!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś (PTT)
Żabno
Filtruj:
Kategorie:































1Gędłek JakubWięckowska MajaIMPERIA 16-18 B LA
2Fronc JeremiaszWolska ZuzannaIMPERIA 16-18 B LA
3Bińkowski MichałFatyga JustynaIMPERIA 16-18 B LA
4Bury JakubKamińska PaulaAKSEL 16-18 B LA
5Richter KrzysztofGordeziani VladyslavaS.T. ATLAS 16-18 B LA
6Skalski Paweł OlafDrabczyk KarolinaIMPERIA 16-18 B LA
7Jaworski JakubMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
8Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 B LA
9Majewski AntonParalusz RoksanaRYTM 16-18 B LA
10Migała AntoniJaworek GabrielaIMPERIA 16-18 B LA
11Nowak BartoszLis KarinaLATINO 16-18 B LA
12Drzazga DanielSendecka AleksandraIMPERIA 16-18 B LA
13Matuszek GrzegorzIndyk AleksandraAKSEL 16-18 B LA
14Zaręba JakubSiewierska KarolinaIMPERIA 16-18 B LA
1Gędłek JakubWięckowska MajaIMPERIA 16-18 B ST
2Skalski Paweł OlafDrabczyk KarolinaIMPERIA 16-18 B ST
3Zaręba JakubSiewierska KarolinaIMPERIA 16-18 B ST
4Nowak BartoszLis KarinaLATINO 16-18 B ST
5Ciesielski JakubRytych ZuzannaLORDANCE 16-18 B ST
6Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE 16-18 B ST
1Rzymkiewicz KrystianFraniek EmiliaPERFECT STYL - Kraków 16-18 C LA
2Wojtusik MikołajSuder AnnaPERFECT DANCE 16-18 C LA
3Łabno MateuszSobarnia PaulinaSzT eMiKa 16-18 C LA
4Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE 16-18 C LA
5Kotul HubertŻaba WeronikaSzT eMiKa 16-18 C LA
6Krzemiński GrzegorzPodlejska OliwiaFLAMENCO 16-18 C LA
7Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM 16-18 C LA
8Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE 16-18 C LA
8Sohling NorbertCygan KingaZŁOTA PARA 16-18 C LA
10Kijowski CezaryLubińska KatarzynaGASIEK 16-18 C LA
11Para MaksymilianSiemaszko GabrielaSzT eMiKa 16-18 C LA
12Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa 16-18 C LA
1Dziereń KamilKołodziej MartaSUKCES 16-18 C ST
2Łabno MateuszSobarnia PaulinaSzT eMiKa 16-18 C ST
3Wacławek MateuszGawrych WiktoriaIMPULS 16-18 C ST
4Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM 16-18 C ST
5Para MaksymilianSiemaszko GabrielaSzT eMiKa 16-18 C ST
6Kijowski CezaryLubińska KatarzynaGASIEK 16-18 C ST
7Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM 16-18 C ST
8Sohling NorbertCygan KingaZŁOTA PARA 16-18 C ST
1Antosz MikołajStasica WeronikaPERFECT STYL - Kraków 16-18 D LA
2Skutnik IgorPyszka KatarzynaFORUM 16-18 D LA
3Krawczyk MikołajKrawczyk MariaKLASA 16-18 D LA
4Łyżwa FranciszekJamborska GabrielaPERFECT DANCE 16-18 D LA
5Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM 16-18 D LA
6Sekuła MateuszZacharska EwaCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
7Paradysz KorneliuszCzub WeronikaGRACJA 16-18 D LA
7Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART 16-18 D LA
9Burnagiel FilipDutka RoksanaAXIS 16-18 D LA
9Korlatowicz PiotrKocot MagdalenaŚląski Klub Taneczny - Katowice 16-18 D LA
11Partyka PiotrStochła WeronikaGOLDEN DANCE 16-18 D LA
12Włodarczyk PatrykKłosowska KorneliaKLASA 16-18 D LA
13Jaśkiewicz KrzysztofJacher OliwiaSzT eMiKa 16-18 D LA
1Antosz MikołajStasica WeronikaPERFECT STYL - Kraków 16-18 D ST
2Rzymkiewicz KrystianFraniek EmiliaPERFECT STYL - Kraków 16-18 D ST
3Skutnik IgorPyszka KatarzynaFORUM 16-18 D ST
4Paradysz KorneliuszCzub WeronikaGRACJA 16-18 D ST
5Szczęśniak BartłomiejTara EmiliaGALA 16-18 D ST
6Krawczyk MikołajKrawczyk MariaKLASA 16-18 D ST
7Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART 16-18 D ST
8Korlatowicz PiotrKocot MagdalenaŚląski Klub Taneczny - Katowice 16-18 D ST
8Kłoda KacperBara OliwiaGALA 16-18 D ST
10Partyka PiotrStochła WeronikaGOLDEN DANCE 16-18 D ST
1Nowak GrzegorzŁopata AleksandraIMPERIA 16-18 E LA
2Chara OskarWoźniak EmiliaMERENGUE 16-18 E LA
3Łobos DominikOszywa RozaliaGASIEK 16-18 E LA
4Wojnar KrystianHajdaś KingaAKSEL 16-18 E LA
1Chara OskarWoźniak EmiliaMERENGUE 16-18 E ST
2Łobos DominikOszywa RozaliaGASIEK 16-18 E ST
3Nowak GrzegorzŁopata AleksandraIMPERIA 16-18 E ST
1Charchut MaksymilianSieńko RozaliaAKSEL 16-18 F LA
2Zygmunt AdamSłoma GabrielaAKSEL 16-18 F LA
3Zygmunt BartoszPorada MałgorzataAKSEL 16-18 F LA
4Wajda FilipBąk OliwiaLATINO 16-18 F LA
1Zygmunt BartoszPorada MałgorzataAKSEL 16-18 F ST
2Zygmunt AdamSłoma GabrielaAKSEL 16-18 F ST
3Charchut MaksymilianSieńko RozaliaAKSEL 16-18 F ST
4Wajda FilipBąk OliwiaLATINO 16-18 F ST
1Madej MichałNędza OliwiaIMPERIA 14-15 C LA
2Cyran Juliusz KarolOrganiściak KarolinaZORBA 14-15 C LA
3Ziółek WiktorSzustek AlicjaCLASSIC 14-15 C LA
4Szor HubertWicińska AmeliaZAMEK 14-15 C LA
5Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK 14-15 C LA
6Puskarz KamilSzczerba AnielaLATINO 14-15 C LA
1Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO 14-15 C ST
2Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART 14-15 C ST
1Antkiewicz OskarSosin KamilaKLASA 14-15 D LA
2Sierak MichałKotwa MartynaLATIN DANCE 14-15 D LA
3Pliszka PhilipBajdas KamilaJUST DANCE 14-15 D LA
4Końko KacperBombolewska AlicjaZAMEK 14-15 D LA
5Miłkoś BartłomiejCyboroń MagdalenaKLASA 14-15 D LA
6Kukla MikołajZyguła ZuzannaLATINO 14-15 D LA
7Strzała MiłoszKozicka OliwiaAKSEL 14-15 D LA
8Szkotak MaciejKapustka KamilaLATINO 14-15 D LA
9Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA 14-15 D LA
10Starostka MarcelJarosz JuliaSzT eMiKa 14-15 D LA
1Antkiewicz OskarSosin KamilaKLASA 14-15 D ST
2Kukla MikołajZyguła ZuzannaLATINO 14-15 D ST
3Pliszka PhilipBajdas KamilaJUST DANCE 14-15 D ST
4Szkotak MaciejKapustka KamilaLATINO 14-15 D ST
5Miłkoś BartłomiejCyboroń MagdalenaKLASA 14-15 D ST
6Strzała MiłoszKozicka OliwiaAKSEL 14-15 D ST
7Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA 14-15 D ST
8Starostka MarcelJarosz JuliaSzT eMiKa 14-15 D ST
1Wąż AdrianKrechniak WiktoriaLATIN DANCE 14-15 E 8T
2Nowak DominikZachara AleksandraLATINO 14-15 E 8T
3Kowalski MateuszKohut JuliaPERFECT DANCE 14-15 E 8T
4Budzik TomaszŁabno ZuzannaKLASA 14-15 E 8T
5Bezak TomaszMotyka MilenaLATIN DANCE 14-15 E 8T
6Frańczak KarolPara KlaudiaDŻET 14-15 E 8T
7Więcek MarcelStrona OliwiaPERFECT DANCE 14-15 E 8T
8Pańko GabrielGaweł KarolinaGOLDEN DANCE 14-15 E 8T
9Kłak KarolKłak DagmaraTAKT 14-15 E 8T
9Nowak FilipPasterz EmiliaDŻET 14-15 E 8T
11Kubek BeniaminChmura AleksandraLATINO 14-15 E 8T
12Bańka OliwierGłowala MartynaJUST DANCE 14-15 E 8T
1Molęda WiktorNowak EmiliaKICK 14-15 F 6T
2Banasik KarolMagdziarz ZuzannaRESPECT DANCE 14-15 F 6T
3Ryczek Piasecki DominikMachowska ZuzannaSzT eMiKa 14-15 F 6T
4Szydłowski SzymonKica KarolinaTHOMAS DANCE 14-15 F 6T
5Kalita MateuszBiedrońska OliwiaLATINO 14-15 F 6T
6Nowak JakubBielaszka KlaudiaLATIN DANCE 14-15 F 6T
1Łyżwa FryderykCisło AdriannaPERFECT DANCE 14-15 G 6T
2Kędzior SebastianBielenda GabrielaAKSEL 14-15 G 6T
3Kubies JanBrzozowska NadiaMARENGO 14-15 G 6T
1Konefał KacperOlech EmiliaAKSEL 14-15 H 4T
2Rachwalski KrzysztofTreszer ZofiaSKT Regis Bochnia 14-15 H 4T
1Gubała AdamOliinyk YelizavetaKS M-TEAM 12-13 D LA
2Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA 12-13 D LA
3Głowacz MichałSielska JagodaGOLDEN DANCE 12-13 D LA
4Czepiel BartłomiejMaślanka MartynaEVOLUTION 12-13 D LA
5Popielewicz SzymonFilipek AnnaZAMEK 12-13 D LA
6Staśko GabrielLiro AdriannaLATINO 12-13 D LA
7Błaszczyszyn KarolOlech WiktoriaGOLDEN DANCE 12-13 D LA
8Folta KarolKielawa JuliaKLASA 12-13 D LA
9Mądrzyk JanKobyłecka MartynaLATINO 12-13 D LA
1Popielewicz SzymonFilipek AnnaZAMEK 12-13 D ST
2Staśko GabrielLiro AdriannaLATINO 12-13 D ST
3Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA 12-13 D ST
4Głowacz MichałSielska JagodaGOLDEN DANCE 12-13 D ST
5Gubała AdamOliinyk YelizavetaKS M-TEAM 12-13 D ST
6Czepiel BartłomiejMaślanka MartynaEVOLUTION 12-13 D ST
7Błaszczyszyn KarolOlech WiktoriaGOLDEN DANCE 12-13 D ST
8Folta KarolKielawa JuliaKLASA 12-13 D ST
9Mądrzyk JanKobyłecka MartynaLATINO 12-13 D ST
1Sarota ArkadiuszBazylińska AmeliaKS M-TEAM 12-13 E 8T
2Kołodziej JulianBudzik ZofiaKLASA 12-13 E 8T
3Marcinkowski KrystianKmieć EmiliaLATINO 12-13 E 8T
4Nieckarz MichałSochacka JuliaJUST DANCE 12-13 E 8T
5Nykiel FilipŁucarz EmiliaLATINO 12-13 E 8T
6Miotła KamilTrafalska EwaZAMEK 12-13 E 8T
7Misior PatrykJanusz WiktoriaGOLDEN DANCE 12-13 E 8T
8Krzan OliwerKasprzyk WeronikaJUST DANCE 12-13 E 8T
8Filip TomaszFilip IzabelaAKSEL 12-13 E 8T
10Kula MarcelPłonka HannaEVOLUTION 12-13 E 8T
11Jedynak FranciszekNajder NataliaIMPERIA 12-13 E 8T
12Breński AntoniHabel AnnaKLASA 12-13 E 8T
1Putaj MateuszSzramik JuliaPERFECT DANCE 12-13 F 6T
2Pach MateuszDoniec NataliaPERFECT DANCE 12-13 F 6T
3Skowron OliwierDobrowolska IgaRESPECT DANCE 12-13 F 6T
4Krzanowski BartoszBrzozowska MajaDŻET 12-13 F 6T
5Mikos BłażejGutej WeronikaLATINO 12-13 F 6T
6Pępek JanMach JuliaGASIEK 12-13 F 6T
7Mendak MateuszPóltorak ŁucjaRESPECT DANCE 12-13 F 6T
8Miśkiewicz BartłomiejWójcik OliwiaEVOLUTION 12-13 F 6T
9Puchała JanCisło ZofiaPERFECT DANCE 12-13 F 6T
9Kogut WiktorMotyka KamilaLATIN DANCE 12-13 F 6T
11Wojtaszek KacperPyżalska MartaDŻET 12-13 F 6T
1Kłósek FilipMróz ZuzannaAKSEL 12-13 G 6T
1Łocha JulianGawlik MałgorzataGOLDEN DANCE 12-13 G 6T
2Załęski KarolKrężel MartynaLATINO 12-13 G 6T
2Moskal FilipOpalska NataliaAKSEL 12-13 G 6T
3Goszko MichałGoszko MagdalenaBALLROOM 12-13 G 6T
3Nowek MateuszPiwko AnnaRESPECT DANCE 12-13 G 6T
3Piątek FilipWieczorek EmiliaAkademia Tańca 12-13 G 6T
3Ziaja FabianScriven AleksandraAKSEL 12-13 G 6T
1Pakłos KrzysztofKosoń MajaKLASA 12-13 H 4T
2Łagoda DawidŁagoda WiktoriaAKSEL 12-13 H 4T
1Włodarczyk WiktorRzadkowska MarikaAkademia Tańca 10-11 E 6T
2Madej MikołajTyksińska IgaGALA 10-11 E 6T
3Górny MateuszFilipek EmiliaIMPERIA 10-11 E 6T
4Krakowski GabrielPotoczna AlicjaGALA 10-11 E 6T
5Pieprz KamilSkiba RozaliaLATINO 10-11 E 6T
6Gaik GabrielLubojańska KajaPERFECT DANCE 10-11 E 6T
1Zięba SzymonZielonka KajaJUST DANCE 10-11 F 6T
2Kuśnierz MichałKordula KajaJUST DANCE 10-11 F 6T
3Cierzak OlafDziurzyńska WiktoriaEVOLUTION 10-11 F 6T
1Czajka MaciejMiernik NataliaJUST DANCE 10-11 G 6T
1Drechny-Mucha MaksymilianJakubiszyn JuliaEVOLUTION 10-11 G 6T
1Łach WojciechKrzyworączka AntoninaST FLASH DUO - Kraków 10-11 G 6T
2Kula FranciszekŁucarz NataliaLATINO 10-11 G 6T
2Maziarz JakubKuter PatrycjaAKSEL 10-11 G 6T
2Wąchała ArkadiuszDzikowska DorotaGRACJA 10-11 G 6T
3Kwiatkowski MaksymilianFurmaga MałgorzataKLASA 10-11 G 6T
3Ruszkowski MaciejChmura KamilaEVOLUTION 10-11 G 6T
3Serafin TomaszKorczak KlaudiaGALA 10-11 G 6T
3Smela DominikBembnowicz RozaliaAKSEL 10-11 G 6T
3Ciąbor AdamLipowicz WiktoriaLATIN DANCE 10-11 G 6T
3Iwaniec JanBorowska ZofiaKLASA 10-11 G 6T
1Grohmal JanFilipowicz AleksandraPLĄS 10-11 H 4T
1Kubas MaksymilianKarnecka NikolaAKSEL 10-11 H 4T
1Leśniak DominikMarcinkiewicz JuliaKLASA 10-11 H 4T
1Paszek AdamGugała PolaEVOLUTION 10-11 H 4T
1Sokołowski JakubSmela AnnaAKSEL 10-11 H 4T
1Stolarski AntoniMroczek MagdalenaSKT Regis Bochnia 10-11 H 4T
1Słoma RafałPatkaniowska AnnaJUST DANCE 10-11 H 4T
1Adamczyk FilipAdamczyk EmiliaLATIN DANCE 10-11 H 4T
2Szczudło BartłomiejDeręgowska HannaAKSEL 10-11 H 4T
2Sztorc KacperZałęska AmeliaLATINO 10-11 H 4T
2Łukaski MikołajMatla LenaRESPECT DANCE 10-11 H 4T
2Kołcz MaksymilianJopek AndżelikaAKSEL 10-11 H 4T
2Myciński AlexGumula BarbaraEVOLUTION 10-11 H 4T
2Niedbała JakubJabłońska MajaGALA 10-11 H 4T
1Wiśniewski DawidMotak OliwiaKLASA 8-9 G 6T
2Sierak DanielPyzik WiktoriaLATIN DANCE 8-9 G 6T
3Cepil WiktorKnyziak ZuzannaEVOLUTION 8-9 G 6T
3Pochopień HubertPochopień LauraLATIN DANCE 8-9 G 6T
1Skrzypek MaksymilianKasprzyk MartaJUST DANCE 8-9 H 4T
1Strumiński AleksanderStrumińska LenaEVOLUTION 8-9 H 4T
1Czarnik DominikPachacz KarolinaKLASA 8-9 H 4T
1Herduś KarolMieluch JoannaKLASA 8-9 H 4T
1Krawczyk NikodemTucholska NinaEVOLUTION 8-9 H 4T
1Respondek WojciechWojtas AgataKLASA 8-9 H 4T
2Ciepliński BłażejKołodziej HannaKLASA 8-9 H 4T
2Strzałkowski PatrickWoźniak GabrielaEVOLUTION 8-9 H 4T
2Strzępek SzymonStachowicz NataszaAKSEL 8-9 H 4T
2Włodarczyk WojciechSolecka JUliaPLĄS 8-9 H 4T