!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Ciechanowa (PTT)
CIECHANÓW
Filtruj:
Kategorie:



















1Łopatka PrzemysławOlczyk WeronikaBRASIL 16-18 B LA
2Pędziwiatr AdrianRykowska AleksandraCORTE TOP DANCE 16-18 B LA
3Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP 16-18 B LA
4Dermanowski WiktorModzelewska AnetaIMPET TEAM 16-18 B LA
5Szuba MichałGmochowska JustynaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
1Zyglarski PiotrRosińska IzabelaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
2Wojciechowski StanisławJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B ST
3Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP 16-18 B ST
4Borkowski RobertGrzelak AleksandraSZKOŁA TAŃCA BiT 16-18 B ST
1Brzeski BrunoPopławska JuliaCLASSIC DANCESPORT 16-18 C LA
2Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA 16-18 C LA
3Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaKTT DUET 16-18 C LA
4Wieczorek GrzegorzChmielińska MajaAKADEMIA TAŃCA 16-18 C LA
1Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaKTT DUET 16-18 C ST
2Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA 16-18 C ST
3Wawrzusiszyn DominikTruszkowska GabrielaIMPET TEAM 16-18 C ST
4Brzeski BrunoPopławska JuliaCLASSIC DANCESPORT 16-18 C ST
1Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
2Gmochowski MateuszLewicka AleksandraCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
3Czyż DamianPiórkowska PaulinaSHOW TIME 16-18 D LA
4Bogusz KamilZowczak GabrielaKORDASZEWSCY 16-18 D LA
5Wawrzusiszyn DominikTruszkowska GabrielaIMPET TEAM 16-18 D LA
6Bilski FilipBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
7Okoń FilipNowak ZuzannaIMPET TEAM 16-18 D LA
8Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
1Kuś ArkadiuszKuś AnnaRIVIERA 16-18 D ST
2Okoń FilipNowak ZuzannaIMPET TEAM 16-18 D ST
3Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
4Bogusz KamilZowczak GabrielaKORDASZEWSCY 16-18 D ST
5Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
6Czyż DamianPiórkowska PaulinaSHOW TIME 16-18 D ST
1Kuleta AdrianFrąckiewicz KingaCENTRUM TAŃCA 16-18 E LA
2Baran MichałWydurska IzabelaELITE DANCE 16-18 E LA
3Olewiński DominikPałyska Dominika AgnieszkaEMOTION 16-18 E LA
1Gmochowski MateuszLewicka AleksandraCENTRUM TAŃCA 16-18 E ST
2Baran MichałWydurska IzabelaELITE DANCE 16-18 E ST
3Olewiński DominikPałyska Dominika AgnieszkaEMOTION 16-18 E ST
4Cieślak WojciechMikusek KamilaROYAL DANCE STUDIO 16-18 E ST
1Zinkiewicz MaciejGruszczyńska AdriannaCENTRUM TAŃCA 14-15 C LA
2Ziętkowski KacperSawicka JuliaFENIKS 14-15 C LA
3Bazylewicz JakubDroganowska AntoninaFAN 14-15 C LA
4Demianiuk MaciejSzor AngelikaBLUE CLASSIC 14-15 C LA
1Bazylewicz JakubDroganowska AntoninaFAN 14-15 C ST
2Demianiuk MaciejSzor AngelikaBLUE CLASSIC 14-15 C ST
1Boś JanCzarnocka AlicjaELITE DANCE 14-15 E 8T
2Kijak KonradMalmon WiktoriaZAMEK 14-15 E 8T
3Wieczorek JerzyCzapska WiktoriaFAST-STEP 14-15 E 8T
4Sobczyński BartoszRoman PatrycjaSTART 14-15 E 8T
5Płociński HubertWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA 14-15 E 8T
1Wilford JamesJanczuk JuliaFAST-STEP 12-13 E 8T
2Gaworek SzymonBiałołęcka KatarzynaSTART 12-13 E 8T
3Małecki FilipGrabowska BarbaraSHOW TIME 12-13 E 8T
4Barczyński WiktorGajowy OliwiaZAMEK 12-13 E 8T
5Lynov VictorRomaniuk JuliaELITE DANCE 12-13 E 8T
6Gaworek HubertWięcławska AnnaSTART 12-13 E 8T
1Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 12-13 G 6T
2Denarski KorneliuszPulchny KarolinaFAST-STEP 12-13 G 6T
3Końsko FranciszekOlesiejuk HannaIMPET TEAM 12-13 G 6T
1Demianiuk JanModrzejewska MariaBLUE CLASSIC 10-11 E 6T
2Jędraszczak WiktorRaźna NataliaSTART 10-11 E 6T
3Kłos WojciechKotowicz MartynaFAST-STEP 10-11 E 6T
4Butrym MateuszKvet AnaBLUE CLASSIC 10-11 E 6T
1Głuch JakubRybak JuliaCreative Dance 10-11 G 6T
2Kulesza JakubBanasiewicz MartynaCreative Dance 10-11 G 6T
2Rosiak Maksymilian MateuszWierzchowska AgataSTART 10-11 G 6T
3Czarnecki MarcelSobolewska KlaudiaDCS BRWINÓW 10-11 G 6T
3Dymowski KamilZaborowska JuliaSHOW TIME 10-11 G 6T
3Ostałowski DawidBogus MajaFAST-STEP 10-11 G 6T
1Rozwadowski AleksanderSzynkiewicz WiolettaFAST-STEP 10-11 H 4T
1Dzieliński IgorSękowska MartynaBLUE CLASSIC 10-11 H 4T
1Giziński BartoszŁata MajaDCS BRWINÓW 10-11 H 4T
1Piłkowski StanisławPiłkowska NataliaROYAL DANCE STUDIO 10-11 H 4T
2Jura KamilŁapa GabrielaIMPET TEAM 10-11 H 4T
2Krystkiewicz SzymonPiłkowska JuliaROYAL DANCE STUDIO 10-11 H 4T
2Pietrzak MariuszKsiążkowska AlicjaSHOW TIME 10-11 H 4T
1Buczyński KamilKozłowska HannaFAST-STEP 8-9 G 6T
2Szymański JanOlesiejuk NataliaIMPET TEAM 8-9 G 6T
3Ksybek MateuszRosiak AmeliaSTART 8-9 G 6T
1Chrząszczewski MarcelGorzechowska WiktoriaROYAL DANCE STUDIO 8-9 H 4T
1Sybicki AdamTomaszewska MajaSTART 8-9 H 4T
1Wilczyński JakubKowalska LenaAKADEMIA TAŃCA 8-9 H 4T
1Wychowaniak AdamWilczyńska JuliaAKADEMIA TAŃCA 8-9 H 4T
2Małecki WiktorCielicka NataliaSHOW TIME 8-9 H 4T
2Napiórkowski JakubOsuch JuliaMAKO 8-9 H 4T
2Piszczek KacperRzewuska ZofiaMAKO 8-9 H 4T
2Sołtysiak JakubCzajkowska KarolinaFAST-STEP 8-9 H 4T