLUTION 16-18 B ST
7Wiernicki AdamBelka AdriannaRONDO 16-18 B ST
1Niegowski MichałRychlica KatarzynaKTT DUET 16-18 C LA
2Pałka RafałLaska NataliaCIEŚLAK 16-18 C LA
3Sołtys DawidNowina-Konopka AleksandraIMPET TEAM 16-18 C LA
4Sitek SebastianChmielewska KamilaRESPECT DANCE 16-18 C LA
5Wiernicki AdamBelka AdriannaRONDO 16-18 C LA
6Chabowski BartoszTrząska PatrycjaKIEPURA 16-18 C LA
1Pałka RafałLaska NataliaCIEŚLAK 16-18 C ST
2Sołtys DawidNowina-Konopka AleksandraIMPET TEAM 16-18 C ST
3Korczewski JuliuszSzczukiewicz KatarzynaKTT DUET 16-18 C ST
4Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata Anna--- 16-18 C ST
5Wawrzak WiktorSkonieczna DominikaZORBA 16-18 C ST
6Sitek SebastianChmielewska KamilaRESPECT DANCE 16-18 C ST
7Chabowski BartoszTrząska PatrycjaKIEPURA 16-18 C ST
7Duda MichałPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 C ST
9Krzemiński GrzegorzKlebach WeronikaFLAMENCO 16-18 C ST
1Kuźlak MarcinKosicka Weronika--- 16-18 E LA
2Stryjniak KrzysztofHyży EmiliaMARENGO 16-18 E LA
3Pawliczek SzymonChmielowiec DariaCentrum Tańca FIESTA 16-18 E LA
1Stryjniak KrzysztofHyży EmiliaMARENGO 16-18 E ST
2Pawliczek SzymonChmielowiec DariaCentrum Tańca FIESTA 16-18 E ST
1Bednarek MateuszSzczęch KarolinaLORDANCE 14-15 C LA
2Wojtasiewicz JacekWolska ZuzannaPERFECT 14-15 C LA
3Markiewicz JakubArczyńska DariaNOVOMEX 14-15 C LA
4Walas MateuszSołtysiak AleksandraCANTINERO 14-15 C LA
5Pakuła WojciechKęsik NataliaZORBA 14-15 C LA
6Mohana AdamSiwko MarcelinaETIUDA 14-15 C LA
7Bolek MarcelDomagała OliwiaKIEPURA 14-15 C LA
1Stacha KacperŁoś KatarzynaLORDANCE 14-15 C ST
2Pakuła WojciechKęsik NataliaZORBA 14-15 C ST
3Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 14-15 C ST
4Ryba ArkadiuszSmusz MartynaLORDANCE 14-15 C ST
5Ciura MaciejTomalska MajaA+S 14-15 C ST
6Markiewicz JakubArczyńska DariaNOVOMEX 14-15 C ST
7Mohana AdamSiwko MarcelinaETIUDA 14-15 C ST
1Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA 14-15 D LA
2Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA 14-15 D LA
3Dziadosz KacperPelczar WeronikaK-STUDIO 14-15 D LA
4Małecki DawidCwalina SaraRYTM 14-15 D LA
5Kreczko KarolMarcinkiewicz OliwiaMARENGO 14-15 D LA
6Kuczyński FilipJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 14-15 D LA
7Ligenza JakubMakiejewska NataliaKIEPURA 14-15 D LA
8Jędrycha DamianMorawska NicoleMARENGO 14-15 D LA
9Piotrowski JakubKukulska NataliaMARENGO 14-15 D LA
1Kuczyński FilipJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 14-15 D ST
2Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaKIEPURA 14-15 D ST
3Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA 14-15 D ST
4Piotrowski JakubKukulska NataliaMARENGO 14-15 D ST
5Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA 14-15 D ST
6Jędrycha DamianMorawska NicoleMARENGO 14-15 D ST
7Kreczko KarolMarcinkiewicz OliwiaMARENGO 14-15 D ST
1Gorla PiotrChłopek Gabriela--- 14-15 E 8T
2Wielogórski AdamDrab PaulinaMARENGO 14-15 E 8T
3Szymański KarolMazurek MartynaZORBA 14-15 E 8T
4Lizura JakubGomoluch NataliaST DOBROWOLSCY 14-15 E 8T
5Oślizło FilipDuda WiktoriaLORDANCE 14-15 E 8T
6Szynal DanielWysocka JuliaPERFECT 14-15 E 8T
7Fugiel TomaszMarkus WeronikaSOKÓŁ 14-15 E 8T
8Kubica EliaszZemełka JenniferUKS CATIA 14-15 E 8T
9Reng KacperReng KlementynaBALLARE 14-15 E 8T
1Kucza RafałTokarczyk KingaLORDANCE 12-13 D LA
2Glajzner JakubWasilewska JuliaST DOBROWOLSCY 12-13 D LA
3Kowalewski MarcinZychma DominikaLORDANCE 12-13 D LA
4Łuszczyszyn PiotrKogut KorneliaCIEŚLAK 12-13 D LA
5Ciesielski JakubPacharzyna JuliaLORDANCE 12-13 D LA
6Kuś DawidTerlikowska MajaPERFECT 12-13 D LA
7Haduch JakubRytych ZuzannaKIEPURA 12-13 D LA
8Klimek FilipSkrzypczak AgnieszkaSzk. Tańca Gutovskyi 12-13 D LA
1Droś IgorDąbrowska JuliaST DOBROWOLSCY 12-13 D ST
2Haduch JakubRytych ZuzannaKIEPURA 12-13 D ST
3Łuszczyszyn PiotrKogut KorneliaCIEŚLAK 12-13 D ST
4Glajzner JakubWasilewska JuliaST DOBROWOLSCY 12-13 D ST
5Kowalewski MarcinZychma DominikaLORDANCE 12-13 D ST
6Kucza RafałTokarczyk KingaLORDANCE 12-13 D ST
7Ciesielski JakubPacharzyna JuliaLORDANCE 12-13 D ST
8Papierok KrzysztofAdamczyk DagmaraSzk. Tańca Gutovskyi 12-13 D ST
9Klimek FilipSkrzypczak AgnieszkaSzk. Tańca Gutovskyi 12-13 D ST
1Adamczyk SewerynRejmer WiktoriaLORDANCE 12-13 E 8T
2Korzekwa JakubSusek ZuzannaIMPULS 12-13 E 8T
3Nowakowski KamilMotyka ZuzannaA+S 12-13 E 8T
4Krukowka KrzysztofGendarz NataliaSzk. Tańca Gutovskyi 12-13 E 8T
5Gonera TeodorWałowska MariolaDANCE TEAM 12-13 E 8T
6Kowalski Nikodem RochSzczyrk DominikaRAGTIME 12-13 E 8T
7Olszański OskarDąbek KatarzynaGOLDEN DANCE 12-13 E 8T
8Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 12-13 E 8T
9Szczyrk MikołajSzymonek JuliannaRAGTIME 12-13 E 8T
1Wojaczek PiotrBreitkopf AgataCentrum Tańca FIESTA 12-13 F 6T
2Pietras KornelPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY 12-13 F 6T
3Suszek WitoldSuszek NataliaKIEPURA 12-13 F 6T
4Kotek BartoszNicpoń KingaSTTS 12-13 F 6T
5Dziereń KamilSzpunar AnnaKIEPURA 12-13 F 6T
6Walaszek KarolKalicińska NataliaEVOLUTION 12-13 F 6T
7Mida DawidKowalczyk AleksandraSTTS 12-13 F 6T
1Janus JakubPielka WeronikaPERFECT 10-11 E 6T
2Pielka KrzysztofRytwińska AleksandraPERFECT 10-11 E 6T
1Dąbrowski JakubWysocka NikolaST DOBROWOLSCY 10-11 F 6T
2Rzeszut IgnacyKowalska DariaSKYDANCE 10-11 F 6T
3Staroszczyk JulianKrupińska WeronikaA+S 10-11 F 6T
4Mida DominikMida PaulinaSTTS 10-11 F 6T
5Rachoń StanisławHennessy EmiliaEVOLUTION 10-11 F 6T
6Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO 10-11 F 6T
7Goch ŁukaszRożniata Karolina KamilaSTTS 10-11 F 6T
1Janik OskarWilczek MajaA+S 10-11 G 4T
2Andzel KacperChłąd AlicjaA+S 10-11 G 4T
2Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL 10-11 G 4T
3Kuban IgorBrzezińska-Śledzik WiktoriaZORBA 10-11 G 4T
3Piotrowski BartłomiejKrzciuk NataliaETIUDA 10-11 G 4T
3Skipiała WiktorGrela HannaSzk. Tańca Gutovskyi 10-11 G 4T
1Ciura FranciszekKapuśniak NataliaA+S 8-9 H 4T
1Stołtny WojciechGrądek DominikaSZOK 8-9 H 4T
2Jakubik NatanielWierzbicka KingaPERFECT 8-9 H 4T
1Kosecki NatanielKozuń LiwiaESKADRA Do 7 H 4T
2Bęben KarolJanik JuliaPERFECT Do 7 H 4T