!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
II OTTT Będzin 2021 (PTT)
Będzin
Filtruj:
Kategorie:


























1Zyglarski PiotrCzerczak AleksandraCENTRUM TAŃCA 16-18 A LA
2Błaszczyk ŁukaszSieraszewska EwelinaGRACJA 16-18 A LA
3Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA 16-18 A LA
4Zinkiewicz MaciejMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 A LA
5Kusztal OskarKulpa AnnaDANCE TEAM 16-18 A LA
6Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA 16-18 A LA
7Oleksik MateuszSzemiel KingaMISTRAL 16-18 A LA
7Szczur BartłomiejZielińska BeataFORUM 16-18 A LA
9Nawrat ArturNawrat MonikaMASTER DANCE 16-18 A LA
10Polewski KamilMirczewska MartaZORBA 16-18 A LA
11Górniak JerzyKapuścińska KamilaKuźnia Tańca 16-18 A LA
12Hankus KamilPyrdziak KatarzynaST IMPRESJA Kęty 16-18 A LA
13Gajdera DawidKołosowska JuliaRYTM 16-18 A LA
14Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 A LA
1Papierok KrzysztofNowak JuliaTEAM - Ornontowice 16-18 A ST
2Przygoda JeremiKijak MartynaFORUM 16-18 A ST
3Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 A ST
4Goły FilipMazurek MartynaZORBA 16-18 A ST
5Zyglarski PiotrCzerczak AleksandraCENTRUM TAŃCA 16-18 A ST
6Śliwa PawełKarczmarz AgnieszkaSUKCES 16-18 A ST
1Danak MarcinNoworolska MarcelaKuźnia Tańca 16-18 B LA
2Kubicz JakubBaryliszyn MariaIGLICA 16-18 B LA
3Stępień MichałSkrzypek KlaudiaZAMEK 16-18 B LA
4Skrobisz EmanuelKlekot KarolinaZORBA 16-18 B LA
5Szewczyk GrzegorzDobosz AngelikaKuźnia Tańca 16-18 B LA
6Klimek FilipKajzer KarolinaTEAM - Ornontowice 16-18 B LA
7Rak KonradChwierut AmeliaST IMPRESJA Kęty 16-18 B LA
8Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL 16-18 B LA
9Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 B LA
1Droś IgorPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY 16-18 B ST
2Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA 16-18 B ST
3Owczarek MateuszBrol MajaZORBA 16-18 B ST
4Wiltowski JakubZięba KarinaIGLICA 16-18 B ST
5Dziereń KamilKołodziej MartaSUKCES 16-18 B ST
6Piotrowski WojciechRasz NataliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 16-18 B ST
7Nowak SzymonNaguszewska OliwiaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
8Boś JanSzor AngelikaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
8Zinkiewicz MaciejMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
10Rak KonradChwierut AmeliaST IMPRESJA Kęty 16-18 B ST
11Hankus KamilPyrdziak KatarzynaST IMPRESJA Kęty 16-18 B ST
12Nowakowski ŁukaszRachtan MartaTEAM - Ornontowice 16-18 B ST
13Grzelczak DawidMatusiak AgataESKADRA 16-18 B ST
14Klimek FilipKajzer KarolinaTEAM - Ornontowice 16-18 B ST
15Bardyn MariuszChłopek GabrielaELITA - Kraków 16-18 B ST
16Krzemiński GrzegorzPodlejska OliwiaFLAMENCO 16-18 B ST
1Wiltowski JakubZięba KarinaIGLICA 16-18 C LA
2Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 16-18 C LA
3Jędrycha DamianZaworska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C LA
4Sokół JakubPastuszka WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
5Skolut KamilMiszczak KatarzynaDANCE TEAM 16-18 C LA
6Goły FilipMazurek MartynaZORBA 16-18 C LA
7Gierdziewicz KrzysztofZaręba KamilaEVOLUTION 16-18 C LA
7Żukowski MikołajHomenda MajaIGLICA 16-18 C LA
9Nowakowski ŁukaszRachtan MartaTEAM - Ornontowice 16-18 C LA
9Skutnik IgorPyszka KatarzynaFORUM 16-18 C LA
11Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION 16-18 C LA
11Wacławek MateuszGawrych WiktoriaIMPULS 16-18 C LA
13Grzelczak DawidMatusiak AgataESKADRA 16-18 C LA
13Owczarek MateuszBrol MajaZORBA 16-18 C LA
1Krzyżanowski ŁukaszKłucjasz MajaESKADRA 16-18 C ST
2Skutnik IgorPyszka KatarzynaFORUM 16-18 C ST
3Pyras KrzysztofJarek EmiliaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 C ST
4Szaleniec JakubRytwińska AleksandraAKCENT - Będzin 16-18 C ST
5Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL 16-18 C ST
6Wojtasiewicz JacekWysocka JuliaAKCENT - Będzin 16-18 C ST
7Jędrycha DamianZaworska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C ST
8Sodzawiczny PawełJuras AgnieszkaIMPULS 16-18 C ST
9Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION 16-18 C ST
10Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 16-18 C ST
11Wolny JakubKot EmiliaZORBA 16-18 C ST
1Wojciechowski PiotrGoliszewska AleksandraST Linestudio 16-18 D LA
2Pielka KrzysztofSokotun IvanaAKCENT - Będzin 16-18 D LA
3Glanowski KarolLipnicka PatrycjaZORBA 16-18 D LA
4Kühn TomaszKolenda AgnieszkaTEAM - Ornontowice 16-18 D LA
5Kościelniak WojciechGarus AnnaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 D LA
6Cesarz MaciejMakuch JoannaLORDANCE 16-18 D LA
7Gajek DominikZając PaulinaEMOTION Dance Academy Oświęcim 16-18 D LA
8Narloch JakubNuckowska DominikaMASTER DANCE 16-18 D LA
9Walaszek KarolStawarz AleksandraEVOLUTION 16-18 D LA
10Pankratz AleksanderBosak AgataRS 16-18 D LA
10Wolny JakubKot EmiliaZORBA 16-18 D LA
12Włodarczyk OskarMichalik ZofiaFORUM 16-18 D LA
13Owczarek KrzysztofGrzelak AngelikaETIUDA 16-18 D LA
1Paczyński MateuszKrólczyk JuliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 D ST
2Wojciechowski PiotrGoliszewska AleksandraST Linestudio 16-18 D ST
3Galwas MaksymilianKropidło KlaudiaRYTM 16-18 D ST
4Białecki KacperBrauner LillyMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 D ST
5Lozinszek ArturJaromin AleksandraSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 D ST
6Cesarz MaciejMakuch JoannaLORDANCE 16-18 D ST
7Walaszek KarolStawarz AleksandraEVOLUTION 16-18 D ST
8Glanowski KarolLipnicka PatrycjaZORBA 16-18 D ST
8Pielka KrzysztofSokotun IvanaAKCENT - Będzin 16-18 D ST
10Pankratz AleksanderBosak AgataRS 16-18 D ST
11Pawlik MikołajMondel WiktoriaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 D ST
12Włodarczyk OskarMichalik ZofiaFORUM 16-18 D ST
13Gierdziewicz KrzysztofZaręba KamilaEVOLUTION 16-18 D ST
14Tkacz RafałGerstel RoksanaFORUM 16-18 D ST
15Kościelniak WojciechGarus AnnaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 D ST
1Socha Oskar JanNiziurska JuliaEVOLUTION 16-18 E LA
2Szczyrk MikołajŁyczko DariaST IMPRESJA Kęty 16-18 E LA
3Michalski PiotrNadbrzeska Martyna4STEP 16-18 E LA
4Krzemiński MichałGłąb AnnaSTEP DANCE 16-18 E LA
5Bartela MarcelGlomb WiktoriaRÓŻA 16-18 E LA
6Ogrodnik MarekKudełko KatarzynaRÓŻA 16-18 E LA
7Jaworski JakubStojak MajaIMPULS 16-18 E LA
8Niemiec ŁukaszNiemiec PaulinaAKCENT - Będzin 16-18 E LA
1Kamień MateuszStepniak WiktoriaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 E ST
2Gajek DominikZając PaulinaEMOTION Dance Academy Oświęcim 16-18 E ST
3Ogrodnik MarekKudełko KatarzynaRÓŻA 16-18 E ST
4Jaworski JakubStojak MajaIMPULS 16-18 E ST
5Szczyrk MikołajŁyczko DariaST IMPRESJA Kęty 16-18 E ST
6Bartela MarcelGlomb WiktoriaRÓŻA 16-18 E ST
7Socha Oskar JanNiziurska JuliaEVOLUTION 16-18 E ST
1Bernat FranciszekKocik AntoninaCANTINERO 14-15 D LA
2Skowronek KrzysztofOgonowska WeronikaRONDO 14-15 D LA
3Szołtysik PiotrSkiba JuliaIMPULS 14-15 D LA
4Rogala TomaszSaj LilianaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA 14-15 D LA
5Tazbir JakubMiśtal JuliaSUKCES 14-15 D LA
6Czarnocki TomaszKowalska AmeliaCENTRUM TAŃCA 14-15 D LA
7Borbot RostislavNawrot WiktoriaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 D LA
8Solcan EmilKról MagdalenaEVOLUTION 14-15 D LA
9Markuszewski MateuszKwiek PaulinaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 D LA
10Traczyk KacperJanus OliwiaAkademia Tańca 14-15 D LA
11Wywiał ErykKsiężnik KingaZORBA 14-15 D LA
1Wolski JakubBober HannaAKADEMIA TAŃCA AS 14-15 D ST
2Borbot RostislavNawrot WiktoriaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 D ST
3Czarnocki TomaszKowalska AmeliaCENTRUM TAŃCA 14-15 D ST
4Wywiał ErykKsiężnik KingaZORBA 14-15 D ST
5Szołtysik PiotrSkiba JuliaIMPULS 14-15 D ST
6Solcan EmilKról MagdalenaEVOLUTION 14-15 D ST
7Rogala TomaszSaj LilianaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA 14-15 D ST
8Skowronek KrzysztofOgonowska WeronikaRONDO 14-15 D ST
9Traczyk KacperJanus OliwiaAkademia Tańca 14-15 D ST
10Markuszewski MateuszKwiek PaulinaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 D ST
1Chober MaciejFuks Aleksandra WeronikaESKADRA 14-15 E 8T
2Gradzik NorbertSikora LauraST DOBROWOLSCY 14-15 E 8T
3Wrona PatrykWrona JustynaMARENGO 14-15 E 8T
4Suszek BłażejBrzezińska-Śledzik WiktoriaZORBA 14-15 E 8T
5Merzlykin ArtemWilkosz JuliaFLAMENCO 14-15 E 8T
6Trześniowski DawidKlejnot VivienTEAM - Ornontowice 14-15 E 8T
7Łazarczyk GabrielKozieł KarolinaAKADEMIA TAŃCA AS 14-15 E 8T
8Adach MateuszSzczucka JuliaZIELIŃSKA - Ząbkowice 14-15 E 8T
9Władowski AllanGrzegorczyk AnnaFORUM 14-15 E 8T
10Rachwalik MichałPawlak Barbara4STEP 14-15 E 8T
1Kubies JanBrzozowska NadiaMARENGO 14-15 F 6T
2Lupa MichałJarczyk AleksandraMistrzowska Akademia Taneczna 14-15 F 6T
3Sławiński HektorDemidowicz KatarzynaMistrzowska Akademia Taneczna 14-15 F 6T
4Ogrodnik SzymonDworacka KamilaRÓŻA 14-15 F 6T
5Lupa PawełTkacz MajaMistrzowska Akademia Taneczna 14-15 F 6T
6Tomczyk JakubJurek EwaFORUM 14-15 F 6T
1Grzonka AdamMaciuga MarlenaLORDANCE 12-13 D LA
2Ormańczyk DawidKowalczyk NadiaST DOBROWOLSCY 12-13 D LA
3Siwek SzymonMusialska NataszaBolero 12-13 D LA
1Ormańczyk DawidKowalczyk NadiaST DOBROWOLSCY 12-13 D ST
2Grzonka AdamMaciuga MarlenaLORDANCE 12-13 D ST
3Siwek SzymonMusialska NataszaBolero 12-13 D ST
1Kwiczala DorianSkupień MajaLORDANCE 12-13 E 8T
2Bawor AdamNocoń MajaST DOBROWOLSCY 12-13 E 8T
3Brożyna WiktorKołbuc OliwiaAkademia Tańca 12-13 E 8T
4Olkowski JanDeręgowska Lena4STEP 12-13 E 8T
5Tarasin JuliuszPiskorska AmeliaAKCENT - Będzin 12-13 E 8T
6Gawęda WiktorCzech NadiaEVOLUTION 12-13 E 8T
7Otręba MateuszPiur MajaST DOBROWOLSCY 12-13 E 8T
8Rogoziewicz WiktorSławińska AnnaESENS 12-13 E 8T
8Włodarczyk WiktorRzadkowska MarikaAkademia Tańca 12-13 E 8T
10Pawełek SzymonCzajka PaulinaLORDANCE 12-13 E 8T
1Kotkowski NikodemHoppe OrianaSUKCES 12-13 F 6T
2Tame MateuszTubielewicz KarolinaZORBA 12-13 F 6T
3Boiko MykytaHodór JuliaAKCENT - Będzin 12-13 F 6T
4Chwedczuk DanielPawliszak OliwiaCIEŚLAK 12-13 F 6T
5Gałwa JakubKonieczek MajaZORBA 12-13 F 6T
6Malczyk WiktorSkrzypczak WeronikaTEAM - Ornontowice 12-13 F 6T
7Kwiatkowski AdamMarynowska PolaZORBA 12-13 F 6T
8Weiner MaciejGlapa HannaSZKOŁA TAŃCA WIR 12-13 F 6T
9Sadziński PiotrKarbownik NataliaETIUDA 12-13 F 6T
9Szukała WojciechSmaga LenaBolero 12-13 F 6T
11Cierzak OlafDziurzyńska WiktoriaEVOLUTION 12-13 F 6T
12Błędowski TobiaszPaciok NicolaLORDANCE 12-13 F 6T
1Kraska KsaweryMomot LenaAkademia Tańca 12-13 G 6T
1Kuliński JakubMichalska ZuzannaRESPECT DANCE 12-13 G 6T
1Madej WojciechKarpierz AleksandraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa 12-13 G 6T
1Vysotskyi IlliaKramer ZuzannaNOWY STYL 12-13 G 6T
2Zub MaksymilianAdach MalwinaZIELIŃSKA - Ząbkowice 12-13 G 6T
2Jędrak MateuszJędrak NataliaZORBA 12-13 G 6T
2Migacz FilipMigacz EmiliaSZKOŁA TAŃCA WIR 12-13 G 6T
2Pilarski BorysBanasiak ZofiaZORBA 12-13 G 6T
3Chorowski PiotrGrzywok DorotaTEAM - Ornontowice 12-13 G 6T
3Kowol TymoteuszDomin MarcelinaTEAM - Ornontowice 12-13 G 6T
3Pajor MikołajPryt MajaStowarzyszenie TALENT 12-13 G 6T
3Plaminiak AdamKrawczyk MilenaRÓŻA 12-13 G 6T
3Sykosz MaksymilianJasińska AnastazjaMISTRAL 12-13 G 6T
3Walczak WiktorKwiatkowska SaraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa 12-13 G 6T
1Harabin MiłoszOlczyk MajaAkademia Tańca 12-13 H 4T
1Kowalczyk DawidŻak ZuzannaST DOBROWOLSCY 12-13 H 4T
1Marczewski TymoteuszZawadzka KajaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 H 4T
1Myciński AlexGumula BarbaraEVOLUTION 12-13 H 4T
1Ryś BartoszNowodzińśka JuliaST DOBROWOLSCY 12-13 H 4T
1Szwedziński OlegNowodzińska PolaST DOBROWOLSCY 12-13 H 4T
2Kuc PiotrPitek JuliaKTT QUICK STEP - Miedźno 12-13 H 4T
2Mirek FranciszekStach NataliaMistrzowska Akademia Taneczna 12-13 H 4T
2Policzkiewicz PawełPocztarek NataszaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa 12-13 H 4T
2Bilski LeszekStańska KingaCentrum Tańca FIESTA 12-13 H 4T
2Droś ArturKaptur KarenKUBA DANCE STUDIO - Bielawa 12-13 H 4T
1Dzierżenga MateuszPrudel NataliaLORDANCE 10-11 F 6T
2Duchna BartoszGalas-Bandyk JaninaFAST-STEP 10-11 F 6T
3Kucza MakarySkrzyp MarcelinaTEAM - Ornontowice 10-11 F 6T
4Stępień AleksanderPawliszak NikolaCIEŚLAK 10-11 F 6T
5Słomski MateuszCzarnocka EwaPOLISH CLUB 10-11 F 6T
6Nowak JakubJaniszewska EmiliaESENS 10-11 F 6T
7Kulików SzymonChrząstek MartaSZKOŁA TAŃCA WIR 10-11 F 6T
8Kowalski WojciechSztuka PolaAKCENT - Będzin 10-11 F 6T
9Rachtan IgorDrapacz LauraTEAM - Ornontowice 10-11 F 6T
10Maciaszek JakubMichalska Marta4STEP 10-11 F 6T
11Szczygieł MateuszBromblik MariaCIEŚLAK 10-11 F 6T
1Grabowski MaciejPachla MariaAKCENT - Będzin 10-11 G 6T
1Mirowski OliwierDobrowolska NadiaST DOBROWOLSCY 10-11 G 6T
1Puto CyprianMordal LauraST DOBROWOLSCY 10-11 G 6T
1Sztafa MaciejSztafa SoniaST IMPRESJA Kęty 10-11 G 6T
2Badora JakubSiwek CelinaZORBA 10-11 G 6T
2Gawlas KacperMisiarz ZuzannaEVOLUTION 10-11 G 6T
2Panek MikołajMikołajczyk SaraZORBA 10-11 G 6T
2Węgrzynek BartłomiejZapatka NataliaSZKOŁA TAŃCA WIR 10-11 G 6T
2Żołnierczyk SebastianPawłowska HannaAKCENT - Będzin 10-11 G 6T
3Musiałek FilipWaligóra MajaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa 10-11 G 6T
3Psiuk DominikPerlińska ZofiaZORBA 10-11 G 6T
3Surgiel JakubZalewska KajaZORBA 10-11 G 6T
3Figuła GrzegorzGawlińska MajaMISTRAL 10-11 G 6T
1Bonczek MoritzHoy MartynaCentrum Tańca FIESTA 10-11 H 4T
1Bąk KacperRymaszewska UrszulaMistrzowska Akademia Taneczna 10-11 H 4T
1Błaszczyk WiktorDziurkowska LenaST DOBROWOLSCY 10-11 H 4T
1Fijałkowski FranciszekNieć MajaEVOLUTION 10-11 H 4T
1Róg RonaldStrzałkowska JessicaEVOLUTION 10-11 H 4T
1Serwa OliwierSkalik EmiliaST DOBROWOLSCY 10-11 H 4T
1Strumiński AleksanderStrumińska LenaEVOLUTION 10-11 H 4T
1Strzałkowski PatrickWoźniak GabrielaEVOLUTION 10-11 H 4T
1Bogobowicz BłażejLipka KarolinaLORDANCE 10-11 H 4T
2Jasek ŁukaszKalita HannaSZKOŁA TAŃCA WIR 10-11 H 4T
2Kochanowski KamilDenisiewicz LenaCentrum Tańca FIESTA 10-11 H 4T
2Kwiecień WojciechKopeć KlaraSZKOŁA TAŃCA WIR 10-11 H 4T
2Mazurek MichałMałek LiliannaTEAM - Ornontowice 10-11 H 4T
2Miedziński FilipCzapla LenaWDS - Katowice 10-11 H 4T
2Strumiłło HubertKurpiel AmeliaEVOLUTION 10-11 H 4T
2Supel WiktorPoniedziałek LiwiaMISTRAL 10-11 H 4T
2Dymek KamilKrawczyk AleksandraKTT QUICK STEP - Miedźno 10-11 H 4T
2Fiączek OskarMusialska NelaBolero 10-11 H 4T
1Brożyna FranciszekRzadkowska WeronikaAkademia Tańca 8-9 F 6T
2Przybysz BorysGawełczyk EwaSZKOŁA TAŃCA WIR 8-9 F 6T
1Goralczyk MarcelBogobowicz NataliaLORDANCE 8-9 H 4T
1Pawłowski PawełBogajewska HannaMistrzowska Akademia Taneczna 8-9 H 4T
1Ptak IgorOlczyk HanaAkademia Tańca 8-9 H 4T
1Sołtysik StanisławRybarczyk JuliaMistrzowska Akademia Taneczna 8-9 H 4T
1Blicharz KamilPotysz AlicjaLORDANCE 8-9 H 4T
2Kaptur MorganKostuś MajaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa 8-9 H 4T
2Madej RafałKaptur ZuzannaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa 8-9 H 4T
2Morawski FilipSłabiak NataszaMARENGO 8-9 H 4T
2Piątek FranciszekRzadkowska LilianaAkademia Tańca 8-9 H 4T
2Szatan FilipWziontek AlicjaSZKOŁA TAŃCA WIR 8-9 H 4T