!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych (PTT)
Piaski, ul. Partyzantów 19
Filtruj:
Kategorie:























1Głogowski PiotrPłaza WiolettaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
2Kłosowski MarcinŁaźnia KamilaST CIEPŁY 16-18 B LA
3Kidybiński PawełŁopocka MałgorzataMYKA 16-18 B LA
4Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B LA
5Rydz RafałPalak NataliaLIDER 16-18 B LA
6Cabaj SzymonNasalska IzabelaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B LA
7Tyburek SzymonKnyś AnnaLIDER 16-18 B LA
8Weronowski Miłosz JakubRut AmeliaRESPECT DANCE 16-18 B LA
9Rembelski JakubBala OliwiaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B LA
9Kacprzak KacperSalamaga JuliaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
11Bartyś MarcinDatczuk AleksandraKADRYL 16-18 B LA
12Gołębiowski DanielSidor PaulinaLIDER 16-18 B LA
13Korczewski JuliuszSzczukiewicz KatarzynaKTT DUET 16-18 B LA
1Kidybiński PawełŁopocka MałgorzataMYKA 16-18 B ST
2Bielecki JakubWiniarska KatarzynaEM STUDIO 16-18 B ST
3Bartyś MarcinDatczuk AleksandraKADRYL 16-18 B ST
4Korczewski JuliuszSzczukiewicz KatarzynaKTT DUET 16-18 B ST
5Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B ST
6Pik DamianCzerczak AleksandraESKADRA 16-18 B ST
7Janakowski MaciejCzerczak Karolina -ESKADRA 16-18 B ST
8Gołębiowski DanielSidor PaulinaLIDER 16-18 B ST
9Kacprzak KacperSalamaga JuliaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
10Grygoruk PawełKrot NataliaKADRYL 16-18 B ST
1Jagielski KarolKowalczyk MilenaIMAGE 16-18 C LA
2Horb VladislavHuk MilenaArt-Dance 16-18 C LA
3Kuczyński FilipJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 C LA
4Gazda JanuszBroniecka NataliaLIDER 16-18 C LA
5Laskowski MichałWadowska MagdalenaLIDER 16-18 C LA
6Samborski MichałSarnowska DominikaJUST DANCE 16-18 C LA
7Filim MichałTopczewska GabrielaKADRYL 16-18 C LA
8Woźniak PawełŁokińska JuliaTAKT 16-18 C LA
9Citko DawidTworkowska AngelikaKADRYL 16-18 C LA
1Horb VladislavHuk MilenaArt-Dance 16-18 C ST
2Kuczyński FilipJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 C ST
3Pawłowski KornelKapuścińska KamilaMERENGUE 16-18 C ST
4Kutyła RadosławStępniowska NataliaJUST DANCE 16-18 C ST
5Laskowski MichałWadowska MagdalenaLIDER 16-18 C ST
6Samborski MichałSarnowska DominikaJUST DANCE 16-18 C ST
7Bartoń AdamHermaniuk AlicjaCHOCHLIK 16-18 C ST
8Filim MichałTopczewska GabrielaKADRYL 16-18 C ST
1Hałaj SewerynParalusz RoksanaRYTM 16-18 D LA
2Urbański JakubUrbańska PaulinaCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
3Górny MarcinKurdziel AngelikaLatino Dance Studio 16-18 D LA
4Waszczuk KrzysztofWawrynek KatarzynaLIDER 16-18 D LA
5Wyroślak DariuszCzerwińska AleksandraLIDER 16-18 D LA
6Bartoń AdamHermaniuk AlicjaCHOCHLIK 16-18 D LA
7Nikoniuk GerardZalewa AleksandraTAKT 16-18 D LA
1Weronowski Miłosz JakubRut AmeliaRESPECT DANCE 16-18 D ST
2Wawrzusiszyn DominikTruszkowska GabrielaIMPET TEAM 16-18 D ST
3Wyroślak DariuszCzerwińska AleksandraLIDER 16-18 D ST
4Płocharz MichałBożek MagdalenaMYKA 16-18 D ST
5Urbański JakubUrbańska PaulinaCENTRUM TAŃCA 16-18 D ST
6Nikoniuk GerardZalewa AleksandraTAKT 16-18 D ST
7Kretowicz KamilLubawska DominikaRYTM 16-18 D ST
8Citko DawidTworkowska AngelikaKADRYL 16-18 D ST
1Frankowski RafałMagdziarz ZofiaGOLD TEAM 16-18 E LA
2Stańczuk FilipMaj AlicjaZAMEK 16-18 E LA
3Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP 16-18 E LA
4Płocharz MichałBożek MagdalenaMYKA 16-18 E LA
5Wawrzusiszyn DominikTruszkowska GabrielaIMPET TEAM 16-18 E LA
6Walczyna MateuszGozdalska AgnieszkaJUMP 16-18 E LA
7Kazimierczuk KarolWalkiewicz IzabelaCENTRUM TAŃCA 16-18 E LA
8Dmowski HubertZawadka JuliaIMPET TEAM 16-18 E LA
8Dziewa MiłoszAdamczyk MonikaTAKT 16-18 E LA
10Augusewicz PiotrWądołowska MonikaKADRYL 16-18 E LA
1Kazimierczuk KarolWalkiewicz IzabelaCENTRUM TAŃCA 16-18 E ST
2Stańczuk FilipMaj AlicjaZAMEK 16-18 E ST
3Frankowski RafałMagdziarz ZofiaGOLD TEAM 16-18 E ST
4Dmowski HubertZawadka JuliaIMPET TEAM 16-18 E ST
5Dziewa MiłoszAdamczyk MonikaTAKT 16-18 E ST
6Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP 16-18 E ST
7Augusewicz PiotrWądołowska MonikaKADRYL 16-18 E ST
8Walczyna MateuszGozdalska AgnieszkaJUMP 16-18 E ST
1Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA 14-15 C LA
2Stopyra HubertMartyna NikolaMERENGUE 14-15 C LA
3Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 14-15 C LA
4Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK 14-15 C LA
5Chamera MichałJemielniak KatarzynaPASJA 14-15 C LA
6Kaczor WojciechKaczor AgnieszkaGASIEK 14-15 C LA
7Majcher KacperDejko WiktoriaCHOCHLIK 14-15 C LA
7Pikuła CezaryAntoniewicz AleksandraAKCENT 14-15 C LA
1Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK 14-15 C ST
2Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA 14-15 C ST
3Stopyra HubertMartyna NikolaMERENGUE 14-15 C ST
4Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK 14-15 C ST
5Pikuła CezaryAntoniewicz AleksandraAKCENT 14-15 C ST
6Kaczor WojciechKaczor AgnieszkaGASIEK 14-15 C ST
7Chamera MichałJemielniak KatarzynaPASJA 14-15 C ST
7Majcher KacperDejko WiktoriaCHOCHLIK 14-15 C ST
9Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 14-15 C ST
1Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA 14-15 D LA
2Majcher MateuszGromaszek EsteraMAGIC-DANCE 14-15 D LA
3Majewski SzymonKawka AleksandraTAKT 14-15 D LA
4Nowiński MaksymilianSzafraniec JuliaPASJA 14-15 D LA
5Lorenc EmilOkoń MajaIMPET TEAM 14-15 D LA
1Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA 14-15 D ST
2Majewski SzymonKawka AleksandraTAKT 14-15 D ST
3Nowiński MaksymilianSzafraniec JuliaPASJA 14-15 D ST
4Lorenc EmilOkoń MajaIMPET TEAM 14-15 D ST
1Janczarek KarolKlimczewska ZofiaSTART 14-15 E 8T
2Wołoszyn JakubŁukasik IzabelaJUMP 14-15 E 8T
3Gazda CezaryOrzeł OliwiaEM STUDIO 14-15 E 8T
4Kędzierawski JanPietrykowska MagdalenaTAKT 14-15 E 8T
5Krupa PiotrMachała MajaELIDA 14-15 E 8T
6Bogusz KamilZowczak GabrielaKORDASZEWSCY 14-15 E 8T
7Bartoś JakubRutyna AmeliaEM STUDIO 14-15 E 8T
8Olewiński DominikPałyska Dominika AgnieszkaEMOTION 14-15 E 8T
1Bryndza PatrykŻarow NadiaNOWY STYL 14-15 F 6T
2Gałat JakubHawrył WiktoriaBALANS 14-15 F 6T
3Wołoszyn KamilJaworska AleksandraJUMP 14-15 F 6T
4Jankowski KamilSawerska GabrielaLIDER 14-15 F 6T
5Olchowy PawełGałęza MartynaSTUDIO CHILLOUT 14-15 F 6T
6Wójtowicz IgnacyMichałowska PaulinaTAKT 14-15 F 6T
7Banaszek MichałGodzisz ZofiaTAKT 14-15 F 6T
8Bojarski KacperKalińska JoannaEM STUDIO 14-15 F 6T
9Pieprzyk MateuszMazur KingaJELINEK 14-15 F 6T
10Jakubowski DominikPieprzyk WeronikaJELINEK 14-15 F 6T
1Długoszek KamilKrysa AleksandraBALLROOM 14-15 G 4T
2Skutnik MarcelDąbrowska WiktoriaPRESTIGE 14-15 G 4T
3Guc JakubKiełsznia AngelikaBALLROOM 14-15 G 4T
3Wrona ŁukaszLis ZuzannaBALLROOM 14-15 G 4T
1Huber JanStaszak KarolinaTAKT 12-13 D LA
2Bochniak MikołajWicińska AmeliaZAMEK 12-13 D LA
3Zinkiewicz MaciejGruszczyńska AdriannaCENTRUM TAŃCA 12-13 D LA
4Ziółek WiktorSzustek AlicjaBLUE CLASSIC 12-13 D LA
5Grabowski MichałKwiatkowska WiktoriaMAKO 12-13 D LA
6Wardak MarcinWardak NataliaKORDASZEWSCY 12-13 D LA
7Rykała TobiaszKunka PolaTAKT 12-13 D LA
8Datczuk PiotrRyczkowska OlgaKADRYL 12-13 D LA
1Bochniak MikołajWicińska AmeliaZAMEK 12-13 D ST
2Ziółek WiktorSzustek AlicjaBLUE CLASSIC 12-13 D ST
3Huber JanStaszak KarolinaTAKT 12-13 D ST
4Zinkiewicz MaciejGruszczyńska AdriannaCENTRUM TAŃCA 12-13 D ST
5Wardak MarcinWardak NataliaKORDASZEWSCY 12-13 D ST
6Rykała TobiaszKunka PolaTAKT 12-13 D ST
7Datczuk PiotrRyczkowska OlgaKADRYL 12-13 D ST
1Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC 12-13 E 8T
2Musioł BartłomiejWoch KamilaTAKT 12-13 E 8T
3Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT 12-13 E 8T
4Kaniewski GrzegorzKusina NataliaMAKO 12-13 E 8T
5Leszczyński PatrykWaszyńska NataliaBALLROOM 12-13 E 8T
6Mida DominikMida PaulinaTHOMAS DANCE 12-13 E 8T
1Makowski MikołajRaszkowska DominikaFAST-STEP 12-13 F 6T
2Wójcik HubertMałys MagdaMAGIC-DANCE 12-13 F 6T
3Gogół MarekAdaszewska AnielaEM STUDIO 12-13 F 6T
4Reut DominikRusinek PatrycjaBALANS 12-13 F 6T
5Łukasiewicz KarolKidoń ZuzannaBLUE CLASSIC 12-13 F 6T
6Chomik JakubBłaszczyszyn KarolinaGOLDEN DANCE 12-13 F 6T
1Rejmer BartłomiejZarychta ZuzannaCENTRUM TAŃCA 12-13 G 4T
2Bielecki DominikRodaczek MagdalenaLIDER 12-13 G 4T
2Boś RemigiuszWarecka AnnaLIDER 12-13 G 4T
3Boś BłażejSadurska OliwiaLIDER 12-13 G 4T
1Farbaniec MaciejZygarowicz OlgaK-STUDIO 10-11 E 6T
2Pięciak OliwierMarszałek MartynaK-STUDIO 10-11 E 6T
3Świątkiewicz PawełNasiłowska AnnaIMPET TEAM 10-11 E 6T
4Szuster KacperNiezbecka EmiliaBALANS 10-11 E 6T
5Sekuła KacperSitarz EmiliaAT MICZAŁOWSCY 10-11 E 6T
6Błaszczyszyn KarolSielska JagodaGOLDEN DANCE 10-11 E 6T
1Szor HubertRozbicka ZuzannaMAKO 10-11 G 4T
1Szymczyk MikołajBogus MajaFAST-STEP 10-11 G 4T
2Kłos WojciechKotowicz MartynaFAST-STEP 10-11 G 4T
2Wardak SebastianGac MariaKORDASZEWSCY 10-11 G 4T
3Barczyński MateuszBańka AleksandraLIDER 10-11 G 4T
3Mucha OliwierBarczak MilenaLIDER 10-11 G 4T
3Łubian KsaweryRodak MajaKORDASZEWSCY 10-11 G 4T