!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Puchar Klas A,B i C (PTT)
Brzostek
Filtruj:
Kategorie:







1Pomazanskyi BohdanGruszczyńska AleksandraCANTINERO 16-18 A LA
2Fałek KonradBala OliwiaCANTINERO 16-18 A LA
3Gurskiy DmitriyMiterska JuliaMASTER DANCE 16-18 A LA
4Shkilevych ArturShkilevych MagdalenaPOLISH CLUB 16-18 A LA
5Mieszczak SzymonSepioło AdriannaNOWY STYL 16-18 A LA
6Czarny MarcinKrawczyk MałgorzataDANCE TEAM 16-18 A LA
7Uller MateuszRoszkowska MariaPOLISH CLUB 16-18 A LA
8Antosz GrzegorzStolarska IvettaASTRA 16-18 A LA
8Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM 16-18 A LA
10Bomba SebastianSarnowska DominikaAKSEL 16-18 A LA
11Sypień MichałKmieciak EwelinaASTRA 16-18 A LA
12Tasarz FilipStelmach NataliaST DOBROWOLSCY 16-18 A LA
13Podraza DanielPodraza PatrycjaSzT eMiKa 16-18 A LA
14Mroczka PawełRogala KamilaAKSEL 16-18 A LA
15Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER 16-18 A LA
16Olejnik BartoszJunak WeronikaMARENGO 16-18 A LA
16Talik KamilGwóźdź PaulinaNOWY STYL 16-18 A LA
18Chrzan AdrianKrysta AgnieszkaIGLICA 16-18 A LA
1Dąbek MateuszUstianowska ZuzannaDANCECLUB 16-18 A ST
2Szozda MaciejSzaporów JuliaDANCE TEAM 16-18 A ST
3Alwasiak KarolOlejnik SaraST DOBROWOLSCY 16-18 A ST
4Niedzielski PiotrKrystek KingaAKSEL 16-18 A ST
5Mielczarek AdrianPasamonik IsmenaSUKCES 16-18 A ST
6Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA 16-18 A ST
7Gura TomaszTondera AngelikaAKSEL 16-18 A ST
8Litewka MichałMartyna NikolaMERENGUE 16-18 A ST
9Trytko MichałWilk KlaudiaDŻET 16-18 A ST
10Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 16-18 A ST
11Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER 16-18 A ST
12Olejnik BartoszJunak WeronikaMARENGO 16-18 A ST
13Mierzwa MichałSobczyk – Jamrozik JagodaDŻET 16-18 A ST
14Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 16-18 A ST
15Matuszewski PiotrGrabowska Karina AgnieszkaKTT DUET 16-18 A ST
16Blacha ŁukaszAnkudinova AnnaBAWINEK 16-18 A ST
17Nowosiad TomaszShokola OlenaIMPERIA - Kraków 16-18 A ST
18Tasarz FilipStelmach NataliaST DOBROWOLSCY 16-18 A ST
19Kowalewski MarcinKukulska NataliaLORDANCE 16-18 A ST
1Kalynowycz DmytroKalynowycz KaterynaSUKCES 16-18 B LA
2Tarnowski MichałKoss NataliaDANCECLUB 16-18 B LA
3Cygan JakubPaczosa KorneliaDŻET 16-18 B LA
4Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA 16-18 B LA
5Mielczarek AdrianPasamonik IsmenaSUKCES 16-18 B LA
6Wojciechowski StanisławOrnat DominikaPOLISH CLUB 16-18 B LA
7Błaszczyk ŁukaszSieraszewska EwelinaGRACJA 16-18 B LA
8Niedzielski PiotrKrystek KingaAKSEL 16-18 B LA
9Lizura JakubKlekot KarolinaSUKCES 16-18 B LA
10Alwasiak KarolOlejnik SaraST DOBROWOLSCY 16-18 B LA
10Banach AlanMarkiewicz WiktoriaMDANCE - Przemyśl 16-18 B LA
12Szozda MaciejSzaporów JuliaDANCE TEAM 16-18 B LA
13Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA 16-18 B LA
14Kuleta AdrianMazurczyk AleksandraDancers United 16-18 B LA
15Artemov DenysShulha YuliiaDancers United 16-18 B LA
16Orwat KonradSeydlewicz DariaDANCE IMPERIUM - Poznań 16-18 B LA
17Gajdera DawidKołosowska JuliaRYTM 16-18 B LA
18Hankus KamilPyrdziak KatarzynaST IMPRESJA Kęty 16-18 B LA
19Sobania AndreasArczyńska DariaDANCE TEAM 16-18 B LA
20Mazur GrzegorzKubica KatarzynaDANCELOOK 16-18 B LA
21Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION 16-18 B LA
21Jaworski JakubMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
23Kubicz JakubBaryliszyn MariaIGLICA 16-18 B LA
23Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 16-18 B LA
25Spyra DominikLiana ZuzannaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 B LA
26Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL 16-18 B LA
27Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa 16-18 B LA
28Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa 16-18 B LA
29Sarafin OliwerPrzybylińska EsteraDANCECLUB 16-18 B LA
30Ablewicz NikodemŚwierk WiktoriaDŻET 16-18 B LA
1Tarnowski MichałKoss NataliaDANCECLUB 16-18 B ST
2Stępień MichałSkrzypek KlaudiaZAMEK 16-18 B ST
3Depczyński TomaszKołodziej AleksandraLORDANCE 16-18 B ST
4Bury JakubKamińska PaulaAKSEL 16-18 B ST
5Gajdera DawidKołosowska JuliaRYTM 16-18 B ST
6Sambor JakubGabrysz ZuzannaIGLICA 16-18 B ST
7Ivanov DenisMysiorek JuliaDANCECLUB 16-18 B ST
8Zychla SzymonZychla WiktoriaIGLICA 16-18 B ST
9Papierok KrzysztofNowak JuliaTEAM Ornontowice 16-18 B ST
10Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 B ST
10Ciesielski JakubRytych ZuzannaLORDANCE 16-18 B ST
12Abramov AleksandrKwiecień AleksandraMAGIC-DANCE 16-18 B ST
13Chrzan AdrianKrysta AgnieszkaIGLICA 16-18 B ST
14Lipiński DanielSobiech WeronikaDANCECLUB 16-18 B ST
15Kowalewski ŁukaszTercjak OliwiaLORDANCE 16-18 B ST
16Mazur GrzegorzKubica KatarzynaDANCELOOK 16-18 B ST
17Ewangelu EvangelosOleba MagdalenaDANCECLUB 16-18 B ST
18Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa 16-18 B ST
19Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL 16-18 B ST
19Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa 16-18 B ST
19Kawiński KacperSzelążek ElżbietaMDANCE - Przemyśl 16-18 B ST
22Orawski AdamKurpas ŻanetaFORUM 16-18 B ST
1Ciosek PiotrBalon KatarzynaPERFECT STYL - Kraków 16-18 C LA
2Mecha KamilCapar HannaASTRA 16-18 C LA
3Danak MarcinNoworolska MarcelaKUŹNIA TAŃCA - Kraków 16-18 C LA
4Wiórek MaciejSzołtysik WeronikaIMPULS 16-18 C LA
5Kruk DawidFurman DariaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 C LA
6Stępień MichałSkrzypek KlaudiaZAMEK 16-18 C LA
7Lipiński DanielSobiech WeronikaDANCECLUB 16-18 C LA
7Serafin MiłoszStępień GabrielaASTRA 16-18 C LA
9Rak KonradChwierut AmeliaST IMPRESJA Kęty 16-18 C LA
10Ewangelu EvangelosOleba MagdalenaDANCECLUB 16-18 C LA
11Sozański MiłoszDoktorczyk MartynaROYAL DANCE 16-18 C LA
12Kawiński KacperSzelążek ElżbietaMDANCE - Przemyśl 16-18 C LA
13Zagórski JanNapiórkowska Adrianna EwaBAWINEK 16-18 C LA
14Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 C LA
15Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP 16-18 C LA
16Hamzayev ElwinRyś WiktoriaGASIEK 16-18 C LA
16Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 16-18 C LA
16Zychla SzymonZychla WiktoriaIGLICA 16-18 C LA
19Szozda MichałGoranczewska JuliaDANCE TEAM 16-18 C LA
20Kaszuba DawidKwadrans PaulinaKUŹNIA TAŃCA - Kraków 16-18 C LA
21Niewolski BartoszChoma KlaudiaMAGIC-DANCE 16-18 C LA
21Wójcik HubertHawrył WiktoriaMAGIC-DANCE 16-18 C LA
23Fugiel TomaszBlecharz EmiliaBAWINEK 16-18 C LA
24Michałowski SzymonRupar WiktoriaMDANCE - Przemyśl 16-18 C LA
25Pytlik KamilGłażewska AnnaLORDANCE 16-18 C LA
26Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION 16-18 C LA
26Kowalewski ŁukaszTercjak OliwiaLORDANCE 16-18 C LA
28Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE 16-18 C LA
29Paradysz KorneliuszPotocka NataliaGRACJA 16-18 C LA
1Sarafin OliwerPrzybylińska EsteraDANCECLUB 16-18 C ST
2Mecha KamilCapar HannaASTRA 16-18 C ST
3Michałowski SzymonRupar WiktoriaMDANCE - Przemyśl 16-18 C ST
4Jaworski JakubMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
5Hamzayev ElwinRyś WiktoriaGASIEK 16-18 C ST
6Nowakowski ŁukaszRachtan MartaTEAM Ornontowice 16-18 C ST
7Niewolski BartoszChoma KlaudiaMAGIC-DANCE 16-18 C ST
8Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE 16-18 C ST
9Kotul HubertŻaba WeronikaSzT eMiKa 16-18 C ST
10Hankus KamilPyrdziak KatarzynaST IMPRESJA Kęty 16-18 C ST
10Wójcik HubertHawrył WiktoriaMAGIC-DANCE 16-18 C ST
12Drożdżyński TomaszZalewska KajaFILEMON 16-18 C ST
13Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE 16-18 C ST
13Rak KonradChwierut AmeliaST IMPRESJA Kęty 16-18 C ST
15Spyra DominikLiana ZuzannaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 C ST
16Szozda MichałGoranczewska JuliaDANCE TEAM 16-18 C ST
17Fugiel TomaszBlecharz EmiliaBAWINEK 16-18 C ST
17Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE 16-18 C ST
19Harłacz JakubKorpal AgataGOLDEN DANCE 16-18 C ST
20Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION 16-18 C ST
21Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 16-18 C ST
22Pytlik KamilGłażewska AnnaLORDANCE 16-18 C ST
23Paradysz KorneliuszPotocka NataliaGRACJA 16-18 C ST